Barbarin
Hoki-hooki je patologický lhář. Vidíme, na co myslí. Inu, nečistý deviant.
Alois Kreps
Kretén!
jožinko božinko
Pan Míla má krásně zahnutý nosánek, tudíž lze předpokládat o jakou jde entitu, komu vlastně tlačí vozík, ještě že je na Valašsku pouze přivandrovancem.
Laco Bajzo
Mali by to dať aj vám ako podmienku na účasť na tých ich "bohoslužbách" a ty Miloslav by si potom mal zase urobiť nejaké motivačné video,ako sa ideš zaočkovať. Najlepšie na koni ,s lukom a šípmi.
spravy.rtvs.sk/…ncom-ktori-odmietnu-ockovanie/
Trepifajksl
Nové modely na rok 2030:
Trepifajksl
Takhle se z toho nevyhrabeme. Čím víc lidí podpoří hloupou a zbytečnou věc, tím víc hloupých a zbytečných věcí na nás naloží. Ještě za 5 let se někteří budou ujišťovat, že "spolu to dáme", popřípadě funět přes roušky na náměstí společně Svěrákovu "Není nutno".
Vašku vstávej, teď je ta pravá doba na absurdní dramata.
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja nenosím pomaly nikde ani obyčajne rúška od začiatku fake pandémie a ty ešte si daš masku s filtrom ako keby bolo po jadrovej vojne. Propaganda a zároveň veľká komédia aj s testami.
ekans
je to modernistický magor, ty jeho kovboyské výbrky jsou mu na houvno
apredsasatoci
Svätý Malachiáš(prorok)
Kvôli ľudskej blbosti, ľahostajnosťi a nechaním sa zotročiť už nič dobré nás nečaká.
Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 2028
Už iba Božie tresty a zásahy to môžu zničiť a zastaviť v budúcnosti ináč nič nepomôže.
apredsasatoci
Dej sa volá Božia! 😇
Josef Pavelka
Zdravím a nebojím se o Vás, dík za video. Testům se mi zatím podařilo vyhnout, beru je jako reklamu na tu mediální celosvětovou všivárnu. Jinak o testu PCR říká dnes i WHO, že bez klinických příznaků vyšetřovaného je bezcenný a takže vlastně se takto nic nedozvíte. Dnes se všechny náročnější nemoci či úmrtí píšou na mediální vir. Bohužel i tou rouškou podporuji reklamu na falešné očkovací pokusy …More
Zdravím a nebojím se o Vás, dík za video. Testům se mi zatím podařilo vyhnout, beru je jako reklamu na tu mediální celosvětovou všivárnu. Jinak o testu PCR říká dnes i WHO, že bez klinických příznaků vyšetřovaného je bezcenný a takže vlastně se takto nic nedozvíte. Dnes se všechny náročnější nemoci či úmrtí píšou na mediální vir. Bohužel i tou rouškou podporuji reklamu na falešné očkovací pokusy nebo zbytečné testy.
Martina Bohumila Luterova
Miloslav si nechal vrtat studnu psychotronikem,
a to jsou následky. Pije vodů démonů.
S čertem nejsou žádné hrátky.
TruePeter
Zamysli se,proč vláda a instituce nepoužívá testy z krve,když "onen mystický"virus jde 100procentne zjistit touhle cestou ..Jo,strýčku..nějakej s'eefko Ti dobré zaplatil za tuto Maškarádu..ale tvé jidášské peníze shniji i s tebou v pekle!!!
apredsasatoci
Možno mu nikto nezaplatil.
Možno si myslí, že čipy sú hoax.
Tak ho nechajme ísť do pekla na pevnom koní.
TruePeter
Blaazne ve skafandru,tvoje Novus ordo sracky do dovedli do latriiny!!!Chcípneš v pekle !!!!!!