Clicks58.7K
Edward7
23

„Hiszpańska grypa” z 1918 roku: zmarli tylko szczepieni

Dr. Sal Martingano, FICPA

Co historia mówi nam o „hiszpańskiej grypie” z 1918 r.

Historia mówi nam, że hiszpańska grypa z 1918 r. Zabiła 50-100 milionów ludzi. W tamtym czasie źródła medyczne i farmaceutyczne opisały to jako NAJBARDZIEJ przerażający proces chorobowy od czasu czarnej zarazy w 1347 roku, w której zginęło około 25-30 milionów ludzi.

Szczepienie: „Słoń w pokoju”

W książce Vaccination Condemned , dr Eleanor McBean, ND, autorka szczegółowo opisuje osobiste i rodzinne doświadczenia podczas pandemii „hiszpanki” w 1918 roku.

Relacja McBean na temat „hiszpańskiej grypy” z 1918 r., Jako reportera i niezaszczepionej osoby, która przeżyła, wymaga rewizji historycznych podstaw wydarzenia, nie jako „ teorii spiskowej ”, ale z dowodami, które „podpalą twoje włosy” .

Kilka lat temu natknęłam się na inną książkę Eleanor McBean: „Szczepienia… Cichy zabójca” . McBean dostarcza dowodów, że zagrożone były nie tylko historyczne wydarzenia „hiszpańskiej grypy” z 1918 r., Ale także epidemie polio i świńskiej grypy.

Porozmawiajmy o „hiszpańskiej grypie” Fakty:

Hiszpański kozioł ofiarny


Hiszpania była neutralna podczas pierwszej wojny światowej i NIE cenzurowała swojej prasy, w przeciwieństwie do walczących krajów. W rezultacie Hiszpania jako pierwsza zgłosiła epidemię grypy w 1918 r., A źródłem tego kraju była Hiszpania „kozła ofiarnego”. W ten sposób rodzi się „hiszpańska grypa” .

Pierwszy przypadek: Wojskowy szczepień Eksperymenty w Fort Riley, Kansas

W ramach przygotowań do I wojny światowej w Fort Riley w stanie Kansas odbył się masowy wojskowy eksperyment szczepień obejmujący wiele wcześniej opracowanych szczepionek , gdzie odnotowano pierwszy przypadek „hiszpańskiej grypy”.

W W1 Projekt = Osoby badane na ludziach

Raczkujący przemysł farmaceutyczny, sponsorowany przez „Instytut Badań Medycznych Rockefellera”, miał coś, czego nigdy wcześniej nie miał - dużą podaż obiektów testowych na ludziach. Zestaw testowy, dostarczony przez armię amerykańską w pierwszym projekcie, rozrósł się do ponad 6 milionów ludzi.

Szczepionka przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych: pole śmierci

Autopsje po wojnie wykazały, że grypa z 1918 roku wcale NIE była „GRYPĄ” . Spowodowane to było przypadkowymi dawkami eksperymentalnej „ szczepionki przeciw bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych” , która do dziś naśladuje objawy grypopodobne. Masowe, wielokrotne ataki z dodatkowymi szczepionkami na nieprzygotowany układ odpornościowy żołnierzy i cywilów stworzyły „pole śmierci”. Te, które nie zostały zaszczepione, nie zostały dotknięte.

Więc… Jak zginęli cywile?

Pierwsza wojna światowa zakończyła się wcześniej niż oczekiwano, pozostawiając OGROMNE ilości niewykorzystanych eksperymentalnych szczepionek.

Obawiając się, że żołnierze wracający do domu będą przenosić choroby na ich rodziny, rząd USA przeprowadził największą kampanię „strachu” dotyczącą szczepionek w historii. Wykorzystali populację ludzką jako laboratorium badawczo-rozwojowe do testowania eksperymentalnych szczepionek w terenie.
Dziesiątki milionów cywilów zginęło w taki sam sposób, jak żołnierze.
Zamiast zaprzestać szczepień, lekarze zintensyfikowali je, nazywając to wielką „hiszpańską grypą roku 1918”.

W rezultacie tylko osoby zaszczepione umarły. „Siedmiu mężczyzn zmarło w gabinecie lekarskim po szczepieniu. Wysłano listy do ich rodzin, że zginęli w akcji ”.

Eleanor McBean Minnesota Wellness Directory
mnwelldir.org/…cinations_condemned_McBean.htm


Żołnierze amerykańscy podczas I wojny światowej otrzymali 14 - 25 nietestowanych, eksperymentalnych szczepionek w ciągu kilku dni, co wywołało nasilone przypadki WSZYSTKICH chorób naraz. Lekarze nazwali to nową chorobą i przystąpili do tłumienia objawów dodatkowymi lekami lub szczepionkami .

Oszustwo i tajemnica mają długą historię

W przykładach podanych na moim poprzednim blogu COVID 19: kolejny rozdział w historii oszustwa i tajemnicy” , historia jest pełna umyślnych kłamstw, które mówi się opinii publicznej, by albo „zachować twarz”, albo oszukać w nikczemnych celach. „Hiszpańska grypa” z 1918 roku nie była wyjątkiem.

Powrót do COVID-19: modele Fergusona są fałszywe i wprowadzające w błąd

Brytyjski naukowiec i profesor Neil Ferguson z The Imperial College w Londynie ( ten sam Imperial College of London ufundowany przez Fundację Billa Gatesa) był odpowiedzialny za opracowanie komputerowych modeli matematycznych pandemii pandemii COVID-19.

Świat poszedł za radą Fergusona, ale wszystkie jego modele okazały się rażąco przesadzone i wprowadzające w błąd.
Na przykład Ferguson stworzył model, że Szwecja doświadczy 100 000 zgonów do czerwca 2020 r. Do tej pory Szwecja osiągnęła szczyt z 2854 zgonami ogółem.

* Te matematyczne modele komputerowe są podstawą do produkcji szczepionek… ..hmmmm!
misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml

Media uciszają niekonformistyczne poglądy

Media, Facebook, Google, YouTube i inne „prywatne” media stały się samozwańczymi „strażnikami” (cenzorami) informacji.

