Coburg
2215.9K
02:36
A nás tu chce vláda zatvárať na doživotie za "dezinformácie".
Trepifajksl
Soudruzi ze západu si našli nového třídního nepřítele - Dostojevského, Čajkovského, Šostakoviče a další. Začalo to BLM a vlna šílenství se valí dál.
Čajkovského zakázali v Poľsku, Dostojevského v Taliansku
Pavol T
Fašizmus na postupe.
Zuzana Schlosserova shares this
18
Mária Jana Krištofovičová
Prečo zverejňujú správy, ktoré nemajú overené, žeby manipulácia???
Coburg
Presne, nikdy som nepočul alebo nevidel toľko správ ako teraz v našom mainstreame s dodatkom - správu nemožno overiť z nezávislých zdrojov. Tak prečo potom o tom hovoria alebo píšu? Je to akési alibi či čo? Akože dodajú - "no, viete, my klameme, ale nevieme o tom..."
dominikguzman
Vrtieť psom
Coburg
Presne, aj o tom si natočili film, výborný, škoda že sa sem nedá zavesiť práve teraz.
U.S.C.A.E.
teraz je klamstvo púhy druhý názor a pravidelne to tak označujú najväčší klamári to sa majú načo tešiť celé redakcie 😊
stefan.
Coburg nemas sa coho bat ved ty nezdielas ziadne klamstva ci?
johanika
Štefan, Štefan, Coburg je taký bojovník za pravdu, ku ktorému sa my všetci len snažíme priblížiť. On bojoval za pravdu vždy aj za cenu väzenia a prenasledovania rodiny... A to by malo byť pre každého kresťana vzorom. Ďakujem mu za to, že nám ukazuje, že sa to dá !
Coburg
stefan musim sa ti podakovat minule si ma upozornil na nieco co som potom zvesil. V tej rychlosti som si to dobre nepresiel. Nuz stane sa. Napriklad aj su "trollovia", ktori zamerne siria klamstva a potom sa tvaria ko investigativci, a mozno sami potom poukazuju - aha, hoax! . Na to si treba davat pozor.
stefan.
Coburg uz viac krat si tu zdielal co nebola pravda ale uz sa mi nechce stracat cas overovanim si informacii ci su pravdive a este to tu pisat. Ani Brusel ani rusko nebudu nasim utociskom pre zachranu jedine Boh.
Coburg
Ty si od polície či čo, ktorá sleduje "hoaxy"? A to, že maistrem uverejní kopec správ s dodatkom - nevieme si to overiť z nezávislých zdrojov, to považuješ za čo?
Coburg
Johanika, ďakujem, ale ja to považujem za svoju službu, myslím, že je potrebná v každom čase. Prvá vec je, že netreba mať strach, pretože pravda aj tak raz vyjde najavo. A lož má krátke nohy, ako sa hovorí. Omyl ešte nie je zločin, ale vedome klamať je proti Bohu, pretože proti Bohu je vedome len diabol, otec lži. Ak nás tu napádajú, malo by nás to len utvrdiť, že v tom treba pokračovať a nedať …More
Johanika, ďakujem, ale ja to považujem za svoju službu, myslím, že je potrebná v každom čase. Prvá vec je, že netreba mať strach, pretože pravda aj tak raz vyjde najavo. A lož má krátke nohy, ako sa hovorí. Omyl ešte nie je zločin, ale vedome klamať je proti Bohu, pretože proti Bohu je vedome len diabol, otec lži. Ak nás tu napádajú, malo by nás to len utvrdiť, že v tom treba pokračovať a nedať sa zastrašiť. Každý, kto tu nesúhlasí s pravdou, a len "múti vodu" bez argumentov, tak sám na seba vyťahuje svoj "preukaz."
stefan.
Coburg ano som od policie a som nasadeny na teba 😂 (ironia)
Ja mainstream nesledujem lepsie povedne mu nevenujem svoj cas a radsej sa venujem lepsej cinnosti.
stefan.
Coburg
Ale tiez ked si tu pozriem niektore prispevky obcas na prvy pohlad mi nieco padne do oka ze to nesedi a tak sa na to pozriem lepsie a po hlbsom patrani sa moja domienka bud potvrdi alebo nepotvrdi. Tiez je neuveritelne kolko odsudenia a nenavisti tu na “krestanskej” stranke ide voci nevinnym ludom a na druhej strane sa tu oslavuje/ospravedlnuje vrah deti ktore sa nicim neprevinili iba tym …More
Coburg
Ale tiez ked si tu pozriem niektore prispevky obcas na prvy pohlad mi nieco padne do oka ze to nesedi a tak sa na to pozriem lepsie a po hlbsom patrani sa moja domienka bud potvrdi alebo nepotvrdi. Tiez je neuveritelne kolko odsudenia a nenavisti tu na “krestanskej” stranke ide voci nevinnym ludom a na druhej strane sa tu oslavuje/ospravedlnuje vrah deti ktore sa nicim neprevinili iba tym ze sa narodili v susednej krajine.
