Edward7
535.7K

Badanie nad szczepionkami, które powinno obalić całe imperium szczepionek

We wszystkie 44 szczepionkach stwierdzono obecność nieorganicznych ciał obcych o rozmiarach mikro, submikro i nano, nieorganicznych; aluminium, chrom, krzem, ołów, stal nierdzewna, wolfran, cyrkon, hafn, stront, nikiel, żelazo ,bizmut ...

Kiedy kilka lat temu odkryłem to badanie i napisałem na jego temat następujący obszerny artykuł, badanie to było gromem z jasnego nieba i całkowitym druzgocącym szokiem. To nadal jest. To więcej niż wystarczy, aby obalić całe imperium szczepionek.Honorując pracę współautorki badania, dr Antonietty Gatti, Catherine Austin Fitts napisała: "Niedługo po opublikowaniu tego rewolucyjnego badania organy podatkowe przeprowadziły nalot i dochodzenie w laboratorium i prywatnym domu dr Gatti i [jej męża] dr Montanari - co jest zbyt powszechną metodą zastraszania".To była "naukowa kontrola".

W skrócie, badanie dr Gatti z 2017 r. wykazało niewiarygodną ilość zanieczyszczeń w całym szeregu tradycyjnych szczepionek. Zanieczyszczenia te miały postać maleńkich nanocząsteczek, głównie metalicznych i oczywiście wysoce szkodliwych i niebezpiecznych.

Zanim przeczytałem podsumowanie i analizę tego badania – oto zaktualizowany komunikat od doktora Gatti, który otrzymałem kilka dni temu. Opisuje w surowy i niepokojący sposób to, co dzieje się z nią, jej pracą i laboratorium. To wywołuje dreszcze:

„Pod koniec ubiegłego roku nasze laboratorium nie miało już możliwości finansowych na kontynuowanie badań. Dochody z kilku analiz zleconych przez osoby prywatne dały znacznie mniej, niż kosztowały nas badania. Wtedy były dwie możliwości: zamknąć wszystko lub założyć fundację, rozdając wszystko, co do nas należało, w nadziei na znalezienie sponsorów. Przecież każda inicjatywa, nawet ta najbardziej dziwaczna, znajduje osobę chętną do wniesienia wkładu finansowego. Dlaczego nie fundacja zajmująca się podstawowymi badaniami nad zdrowiem? Zdecydowaliśmy się więc na ten drugi wybór i tak narodziła się Fundacja Nanodiagnostyki.” „Ale po prawie roku nie wpłynęło ani centa. Krótko mówiąc, żadna firma, żaden prywatny obywatel, żadna instytucja nie chce wnieść wkładu”. „Wiele osób w dalszym ciągu domaga się wyników i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi ze strony instytucji ani lekarzy, ale jeśli chodzi o rozstanie się z jakimiś pieniędzmi, obowiązuje absolutna cisza”.

„Jest oczywiste, że nasza praca stanowi zagrożenie dla przedsiębiorstw wartych miliardy dolarów, co nie jest do końca jasne, przynajmniej dla większości ludzi. Z tego powodu na naszą szkodę wymyślane są najbardziej absurdalne i niewiarygodne oszczerstwa. Nie mogąc podważyć naszych wyników naukowych, są tacy, którzy publikują, zazwyczaj anonimowo, że zarabiamy ogromne sumy pieniędzy, sprawiając nawet wrażenie, że Fundacja należy do nas, podczas gdy powinno być wiadomo, że fundacje nie należą do nikogo, i nikt nie może na nich zarobić. I wtedy oddaliśmy wszystko, co do nas należało, i pracujemy za darmo”.