W dniu 26 kwietnia 2020 r. Twitter zawiesił konto notowanej na giełdzie firmy biotechnologicznej za udostępnianie informacji o nieleczniczej terapii światłem UV w przypadku COVID-19. YouTube usunął również film pokazujący, jak działa ta technologia.

„(YouTube) zablokuje filmy, które są sprzeczne z wytycznymi WHO w sprawie pandemii lub udostępni fałszywe lub niesprawdzone środki zaradcze na koronawirusa”.
Susan WojcickiCEO - YouTube reddit.com/…n_wojcicki_announced_that_the/

NewsGuard niedawno sklasyfikował Mercola.com jako fałszywą wiadomość, informując, że wirus COVID potencjalnie wyciekł z laboratorium na poziomie bezpieczeństwa biologicznego 4 w Wuhan City w Chinach.

Przemysł farmaceutyczny posiada i kontroluje zawód lekarza

„Sprawdzanie faktów” jest często dostarczane przez opłacanych autorów z firm farmaceutycznych, a nie ze zweryfikowanych, niezależnych źródeł.

Zawód lekarza kupuje przemysł farmaceutyczny, nie tylko w zakresie praktyki lekarskiej, ale także dydaktycznej i naukowej. Instytucje akademickie tego kraju pozwalają sobie na bycie płatnymi agentami przemysłu farmaceutycznego. Myślę, że to haniebne ”.

Arnold Relman Były redaktor New England Journal of Medicine misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml

Poziomy chorób zakaźnych spadały PRZED pojawieniem się szczepionek

Promotorzy szczepionek twierdzą, że szczepionki zlikwidowały większość chorób zakaźnych. Historia opowiada nam inną historię. Początek XX wieku przyniósł poprawę warunków sanitarnych (kanalizacji), stacji uzdatniania wody i znacznie lepsze odżywianie.

Powyższe przykładowe wykresy pokazują, że choroby zakaźne, takie jak odra, krztusiec, błonica, dur brzuszny i polio, były na najniższym poziomie i spadały PRZED wprowadzeniem szczepionek .

„Hiszpańska grypa” z 1918 roku skrywała złowrogie tajemnice przez 100 lat. Na podstawie mojego poprzedniego bloga: „COVID 19: kolejny rozdział w historii oszustwa i tajemnicy”, czy dowiemy się, że zmieniające świat protokoły z COVID-19 mogą również zawierać ukryte tajemnice?

Oryginalny artykuł tutaj: „Hiszpańska grypa” z 1918 roku: zmarli tylko szczepieni przez - justice4poland.com/…-flu-only-the-vaccinated-died/ Globalistom i przemysłowi szczepionkowym marzy się "sukces" z 1918 roku , czyli miliony martwych... dlatego chcą obowiązkowych szczepień , to było masowe morderstwo ...
Martin Czeremcha
ale brednie. Hiszpańska grypa z 1918 roku zabiła 50-100 milionów ludzi. W 1918 zaszczepiono 50-100 milionów ludzi i o tak gigantycznej akcji swiatowej, kompletnie zreszta nierealnej w 1918 roku, pamieta 1 osoba 🤣 Trzeba byc niezlym przyglupem, zeby w cos takiego uwierzyc
Jurek Cygan shares this
58.7K
Śmiertelny efekt szczepień
woj_tek shares this
58.7K
Edward7
Tysiące belgijskich lekarzy i pracowników służby zdrowia podpisuje list otwarty, prosząc władze i media o wysłuchanie faktycznej nauki na temat Covid-19

Poniższy list wywarł wpływ na organy zdrowia publicznego nie tylko w Belgii, ale na całym świecie. Tekst może odnosić się do każdego przypadku, w którym państwa zamknęłyby swoich obywateli, zamiast pozwolić ludziom na wolność i pozwolić …More
Tysiące belgijskich lekarzy i pracowników służby zdrowia podpisuje list otwarty, prosząc władze i media o wysłuchanie faktycznej nauki na temat Covid-19

Poniższy list wywarł wpływ na organy zdrowia publicznego nie tylko w Belgii, ale na całym świecie. Tekst może odnosić się do każdego przypadku, w którym państwa zamknęłyby swoich obywateli, zamiast pozwolić ludziom na wolność i pozwolić lekarzom na wykonywanie podstawowego zadania polegającego na łagodzeniu chorób

Do tej pory podpisało go 394 lekarzy, 1340 pracowników służby zdrowia i 8897 obywateli.

* * * * *

My, belgijscy lekarze i pracownicy służby zdrowia , pragniemy wyrazić nasze poważne zaniepokojenie rozwojem sytuacji w ostatnich miesiącach związanej z wybuchem wirusa SARS-CoV-2. Wzywamy polityków, aby byli niezależnie i krytycznie informowani w procesie podejmowania decyzji i obowiązkowym wdrażaniu środków koronacyjnych. Prosimy o otwartą debatę, w której reprezentowani są wszyscy eksperci bez jakiejkolwiek formy cenzury. Po początkowej panice związanej z COVID-19 obiektywne fakty pokazują teraz zupełnie inny obraz - nie ma już medycznego uzasadnienia dla jakiejkolwiek polityki kryzysowej.

Obecne zarządzanie kryzysowe stało się całkowicie nieproporcjonalne i powoduje więcej szkód niż cokolwiek dobrego.

Wzywamy do zaprzestania wszelkich środków i prosimy o natychmiastowe przywrócenie naszego normalnego demokratycznego zarządzania i struktur prawnych oraz wszystkich naszych swobód obywatelskich.


„Lekarstwo nie może być gorsze od problemu” to teza, która jest bardziej aktualna niż kiedykolwiek w obecnej sytuacji. Zauważamy jednak, że dodatkowe szkody wyrządzane obecnie ludności będą miały większy wpływ w perspektywie krótko- i długoterminowej na wszystkie grupy ludności niż liczba osób obecnie chronionych przed koronacją.

