m.rekinek
274.7K

UWAGA NA NOWY ,,LEK" NA COVIDA W POLSCE ! ŚMIERCIONKA BIS.

W połowie grudnia chorzy na Covid-19 w Polsce powinni mieć do dyspozycji pierwszy lek na tę chorobę wywołaną zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Wtedy spodziewane są pierwsze dostawy Molnupiraviru. "Mamy już zakontraktowane dostawy" - potwierdza rzecznik resortu zdrowia w rozmowie z RMF FM, mimo że lek ten nie jest jeszcze dopuszczany do obrotu w Europie.
Wszystko wskazuje na to, że możliwość stosowania Molnupiraviru będzie już nawet za tydzień. Europejska Agencja Leków po wydaniu wstępnej oceny skuteczności leku zamierza wydać w najbliższym tygodniu rekomendację, by kraje Unii Europejskiej same podejmowały decyzje o awaryjnym stosowaniu Molnupiraviru.

O zakontraktowaniu tego leku przez Polskę premier Mateusz Morawiecki mówił już 5 listopada. Teraz rzecznik Ministerstwa Zdrowia potwierdza: mamy już zawarty kontrakt z producentem leku. Pracujemy nad przyspieszeniem dostaw - mówi Wojciech Andrusiewicz w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Mariuszem Piekarskim.

"Chcielibyśmy, żeby to był początek grudnia, ale raczej pewnie mówimy o połowie grudnia. Pierwsze deklaracje producenta mówiły o styczniu. Jesteśmy jednym z pierwszych państw, które lek zakontraktowało" - usłyszeliśmy.

Andrusiewicz zdradził reporterowi RMF FM, że zakontraktowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy dawek leku.

Ile będą kosztować?


Jak zauważa dziennikarz RMF FM Michał Zieliński, tanio nie będzie. Lek firmy Merck ma kosztować prawie 3 000 złotych za pojedynczą terapię. Oznacza to, że gdyby mieli dostawać go w Polsce wszyscy z pozytywnymi wynikami testów, to teraz - codziennie - trzeba by było dostarczyć im leków za 50 mln złotych.

Piątek, 12 listopada (07:12)

CAŁOŚĆ ARTYKUŁU TU :
rmf24.pl/…na-covid-19-w-polsce-od-polowy-grudnia,nId,5640651

-------------------------------------------------------------------------------

27.11.2021

MOLNUPIRAWIR - KOLEJNY SKANDAL ZDROWOTNY

Veran ogłosił wczoraj, że będzie dostępny pod koniec roku.

Ale po zapoznaniu się z plikiem dotyczącym tego „leczenia”, zwanym również EIDD-2801, na stronie NIH
nih.gov/compound/eidd-2801 :
Wchodząc na stronę Centrum Kontroli Trucizn, aby dowiedzieć się, co oznacza GHS08, znajdujemy ten piktogram i jest on napisany:

,,POWAŻNE ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA CZŁOWIEKA (GHS08). Może zaburzać płodność lub nienarodzone dziecko, powodować raka, objawy alergii lub astmy lub powodować poważne uszkodzenia narządów"

centreantipoisons.be/…-signification-des-nouveaux-pictogrammes-de-danger :Wygląda na to, że ta wzmianka została usunięta, gdy tylko Véran ogłosił ten produkt ...

Czy nadal będziemy mieli prawo do „bezpiecznego i wydajnego”?

Przypomnienie: t.me/FrenchWhistleblowers/4042


Aby uzyskać więcej informacji na temat tego środka przeciwwirusowego, między innymi, ponownie, przyspieszoną procedurę jego marketingu, usuwającą wszystkie poważne skutki uboczne tej molekuły (jak w przypadku zastrzyków z Covid, itp.):

wikipedia.org/wiki/Molnupiravir

ŹRÓDŁO ARTYKUŁU :

