Dada Miluška

A je to tu! Podporí KDH registrované partnerstvá pre homosexuálov?

No to hádam nie p.Hlina.

Lekár, ktorý odmietol v 23 týždni potratiť dieťa mieri do väzenia

Doktor Rodríguez je pod
ochranou Panny Márie a jej syna Ježiša. Za tento Bohu milý skutok mu Nebeský Otecko všetko to strádanie, bolesť, potupu vynahradí, tak ako Jobovi.

Falošné katolícke správy "Odchod z cirkvi" - tvrdia falošné noviny

Nerozumiem tomu prečo by mali ľudia opúšťať katolícku cirkev.Máme predsa Starý a Nový zákon-Bibliu, ak ju čítame a poznáme, tak žiaden nehodný kňaz ma nemôže odviesť od mojej viery v Trojjediného Boha a ani ma to nemá čo navádzať na takéto konanie. Žial málo čítame, nevzrastáme vo viere v poznaní Sv.písma, málo sa modlíme, aby mohla Božia milosť prísť ku každému z nás a v nás pôsobiť. Skúsme to …More
Nerozumiem tomu prečo by mali ľudia opúšťať katolícku cirkev.Máme predsa Starý a Nový zákon-Bibliu, ak ju čítame a poznáme, tak žiaden nehodný kňaz ma nemôže odviesť od mojej viery v Trojjediného Boha a ani ma to nemá čo navádzať na takéto konanie. Žial málo čítame, nevzrastáme vo viere v poznaní Sv.písma, málo sa modlíme, aby mohla Božia milosť prísť ku každému z nás a v nás pôsobiť. Skúsme to spolu.

Zachej.sk • kniha: Sme zachránení • skladom

Týmito modlitbami pomáhame našim drahým zosnulým a aj žijúcim. Je to náročné, treba však zotrvať v modlení a postupne sa ich naučíte naspamäť-najmä 12 ročnú.Verím v prisľúbenia, ktoré milovaný Ježiš dal svätej Brigite zo Švédska pre duše, ktoré sa budú modliť tieto modlitby ako aj pre duše za ktoré sa budeme modliť.

Božie zázračné uzdravenia

Ja tomu uzdravovaniu ľudí, ako na páse neverím. Samozrejme je to môj názor, ktorí mi nikto nemôže vziať.

Opäť: František odmieta žehnať

Pre Ľubicu- pozrela som si video na ktoré sa odvolávaš, že bolo nesprávne uvedené. Podľa mňa Pápež František vôbec nepožehnal prítomních. A na vídeu pápeža Benedikta je jasné že požehnal a aj vždy žehnal. Pápež františek len kýva rukou na znak,že odchádza. Treba písať len pravdu.
Dada Miluška

Chatrč

Pre človeka znalého Sv.písmo,hlboko veriaceho sa táto kniha stáva nezaujímavou no pre hľadajúceho vieru je inšpiráciou- doslova bombou. Mám s tým skúsenosť.
Dada Miluška

Tulák - pieseň

Krásna pieseň-slová,melodia.Nech Vás Pán Boh žehná.Amen.
Dada Miluška

Konečné dokument synodu "už napísaný"

Je tam aj náš Arcibiskup Zvolenský. Dozvieme sa pravdu o tejto synode mladých?
Dada Miluška

Synoda Mladých úvodná omša: žiadne prijímanie na ruku

Veľmi som sa potešila, že kňaz nedal Ježišovo telo do rúk tej panej, ale len na jazyk.Robili to aj iní kňazi.Vďaka Mosignor Guido Marini.
Dada Miluška

Zázrak sv. Januária se 19.9.2018 stal, ač poté kardinálovi bylo nevolno

Takto vyzerá ticho a úcta k Ježišovi Kristovi v eucharistii?. Je to na zaplakanie.Ježišu milosrdenstvo. Amen.
Dada Miluška

Kiska na súde

Kto už len na TV Gloria klame a zavádza. Neverím, že niekto si takýmto spôsobom môže zvyšovať svoje ego.
Dada Miluška

Pohanský rituál počas blahorečenia kardinála Becciu

Je to hrozná uráška Pána Boha a jeho syna Ježiša Krista.Ani jeden z tých kňazov to nezastavil?.Beda veľká prebeda pre nás ľudí.
Dada Miluška

Vatikán sa pokúsi "odmietnuť" dôkazy, ktoré predložil Viganò

Bez vánku sa ani lístok nepohne. Budú to mať ťažké vyvrátiť.
Dada Miluška

KBS reaguje na medialnu kritiku blahorečenia Anky Kolesárovej

Verím, že po prečítaní vyhlásenia tkkbs.sa mnohí ľudia zamyslia nad životom tu na zemi a životom vo večnosti, tak ako to urobila Anka Kolesárová. Ďakujem za vysvetlenie.
Dada Miluška