Naszym zdaniem obecne środki koronowe i surowe kary za ich nieprzestrzeganie są sprzeczne z wartościami formułowanymi przez belgijską Najwyższą Radę Zdrowia, która do niedawna jako organ ds.zdrowia zawsze zapewniała w naszym kraju jakość medycyny: „Nauka - Specjalizacja - Jakość - Bezstronność - Niezależność - Przejrzystość”. 1

Uważamy, że polityka wprowadziła obowiązkowe środki, które nie mają wystarczającej podstawy naukowej, są jednostronnie ukierunkowane oraz że w mediach nie ma wystarczająco dużo miejsca na otwartą debatę, w której słychać różne poglądy i opinie. Ponadto każda gmina i prowincja ma teraz upoważnienie do dodawania własnych środków, niezależnie od tego, czy są one uzasadnione, czy nie.

Co więcej, surowa represyjna polityka wobec korony silnie kontrastuje z minimalną polityką rządu, jeśli chodzi o zapobieganie chorobom, wzmacnianie własnego układu odpornościowego poprzez zdrowy styl życia, optymalną opiekę z dbałością o jednostkę oraz inwestycje w personel opiekuńczy. 2

Pojęcie zdrowia

W 1948 roku WHO zdefiniowała zdrowie następująco: „Zdrowie to stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu, a nie tylko brak choroby lub innego fizycznego upośledzenia”. 3

Dlatego zdrowie to szerokie pojęcie, które wykracza poza fizyczne, a także odnosi się do emocjonalnego i społecznego dobrostanu jednostki. Z punktu widzenia przestrzegania podstawowych praw człowieka Belgia ma również obowiązek uwzględnienia tych praw człowieka w procesie decyzyjnym dotyczącym środków podejmowanych w kontekście zdrowia publicznego. 4

Obecne globalne środki zwalczania SARS-CoV-2 w dużej mierze naruszają ten pogląd na zdrowie i prawa człowieka. Środki obejmują obowiązkowe noszenie maski (również na świeżym powietrzu i podczas zajęć sportowych, a w niektórych gminach nawet wtedy, gdy w pobliżu nie ma innych osób), dystans fizyczny, izolację społeczną, obowiązkową kwarantannę dla niektórych grup oraz środki higieny.

Przewidywana pandemia z milionami zgonów

Na początku pandemii środki były zrozumiałe i szeroko wspierane, nawet jeśli występowały różnice we wdrażaniu w krajach wokół nas. WHO pierwotnie przewidziała pandemię, która pochłonie 3,4% ofiar, innymi słowy miliony zgonów, oraz wysoce zaraźliwy wirus, na który nie było dostępnego leczenia ani szczepionki. Spowodowałoby to bezprecedensową presję na oddziały intensywnej terapii (OIT) w naszych szpitalach.

Doprowadziło to do globalnej sytuacji alarmowej, nigdy nie widzianej w historii ludzkości: „spłaszczenie krzywej” było reprezentowane przez blokadę, która zamknęła całe społeczeństwo i gospodarkę oraz poddała kwarantannie zdrowych ludzi. Dystans społeczny stał się nową normą w oczekiwaniu na szczepionkę ratunkową.

Fakty dotyczące COVID-19

Stopniowo dzwonek alarmowy rozlegał się z wielu źródeł: obiektywne fakty wskazywały na zupełnie inną rzeczywistość . 5 6

Przebieg COVID-19 następował po normalnej fali infekcji, podobnie jak w sezonie grypowym. Jak co roku obserwujemy mieszankę wirusów grypy podążających za krzywą: najpierw rinowirusy, następnie wirusy grypy A i B, a następnie koronawirusy. Nic nie różni się od tego, co zwykle widzimy.

Użycie niespecyficznego testu PCR, który daje wiele fałszywie dodatnich wyników, pokazało wykładniczy obraz. Ten test został przyspieszony z procedurą awaryjną i nigdy nie był poważnie testowany przez siebie. Twórca wyraźnie ostrzegł, że ten test jest przeznaczony do badań, a nie do diagnostyki. 7

Test PCR działa z cyklami amplifikacji materiału genetycznego - fragment genomu jest amplifikowany za każdym razem. Każde zanieczyszczenie (np. Inne wirusy, szczątki starych genomów wirusów) może spowodować fałszywie pozytywne wyniki. 8

Test nie mierzy liczby wirusów obecnych w próbce. Prawdziwa infekcja wirusowa oznacza masową obecność wirusów, tzw. Ładunek wirusowy. Jeśli ktoś uzyska wynik pozytywny, nie oznacza to, że jest on rzeczywiście zakażony klinicznie, jest chory lub zachoruje. Postulat Kocha nie został spełniony („Czysty środek znajdujący się u pacjenta z dolegliwościami może wywołać te same dolegliwości u osoby zdrowej”).

Ponieważ pozytywny wynik testu PCR nie wskazuje automatycznie na aktywną infekcję lub zakaźność, nie uzasadnia to podjętych środków społecznych, które opierają się wyłącznie na tych testach. 9 10

Zakaz wyjścia

Jeśli porównamy fale infekcji w krajach, w których obowiązują ścisłe zasady blokowania, z krajami, które nie wprowadziły blokad (Szwecja, Islandia…), zobaczymy podobne krzywe. Nie ma więc związku między nałożoną blokadą a przebiegiem infekcji. Blokada nie doprowadziła do niższego wskaźnika śmiertelności.

Jeśli spojrzymy na datę wprowadzenia nałożonych blokad, zobaczymy, że blokady zostały ustalone po zakończeniu szczytu i spadła liczba przypadków. Spadek nie był zatem wynikiem podjętych środków. 11

Jak co roku wydaje się, że warunki klimatyczne (pogoda, temperatura i wilgotność) oraz rosnąca odporność są bardziej skłonne do ograniczenia fali infekcji.

Nasz układ odpornościowy

Od tysięcy lat organizm ludzki był codziennie wystawiany na działanie wilgoci i kropelek zawierających mikroorganizmy zakaźne (wirusy, bakterie i grzyby).

