csk.news
1341

De Mattei vs. Viganò: Prečo Jednoducho Nevyvrátiť Nápady?

Rímsky historik Roberto de Mattei ťažko prekonáva svoje zaujatie osobou Arcibiskupa Vigana. „Som znepokojený určitou konšpiračnou teóriou, ktorú použil Arcibiskup Viganò na zavedenie naratívu bez …More
Rímsky historik Roberto de Mattei ťažko prekonáva svoje zaujatie osobou Arcibiskupa Vigana.
„Som znepokojený určitou konšpiračnou teóriou, ktorú použil Arcibiskup Viganò na zavedenie naratívu bez racionálneho základu,“ píše na stránke CorrispondenzaRomana.it (30. Jún). Viganò ho môže obviniť, že je popieračom sprisahania.
De Mattei, propagátor očkovania proti Covidu, sa tiež obáva, že Arcibiskup Viganò je používaný na propagáciu „anti-očkovacieho náboženstva“. Dodáva: „Pre každého, kto odmietne anti-očkovaciu vieru, je pripravená exkomunikácia.“ V skutočnom svete je to naopak: „Náboženstvo očkovania“ exkomunikuje tých, ktorí odmietajú vieru očkovania.
De Mattei, zdá sa, vážne, naznačuje, že existuje tvrdenie „zveriť spasiteľskú misiu v Cirkvi Arcibiskupovi Viganovi“ a obviňuje Vigana z jeho odvážnych výrokov o Františkovi. Opakuje svoju konšpiračnú teóriu, podľa ktorej sú pozície Viganòa „výsledkom istej manipulácie“, aj keď to Viganò dôrazne poprel.
De Mattei dokonca obracia Viganove …More
Roberto 55
Pan profesore je jednoducho ziarlivy a v tomto pripade ide aj o s.h.