„Inna taktyka polega na próbie izolowania i dyskredytowania nas za pomocą kłamstw. To, co zrobił kilka dni temu Uniwersytet Boloński, uniwersytet, na którym ukończyłem studia, a następnie specjalizowałem się i wykładałem, to mały przykład”..„Nie ma też sensu mówić, jak trudno jest opublikować wyniki, które wciąż uzyskujemy, a które nie podobają się tym, którzy finansują czasopisma medyczne, których naukowego charakteru wolę nie komentować. Dwukrotnie Redakcja po opublikowaniu artykułu (o szczepionkach i SIDS) prosiła o ich wycofanie [sic!]. Dopiero praca prawników Roberta Kennedy'ego Jr powstrzymała tę prośbę. „[Artykuł:] Nowatorskie badanie chemiczno-fizyczne z sekcji zwłok w przypadku nagłej śmierci niemowląt i zespołów nagłej niewyjaśnionej śmierci wewnątrzmacicznej ” ( kliknij tutaj )

"Dla twojej informacji, pomimo wszystkich trudności, zajmujemy się teraz bardzo krytycznymi tematami: spontanicznie abortowanymi dziećmi, analizą mózgów niemowląt, które zmarły w łóżeczkach (zespół nagłej śmierci niemowląt, inaczej SIDS...) żywnością itp. Wszystko to można zwalczyć jedynie osobistą dyskredytacją". "Od dłuższego czasu nie mieliśmy żadnych wizyt ze strony reżimu. Dla nich wystarczy monitorowanie naszych komputerów i telefonów. Resztę robią "wolontariusze". Jeśli chodzi o innych naukowców, nikt nie zajmuje się w pełni naszymi tematami. Należy zdać sobie sprawę, że stanowi to ryzyko, którego oczywiście lepiej nie podejmować". "Tak długo, jak damy radę, będziemy kontynuować pracę. Jeśli jednak żaden sponsor się nie zmaterializuje (czcza gadanina i puste obietnice są nie tylko bezużyteczne: są stratą czasu), nie będziemy mieli innego wyjścia, jak ogłosić porażkę, porażkę, która należy do całego świata, a przede wszystkim do dzieci, które nie zasługują na los, który je spotyka". „…Podaję kilka szczegółów naszej Fundacji Nanodiagnostyki ( kliknij tutaj )…”

Oto mój oryginalny artykuł na temat badania dr Gattiego dotyczącego skażenia szczepionką:

Niebezpieczne nanocząstki zanieczyszczające wiele szczepionek: przełomowe badanie

"The Lung", wydanie drugie: "Nanocząsteczki [są] porównywalne pod względem wielkości do struktur subkomórkowych... umożliwiając ich łatwe włączenie do systemów biologicznych". Przeprowadzone w 2017 roku badanie 44 rodzajów 15 tradycyjnych szczepionek, produkowanych przez wiodące światowe firmy, ujawniło bardzo niepokojący i wcześniej niepublikowany fakt: Szczepionki są silnie zanieczyszczone różnymi nanocząsteczkami. Wiele cząstek to metale.

Mówimy o tradycyjnych szczepionkach, takich jak HPV, grypa, świńska grypa, wirusowe zapalenie wątroby typu B, MMR, DPT, tężec itp. Aby lepiej zrozumieć niektóre destrukcyjne skutki zanieczyszczających nanocząstek w szczepionkach, przyjrzyjmy się przełomowemu badaniu z 2017 r.:

Międzynarodowy dziennik szczepionek i szczepień
Tom 4 Wydanie 1 23 stycznia 2017 r
Nowe badania kontroli jakości szczepionek: mikro- i nanozanieczyszczenia Antonietta M. Gatti i Stefano Montanari

(Artykuł zarchiwizowany New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination i New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination )

„Przeprowadzone analizy wykazały, że we wszystkich sprawdzonych próbkach szczepionek znajdują się niebiokompatybilne i biotrwałe ciała obce, które nie są deklarowane przez producentów, a na które organizm i tak reaguje. To nowe badanie stanowi nową kontrolę jakości, którą można zastosować w celu oceny bezpieczeństwa szczepionki. Nasza hipoteza jest taka, że zanieczyszczenie to jest niezamierzone, ponieważ prawdopodobnie wynika z zanieczyszczonych składników lub procedur procesów przemysłowych (np. filtracji) stosowanych do produkcji szczepionek…”

Czy autorzy badania pozostawiają otwarte drzwi do możliwości, że zanieczyszczenie jest zamierzone?