Wnikaniu tych mikroorganizmów zapobiega zaawansowany mechanizm obronny - układ odpornościowy. Silny układ odpornościowy opiera się na normalnej codziennej ekspozycji na te wpływy drobnoustrojów. Nadmiernie higieniczne działania mają szkodliwy wpływ na naszą odporność. 12 13 Tylko osoby ze słabym lub upośledzonym układem odpornościowym powinny być chronione przez nadmierną higienę lub dystans społeczny.

Grypa pojawi się ponownie jesienią (w połączeniu z COVID-19), a ewentualny spadek naturalnej odporności może prowadzić do dalszych ofiar.

Nasz układ odpornościowy składa się z dwóch części: wrodzonego, niespecyficznego układu odpornościowego i adaptacyjnego układu odpornościowego.

Nieswoisty układ odpornościowy tworzy pierwszą barierę: skórę, ślinę, sok żołądkowy, śluz jelitowy, wibrujące komórki rzęsate, florę komensalną… i zapobiega przyczepianiu się mikroorganizmów do tkanki.

Jeśli się przyczepią, makrofagi mogą spowodować zamknięcie i zniszczenie mikroorganizmów.

Adaptacyjny układ odpornościowy składa się z odporności błon śluzowych (przeciwciała IgA, wytwarzane głównie przez komórki jelit i nabłonka płuc), odporności komórkowej (aktywacja limfocytów T), którą można wytworzyć w kontakcie z obcymi substancjami lub mikroorganizmami oraz odporności humoralnej (IgM i przeciwciała IgG produkowane przez komórki B).

Ostatnie badania pokazują, że oba systemy są silnie splątane.

Wydaje się, że większość ludzi ma już wrodzoną lub ogólną odporność np. Na grypę i inne wirusy. Potwierdzają to ustalenia na statku wycieczkowym Diamond Princess , który został poddany kwarantannie z powodu kilku pasażerów zmarłych na Covid-19. Większość pasażerów była w podeszłym wieku i znajdowała się w idealnej sytuacji transmisji na statku. Jednak 75% nie wydaje się być zakażonych. Więc nawet w tej grupie wysokiego ryzyka większość jest odporna na wirusa.

Badanie opublikowane w czasopiśmie Cell pokazuje, że większość ludzi neutralizuje koronawirusa przez błonę śluzową (IgA) i odporność komórkową (limfocyty T), jednocześnie doświadczając niewielu objawów lub żadnych objawów 14 .

Naukowcy odkryli do 60% reaktywności SARS-Cov-2 z limfocytami T CD4 + w niezainfekowanej populacji, co sugeruje reaktywność krzyżową z innymi zimnymi wirusami (koronowymi). 15

Dlatego większość ludzi ma już wrodzoną lub krzyżową odporność, ponieważ mieli już kontakt z wariantami tego samego wirusa.

Tworzenie przeciwciał (IgM i IgG) przez komórki B zajmuje tylko stosunkowo niewielką część naszego układu odpornościowego. Może to wyjaśniać, dlaczego przy odsetku przeciwciał wynoszącym 5–10% i tak może istnieć odporność grupowa. Skuteczność szczepionek jest dokładnie oceniana na podstawie tego, czy mamy te przeciwciała, czy nie. To jest wprowadzenie w błąd.

Większość osób, które uzyskały pozytywny wynik testu (PCR), nie ma żadnych dolegliwości. Ich układ odpornościowy jest wystarczająco silny. Wzmocnienie naturalnej odporności to znacznie bardziej logiczne podejście. Profilaktyka to ważny, niedostatecznie uwydatniony filar: zdrowe, pełnowartościowe odżywianie, ćwiczenia na świeżym powietrzu, bez maski, redukcja stresu oraz ożywianie kontaktów emocjonalnych i społecznych.

Konsekwencje izolacji społecznej dla zdrowia fizycznego i psychicznego

Izolacja społeczna i szkody ekonomiczne doprowadziły do nasilenia się depresji, lęku, samobójstw, przemocy wewnątrzrodzinnej i znęcania się nad dziećmi. 16

Badania wykazały, że im bardziej ludzie są zaangażowani społecznie i emocjonalnie, tym bardziej są odporni na wirusy. O wiele bardziej prawdopodobne jest, że izolacja i kwarantanna mają fatalne skutki. 17

Środki izolacyjne doprowadziły również do braku aktywności fizycznej u wielu starszych osób z powodu zmuszania ich do pozostawania w pomieszczeniach. Jednak wystarczająca aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie poznawcze, zmniejszając dolegliwości depresyjne i lękowe oraz poprawiając zdrowie fizyczne, poziom energii, samopoczucie i ogólnie jakość życia. 18

Udowodniono, że strach, uporczywy stres i samotność wywołane dystansem społecznym mają negatywny wpływ na zdrowie psychiczne i ogólne. 19

Wysoce zaraźliwy wirus powodujący miliony zgonów bez żadnego leczenia?

Śmiertelność okazała się wielokrotnie niższa niż oczekiwano i zbliżona do zwykłej grypy sezonowej (0,2%). 20

Dlatego liczba zarejestrowanych zgonów spowodowanych koronawirusem nadal wydaje się przeszacowana.

Istnieje różnica między śmiercią przez koronę a śmiercią z koroną. Ludzie często są jednocześnie nosicielami wielu wirusów i bakterii potencjalnie chorobotwórczych. Biorąc pod uwagę fakt, że większość osób, u których wystąpiły poważne objawy, cierpiała na dodatkową patologię, nie można po prostu stwierdzić, że infekcja koronowa była przyczyną śmierci. W większości nie uwzględniono tego w statystykach.

Można wyraźnie zidentyfikować najbardziej wrażliwe grupy. Zdecydowana większość zmarłych pacjentów miała 80 lat lub więcej. U większości (70%) zmarłych w wieku poniżej 70 lat występowały schorzenia, takie jak choroby układu krążenia, cukrzyca, przewlekła choroba płuc lub otyłość. Zdecydowana większość zakażonych osób (> 98%) nie zachorowała lub prawie nie zachorowała lub wyzdrowiała samoistnie.

