Clicks2.9K
pl.news
26

PiusX: cztery argumenty przeciwko szczepionkom na Covid-19

Ojciec Stefan Frey, przełożony okręgu PiusX w Austrii, w swoim kwietniowym biuletynie ostrzega "pilnie" przed przyjmowaniem szczepionek Covid-19. Inne okręgi PiusX opowiedziały się za szczepionkami. Frey podaje cztery powody:

1. Pochodzenie szczepionek, które są związane z "zabijaniem" dzieci wyrwanych z łona matki jeszcze za życia. Otrzymanie szczepionki wspiera przemysł aborcyjny, czy ktoś tego chce, czy nie.

2. Ocena ryzyka: istnieją doniesienia o ciężkich skutkach ubocznych i licznych zgonach po szczepieniach. Nie można wykluczyć długotrwałych szkód. Nikt nie wie, czy masowe szczepienia nie doprowadzą do globalnej katastrofy humanitarnej.

3. Proporcjonalność: śmiertelność w 2020 roku mieściła się w ramach lat poprzednich, a Covid-19, podobnie jak grypa, jest groźna niemal wyłącznie dla osób po 80 roku życia.

4. W czyim interesie są szczepienia? Dowody stają się coraz bardziej jasne, że globalna kampania szczepień jest w służbie "agendy politycznej", która chce wprowadzić nowy porządek świata, dyktaturę w stylu socjalistycznym, która obiecuje równość, sprawiedliwość, pokój i bezpieczeństwo – "jak wszystkie dyktatury do tej pory" – ale odbiera nam prywatność i wolność.

Grafika: Stefan Frey, #newsRmeonnbtse

Dziecko
Niech mowa wasza będzie tak tak,nie nie,reszta wiadomo od kogo.
Dobrze,że są jeszcze prawdziwi i odważni Kaplani
Frater Militiæ Templi shares this
2.9K
FSSPX przeciw szczepionkom
Wieczne Odpoczywanie Amen
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
W czyim interesie są szczepienia? Dowody stają się coraz bardziej jasne, że globalna kampania szczepień jest w służbie "agendy politycznej", która chce wprowadzić nowy porządek świata, dyktaturę w stylu socjalistycznym, która obiecuje równość, sprawiedliwość, pokój i bezpieczeństwo – "jak wszystkie dyktatury do tej pory" – ale odbiera nam prywatność i wolność.
TomaszBiał
Cztery powody
1Elkam
2Elkam
3Elkam
4Elkam
marcys.td
@TomaszBiał Dobre!!!!!
szuirad1 shares this
12.9K
te cztery powody wystarcza
Dziecko
Dokładnie,wyczerpują temat,jeśli Elka jes ,,za" ,to musi być fatalne 🤣😂😅