nouveau-monde.ca/…scandale-sanitaire-ou-le-beau-tour-de-passe-passe/
JOKAMA shares this
1774
BeatkaS
No czymś trzeba dobić niezaszczepionych i tych odpornych na szpyrce... Omijajmy szpitale szerokim łukiem!
modernistae prohibere
Ponoć stara Amantadyna miała być toksyczna. Publicznie zaprzeczam głosowi dupka z wrocka który to wybełkotał jak tylko ukazała się wzmianka o jej skuteczności.
woj_tek
... opatentowanych no i skutecznych, tylko inaczej ...
CUDOWNY MEDALIK
Nie zażywajmy żadnych leków na przeziębienie. Stosujmy tylko naturalną terapię. Zioła, cebulę, czosnek, imbir, miód, pijmy dużo herbaty z igieł sosny, z hibiskusa, z nagietka, sok z kiszonej kapusty i sok z kiszonych ogórków. Pomaga też węgiel drzewny, oraz olejek z oregano. Przy zapalenie oskrzeli lub zapaleniu płuc, postawić tradycyjne bańki i zażywać smalec z borsuka, można rozpuszczać w …More
Nie zażywajmy żadnych leków na przeziębienie. Stosujmy tylko naturalną terapię. Zioła, cebulę, czosnek, imbir, miód, pijmy dużo herbaty z igieł sosny, z hibiskusa, z nagietka, sok z kiszonej kapusty i sok z kiszonych ogórków. Pomaga też węgiel drzewny, oraz olejek z oregano. Przy zapalenie oskrzeli lub zapaleniu płuc, postawić tradycyjne bańki i zażywać smalec z borsuka, można rozpuszczać w gorącym mleku z miodem ( nie ze sklepu, tylko kupionym od na bazarze od chłopa).
woj_tek shares this
31.6K
starski
Bill Gates zapowiedział opanowanie pandemii na lato 2022 dzięki wprowadzeniu "leków". Oczywiście nie tych znanych i skutecznie stosowanych (środki na "a" i na "i"), tylko nowych, drogich, opatentowanych...
Brygada Świętokrzyska NSZ
" Leki " Gates " = gwóźdź do trumny !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Maryja prosiła w Fatimie przede wszystkim o modlitwę, szczególnie Różańcową: «Módlcie się więcej, odmawiajcie Różaniec Święty. Módlcie się wspólnie w Wieczernikach, módlcie się szczególnie w rodzinach. Chcę, by rodziny chrześcijańskie zaczęły na nowo się modlić ze Mną i za Moim pośrednictwem, aby doznać ocalenia od wielkich zagrażającym im nieszczęść» (13.05.84). W orędziu nr 192 zachęciła …More
,,Maryja prosiła w Fatimie przede wszystkim o modlitwę, szczególnie Różańcową: «Módlcie się więcej, odmawiajcie Różaniec Święty. Módlcie się wspólnie w Wieczernikach, módlcie się szczególnie w rodzinach. Chcę, by rodziny chrześcijańskie zaczęły na nowo się modlić ze Mną i za Moim pośrednictwem, aby doznać ocalenia od wielkich zagrażającym im nieszczęść» (13.05.84). W orędziu nr 192 zachęciła do podjęcia konkretnych działań dla uniknięcia ciążącej nad nami kary: «Módlcie się coraz więcej. Módlcie się ze Mną, odmawiając Różaniec Święty. Módlcie się i czyńcie pokutę, aby te godziny zostały skrócone i aby możliwie jak najwięcej Moich dzieci osiągnęło wieczne zbawienie. Módlcie się, aby cierpienia przyczyniły się do nawrócenia wszystkich oddalonych od Boga. Módlcie się, abyście nigdy nie zwątpili w miłość Ojca, który zawsze na was patrzy i zajmuje się wami. On posługuje się cierpieniem jako środkiem wyleczenia was z choroby zepsucia, niewierności, buntu, nieczystości i ateizmu. Proszę was obecnie o bardziej intensywną modlitwę... Powiększajcie liczbę waszych Wieczerników modlitwy. Mnóżcie wasze Różańce, odmawiajcie je dobrze i ze Mną. Ofiarowujcie Mi także wasze cierpienie i pokutę... Dzięki temu utworzymy razem wielką sieć miłości, która obejmie i uratuje cały świat.''
m.rekinek
W czasopiśmie Science potępia fakt, że w kwietniu 2020 D r Rick Bright ( immunolog ), a następnie dyrektor Barda został odwołany, kiedy ostrzega o zagrożeniach związanych z tym cząsteczka nieużywany przez 40 lat, z tego powodu, a to, gdy cząsteczka ta została zaproponowana w szczególności do walki z epidemiami grypy 6 . Już w listopadzie 2019 roku amerykańscy naukowcy badali substancję czynną …More
W czasopiśmie Science potępia fakt, że w kwietniu 2020 D r Rick Bright ( immunolog ), a następnie dyrektor Barda został odwołany, kiedy ostrzega o zagrożeniach związanych z tym cząsteczka nieużywany przez 40 lat, z tego powodu, a to, gdy cząsteczka ta została zaproponowana w szczególności do walki z epidemiami grypy 6 . Już w listopadzie 2019 roku amerykańscy naukowcy badali substancję czynną molnupirawiru i odkryli in vitro i in vivo (u zwierząt) potencjalne działanie mutagenne: wśród argumentów przedstawionych przez Brighta w jego skardze był fakt, że „Podobne eksperymentalne leki z tej grupy wykazano spowodować szkodliwy wpływ na reprodukcję u zwierząt, potomstwo leczonych zwierząt urodziło bez zębów iz brakujące części czaszki . ”