„Zaskoczyła nas ilość wykrytych ciał obcych i, w niektórych przypadkach, ich niezwykły skład chemiczny. Zidentyfikowane cząstki nieorganiczne nie są biokompatybilne ani nie ulegają biodegradacji, co oznacza, że są biotrwałe i mogą wywoływać skutki, które mogą stać się widoczne bezpośrednio po wstrzyknięciu lub po pewnym czasie od podania. Należy pamiętać, że cząstki (kryształy, a nie cząsteczki) są ciałami obcymi organizmowi i tak się zachowują. Mówiąc dokładniej, ich toksyczność pod pewnymi względami różni się od toksyczności tworzących je pierwiastków chemicznych, co dodatkowo zwiększa tę toksyczność… wywołują reakcję zapalną.

„Po wstrzyknięciu te mikrocząstki, nanocząstki i agregaty mogą pozostać w miejscu wstrzyknięcia, tworząc obrzęki i ziarniniaki… Ale mogą być również przenoszone przez krążenie krwi, co pozwala uniknąć wszelkich prób odgadnięcia, jakie będzie ich ostateczne przeznaczenie… Podobnie jak w przypadku wszystkich obcych ciałach, zwłaszcza tak małych, wywołują reakcję zapalną, która jest przewlekła, ponieważ większość tych cząstek nie ulega rozkładowi. Co więcej, efekt białko-korona… (czyli tzw; covid dopow.) w wyniku nano-bio-interakcji… może wytwarzać organiczne/nieorganiczne cząstki kompozytowe zdolne do stymulacji układu odpornościowego w niepożądany sposób… Nie sposób nie dodać, że cząstki o wielkości często obserwowanej w szczepionkach mogą wnikają do jąder komórkowych i wchodzą w interakcję z DNA…”

„W niektórych przypadkach, np. jak w przypadku żelaza i niektórych stopów żelaza, mogą one korodować, a produkty korozji wywierają toksyczność na tkanki…” „Biorąc pod uwagę skażenia, które zaobserwowaliśmy we wszystkich próbkach szczepionek przeznaczonych do stosowania u ludzi, działania niepożądane po wstrzyknięciu tych szczepionek są możliwe i wiarygodne oraz mają charakter losowy, gdyż zależą od tego, dokąd zanieczyszczenia przedostają się wraz z krwią. Oczywiste jest, że podobne ilości tych ciał obcych mogą mieć poważniejszy wpływ na bardzo małe organizmy, takie jak organizmy dzieci. Ich obecność w mięśniach… może poważnie upośledzić funkcjonalność mięśni…”

„Kiedy badamy przypadki skażenia środowiska spowodowanego różnymi źródłami zanieczyszczeń, natrafiamy na cząstki o składzie chemicznym podobnym do tych występujących w analizowanych przez nas szczepionkach. W większości przypadków wykryte kombinacje są bardzo dziwne, ponieważ nie mają zastosowania technicznego, nie można ich znaleźć w żadnym podręczniku materiałowym i wyglądają jak wynik przypadkowego tworzenia się, np. podczas spalania śmieci. W każdym razie, niezależnie od ich pochodzenia, nie powinny one występować w żadnym leku do wstrzykiwań, nie mówiąc już o szczepionkach, w szczególności tych przeznaczonych dla niemowląt”.

To badanie przeprowadzone w 2017 r. otwiera zupełnie nową dziedzinę: badanie nanocząstek w szczepionkach tam, gdzie ich nie oczekiwano.
Takie cząstki nie są lekarstwem w żadnym znaczeniu tego słowa. Wielu „ekspertów” prawnych i naukowych twierdzi, że państwo ma prawo narzucać szczepionki i narzucać je społeczeństwu. Jednak te zanieczyszczające nanocząsteczki nie są szczepionkami ani lekami. Tylko szaleniec broniłby prawa państwa do ich wstrzykiwania.

