Andrew Kromer shares this
127.2K
David Kromer
Bogdan Nowak shares this
127.2K
😂 😂
Anna Lasak
Cala prawda!!!
The Glory shares this
127.2K
😬
Wieczne Odpoczywanie Amen
Zachorowania i zgony po szczepieniach.
Maria Majewska nonnocere3@gmail.com
Z Polski napływają coraz bardziej niepokojące wieści związane z obecną epidemią. Wszystko wskazuje, że im więcej podaje się szczepień covid, tym więcej jest zachorowań i zgonów na tę chorobę.
Na podstawie danych zebranych w bazach VAERS i Vigiaccess można już poczynić pewne znaczące obserwacje.
W bazie Vigiacess do …More
Zachorowania i zgony po szczepieniach.
Maria Majewska nonnocere3@gmail.com
Z Polski napływają coraz bardziej niepokojące wieści związane z obecną epidemią. Wszystko wskazuje, że im więcej podaje się szczepień covid, tym więcej jest zachorowań i zgonów na tę chorobę.
Na podstawie danych zebranych w bazach VAERS i Vigiaccess można już poczynić pewne znaczące obserwacje.
W bazie Vigiacess do 7.4.2021 zarejestrowano 442485 powikłań (Ryc. 1) oraz 3019 zgonów po szczepieniach covid (Ryc. 2), z czego 80% miało miejsce w Europie.
Natomiast w amerykańskiej bazie VAERS zarejestrowano 50861 powikłań i 2249 zgonów po tych szczepieniach. I to tylko niewielki procent wszystkich przypadków.
Procentowy stosunek zgonów do powikłań w różnych okresach szczepień ilustruje Ryc. 3. Widzimy, że w pierwszych tygodniach lutego zgony stanowiły ok. 1% powikłań poszczepiennych, a w późniejszym okresie ten procent się zmniejszył. Prawdopodobnie różnice te wynikały z faktu, że w lutym szczepiono głównie osoby najbardziej zaawansowane wiekiem i schorowane, a w późniejszym okresie młodsze i zdrowsze.
Interesujące jest występowanie zgonów w różnych odstępach czasowych od szczepienia. Najwięcej zgonów miało miejsce w pierwszych 2 dniach po szczepieniu, lecz drugi znaczny ich wzrost występował w dniach 10 do 30 po szczepieniu (Ryc. 4).
Następowanie poszczepiennych zawałów serca cechuje się podobną dynamiką. Po wczesnym szczycie zawałów pojawiających się w ciągu 1-4 dni po szczepieniu, następuje drugi szczyt po 10 dniach od szczepienia (Ryc. 5). Prawdopodobnie ów opóźniony szczyt zawałów i zgonów wynika z pobudzenia silnych reakcji autoimmunologicznych w organizmie, gdyż koreluje on także z dynamiką występowania zespołu Guillaina-Barrégo po szczepieniach covid.
Tabela 1. Ilustruje diagnozy związane ze zgonami po szczepieniach covid:

reszta w pliku .pdf
Załącznik proszę KONIECZNIE przeczytać - i wydrukować dla "optymistów". M. D.
covax zgony 207.4.2021.pdf
Bozena Urbanska shares this
127.2K
zastrzyk 😭 😭 😭
Quas Primas
Rekinek, chyba rekord wejść na glorii. Ponad 57 tys.
Brawo!!!
m.rekinek
😊 😊 To zasługa Pyjtera. Rozpowszechnił na FB
Orędzia
Jadwiga Bob
jak dobrze że umiałeś ten film zrobić- wiele z niego zawarte widziałam i słuchałam w oryginale DAWNO TEMU- BOGU DZIĘKI ! ! ! miło mi że jestem w takim towarzystwie !
Wojciech Stanisław Nawalany shares this
127.2K
Kościół bizantyński
wacula25wp.pl
Zastanawiam się nad chociaż jednym powodem, dlaczego nie powinny być zamknięte np. synagogi żydowskie meczety. Przecież stwarzają duzo większe ryzyko niż inne
Weronika....S
Kościoły zaczynają być coraz częściej określane jako miejsca rozprzestrzeniania się zarazy. To tak nieludzkie i prymitywne, że wierzyć się w to nie chce, ale takie są fakty. W starożytności oskarżono chrześcijan o podpalenie Rzymu, a obecnie oskarży się chrześcijan, głównie katolików, że ich modlitwy i nabożeństwa w kościołach to główne zagrożenie życia na tej planecie. Ale to nasi hierarchowie …More
Kościoły zaczynają być coraz częściej określane jako miejsca rozprzestrzeniania się zarazy. To tak nieludzkie i prymitywne, że wierzyć się w to nie chce, ale takie są fakty. W starożytności oskarżono chrześcijan o podpalenie Rzymu, a obecnie oskarży się chrześcijan, głównie katolików, że ich modlitwy i nabożeństwa w kościołach to główne zagrożenie życia na tej planecie. Ale to nasi hierarchowie też uczestniczą w tym balu przebierańców.
TomUrb
Wczoraj na Drodze Krzyżowej w Bydgoszczy doznałem miłego zaskoczenia: ludzie klękali rzędami na stopniu komunijnym i komunia była do ust (właściwie nie jestem pewien, czy może inni nie brali na rękę, bo nie tym człowiek powinien się zajmować przystępując do stołu Pańskiego). A w bocznym wyjściu, owszem, stał psikacz z wiadomo czym, ale była również woda święcona. Jest to kościół Matki Boskiej …More
Wczoraj na Drodze Krzyżowej w Bydgoszczy doznałem miłego zaskoczenia: ludzie klękali rzędami na stopniu komunijnym i komunia była do ust (właściwie nie jestem pewien, czy może inni nie brali na rękę, bo nie tym człowiek powinien się zajmować przystępując do stołu Pańskiego). A w bocznym wyjściu, owszem, stał psikacz z wiadomo czym, ale była również woda święcona. Jest to kościół Matki Boskiej Fatimskiej. Wahałem się, czy mam to powiedzieć publicznie, ale czy mamy się bać cały czas?
Posoborowe absurdy
Stolica odrzuciła ten Patriarchat, gdy zaczął krytykować Franciszka i rzucać na Niego ANATEMY. Również nie szczędzili tych duchownych zjednoczonych z Watykanem, którzy idą po linii Franciszka. Przez to uważają ich za sektę, tak jak niektórzy Bractwo Św. Piusa X
Posoborowe absurdy
m.rekinek. Z mojej strony te filmy z ich strony 5 razy usuwał Pavrus. To cud, że ten film puścił na główną stronę.
One more comment from Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
Bizantyjski Patriarchat można porównać do Bractwa św. Piusa X. Oni bronią Tradycji w Rycie Bizantyjskim, tak jak Bractwo Broni wiary Katolickiej w Rycie Rzymskim. W dodatku ci duchowni bizantyjscy żyją W CELIBACIE. Żyją w zakonie. Tak jak duchowni w Bractwie ŚPX
Bos016
MementoMori+++
JezusMaryja1
To jeden z tych NORMALNYCH jeszcze glosow. Bogu dziekowac za odwaznych ludzi, ktorzy patrzac po Bozemu, ostrzegaja swiat, wolaja o OPAMIETANIE.... "Czy popiol tylko zostanie i zamet, co idzie w przepasc z burza... Czy na dnie popiolu gwiazdzisty dyament, wiekuistego zwyciestwa zaranie ?" /C. K. Norwid/