CÓRKA MARYI
121.2K

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego! JEZUS PROSI: Módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia

JEZUS: Módlcie się, módlcie się, módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia. Jeśli większość dusz się nawróci, to wiele z Wielkiego Ucisku będzie mogło zostać złagodzone i tak się stanie.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, WSPÓLNOTOM MODLITEWNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.


Z soboty na niedzielę, tj. z 27/28. 11. 2021 r. o północy, kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy modlić się też w intencji podanej przez Pana Jezusa: o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia o dowolnej porze, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą niedzielę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Spotykamy się na czuwaniu przed Najświętszym Sakramentem (on-line).

Więcej szczegółów na temat Orędzi Jezusa, Maryi i samego czuwania znajdziesz poniżej:

Księga Prawdy - Ostrzeżenie (Oświetlenie Sumienia)

JEZUS: Módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia ...

JEZUS: Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby wasze modlitwy pomog…

JEZUS: Módlcie się z całą miłością, którą macie do Mnie w swoich sercach, za dusze ateistów. Wielu umrze podczas Ostrzeżenia

Matka Zbawienia: Proszę, wzywam was do intensywnej modlitwy o tak upra…

Nocne różańcowe czuwania modlitewne – akcja ogólnoświatowa

PLAN NOCNYCH RÓŻAŃCOWYCH CZUWAŃ MODLITEWNYCH – AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA


CÓRKA MARYI
😇 BĄDŹMY WIERNI, POSŁUSZNI I WYTRWALI W WYPEŁNIANIU PROŚBY PANA JEZUSA !!!