Następnie Rick Bright zaalarmował rząd USA o prawdopodobieństwie, że ten lek jest rakotwórczy i potępił finansowanie publiczne w wysokości około 300 milionów dolarów ), które administracja Trumpa przeznacza na ten produkt. Według ScienceInsider , Robert Kadlec (lekarz wojskowy, członek Partii Republikańskiej, wyznaczony przez Donalda Trumpa na szefa Biura Asystenta Sekretarza ds. Gotowości i Reagowania (ASPR) od sierpnia 2017 do stycznia 2021), zwrócił się do agenta BARDY odpowiedzialnego za negocjowanie kontraktów na finansowanie małej firmy farmaceutycznej 6, chociaż nie spełniało zwykłych kryteriów przyznawania dotacji. Jasne protesty przeciwko naciskom ze strony firm farmaceutycznych i polityków „takich jak niewłaściwe i nienaukowe wysiłki zmierzające do skierowania pieniędzy podatników do pewnych przedsiębiorstw prowadzonych przez 'kolesiów' lub w 'celach politycznych'” 70 .
Niedługo potem, 22 kwietnia 2020 r. , Bright został odwołany ze stanowiska dyrektora BARDY.

Bright mówi, że działał jako informator, ponieważ miał wskazówki wskazujące na ryzyko związane z tą cząsteczką 4 , biorąc pod uwagę działanie mutagenne udokumentowane we wcześniejszych badaniach nad podobnymi cząsteczkami, i prosi o przywrócenie na stanowisko dyrektora BARDA. Potem uważa, że molnupiravir brakuje wiarygodności naukowej 71 , a on złoży zażalenie Kadlec 72 , 73 , 6 .

W maju 2020 r. Bright zeznawał przed Izbą Reprezentantów USA 74 , 75 .

8 maja 2020 r. Biuro Specjalnego Radcy Prawnego (niezależna agencja federalna podejmująca decyzje w sprawie skarg od sygnalistów lub sygnalistów) stwierdziło, że istnieją „uzasadnione podstawy” do stwierdzenia, że sankcją Brighta był „odwet” 6 . Władze, które widziały tam tylko kłótnie wewnętrzne, zaostrzane przez duże budżety 6 .

Kontrowersyjny

Niektóre leki mutagenne zostały już wprowadzone na rynek pomimo ich zagrożenia, czy to w ramach leczenia współczucia, czy też ze względu na ich zalety uważane za istotne w odniesieniu do powodowanego ryzyka i powagi choroby (zwłaszcza jeśli dawka lub częstotliwość stosowania ogranicza ryzyko ). Tak jest na przykład w przypadku rybawiryny 6 . Jego działanie mutagenne jest na tyle poważne, że organy regulacyjne zdecydowanie odradzają go kobietom w ciąży lub planującym zajść w ciążę, a także mężczyznom, którzy mogą później mieć dziecko. Ale jego skuteczność przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu C 76 , gorączce Lassa i niektórym innym chorobom wirusowym , przy braku alternatywy, sprawiła, że została oceniona dopuszczalne etycznie w celu przedłużenia życia lub przeżycia pacjentów 6 . Jeśli chodzi o EIDD-2801 użyty przeciwko Covid-19, Mark Denison ( wirusolog z Vanderbilt University Medical Center (organizacji pozarządowej powiązanej z Vanderbilt University ) i współautor badania opublikowanego 29 kwietnia w Science Translational Medicine) mówi, że nie promuje tego „a krótkoterminowe stosowanie w celu potencjalnego leczenia lub zapobiegania chorobie” , ale Raymond Schinazi, który zna tę cząsteczkę po wcześniejszym jej zbadaniu, odpowiada, że nawet krótkotrwałe leczenie może nadal zaszkodzić reprodukcji i że stosowanie leku w celu zapobiegania chorobamoże prowadzić do znacznie większego narażenia ludności 6 .

wikipedia.org/wiki/Molnupiravir
Francio53
Przetestować ten "lek" na politykach i artystach oraz na dziennikarzach systemowych. W następnej kolejności na zaszczypawkowanych. A potem się zobaczy.
ľubica
POZOR NA NOVÝ "LIEK" NA COVIDIUM V POĽSKU ! STINKBUG BIS.
V polovici decembra by mali mať pacienti s Covid-19 v Poľsku k dispozícii prvý liek na toto ochorenie spôsobené infekciou vírusom SARS-CoV-2. V tom čase sa očakávajú prvé dodávky molnupiraviru. "Už sme uzavreli zmluvy na dodávky" - potvrdil hovorca ministerstva zdravotníctva v rozhovore pre RMF FM, hoci liek ešte nie je schválený na …More
POZOR NA NOVÝ "LIEK" NA COVIDIUM V POĽSKU ! STINKBUG BIS.

