15:43
Maja 21
81824.8K
przetłumaczone po polsku i proszę udostępniajcie wszędzie, niech się ludzie w końcu otrząsną!!!! APEL ZROZPACZONYCH RODZICÓW! podaje równiez link do yt youtu.be/TlQr4y8_lzIMore
przetłumaczone po polsku i proszę udostępniajcie wszędzie, niech się ludzie w końcu otrząsną!!!!
APEL ZROZPACZONYCH RODZICÓW!

podaje równiez link do yt
youtu.be/TlQr4y8_lzI
jacenty_11 shares this
11.7K
alex 7
----- Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera.
Ten perfidny plan będzie możliwy, ponieważ wiele waszych rządów zmusiło ludzi do przyjęcia zmian w waszych ustawach, udzielających waszym rządom władzy wprowadzenia w życie praw wobec …More
----- Wprowadzenie globalnej szczepionki przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, doświadczanego kiedykolwiek od śmierci Żydów pod rządami Hitlera.
Ten perfidny plan będzie możliwy, ponieważ wiele waszych rządów zmusiło ludzi do przyjęcia zmian w waszych ustawach, udzielających waszym rządom władzy wprowadzenia w życie praw wobec waszych niewinnych dzieci.
Księga Prawdy 10.11.2012, 23:45
--- Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia wobec waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia. Szczepienie to będzie trucizną i zostanie przedstawione w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.
… Spójrzcie przed siebie i za siebie. Przyjrzyjcie się uważnie na pozór niewinnym, nowym prawom, wprowadzanym w waszych krajach, przedstawianym tak, abyście czuli, że mają poprawić wasze życie. Wiele z nich ma was po prostu zniewolić, nakłaniając was do pisemnego zrzeczenia się waszych praw w ramach tego, co wydaje się być demokratycznymi zasadami.
Demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą, ale nie będzie jako taka przedstawiona narodom. Gdy miliony zrzekną się pisemnie swoich wszystkich praw, w imię nowych tolerancyjnych przepisów, będzie już za późno. Staniecie się więźniami
… Proszę, odmawiajcie Modlitwę Krucjaty (84) – O oświecenie dusz elit, które rządzą światem.
„O drogi Jezu, błagam Cię, oświecić dusze elit, które rządzą światem.
Pokaż im dowód Twojego Miłosierdzia. Pomóż im, aby stali się otwartego serca i okazali prawdziwą pokorę, ku czci Twojej wielkiej Ofiary przez Twoją Śmierć na Krzyżu, gdy umarłeś za ich grzechy.
Pomóż im rozpoznać, kto jest ich Prawdziwym Stwórcą, kto jest ich Kreatorem, i napełnij ich łaskami, aby zobaczyli Prawdę.
Proszę, zapobiegnij realizacji ich planów sprawienia bólu milionom ludzi poprzez szczepienia, niedobór żywności, wymuszone adopcje niewinnych dzieci i rozbicie rodzin.
Uzdrów ich. Okryj ich Twoim Światłem i zabierz ich na łono Twojego Serca, aby ocalić ich z sideł złego. Amen.”

Wasz Jezus Księga Prawdy 09.11.2012, 21:00
Karol Karol shares this
418
Maciej Józef Kosiacki
Formalnie - sama istota pandemicznej psychozy jest próbą tresury społeczeństwa a sam zakres działania szczepionki to systematyczne eliminowanie z populacji ludzkiej przypadkowych jednostek. W skali globalnej jest to depopulacja. Prawdopodobnie przeszedłem wszystkie odmiany i nic mi nie jest. Jestem nastawiony anty ba szczepionki od zawsze od kiedy zauważyłem że istnieje możliwość spisku przeciwko …More
Formalnie - sama istota pandemicznej psychozy jest próbą tresury społeczeństwa a sam zakres działania szczepionki to systematyczne eliminowanie z populacji ludzkiej przypadkowych jednostek. W skali globalnej jest to depopulacja. Prawdopodobnie przeszedłem wszystkie odmiany i nic mi nie jest. Jestem nastawiony anty ba szczepionki od zawsze od kiedy zauważyłem że istnieje możliwość spisku przeciwko ludzkości. Teraz jest to ewidentne ludobójstwo. Przyjęcie szczepionki uważam za błąd od samego początku pandemii a szczególnie dlatego, że od początku wszelkie szczepionki figurują jako eksperymentalny preparat medyczny i ze szczepionką ma nic wspólnego. Pozdrawiam.
C G G
To co się dzieje to nie przypadek. Garstka ludzi i demonów uważających się za wybrańców robią to cyklicznie od setek lat. Witamy w matrix.