Tymczasem dostępna jest przystępna cenowo, bezpieczna i skuteczna terapia dla osób wykazujących poważne objawy choroby w postaci HCQ (hydroksychlorochiny), cynku i AZT (azytromycyny). Szybko zastosowana terapia prowadzi do wyzdrowienia i często zapobiega hospitalizacji. Mało kto teraz musi umierać.

Ta skuteczna terapia została potwierdzona przez doświadczenie kliniczne kolegów w tej dziedzinie i imponujące wyniki. Kontrastuje to ostro z krytyką teoretyczną (niewystarczające uzasadnienie w badaniach z podwójnie ślepą próbą), która w niektórych krajach (np. W Holandii) doprowadziła nawet do zakazu tej terapii. Wycofano metaanalizę w The Lancet , która nie mogła wykazać wpływu HCQ. Wykorzystane podstawowe źródła danych okazały się niewiarygodne, a 2 z 3 autorów było w konflikcie interesów. Jednak większość wytycznych opartych na tym badaniu pozostała niezmieniona… 48 49

Mamy poważne pytania dotyczące tego stanu rzeczy

W Stanach Zjednoczonych grupa lekarzy w terenie, którzy codziennie przyjmują pacjentów, zjednoczyła się w „America's Frontline Doctors” i zorganizowała konferencję prasową, którą oglądano miliony razy. 21 51

Francuski prof. Didier Raoult z Institut d'Infectiologie de Marseille (IHU) również przedstawił tę obiecującą terapię skojarzoną już w kwietniu. Holenderski lekarz rodzinny Rob Elens, który w swojej praktyce leczył wielu pacjentów HCQ i cynkiem, zwrócił się do kolegów z petycją o wolność terapii. 22

Ostateczne dowody pochodzą z obserwacji epidemiologicznej w Szwajcarii: wskaźniki śmiertelności w porównaniu z tą terapią i bez niej. 23

Z niepokojących obrazów medialnych przedstawiających ARDS (zespół ostrej niewydolności oddechowej), w którym ludzie dusili się i poddawali sztucznemu oddychaniu w agonii, wiemy teraz, że było to spowodowane przesadną odpowiedzią immunologiczną z wykrzepianiem wewnątrznaczyniowym w naczyniach płucnych. Podawanie leków rozrzedzających krew i deksametazonu oraz unikanie sztucznej wentylacji, która, jak stwierdzono, powoduje dodatkowe uszkodzenie tkanki płucnej, oznacza, że również to straszne powikłanie praktycznie nie jest już śmiertelne. 47

Dlatego nie jest wirusem zabójczym, ale stanem dobrze uleczalnym.

Propagacja


Do rozprzestrzeniania się dochodzi w wyniku infekcji kroplowej (tylko dla pacjentów, którzy kaszlą lub kichają) i aerozoli w zamkniętych, niewentylowanych pomieszczeniach. Z tego powodu zanieczyszczenie na wolnym powietrzu nie jest możliwe. Śledzenie kontaktów i badania epidemiologiczne pokazują, że zdrowi ludzie (lub pozytywnie przebadani bezobjawowi nosiciele) są praktycznie niezdolni do przenoszenia wirusa. Dlatego ludzie zdrowi nie narażają się nawzajem. 24 25

Transfer za pomocą przedmiotów (np. Pieniędzy, wózków na zakupy lub wózków sklepowych) nie został naukowo udowodniony. 26 27 28

Wszystko to poważnie kwestionuje całą politykę dystansu społecznego i obowiązkowych masek na usta dla ludzi zdrowych - nie ma do tego naukowych podstaw.

Maski


Maski ustne należą do kontekstów, w których mają miejsce kontakty ze sprawdzonymi grupami ryzyka lub osobami z dolegliwościami górnych dróg oddechowych, a także w kontekście medycznym / w domu spokojnej starości. Zmniejszają ryzyko infekcji kropelkowej poprzez kichanie lub kaszel. Maseczki doustne u zdrowych osób są nieskuteczne w przypadku rozprzestrzeniania się infekcji wirusowych. 2930 31

Noszenie maski nie jest pozbawione skutków ubocznych. 32 33 Niedobór tlenu (bóle głowy, nudności, zmęczenie, utrata koncentracji) pojawia się dość szybko, efekt podobny do choroby wysokościowej. Codziennie widzimy pacjentów skarżących się na bóle głowy, problemy z zatokami, problemy z oddychaniem i hiperwentylację z powodu noszenia masek. Dodatkowo nagromadzony CO2 prowadzi do toksycznego zakwaszenia organizmu, co wpływa na naszą odporność. Niektórzy eksperci ostrzegają nawet przed zwiększoną transmisją wirusa w przypadku niewłaściwego użycia maski. 34

Nasz Kodeks Pracy (Codex 6) odnosi się do zawartości CO2 (wentylacja na stanowiskach pracy) na poziomie 900 ppm, maksymalnie 1200 ppm w szczególnych okolicznościach. Po minucie noszenia maski ten limit toksyczności zostaje znacznie przekroczony i osiąga wartości od trzech do czterech razy wyższe niż te wartości maksymalne. Dlatego każdy, kto nosi maskę, znajduje się w wyjątkowo słabo wentylowanym pomieszczeniu. 35

W związku z tym uznani specjaliści ds. Bezpieczeństwa pracowników nie zalecają niewłaściwego stosowania masek bez pełnej dokumentacji medycznej badań układu krążenia i płuc.

Szpitale mają sterylne środowisko w swoich salach operacyjnych, w którym personel nosi maski i istnieje precyzyjna regulacja wilgotności / temperatury z odpowiednio monitorowanym przepływem tlenu, aby to skompensować, spełniając w ten sposób surowe normy bezpieczeństwa. 36

Druga fala koronowa?