V polovici decembra by mali mať pacienti s Covid-19 v Poľsku k dispozícii prvý liek na toto ochorenie spôsobené infekciou vírusom SARS-CoV-2. V tom čase sa očakávajú prvé dodávky molnupiraviru. "Už sme uzavreli zmluvy na dodávky" - potvrdil hovorca ministerstva zdravotníctva v rozhovore pre RMF FM, hoci liek ešte nie je schválený na predaj v Európe.
Všetko nasvedčuje tomu, že molnupiravir bude k dispozícii za týždeň. Európska agentúra pre lieky má po vydaní predbežného hodnotenia účinnosti lieku v úmysle vydať v nadchádzajúcom týždni odporúčanie, aby krajiny EÚ samy rozhodli o núdzovom použití molnupiraviru.

Poľský premiér Mateusz Morawiecki hovoril o kontrahovaní drogy už 5. novembra. Hovorca ministerstva zdravotníctva teraz potvrdil: s výrobcom lieku už máme zmluvu. Pracujeme na urýchlení dodávok - hovorí Wojciech Andrusiewicz v rozhovore s novinárom RMF FM Mariuszom Piekarským.

"Chceli by sme, aby to bolo začiatkom decembra, ale skôr hovoríme o polovici decembra. Prvé vyhlásenia výrobcu hovorili o januári. Sme jednou z prvých krajín, ktoré sa touto drogou nakazili." - sme počuli.

Andrusiewicz reportérovi RMF FM prezradil, že boli zazmluvnené desiatky tisíc dávok lieku.

Koľko budú stáť?


Ako poznamenáva novinár RMF FM Michal Zielinski, lacné nebude lacné. Očakáva sa, že cena lieku od spoločnosti Merck za jednu liečbu bude takmer 3 000 PLN. To znamená, že ak by ho v Poľsku dostali všetci, ktorí majú pozitívne výsledky testov, museli by sa im teraz - každý deň - dodávať lieky za 50 miliónov zlotých.

Piatok, 12. novembra (07:12)

CELÝ ČLÁNOK TU :
rmf24.pl/…na-covid-19-w-polsce-od-polowy-grudnia,nId,5640651

-------------------------------------------------------------------------------

27.11.2021

MOLNUPIRAVIR - ĎALŠÍ ZDRAVOTNÝ ŠKANDÁL

Spoločnosť Veran včera oznámila, že bude k dispozícii koncom roka.

Ale po preskúmaní súboru tejto "liečby", nazývanej aj EIDD-2801, na webovej stránke NIH
nih.gov/compound/eidd-2801:

Na webovej stránke Centra pre kontrolu otráv, kde chceme zistiť, čo znamená GHS08, nájdeme tento piktogram, na ktorom sa píše:

,,VÁŽNE RIZIKO PRE ĽUDSKÉ ZDRAVIE" (GHS08). Môže narušiť plodnosť alebo nenarodené dieťa, spôsobiť rakovinu, príznaky alergie alebo astmy alebo spôsobiť vážne poškodenie orgánov."

centreantipoisons.be/…-signification-des-nouveaux-pictogrammes-de-danger:

Zdá sa, že tento odkaz bol odstránený hneď, ako Véran oznámil tento produkt...

Budeme mať stále právo na "bezpečné a efektívne"?

Pripomienka: t.me/FrenchWhistleblowers/4042

Viac informácií o tomto antivirotiku, vrátane opäť zrýchleného postupu jeho uvádzania na trh, ktorý odstraňuje všetky závažné vedľajšie účinky tejto molekuly (ako pri injekciách Covid atď.):

wikipedia.org/wiki/Molnupiravir

ZDROJ ČLÁNKU :

nouveau-monde.ca/…scandale-sanitaire-ou-le-beau-tour-de-passe-passe/

zdroj prekladu: UWAGA NA NOWY ,,LEK" NA COVIDA W POLSCE ! ŚMIERCIONKA BIS
Francio53
Przetestować ten "lek" na politykach i artystach oraz na dziennikarzach systemowych. W następnej kolejności na zaszczypawkowanych. A potem się zobaczy.