Maciej Józef Kosiacki
Poszło w internetowy krwioobieg....mendia gównego nurtu nie podaja informacji z racji współpracy z globalistami których celem jest depopulacja.
woj_tek shares this
62K
woj_tek
NIE BĄDŹCIE BIERNI ... PRZEKAZUJCIE DALEJ.... DALEJ... GDZIE SIĘ DA ... może ktoś w ostatniej chwili zmieni zdanie i nie weźmie ...
TomUrb
Moja ostatnia rozmowa ze znajomym, który idzie w styczniu na trzecią dawkę: na moją uwagę, że po szczepionce ludzie masowo umierają i zapadają na ciężkie powikłania odparł: "Przede wszystkim nie jesteś lekarzem".
Jakieś pytania? 🤪
Mnie już brakuje słów czasami, kiedy okazuje się, że wykształcone, oczytane i zdawałoby się inteligentne osoby, kompromitują się intelektualnie.More
Moja ostatnia rozmowa ze znajomym, który idzie w styczniu na trzecią dawkę: na moją uwagę, że po szczepionce ludzie masowo umierają i zapadają na ciężkie powikłania odparł: "Przede wszystkim nie jesteś lekarzem".

Jakieś pytania? 🤪
Mnie już brakuje słów czasami, kiedy okazuje się, że wykształcone, oczytane i zdawałoby się inteligentne osoby, kompromitują się intelektualnie.
starski
@TomUrb Sąsiadka, kobieta żyjąca bez internetu mówi nam zdezorientowana "czy oni nas okłamują z tymi szczepionkami, ba ja już nie wiem?". Bo koleżanka "w pełni wyszczepiona" zmarła na kowid a mąż po drugiej dawce był 3 dni tak chory jak nigdy przedtem w życiu. Zabroniła mu iść po trzecią.
stanislawp
Mamy tych burków do propagandy wszędzie, nawet tutaj na forum, którzy kłamią jak diabły rogate, że nikt nie umarł po szczepionce. Oni chcą wyszczepić wszystkich bo księża nie wpuszczają do kościoła bez szczepionki, bo biskupi powtarzają po tym chorym na łeb Franciszku, że musisz brać szczepionki, drugą, trzecią i dalej...zaznim ci poucinają nogi i ręce albo zanim nie umrzesz na atak serca czy …More
Mamy tych burków do propagandy wszędzie, nawet tutaj na forum, którzy kłamią jak diabły rogate, że nikt nie umarł po szczepionce. Oni chcą wyszczepić wszystkich bo księża nie wpuszczają do kościoła bez szczepionki, bo biskupi powtarzają po tym chorym na łeb Franciszku, że musisz brać szczepionki, drugą, trzecią i dalej...zaznim ci poucinają nogi i ręce albo zanim nie umrzesz na atak serca czy udar mózgu.. Biskupi którzy są odpowiedzialni za śmierć parafian! Sługi diabła rządzą kościołem i Watykanem. Przeklęte sługi diabła.
TomUrb
@starski "Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą" (Józef Goebbels).
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Naczelny rzeźnik Polin, podał dane z niedzieli o 29 zgonach, na jakiś David-19. Zadziwiająca prawidłowość. Ja rozumiem, że w niedzielę wykonuje się mniej testów"i ilość zachorowań na tą grypę jest mniejsza. Ale, dlaczego przez niedzielę jest tylko kilka przypadków śmiertelnych, natomiast każdy inny dzień tygodnia przynosi ich kilkaset? Czy to nie jest tak, że tzw. lekarze odpoczywają w niedzielę …More
Naczelny rzeźnik Polin, podał dane z niedzieli o 29 zgonach, na jakiś David-19. Zadziwiająca prawidłowość. Ja rozumiem, że w niedzielę wykonuje się mniej testów"i ilość zachorowań na tą grypę jest mniejsza. Ale, dlaczego przez niedzielę jest tylko kilka przypadków śmiertelnych, natomiast każdy inny dzień tygodnia przynosi ich kilkaset? Czy to nie jest tak, że tzw. lekarze odpoczywają w niedzielę po serii zorganizowanych, masowych zabójstw mijającego tygodnia? Jutro pewno znów podadzą cyfrę powyżej 400 oglądaczy (TVPiS i innych mendiów), skasowanych respiratorem.
henryk33 shares this
188
APEL ZROZPACZONYCH RODZICÓW!
henryk33
grzegorz pawel piasny shares this
3
megur shares this
72.7K
Konfederacja Korony Polskiej
Każdy kto się zaszczypawkował obrał sobie już swojego " boga " !