Obecnie w Belgii omawiana jest druga fala, w wyniku której środki zostaną zaostrzone. Jednak bliższa analiza danych Sciensano (ostatni raport z 3 września 2020 r.) 37 pokazuje, że chociaż od połowy lipca nastąpił wzrost liczby zakażeń, w tym czasie nie nastąpił wzrost liczby hospitalizacji ani zgonów. Dlatego nie jest to druga fala wyładowań koronowych, ale tak zwana „chemia przypadku” ze względu na zwiększoną liczbę testów. 50

Liczba przyjęć do szpitala lub zgonów wykazała krótkotrwały minimalny wzrost w ostatnich tygodniach, ale interpretując to, musimy wziąć pod uwagę ostatnią falę upałów. Ponadto zdecydowana większość ofiar nadal należy do grupy ludności> 75 lat.

Wskazuje to na to, że odsetek środków podjętych w odniesieniu do osób pracujących i młodzieży jest nieproporcjonalny do zamierzonych celów.

Zdecydowana większość pozytywnie przebadanych osób „zakażonych” znajduje się w grupie wiekowej populacji aktywnej zawodowo, u której nie występują żadne lub jedynie ograniczone objawy, ze względu na dobrze funkcjonujący układ odpornościowy.

Więc nic się nie zmieniło - szczyt się skończył.

Wzmocnienie polityki prewencyjnej


Środki koronacyjne stanowią uderzający kontrast z minimalną polityką prowadzoną przez rząd do tej pory, jeśli chodzi o uzasadnione środki o udowodnionych korzyściach zdrowotnych, takie jak podatek od cukru, zakaz (e-) papierosów i zdrowej żywności, ćwiczenia oraz sieci wsparcia społecznego atrakcyjne finansowo i szeroko dostępne. Jest to stracona szansa na lepszą politykę prewencyjną, która mogłaby przynieść zmianę mentalności we wszystkich grupach ludności, z wyraźnymi skutkami w zakresie zdrowia publicznego. Obecnie tylko 3% budżetu na ochronę zdrowia przeznaczane jest na profilaktykę. 2

Przysięga Hipokratesa

Jako lekarz złożyliśmy przysięgę Hipokratesa:

„Będę przede wszystkim dbał o moich pacjentów, dbał o ich zdrowie i łagodził ich cierpienia”.
„Poinformuję moich pacjentów prawidłowo”.
„Nawet pod presją nie wykorzystam swojej wiedzy medycznej do praktyk, które są przeciwko ludzkości”.

Obecne środki zmuszają nas do działania wbrew tej przysiędze.

Inni pracownicy służby zdrowia mają podobny kod.

Obecne środki i perspektywa ewentualnego wprowadzenia uogólnionej szczepionki, która nie jest poddawana szczegółowym testom wstępnym, podważają również zasadę „primum non nocere”, którą zakłada każdy lekarz i pracownik służby zdrowia.

Szczepionka

Badania ankietowe dotyczące szczepień przeciwko grypie pokazują, że w ciągu 10 lat tylko trzykrotnie udało nam się opracować szczepionkę o współczynniku skuteczności przekraczającym 50%. Szczepienie osób starszych wydaje się nieskuteczne. W wieku powyżej 75 lat skuteczność prawie nie istnieje. 38

Ze względu na ciągłą naturalną mutację wirusów, jak co roku obserwujemy w przypadku wirusa grypy, szczepionka jest co najwyżej rozwiązaniem tymczasowym, które wymaga za każdym razem nowych szczepionek. Niesprawdzona szczepionka, która jest wdrażana w trybie awaryjnym i dla której producenci uzyskali już prawną ochronę przed możliwą krzywdą, rodzi poważne pytania. 3940 Nie chcemy traktować naszych pacjentów jako królików doświadczalnych.

W skali globalnej oczekuje się 700 000 przypadków obrażeń lub śmierci w wyniku szczepienia. 41

Jeśli 95% ludzi doświadcza Covid-19 praktycznie bezobjawowego, ryzyko ekspozycji na nietestowaną szczepionkę jest nieodpowiedzialne.

Rola mediów i oficjalny plan komunikacji

Wydawało się, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy twórcy gazet, radia i telewizji stali niemal bezkrytycznie za panelem ekspertów i rządem, tam, gdzie to właśnie prasa powinna być krytyczna i zapobiegać jednostronnej komunikacji rządowej. Doprowadziło to do publicznego przekazu w naszych mediach, który był bardziej podobny do propagandy niż obiektywnych doniesień.

Naszym zdaniem zadaniem dziennikarstwa jest przekazywanie wiadomości w możliwie najbardziej obiektywny i neutralny sposób, w celu znalezienia prawdy i krytycznej kontroli władzy, przy czym odrębni eksperci mają również zapewnić forum, na którym mogą się wypowiedzieć.


Pogląd ten znajduje potwierdzenie w dziennikarskich kodeksach etycznych. 42

Oficjalna opowieść, że blokada była konieczna, że było to jedyne możliwe rozwiązanie i że wszyscy stali za tym blokadą, utrudniała osobom o innym spojrzeniu, a także ekspertom, wyrażenie innej opinii.

Alternatywne opinie były ignorowane lub wyśmiewane. Nie widzieliśmy w mediach otwartych debat, w których można by wyrazić różne opinie.

Zaskoczyło nas również wiele filmów i artykułów wielu ekspertów naukowych i autorytetów, które były i są nadal usuwane z mediów społecznościowych. Uważamy, że nie pasuje to do wolnego, demokratycznego państwa konstytucyjnego, tym bardziej, że prowadzi to do wizji tunelowej. Polityka ta ma również działanie paraliżujące i podsyca strach i niepokój w społeczeństwie. W tym kontekście odrzucamy zamiar cenzurowania dysydentów w Unii Europejskiej! 43

Sposób, w jaki Covid-19 został przedstawiony przez polityków i media, również nie zrobił tej sytuacji nic dobrego. Terminy wojenne były popularne i nie brakowało języka wojowniczego. Często wspominano o „wojnie” z „niewidzialnym wrogiem”, którego trzeba „pokonać”. Używanie w mediach wyrażeń takich jak „bohaterowie opieki na pierwszej linii” i „ofiary koronacji” dodatkowo podsyciło strach, podobnie jak idea, że mamy do czynienia z „zabójczym wirusem” na całym świecie.

