csk.news
61.1K

Německo: “Nyní Existuje Rozkol” - Kardinál

V Německu “je nyní rozkol, který je skutečný pokud není deklarován, je to rozkol v praxi, pokud to lze tak říci. ”

Kardinál Raymond Burke toto řekl Argentinskému Otci Javier Oliverovi Rabasimu v Španělském video rozhovoru (2. května). Vysvětluje, že Němečtí biskupové berou Církev do kacířství ohledně homosexuality, manželství a ostatních základních Katolických doktrín. Také si všímá, že nebyli disciplinovaní.” [Františkem].

Při dotazu na pět Dubia předložených Františkovi v roce 2016, Burke informoval, že “neobdrželi jsme žádnou odpověď ani žádné potvrzení, že byly obdrženy.” Kardinál vyjádřil svou víru v to, že on “stále neví" co si František myslí o problémech vznesených Dubia. Ve skutečnosti, František nepochyboval o tom, že podporuje cizoložné společenství.

Co se týče Tradiční Latinské Mše, Burke uvedl, že to po 14. století zůstalo stejné a pouze se radikálně změnila po Druhém Vatikánském Koncilu. Avšak, “obzvláště mladí lidé” vyhledávajíc Latinskou Mši.

#newsLqzgcxdjsb

dyk
Prvá lastovička. O chvíľku aj u nás :)
hlavnespravy.sk/…anielsku-by-mali-do-troch-rokov-spoplatnit/2532218
Auto naozaj iba pre superbohatých?More
Prvá lastovička. O chvíľku aj u nás :)

hlavnespravy.sk/…anielsku-by-mali-do-troch-rokov-spoplatnit/2532218

Auto naozaj iba pre superbohatých?
dyk
O chvíľku aj u nás :)
„Breaking News | Artur Powlowski zatknutý“
„Breaking News | Artur Powlowski Arrested“
youtu.be/9GZLdS3j2Mk
Artur Pawlowski je poľsko-kanadský protestantský pouličný kazateľ. Je farárom v zbore Jaskyňa Adullam v Calgary a predtým viedol spoločenstvo Kings Glory. Pawlowski je tiež zakladateľom a pastorom organizácie Street Church Ministries, kde sa venuje kazateľstvu pod …More
O chvíľku aj u nás :)

„Breaking News | Artur Powlowski zatknutý“

„Breaking News | Artur Powlowski Arrested“

youtu.be/9GZLdS3j2Mk

Artur Pawlowski je poľsko-kanadský protestantský pouličný kazateľ. Je farárom v zbore Jaskyňa Adullam v Calgary a predtým viedol spoločenstvo Kings Glory. Pawlowski je tiež zakladateľom a pastorom organizácie Street Church Ministries, kde sa venuje kazateľstvu pod šírym nebom a kresťanskému kontaktu s ulicami. Wikipédia (angličtina)
Roberto 55
Hanba tymto calgarskym policajtom. Nemohli mu odpustit ked museli odist ako pudlici z jeho kazatelne, lebo nemali warrant...Zatkli ho na rusnej ceste a sputali ako kriminalnika a vonku bolo okolo nuly a snezilo (obcas). Je to iba pomsta .
apredsasatoci
Nemylíl sa. Polícia je gestapo!
Začalo sa to!
Roberto 55
Rozkol=schizma a Ferko je s tymto stavom spokojny, lebo na to vobec nereaguje.
zaba
Možná je to domluvené. Němci budou tahouni změny v církvi a Bergoglio proti tomu jen nepodnikne účinnou ofenzívu.