wacula25wp.pl
A wiara w BOGA nie ma nic wspólnego z żadną szczepionką .To uczynił upadły podły człowiek który wynalazł i celowo zmodyfikował wirusa dla zysku i władzy aby uśmiercał ludzi
wacula25wp.pl
Nie dla depopulacji przez szczepi A powiem tak Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają …More
Nie dla depopulacji przez szczepi A powiem tak Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy ROZPACZ???????.... Piszesz Ze szczepionką na kowid to ma wiele wspólnego szatan. ]==Hmm A CZYM że jest narażanie { ZARAZĄ ŚMIERTELNĄ -KORONOWIRÓSA }-Siebie i nie daj Boże innych i to niewinnych wiernych w kk. ZABIERAJĄC IM ODDECH ŻYCIA JA TO WIDZIAŁEM .CHCESZ być lepsza od ludzi medycyny ???????????????.Oczywiście możesz być równa ale tylko konowałom i szamanom na tym forum glorii którzy to robią z swej głupoty i PYCHY
Sławomir Sokołowski
@wacula25
Ty dalej swoje??? Zmień forum! Gloria nie jest portalem dla ignorantów, kłamców i innych typów pochwalających ludobójstwo.
Pisałem Ci, a Ty nie odpowiedziałeś racjonalnie:
1. Nie udowodniono nowego wirusa (którego nazwano SarsCov-2), odpowiedzialnego za chorobę (którą nazwano Covid-19)! Nikt nie przeprowadził takiego eksperymentu według postulatu Kocha! Innej możliwości nie ma!
2. …More
@wacula25
Ty dalej swoje??? Zmień forum! Gloria nie jest portalem dla ignorantów, kłamców i innych typów pochwalających ludobójstwo.
Pisałem Ci, a Ty nie odpowiedziałeś racjonalnie:
1. Nie udowodniono nowego wirusa (którego nazwano SarsCov-2), odpowiedzialnego za chorobę (którą nazwano Covid-19)! Nikt nie przeprowadził takiego eksperymentu według postulatu Kocha! Innej możliwości nie ma!
2. Nikt nie udowodnił, że maski są skuteczne (nie ma ani jednego randomizowanego badania, które by to potwierdziło), wszystkie 18 badań twierdzi coś odwrotnego!
3. Nikt nie udowodnił, że dystans uratuje chociaż jedną osobę przed zachorowaniem.
4. Nikt nie udowodnił zarażenie się chociaż jednej osoby przez dotyk (dlatego zbędna jest "dezynfekcja").
5. Nie ma na świecie szybkiego testu, który jednoznacznie określałby osobę jak stanowiącą zagrożenie czy chorą od osoby w pełni "bezpiecznej". Obecne "wersje" testów, w tym PCR, to jest jedno, wielkie oszustwo!
6. Kraje (stany), w których nie ma ograniczeń, są zdrowsze niż stany z pełnym REŻIMEM... (np. porównując Dakotę Płn I Płd.)!
7. Po szczepieniach ludzi padają jak muchy!!! Oficjalnie podaje 3% już teraz, a na "kowida" umiera 0,02%
8. Kraje w pełni "wyszczepione" np. Gibraltar (100%), Izrael (80%), borykają się z falami zgonów, zawałów, udarów, zakrzepów, w tym małych dzieci!...

Waculo, zmień portal, tam będziesz milej widziany...
wacula25wp.pl
Sławomir Sokołowski Piszesz -[ 3. Nikt nie udowodnił, że dystans uratuje chociaż jedną osobę przed zachorowaniem.
4. Nikt nie udowodnił zarażenie się chociaż jednej osoby przez dotyk (dlatego zbędna jest "dezynfekcja").]==Oj oj ale wypisujesz bzdury jeszcze przykładasz do nich kolejne bzdury - I CO jeszcze wymyślisz żeby się wyślizgać przed udowodnieniem tych bzdur które wypisujesz? dalej ręce …More
Sławomir Sokołowski Piszesz -[ 3. Nikt nie udowodnił, że dystans uratuje chociaż jedną osobę przed zachorowaniem.
4. Nikt nie udowodnił zarażenie się chociaż jednej osoby przez dotyk (dlatego zbędna jest "dezynfekcja").]==Oj oj ale wypisujesz bzdury jeszcze przykładasz do nich kolejne bzdury - I CO jeszcze wymyślisz żeby się wyślizgać przed udowodnieniem tych bzdur które wypisujesz? dalej ręce aż opadają .
Sławomir Sokołowski
@wacula25
To są już wszystkie Twoje "argumenty"? "Nie, bo nie". To jest poziom piaskownicy...
megur
Ten film został usunięty z powodu naruszenia wytycznych dla społeczności YouTube 18 grudzień 2022 r.
Anna Fabisiak shares this
16