NiNa .b
NiNa .b

Billy Graham - Vydarené manželstvo a Boh

Poznam tychto falosnych ucitelov prosperity a co maju spolocne s Billym Grahamom?
NiNa .b

Lebo keď vyznáš Pána Ježiša svojimi ústami a uveríš vo svojom srdci, že Ho Boh vzkriesil z mŕtvych …

Pribehy konkretnych ludi su tam vymyslene ale co sa tyka ucenia biblie o ziadnej hereze v tom seriali neviem. Napiste ak viete o niecom co je tam v rozpore s bibliou.
NiNa .b

Lebo keď vyznáš Pána Ježiša svojimi ústami a uveríš vo svojom srdci, že Ho Boh vzkriesil z mŕtvych …

The Chosen . Z prvej serie . Su uz tri serie natocene.
NiNa .b

Pravda o Ukrajine

tu je to s titulkami...
Pravda o Ukrajině (cz titulky)More
tu je to s titulkami...

Pravda o Ukrajině (cz titulky)
NiNa .b

Několik veršů pro Otčenáše, který nevěří, že Jesus je Bůh:

1.Timoteovi 3:16 😇 A v pravdě veliké jest tajemství zbožnosti, že Bůh zjeven jest v těle, ospravedlněn v Duchu, ukázal se andělům, kázán jest pohanům, uvěřeno jemu na světě, vzhůru přijat jest ve slávu.
bible kralicka 🙏
NiNa .b

Pastor Rick Wales (USA) o očkování.. 🙂

Zmýšľanie tohoto človeka nemá nič spoločné s Božím charakterom. Boh chce zachrániť aj naivných aj tzv. "hlúpych" ľudí a neraduje sa , ako tento človek , že zomrú kvôli vakcínam . Pošpinil Boží charakter a obeť Pána Ježiša Krista, ktorý prišiel aby dostal šancu každý, kto v Neho verí bez rozdielu. Aj naivní a hlúpi ma šancu sa obrátiť k Bohu. Kresťan sa neteší z toho , že hlúpi zomrú ale z …More
Zmýšľanie tohoto človeka nemá nič spoločné s Božím charakterom. Boh chce zachrániť aj naivných aj tzv. "hlúpych" ľudí a neraduje sa , ako tento človek , že zomrú kvôli vakcínam . Pošpinil Boží charakter a obeť Pána Ježiša Krista, ktorý prišiel aby dostal šancu každý, kto v Neho verí bez rozdielu. Aj naivní a hlúpi ma šancu sa obrátiť k Bohu. Kresťan sa neteší z toho , že hlúpi zomrú ale z toho , že sa obrátia a oľutuju čo urobili.