TerezaK
tady jde o to,se na to spíše podívat z Božího mikroskopického pohledu.Prostí Ukrajinci(stejně jako prostí lidé jakékoli národnosti), jsou tak čisté, čisté , překrásné duše,znala jsem tam jednu rodinku a (malé)církevní společenství.Tak čisté a věrné duše jsem od toho roku neviděla(´99). Ale ti prostí obyvatelé, resp. jejich území, jsou obětí velké věci: na to území se po 2.sv.válce …More
tady jde o to,se na to spíše podívat z Božího mikroskopického pohledu.Prostí Ukrajinci(stejně jako prostí lidé jakékoli národnosti), jsou tak čisté, čisté , překrásné duše,znala jsem tam jednu rodinku a (malé)církevní společenství.Tak čisté a věrné duše jsem od toho roku neviděla(´99). Ale ti prostí obyvatelé, resp. jejich území, jsou obětí velké věci: na to území se po 2.sv.válce údajně přesídlilo mnoho nepotrestaných zločinců, a ta oblast má ještě další historii(předcházející),zkrátka ta oblast (a tím pádem i obyčejní místní obyvatelé) se stala obětí, sídlem, domovem satanistických skupin. Použili tuto krajinu k vlastním účelům, a o to tady jde. Že jsou (jejich ambice,ať soudíPán) politici-Putin, který se rozhodl tyto hnízda rozprášit, tak jak činí a činil Trump, ale ten skrytě a nikdy nevyprovokoval válku. A proto mnozí z nás, kteří se dlouho modlíme za mír, dlouho,nevěříme,že byPán nevyslyšel naše modlitby a tento krok byl čistě nespravedlivý, ale je tam více úhlů. V průběhu vývoje někteří Ukrajinci byli možná podněcováni k nacismu a nereflektují možná úplně, kdo je jejich hlavní nepřítel. Je tam také jistě mnoho věrných a dobrých, kteří se mohli stát obětí tohoto "vyřizování účtů", ale my právě pro své modlitby věříme, že oni právě konečně začínají být naopak vysvobozeni, z útlaku, který jim jejich falešná vláda (Ukrajina byla prolezlá mafií) působila po desetiletí. (Pokud se opravdu někde nevmísily omylem, a nestali se obětí-mučedníci.)
TerezaK
viz také: Khazaria Zkráceně video: oblast kolem Ukrajiny je oblast, kde v historii dříve sídlil pohanský národ, na který bylo útočeno: z jihovýchodu muslimy, ze severozápadu křesťané a tehdejší vůdce toho národa z pocitu, že tento boj nemůže vyhrát,jednal diplomaticky a svolal všechny (představitele) tři náboženství: křesťany, muslimy i židy. A zjistil, že pokud se obrátí na židovství,(…More
viz také: Khazaria Zkráceně video: oblast kolem Ukrajiny je oblast, kde v historii dříve sídlil pohanský národ, na který bylo útočeno: z jihovýchodu muslimy, ze severozápadu křesťané a tehdejší vůdce toho národa z pocitu, že tento boj nemůže vyhrát,jednal diplomaticky a svolal všechny (představitele) tři náboženství: křesťany, muslimy i židy. A zjistil, že pokud se obrátí na židovství,(což, ze SZ víme, že to bylo pohanům dovoleno, pokud by splnili a přistoupili na pravidla židovství a Božího Zákona) získá nejvíce výhod a ostatní náboženství na ně nebudou útočit. Tak se přičlenily k židovskému vyznání, nnikoli kvůli přesvědčení nebo, že by chtěli dodržovat Zákona, ale z politických výhod. Tak vznikli politicky chazarové, nepravý židé, bez přesvědčení,( jejich vůdce chtěl,aby pod tou rouškou směl dále provozovat pohanství.) Je třeba vždy rozlišovat hřích od hříšníka. Nevím, zda jsem si to přeložila správně : video: na ozubeném kolečku vpravo dole, automatický překlad- čeština
3 more comments from TerezaK
TerezaK
vím to sama také od té rodinky, byli nově obrácení (v roce 99) a byli pronásledování velmi ve své vlastní zemi, Tam nebylo možné ani zdravotní ošetření bez úplatků a paní mi vyprávěla o přepadávání mafiií...atd. Oni za to nemohou v jaké zemi se narodili nebo, čím je jejich zem poznamenána, ale má právě takovou zajímavou historii, proto se tam toho odehrává.
TerezaK
a musím ještě poznamenat, že tato mafie a podplácení bylo propojené z místní oficiální Církví (tím nechci hanit nějaké vyznání, ale jde vždy o to, zda jsem upřímně osobně věřící,upřímně patřím Kristu nebo jen oficiálně do nějaké národní Církve, ze zvyku a pod. a je to jedno,zda je to Pravoslavná nebo Katolická.
TerezaK
Marti, ty tomu asi rozumíš lépe, napsala jsem jen,na co jsem narazila, možná jsem to napsala špatně.
1180
Coburg
Tí buď chcú vedieť kde je pravda, alebo nechú...