Cirvek je v skutočných problémoch - ale taktiež existujú dobré správy

A to sú aké tie dobré spravy?
Dada Miluška

Gestapácke praktiky v Británii

Je to ťažko počúvať a nie prežívať. Modlime za za Tommyho a aj reportérku, ktorá sa odhodlala spraviť s ním rozhovor. Mnohým ľuďom sa tento raz otvoria oči o živote v Anglicku a aj v iných štátoch, kde tak vítajú "chudákov" Moslimov.
Dada Miluška

HOAX - Kontrovezné "zhodnotenie o.Štefana Filipa OP" ku knihe o.Jamesa Manjackala"

Duše v očistci si už samé nemôžu pomôcť.My sa musíme za ne modliť,obetovať Sväté omše pokiaľ žijeme na tejto zemi. Duše, ktrím pomôžeme dostať sa do neba, budú za nás prosiť nášho Pána, keď my budeme v očistci- ak sa tam dostaneme, keď naše duše budú odchádzať z nášho tela a my budeme pred tvárou nášho P
ána a hneď vtedy náš Pán Boh rozhodne, kde duša pôjde Amen.
Dada Miluška

Zomrel Ľubomír Stanček

Odpočinutie večné daj mu Pane a svetlo večné nech mu svieti, nech odpočíva v pokoji. Amen
Dada Miluška

Apostáza pokračuje: ďalšie dve nemecké diecézy predstavujú Protestantské Sv.Prijímanie

Príjmanie protestantom dávajú katolícky kňazi, alebo protenstanský kňazi?
Dada Miluška

Ako si v najnovšej ekumenickej eseji luteránsky pseudoteólog a náboženský analfabet M. Havran …

Kde sú naši Slovenskí kňazi a biskupi? Prečo sa nezastanú kňaza Mariána Kuffu? Veď je to útok na celú katolícku cirkev a ešte sa k tej fraške pridala aj herečka Zuzana Fialová a jej spolupútnici tiež v televízii JOJ. Je mi z toho veľmi smutno.
Dada Miluška

Vatikán tlačil na poľských biskupov, aby implementovali nemorálnosť

Takže, sa len modlime za Pápeža Františka, aby nám to Vatikán dal vedieť.Iné nám ani neostáva, lebo len našimi modlidbami a pokánim môžeme aj My laici pomôcť v evanielizácii učenia Ježiša Krista.
Dada Miluška

Vatikán tlačil na poľských biskupov, aby implementovali nemorálnosť

Aké sú to doktríny Amoris Laetitia? Môže mi to niekto vysvetliť?
Dada Miluška

František chce "jednomyseľný súhlas" s Protestantským sv.Prijímaním

Miňocraft, vo svojom komentári si napísal, že ak by si nemal inú možnosť prijať eucharistiu, tak by si ju prijal aj v evanielickom kostole a to ako mám tomu rozumieť, veď tam nie je premenenie na telo a krv Ježiša Krista a kňaz nie je vysvetený právoplat,biskupom. Prosím vysvetli.
Dada Miluška

František chce "jednomyseľný súhlas" s Protestantským sv.Prijímaním

Miňocraft,konečne niekto fundovane vysvetlil, ako to prebieha v hierarchii cirkvi u rim.katolíkov, evanjelikov,pravoslávnych. Žiaľ, ako ja poznám veriacich RKC, tak nemajú ani šajnu o týchto rozdieloch a myslia si, že keď idú na obrad do ev.kostola, že majú platnú sv.omšu napr.v nedeľu tak ako by boli na sv,omši v rim.kat.kostole. Aj touto formou by sa mohli mnohí dozvedieť veľa o hierarchii, ak …More
Miňocraft,konečne niekto fundovane vysvetlil, ako to prebieha v hierarchii cirkvi u rim.katolíkov, evanjelikov,pravoslávnych. Žiaľ, ako ja poznám veriacich RKC, tak nemajú ani šajnu o týchto rozdieloch a myslia si, že keď idú na obrad do ev.kostola, že majú platnú sv.omšu napr.v nedeľu tak ako by boli na sv,omši v rim.kat.kostole. Aj touto formou by sa mohli mnohí dozvedieť veľa o hierarchii, ak sa im nechce čítať Katekizmus RKC.
Dada Miluška

Biskup verí, že platne zvolení Kardináli by sa mali držať novej konklávy

Evelina,tu je odpoveď. Samozrejme, že ju príjmem. Inak by som sa nezapojila do diskusie a veľmi si vážim biskupa Ratzingera.
Dada Miluška

Biskup verí, že platne zvolení Kardináli by sa mali držať novej konklávy

Modlite sa za Emeritného pápeža Benedikta XVI.On je stále platným pápežom pred Bohom,lebo žije a len Pán Boh vie prečo sa toto všetko deje, že v dnešnej dobe máme dvoch žijúcich pápežov.Modlime sa,aby nám Duch Svätý dal spoznať, kde je pravda.
Dada Miluška

SEDEM OTČENÁŠOV

Ano Ľubica sú to krásne modlitby. Ja som sa modlila aj ročnú a teraz sa už piaty rok modlím 12 ročnú- 7 krát Očenáš a Zdravas, ale je ešte od. Sv.Brigity a sv.Matildy 40 dňová pobožnosť k úcte prs.rán, ktoré boli vznesené na Ježišovo telo od zajatia až po ukrižovanie.
Dada Miluška