Oto kolejna część badania z 2017 roku. Podano nazwy handlowe szczepionek oraz składy zanieczyszczeń nanocząsteczkami. Weź głęboki oddech i zapnij pasy:

„… we wszystkich przypadkach [wszystkie 44 szczepionki] stwierdzono dalszą obecność nieorganicznych ciał obcych o rozmiarach mikro, submikro i nano, nieorganicznych (o wielkości od 100 nm do około dziesięciu mikronów), których obecność nie była deklarowana w ulotkach dostarczanych w opakowanie produktu…” „…pojedyncze cząstki, skupiska mikro- i nanocząstek (poniżej 100 nm) oraz agregaty… szczątki aluminium, krzemu, magnezu i tytanu; cząsteczek żelaza, chromu, krzemu i wapnia… ułożonych w skupisko oraz resztek aluminium i miedzi… w postaci agregatu.”

„…cząstki są otoczone i osadzone w podłożu biologicznym. We wszystkich analizowanych próbkach zidentyfikowaliśmy cząstki zawierające: ołów (Typhym, Cervarix, Agrippal S1, Meningitec, Gardasil) lub stal nierdzewną (Mencevax, Infarix Hexa, Cervarix. Anatetall, Focetria, Agrippal S1, Menveo, Prevenar 13, Meningitec, Vaxigrip , Stamaril Pasteur, Repevax i MMRvaxPro).”

„…cząsteczki wolframu zidentyfikowane w kroplach Prevenaru i Infarixu (aluminium, wolfram, chlorek wapnia).”

„…pojedyncze szczątki znalezione w Repevax (krzem, złoto, srebro) i Gardasil (cyrkon).”

„Zidentyfikowano również niektóre cząstki metali wykonane z wolframu lub stali nierdzewnej. Inne cząstki zawierające cyrkon, hafn, stront i aluminium (Vivotif, Meningetec); Wolfram, nikiel, żelazo (Priorix, Meningetec); Antymon (zestaw Menjugate); Chrom (Meningetec); Znaleziono także złoto lub złoto, cynk (Infarix Hexa, Repevax) lub platynę, srebro, bizmut, żelazo, chrom (MMRvaxPro) lub ołów, bizmut (Gardasil) lub cer (Agrippal S1). Jedyny wolfram występuje w szczepionkach 8/44, natomiast chrom (sam lub w stopie z żelazem i niklem) w 25/44. Badania wykazały, że w podłożu biologicznym osadzone są cząstki, najprawdopodobniej białka, endotoksyny i pozostałości bakterii. Gdy tylko cząstka wejdzie w kontakt z płynami białkowymi, następuje nanobiointerakcja... i powstaje „korona białkowa”... Nanobiointerakcja generuje związek o większym rozmiarze, który nie ulega biodegradacji i może wywoływać niekorzystne skutki ponieważ nie jest rozpoznawane przez ciało jako „ja”.

„…przykłady tych nano-bio-interakcji. Można zobaczyć agregaty (stabilne jednostki kompozytowe) zawierające cząstki ołowiu w Meningitec… stali nierdzewnej (żelazo, chrom i nikiel…) oraz miedzi, cynku i ołowiu w Cervarix… Podobne agregaty, choć w różnych sytuacjach (pacjenci chorzy na białaczkę lub krioglobulinemia), zostały już opisane w literaturze.” Jestem pewien, że czytałeś oficjalne zapewnienia, że problemy przy produkcji szczepionek są „rzadkie”. Możesz złożyć te oświadczenia wraz z innymi kłamstwami medycznymi.

Z ustaleń badania przeprowadzonego w 2017 r. wynika kilka istotnych pytań wymagających odpowiedzi:

Czy niektóre z tych nanocząstek są celowo umieszczane w szczepionkach?