Nieustanne bombardowanie liczbami, które wyzwalane były na ludność dzień po dniu, godzina po godzinie, bez interpretowania tych liczb, bez porównywania ich do zgonów na grypę w innych latach, bez porównywania ich do zgonów z innych przyczyn, wywołało prawdziwą psychozę strach w populacji. To nie jest informacja, to jest manipulacja.

Ubolewamy nad rolą WHO w tym, która wezwała do uciszenia infodemicznych (czyli wszelkich rozbieżnych opinii z oficjalnego dyskursu, w tym ekspertów o odmiennych poglądach) przez bezprecedensową cenzurę mediów. 43 44

Pilnie wzywamy media do wzięcia tu odpowiedzialności!

Domagamy się otwartej debaty, w której wysłuchani zostaną wszyscy eksperci.

Prawo nadzwyczajne a prawa człowieka

Ogólna zasada dobrych rządów wymaga rozważenia proporcjonalności decyzji rządowych w świetle wyższych standardów prawnych: każda ingerencja rządu musi być zgodna z prawami podstawowymi chronionymi w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka (EKPC). Ingerencja władz publicznych jest dozwolona tylko w sytuacjach kryzysowych. Innymi słowy, uznaniowe decyzje muszą być proporcjonalne do absolutnej konieczności.

Podejmowane obecnie środki dotyczą ingerencji w korzystanie m.in. z prawa do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, wolności myśli, sumienia i wyznania, wolności wypowiedzi oraz wolności zgromadzeń i zrzeszania się, prawa do nauki itp. , w związku z czym musi przestrzegać praw podstawowych chronionych w europejskiej konwencji praw człowieka (EKPC).

Na przykład, zgodnie z art. 8 ust. 2 EKPC, ingerencja w prawo do życia prywatnego i rodzinnego jest dopuszczalna tylko wtedy, gdy środki są konieczne w interesie bezpieczeństwa narodowego, bezpieczeństwa publicznego, dobrobytu gospodarczego kraju , ochrony porządku publicznego i zapobiegania przestępstwom, ochrony zdrowia lub ochrony praw i wolności innych osób, przepisy, na których opiera się ingerencja, muszą być wystarczająco jasne, przewidywalne i proporcjonalne do zamierzonych celów. 45

Przewidywana pandemia milionów zgonów zdawała się reagować na te kryzysowe warunki, prowadząc do ustanowienia nadzwyczajnego rządu. Teraz, gdy obiektywne fakty pokazują coś zupełnie innego, warunek niezdolności do działania w inny sposób (brak czasu na dokładną ocenę sytuacji awaryjnej) nie istnieje. Covid-19 nie jest wirusem powodującym przeziębienie, ale chorobą uleczalną, której śmiertelność jest porównywalna z grypą sezonową. Innymi słowy, nie ma już przeszkody nie do pokonania dla zdrowia publicznego.

Nie ma stanu wyjątkowego.

Ogromne szkody spowodowane obecnymi polisami


Otwarta dyskusja o miarach koronowania oznacza, że oprócz lat życia uzyskanych przez pacjentów z koronami, musimy wziąć pod uwagę także inne czynniki wpływające na zdrowie całej populacji. Obejmują one szkody w sferze psychospołecznej (wzrost depresji, lęku, samobójstw, przemocy wewnątrzrodzinnej i znęcania się nad dziećmi) 16 oraz szkody ekonomiczne.

Jeśli weźmiemy pod uwagę te dodatkowe szkody, obecna polityka jest nieproporcjonalna, przysłowiowe użycie młota do złamania orzecha.

To dla nas szokujące, że rząd powołuje się na zdrowie jako powód wprowadzenia stanu wyjątkowego.

Jako lekarze i pracownicy służby zdrowia, w obliczu wirusa, który pod względem szkodliwości, śmiertelności i przenoszalności zbliża się do grypy sezonowej, możemy jedynie odrzucić te niezwykle nieproporcjonalne środki.

Dlatego domagamy się natychmiastowego zaprzestania wszelkich środków.
Kwestionujemy zasadność obecnych doradców, którzy spotykają się za zamkniętymi drzwiami.
W następstwie ACU 2020
46 acu2020.org/nederlandse-versie/ wzywamy do dogłębnego zbadania roli WHO i możliwego wpływu konfliktów interesów w tej organizacji. Stanowiło również sedno walki z „infodemiką”, czyli systematyczną cenzurą wszelkich odmiennych opinii w mediach. Jest to niedopuszczalne dla demokratycznego państwa prawa. 43

Dystrybucja tego listu

Chcielibyśmy zaapelować do naszych stowarzyszeń zawodowych i innych opiekunów o wyrażenie opinii na temat obecnych środków.

Zwracamy uwagę i wzywamy do otwartej dyskusji, w której opiekunowie mogą i ośmielają się zabrać głos.

Tym listem otwartym wysyłamy sygnał, że postępy na tych samych zasadach wyrządzają więcej szkody niż pożytku, i wzywamy polityków, aby informowali się niezależnie i krytycznie o dostępnych dowodach - w tym od ekspertów o różnych poglądach, o ile są oparte na solidnych podstawach naukowych - przy opracowywaniu polityki mającej na celu promowanie optymalnego zdrowia.

