Clicks1.9K
pl.news
11

Jak się zachowywać: biskup Schneider uczy waszyngtońskiego kardynała

Jest oczywiste, że Joe Biden i Spiker Izby Reprezentantów, Nancy Pelosi, nie mogą przyjmować Komunii z powodu ich działań pro-death, powiedział biskup Athanasius Schneider Bractwu Matki Bożej Fatimskiej 16 kwietnia (wideo poniżej).

Udzielając im Komunii, Kościół domyślnie aprobuje ich zamiar mordowania niewinnych dzieci – wyjaśnił. Odniósł się przy tym do postaci św. Ambrożego, który dwukrotnie odmówił cesarzowi rzymskiemu Teodozjuszowi (+395) Komunii św. Raz po tym, jak Teodozjusz stanął po stronie Żydów przeciwko chrześcijanom w Callinicum, drugi raz po tym, jak rzekomo zabił 7 tys. ludzi w Salonikach.

Schneider nazwał Teodozjusza najpotężniejszym człowiekiem swoich czasów, porównał go do prezydenta USA, i rzucił wyzwanie waszyngtońskiemu kardynałowi Wiltonowi Gregory'emu, by naśladował św. Ambrożego i powiedział Bidenowi: "Mój drogi bracie, najpierw odprawisz pokutę, a potem będziesz prawdziwym katolikiem i zostaniesz dopuszczony do Komunii Świętej."

Rzeczywistość jest jednak inna. Gregory kilkukrotnie deklarował, że nie będzie przeszkadzał Bidenowi w przyjęciu Komunii. 16 kwietnia reżim Bidena ogłosił, że państwowe pieniądze mogą być wykorzystane na "badania" nad częściami ciała pochodzącymi z abortowanych dzieci.

#newsIhqludbeik

jakubolpinski shares this
1.9K
To