Czy standardowy proces produkcji tradycyjnych szczepionek NIEUNIKNIENIE prowadzi do niebezpiecznych i niszczycielskich nano-skażeń?

Nowa nanotechnologia jest już wykorzystywana do tworzenia kilku szczepionek, które rzekomo „poprawiają skuteczność”. W rzeczywistości szczepionka RNA Covid-19 jest szczepionką typu nano. Czy ten proces produkcyjny niesie ze sobą nieunikniony skutek wywołania huraganu zanieczyszczeń nanocząsteczkami?

Ile przypadków uszkodzeń mózgu i autyzmu u dzieci można przypisać skażeniu nanocząsteczkami?

I wreszcie, gdzie produkowane są te skażone szczepionki? Powyższe badanie nie próbowało tego odkryć. Wykraczało to poza zakres badań. Powszechnie wiadomo, że na przykład w USA szczepionki lub ich składniki w wielu przypadkach nie są produkowane w kraju. Gdzie to stawia kontrolę nad bezpieczeństwem? Na przykład w Chinach, gdzie doszło do licznych skandali farmaceutycznych związanych ze skażeniem produktów?

Producenci szczepionek nie wykazują najmniejszego zainteresowania odpowiedzią na którekolwiek z tych pytań. Są zajęci udawaniem, że pytania nie istnieją. Zaufanie establishmentowi byłoby samobójstwem.

Jon Rappoport The Vaccine Study That Should Have Brought Down The Empire - LewRockwell
Badania wykazały że; Szczepionki C-19 uszkadzają wszystkie serca
Składniki szczepionek takie same, jak w zastrzykac…
Polska Onuca shares this
1.6K
jacenty_11 shares this
128
Arnold Zbigniew Maciejewski shares this
1458
Arnold Zbigniew Maciejewski
Bardzo ważne informacje.
Geminiano Secundo shares this
23
Jeśli to wiarygodne badania, to brak słów na określenie nikczemności funkcjonariuszy służby śmierci.
Monika Grom shares this
737
Adam Walter
Czyli jak, nasz największy sojusznik i przyjaciej jest naszym największym wrogiem i wrogiem ludzkości ? Jeśli tak, to zaraz będzie miał nie 300 a 30 milionów obywateli. Moje wizje się jednak sprawdzają. Wschodnie wybrzeże. 3 sztuki lub więcej, w pionie.
Mateusz Adam
Oni nie mogą odpuścić, taka jest ich natura.
Przeczytaj uważnie:
rozdział 6 Genesis mówi nam o zmieszaniu się istot z nieba z ludzkimi kobietami, to co z tego powstało to hybrydy. [Słowo użyte w tłumaczeniach Starego Testamentu z języka hebrajskiego (giganci/olbrzymi) jest nieprawidłowym tłumaczeniem słowa nephilim oznaczającego upadłych, i pochodzi od słowa naphal - upadać.]
Nie różnią się …More
Oni nie mogą odpuścić, taka jest ich natura.
Przeczytaj uważnie:
rozdział 6 Genesis mówi nam o zmieszaniu się istot z nieba z ludzkimi kobietami, to co z tego powstało to hybrydy. [Słowo użyte w tłumaczeniach Starego Testamentu z języka hebrajskiego (giganci/olbrzymi) jest nieprawidłowym tłumaczeniem słowa nephilim oznaczającego upadłych, i pochodzi od słowa naphal - upadać.]

Nie różnią się z wyglądu niczym od normalych ludzi. Byli zarówno przed jak i są po potopie.

Wystarczy przeczytać Pismo Święte w całości by zrozumieć...

Przetrwali, bo żona Japheta była jedną z nich i właśnie dlatego w księdze Ezechiela w rodziale 38 i 39 są wymienieni prawie wszyscy potomkowie Japheta jako Ci których ostatecznie Bóg pokona.

