agnesino
Mne sa vôbec nepáčia práce tejto maliarky, v deň návštevy pána Františka v Šaštíne sa hneď pýtali na stránke novus ordo watch že čo to je za obraz ( nevedeli definovať čo má predstavovať) a ľudia im v komentároch písali čo to malo vyjadriť, dávam link. V komentároch sa zhodli podaktorí, že postava vystihuje otroka, do pol pása obnaženého a pozerajuceho na svojho pána. Svätý Jozef nie je nikde …More
Mne sa vôbec nepáčia práce tejto maliarky, v deň návštevy pána Františka v Šaštíne sa hneď pýtali na stránke novus ordo watch že čo to je za obraz ( nevedeli definovať čo má predstavovať) a ľudia im v komentároch písali čo to malo vyjadriť, dávam link. V komentároch sa zhodli podaktorí, že postava vystihuje otroka, do pol pása obnaženého a pozerajuceho na svojho pána. Svätý Jozef nie je nikde zobrazený obnažený a na väčšine obrazov pozerá pokorne do zeme, alebo na Ježiška ak je v jeho prítomnosti.

novusordowatch.org/2021/09/odd-painting-at-papal-mass-what-is-this/

Ja si myslím, že tento obraz mal ukázať Slovákom, čo sa s nimi deje - že sa stávajú otrokmi, resp. sú na to určený touto vládou satanistov. O tom, že počas tejto omše bude Slovensko rituálne obetovane sa tiež dosť hovorilo.