Z troską, nadzieją i we własnym imieniu.

health.belgium.be/nl/wie-zijn-we
standaard.be/cnt/dmf20191006_04648748
who.int/about/who-we-are/constitution
who.int/…detail/human-rights-and-health
swprs.org/facts-about-covid-19/
the-iceberg.net
creative-diagnostics.com/…lex-rt-qpcr-kit-277854-457.htm
Prezydent Tanzanii John Magufuli: „Nawet papaja i kozy są koronawirusem” youtube.com/watch?v=207HuOxltvI
List otwarty od biochemika dr. Mario Ortiza Martineza do holenderskiej izby gentechvrij.nl/…020/08/15/foute-interpretatie/
Wywiad z dr. Mario Ortizem Martinezem troo.tube/…eb-7459-4a1b-93fd-b393069f4fcd
infekt.ch/…wir-tatsaechlich-im-blindflug/
Lambrecht, B., Hammad, H. Immunologia epidemii alergii i hipoteza higieny. Nat Immunol 18, 1076-1083 (2017). nature.com/articles/ni.3829
Sharvan Sehrawat, Barry T. Rouse, Czy hipoteza higieny dotyczy podatności na COVID-19 ?, Microbes and Infection, 2020, ISSN 1286-4579, linkinghub.elsevier.com/retrieve/pii/S1286457920301271
cell.com/…fulltext/S0092-8674(20)30610-3
hpdetijd.nl/…nieren-om-corona-te-voorkomen/
Feys, F., Brokken, S. i De Peuter, S. (22 maja 2020 r.). Analiza ryzyka-korzyści i użyteczności kosztów w związku z blokadą COVID-19 w Belgii: wpływ na zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. psyarxiv.com/xczb3/
Kompanje, 2020
Conn, Hafdahl en Brown, 2009; Martinsen 2008; Yau, 2008
brandbriefggz.nl
swprs.org/studies-on-covid-19-lethality/
xandernieuws.net/…17-miljoen-keer-bekeken-video/
petities.com/…n_covid-19_met_hcq_en_zink_toe
zelfzorgcovid19.nl/…cq-met-hcq-leveren-het-bewijs/
cnbc.com/…g-new-infections-who-says.html
emro.who.int/…-19-by-asymptomatic-cases.html
WHO marketwatch.com/…mitting-coronavirus-2020-03-06
nordkurier.de/…-zu-infizieren-0238940804.html
reuters.com/…ermany-banknotes-idUSKBN20Y2ZT
29. Sprzeczne oświadczenia naszych wirusologów youtube.com/watch?v=6K9xfmkMsvM
hpdetijd.nl/…rplicht-dragen-van-mondkapjes/
Ekspert ds. Bezpieczeństwa Tammy K. Herrema Clark youtube.com/watch?v=TgDm_maAglM
theplantstrongclub.org/…r-face-masks-by-jim-meehan-md/
technocracy.news/…-serious-risks-to-the-healthy/
news-medical.net/…rus-infection-expert-says.aspx
werk.belgie.be/…van-de-binnenlucht-werklokalen
kavlaanderen.blogspot.com/…niet-werken-waarom-dragen.html
covid-19.sciensano.be/…vid19/Meest recente update.pdf
Haralambieva, IH i wsp., 2015. Wpływ immunosenescencji na zmienność humoralnej odpowiedzi immunologicznej po szczepieniu przeciw grypie A / H1N1 u osób starszych. misuse.ncbi.nlm.nih.gov/error/abuse.shtml
Światowy szczyt bezpieczeństwa szczepień WHO 2019 youtube.com/watch?v=oJXXDLGKmPg
Producent szczepionek bez odpowiedzialności nieuwsblad.be/cnt/dmf20200804_95956456
newsbreak.com/…illed-by-his-covid-19-solution
Kod dziennikarski rvdj.be/node/63
Dezinformacja związana z COVID-19 zbliża się do Komisji Europejskiej EurLex, czerwiec 2020 (ten plik nie uszkodzi twojego komputera)
thelancet.com/…S0140-6736(20)30461-X/fulltext
raadvst-consetat.be/dbx/adviezen/67142.pdf
acu2020.org
reader.elsevier.com/…eader/sd/pii/S0049384820303297
thelancet.com/…S0140-6736(20)31180-6/fulltext
thelancet.com/…S0140-6736(20)31324-6/fulltext

Nie ma odrodzenia pandemii, ale tak zwana kaseemia z powodu większej liczby testów. greenmedinfo.com/…erstanding-covid-19-casedemic1
docs4opendebate.be/…hite-paper-on-hcq-from-AFD.pdf

=============

Oryginalny artykuł tutaj: sott.net/…-to-actual-science-on-Covid-19

==========

Związane z:

Blokada Covid została rzekomo ustanowiona w celu „spłaszczenia krzywej” i ratowania życia. Wszystkie dowody wskazują na to, że nie udało się. Zamiast tego zwiększyła liczbę zgonów i wywarła ogromny niszczycielski wpływ na wiele poziomów społeczeństwa. Na gospodarkę, zdrowie publiczne, edukację, samą tkankę społeczną społeczności - wszystko to ucierpiało z powodu błędnego (lub przebiegłego) zamknięcia.

Więcej tutaj; sott.net/…rue-Cost-of-the-Covid-Lockdown
m.rekinek
,,Jako lekarz złożyliśmy przysięgę Hipokratesa:

„Będę przede wszystkim dbał o moich pacjentów, dbał o ich zdrowie i łagodził ich cierpienia”.
„Poinformuję moich pacjentów prawidłowo”.
„Nawet pod presją nie wykorzystam swojej wiedzy medycznej do praktyk, które są przeciwko ludzkości”.

Obecne środki zmuszają nas do działania wbrew tej przysiędze.

Inni pracownicy służby zdrowia mają podobny kod. …More
,,Jako lekarz złożyliśmy przysięgę Hipokratesa:

„Będę przede wszystkim dbał o moich pacjentów, dbał o ich zdrowie i łagodził ich cierpienia”.
„Poinformuję moich pacjentów prawidłowo”.
„Nawet pod presją nie wykorzystam swojej wiedzy medycznej do praktyk, które są przeciwko ludzkości”.

Obecne środki zmuszają nas do działania wbrew tej przysiędze.

Inni pracownicy służby zdrowia mają podobny kod.

Obecne środki i perspektywa ewentualnego wprowadzenia uogólnionej szczepionki, która nie jest poddawana szczegółowym testom wstępnym, podważają również zasadę „primum non nocere”, którą zakłada każdy lekarz i pracownik służby zdrowia."