Kardinál Burke v Bratislave: Zničujúci útok na Cirkev prichádza dokonca aj z "jej hlavy"

Nie všetci vieme po anglicky. Je možné zohnať preklad? Na videu Cardinál Burke in Bratislava je anglicky.
Dada Miluška

“Alfie nezomiera. Nemocnica ho drží ako väzňa,” tvrdí odborníčka. Alebo: Hippokratova prísaha …

Anjelik zlatý odpočívaj v pokoji v srdci Ježišovom.Rodičom prajem úprimnú sústrasť.Modlíme sa za Vás aj na Slovensku.Veď Váš synček sa za Vás prihovára u Ježiša, aby Vám pomáhal uniesť tento kríž.
Dada Miluška

HORÚCE SPRÁVY, Benedikt XVI. je proti nemeckému Protestantskému sv.Prijímaniu

Dotaz pre Moniku G: Rada by som vedieť akú vinu má Emeritný pápež Benedikt XVI na tom, že protestanti môžu prijímať Ježiša, a že sa môže telo Ježiša brať od kňaza do rúk a nie na jazyk?
Dada Miluška

HORÚCE SPRÁVY: Vatikán zakazuje Sväté Prijímanie pre Protestantov v Nemecku

Mám v tom zmätok.Tak odmietla, alebo neodmietla plán nemeckých biskupov podávať Sväté prijímanie.Dúfam,že o tom sa nebudú musieť dohadovať aj naši Slovenskí biskupi.
Dada Miluška

Žiadna spravodlivosť: František zabíja rozkvetajúce bratstvo

A čomu mám vlastne veriť.Vysvetlíš mi to?
Dada Miluška

Žiadna spravodlivosť: František zabíja rozkvetajúce bratstvo

Je to neuveritelné čo sa deje pred zrakom Petrovho nástupcu. Nemôže tomu zabrániť? Alebo sa bojí? Koho? Asi ľudí,lebo keby sa bál P.Boha tak by sa postavil proti nepriateľom cirkvi a aj svojim životom by ju chránil. Je to hrozné.No horšie je to, že my laici KC sa ani neodvažujeme niečo hovoriť na adresu pápeža, lebo by nás naši kňazi a veriaci zatracovali.No určite to mnohí poznáte.
Dada Miluška

Nemeckí biskupi: Pápež František súhlasí so sv. Prijímaním pre Protestantov

Prosím, vysvetlí mi niekto, že ako môžu protestanti príjímať Ježišovo telo veď u protestantov nie je premenenie tam je predsa len spomienka, že toto je ako že telo a krv,alebo sa protestantom dáva sv.príjímanie v katolíckych kostoloch?
Dada Miluška

"Peklo neexistuje" - František potvrdzuje svoje dedičstvo ako kacír

Je to hrozné ak to pápež naozaj povedal.Ale znovu len zahmlieva a nepovie kde tie duše zmiznú,kde sa stratia. Veď nie jeden vizionár a Katekizmus jasne hovoria o existencii pekla.
Dada Miluška

Umučenie Pána Ježiša vo videniach blahoslavenej Anny Kataríny Emmerichovej

Čítala som ju.Odporúčam ju prečítať všetkým ľuďom.
Dada Miluška

Marian Kuffa: Poviem to na plnú hubu

Priala by som všetkým kňazom žiť tak ako kňaz Marian Kuffa a potom by sa určite nesťažovali na svoje ovečky, "ako veľmi ich zaťažujú svojimi problémami a oni predsa nie sú nato,aby im pomáhali s láskou,pokorou a milým slovom ich problémy riešiť."
Dada Miluška

Rodičia by nemali nechať mladých bývať bez sobáša

Určite hlboko veriaci rodičia upozornia svoje deti, alebo vnúčatá,že žijú v ťažkom hriechu a týka sa to aj rozvedených ak žijú spoločne s novým partnerom,ale nemôžu v tom nič spraviť,ani to zmeniť,len sa modliť za nich, aby bol k nim Boh milosrdný v hodine smrti, aby prosili o milosrdenstvo a tak ich duše boli zachránené.O to vyprosujem aj ja u nášho Nebeského otecka za mojich drahých a aj za …More
Určite hlboko veriaci rodičia upozornia svoje deti, alebo vnúčatá,že žijú v ťažkom hriechu a týka sa to aj rozvedených ak žijú spoločne s novým partnerom,ale nemôžu v tom nič spraviť,ani to zmeniť,len sa modliť za nich, aby bol k nim Boh milosrdný v hodine smrti, aby prosili o milosrdenstvo a tak ich duše boli zachránené.O to vyprosujem aj ja u nášho Nebeského otecka za mojich drahých a aj za Vás,ktorí prežívate túto bolesť,Vyprosujem Vám túto milosť a Božie milosrdenstvo.