Dlatego ze strachu przed krzyżowaniem się z nimi Abraham poślubił własną siostrę i praktycznie wszystkie 12 plemion Izraelskich pochodzi od wspólnych przodków... z wyłączeniem potomstwa z niewolnic Bilhy i Zylphy...

To jest historia i zarazem tajemnica tego świata o której mówił Jezus Chrystus w przypowieści o 'pszenicy i kąkolu' na roli. ROLA TO ŚWIAT, PSZENICA TO SYNOWIE KRÓLESTWA, KĄKOL TO SYNOWIE ZŁEGO, ŻNIWO TO KONIEC ERY. POZWÓLCIE IM RAZEM ROSNĄĆ AŻ DO ŻNIWA.
[Kąkol to kolejne niepoprawne tłumaczenie, bo chodzi o 'życicę roczną' która z wyglądu jest nie do odróżnienia od pszenicy aż do czasu wydania owocu czyli kłosa (na dodatek ziarno życicy jest trujące)]

Jezus Chrystus mówi, że 'po owocach ich poznacie...'
To znaczy, że wyglądają tak samo jak normalni ludzie, a namawiają do grzechu który jest owocem ich dzieła.

Mówi też, że są wilkami drapieżnymi w owczym odzieniu... Przeczytaj Pismo Święte... możesz zacząć od Ewangelii Mateusza w której jest dużo na ten temat w przypowieściach w rozdziale 13.

Wygląda na to, że ten obcy gen jest dominujący, i ze związku 'syna człowieczego' czyli normalnych ludzi z 'hybrydą' rodzą się kolejne 'hybrydy'... Łatwo przewidzieć, że jedynie ścisła kontrola populacji poprzez pilnowanie linii genealogicznej pozwala wykluczyć lub ograniczyć mieszanie się z nimi... dopuki Izraelici przestrzegali zasady nie mieszania się z obcymi ludami to byli bezpieczni, ale już w czasach Jezusa Chrystusa ten problem hybryd pojawił się w Izraelu. Stąd Jezus Chrystus powiedział o faryzeuszach: 'wszelka roślina której nie zasadził Ojciec niebiański wykorzeniona zostanie'.

I to jest strzał w dziesiątkę...

Natomiast do synów człowieczych powiedział, że każdy grzech i bluźnierstwo będzie ludziom odpuszczone, ale bluźnierstwo przeciwko duchowi nie będzie...

Słowo przeciwko 'synowi człowieczemu' będzie odpuszczone, ale temu kto by bluźnił przeciwko Duchowi Świętemu, nie będzie odpuszczone...

Oni właśnie podbijają świat cichą metodą, bo tylko taka zwiększa ich szansę na zwycięstwo,
zgodnie ze sztuką wojny SUN-TZE przeciwnik nie może się obronić, tak długo jak nie wie że trwa wojna.
Ich jest z pokolenia na pokolenie coraz więcej.

Nie wierzysz w słowo Boże?
Nie interesuje Cię Pismo Święte? To nie potrafisz ich dostrzec, bo nawet nie wieszo tym, że są na tym świecie.
Gdy szukasz żony/męża to nie umiesz ich odróżnić.
Patrzysz oczami, a jednak nie widzisz.
Słuchasz uszami, a jednak nie słyszysz.

Nie chodzi o kolor skóry, pochodzenie etniczne, czy religię... oni są już wszędzie na całym świecie. W każdym możliwym wyznaniu.

Jeżeli przeczytasz całe Pismo Święte i uwierzysz w słowo Boże, to zaczniesz ich dostrzegać. Wtedy nie bój się ich!

Zaufaj Bogu, i Boga Wszechmogącego i Jezusa Chrystusa proś o wybaczenie win i grzechów.
Bóg twoją tarczą, zaufaj mu bezgranicznie.

Nie grzesz i wystrzegaj się tych którzy sieją zgorszenie i do grzechu namawiają.

szukajcie na cda filmu nefilim - upadli pośród nas. Dowiecie się więcej...