Eufrat a Tigris vysychajú. Môže ísť o biblické znamenie?

Viaceré spravodajské stanice prišli so správou, že biblické rieky Eufrat a Tigris v dôsledku „klimatických zmien“ vysychajú. Vysychanie týchto riek je pritom priamo zmienené v Knihe zjavenia apoštola …More
Viaceré spravodajské stanice prišli so správou, že biblické rieky Eufrat a Tigris v dôsledku „klimatických zmien“ vysychajú. Vysychanie týchto riek je pritom priamo zmienené v Knihe zjavenia apoštola Jána ako dôležité Božie varovanie.
Ilustračný obrázok, zdroj: searchinggodsheart.blogspot.com
Toto bola kedysi jedna z najväčších irackých riek, dnes je to pritom len o čosi viac ako kaluž. Reč je o Tigrise a Eufrate, dvoch veľkých irackých riekach, ktoré sú živiteľkami Blízkeho východu“, začína reportáž britskej verejnoprávnej televízie Channel 4. Podľa britskej stanice rieky nezadržateľne vysychajú pre nezvyčajné teplo, ktoré zasiahlo tento región. „Tento rok zažil celý svet návaly tepla,“ uvádza ďalej reportérka, „ale na Blízkom východe boli teploty dvojnásobne vyššie oproti zvyšku planéty.
Podobnú reportáž odvysielala aj indická medzinárodná vysielacia stanica Wion, ktorá uviedla:
Údolie rieky Eufrat bolo kolískou civilizácie v západnej Ázii. Rieka je životne dôležitá pre milióny ľudí …More
Zuzka M S shares this
18
Libor Halik shares this
522
Od r.2020 Eufrat prakticky vyschl díky tureckým přehradám, jak předpovězeno v Bibli, i u sv. Paisije Athoského a válka se stane světovou skrze apokalyptickou účast i Číny.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Uložím to tu keby z YouTube zmizlo.
Drought hits West Asia's longest Euphrates river | 12 mn face water shortage in Syria, Iraq | NewsMore
Uložím to tu keby z YouTube zmizlo.

Drought hits West Asia's longest Euphrates river | 12 mn face water shortage in Syria, Iraq | News