Martin Kmošek

Důvodné podezření, že covid vakcíny způsobují prionová onemocnění.

Steve Kirsch ve svém dalším článku píše o tom, jak covid vakcíny podle všeho způsobují prionová onemocnění jako je demence, Alzheimerova choroba a Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD). Více v článku. …More
Steve Kirsch ve svém dalším článku píše o tom, jak covid vakcíny podle všeho způsobují prionová onemocnění jako je demence, Alzheimerova choroba a Creutzfeldt-Jakobova choroba (CJD). Více v článku.
Originál článku publikován: 26. listopadu 2021
Steve Kirsch (autor článku): Twitter mi pozastavil účet (pravděpodobně navždy, protože není odvolání) kvůli jednomu příspěvku o prionových chorobách. Zde jsou informace, u kterých se chtěli ujistit, abyste se je NIKDY nedozvěděli.
Není pochyb o tom, že mRNA vakcíny způsobují prionová onemocnění. Lidé před očkováním tyto nemoci neměli a najednou se u nich po očkování objeví. Jiné vysvětlení pro to neexistuje. Žádný z „ověřovatelů faktů“ nedokáže vysvětlit příčinu nadměrného výskytu. Prionové choroby jsou nevyléčitelné a vždy smrtelné.
Zemřít můžete již 6 týdnů po očkování proti COVID (viz příklady do 6 týdnů a do 6 měsíců). Twitter se však domnívá, že to není pravda, ale odmítá komukoli sdělit, proč si to myslí. Jiní ověřovatelé faktů, kteří toto …More
Hhh
17:38
Martin Kmošek shares from csk.news
1.9K

Módna Prehliadka V Kostole Novus Ordo (Video)

Málo známa módna návrhárka Bea Rodríguezová predstavila svoju kolekciu Trazos del Corazón (Stopy srdca) v Katolíckom farskom kostole Stella Maris v Condade, Portoriku, 22. Októbra. Najstarší syn …More
Málo známa módna návrhárka Bea Rodríguezová predstavila svoju kolekciu Trazos del Corazón (Stopy srdca) v Katolíckom farskom kostole Stella Maris v Condade, Portoriku, 22. Októbra.
Najstarší syn Rodríguezovej zomrel pred štyrmi rokmi násilnou smrťou a ona hľadala útechu vo filantropii vyjadrenej prostredníctvom módneho návrhárstva.
Jej kostolná prehliadka bola inšpirovaná v Dubaji pôsobiacim Filipínskym návrhárom Michaelom Cincom, ktorý svoju kolekciu predstavil na Parížskej Móde 2. Októbra v Anglikánsko-americkej Katedrále.
#newsDdfawkvuvf