Michał Libowicz
Michał Libowicz shares from Jan Kowaslki
4K
GLOBALIZM - Nowy Porządek Świata dr. Pierre Hillard
32:44

Mądra rada od ginekologa, a jak my doradzamy innym gdy chodzi o życie ich samych,dzieci,Narodu, czy świata ?

Zmartwiona kobieta poszła do swojego ginekologa i powiedziała: "Panie doktorze, mam poważny problem i pilnie potrzebuję pańskiej pomocy! Moje dziecko nie skończyło nawet roku, a ja znów jestem w …More
Zmartwiona kobieta poszła do swojego ginekologa i powiedziała:
"Panie doktorze, mam poważny problem i pilnie potrzebuję pańskiej pomocy! Moje dziecko nie skończyło nawet roku, a ja znów jestem w ciąży. Nie chcę, żeby dzieci były tak blisko siebie".
Więc lekarz powiedział: "Dobrze, a co chcesz, żebym zrobił?".
Powiedziała: "Chcę, żebyś usunął moją ciążę i liczę na to, że mi w tym pomożesz".
Lekarz zastanowił się chwilę i po chwili milczenia powiedział do pani: "Myślę, że mam lepsze rozwiązanie pani problemu. Jest to również mniej niebezpieczne dla Ciebie.
Uśmiechnęła się, myśląc, że lekarz przychyli się do jej prośby.
Potem kontynuował: "Widzisz, żebyś nie musiała zajmować się dwoma dziećmi naraz, zabijmy to, które jest w twoich ramionach. W ten sposób będziesz mogła trochę odpocząć przed narodzinami drugiego. Jeśli chcemy zabić jednego z nich, to nie ma znaczenia, który to będzie. Nie byłoby żadnego ryzyka dla twojego ciała, gdybyś wybrał tego, który jest w twoich ramionach. '
Pani była …More
Michał Libowicz shares from pl.news
2.5K
Sodoma

Franciszek mianuje prohomoseksualnego kardynała na członka Kongregacji ds. Biskupów

Kardynał Newark, Joseph Tobin, jeden z najbardziej homoseksualnych kardynałów na świecie, został mianowany 4 marca członkiem Kongregacji ds. Biskupów, której zadaniem jest wybór nowych biskupów. …More
Kardynał Newark, Joseph Tobin, jeden z najbardziej homoseksualnych kardynałów na świecie, został mianowany 4 marca członkiem Kongregacji ds. Biskupów, której zadaniem jest wybór nowych biskupów.
Tylko w styczniu Tobin podpisał prohomoseksualną deklarację, zatwierdził homoseksualne msze i wyraził wolę, by "zmienić" katolicką wiarę w homoseksualizm.
Rocco Palmo pisze na portalu Twitter.com, że Bergoglio i Tobina łączyła "więź", która długo poprzedzała wybór Franciszka. W swojej nowej funkcji Tobin będzie miał ogromny wpływ na to, kto zostanie biskupem w USA.
#newsVldmmbehav
Michał Libowicz shares from pl.news
1.7K
Ważne

W totalnej niesławie: reputacja australijskiej organizacji kontroli finansowej zrujnowana

Rządowa organizacja nadzoru finansowego Austrac przyznała australijskiemu Senatowi, że "przeceniła" transfery bankowe z Watykanu do Australii w ciągu ostatnich sześciu lat o ponad 2 miliardy dolarów …More
Rządowa organizacja nadzoru finansowego Austrac przyznała australijskiemu Senatowi, że "przeceniła" transfery bankowe z Watykanu do Australii w ciągu ostatnich sześciu lat o ponad 2 miliardy dolarów amerykańskich (!).
Przed Bożym Narodzeniem Austrac poinformował komisję senacką, że 2,3 miliarda dolarów zostały przekazane do Australii z Watykanu. Ten news spowodował ogromną burzę medialną.
Teraz Austrac mówi, że całkowita wartość transakcji między 2014 i 2020 roku wyniosła 9,5 mln dolarów (!), informuje TheAustralian.com.au (13 stycznia).
Jako źródło "błędnych obliczeń", Austrac przedstawił światu "błąd kodowania". Teraz, nadchodzi pytanie: "Quis custodiet ipsos custodes?" – kto będzie strzegł strażników?
Grafika: © Douglas Kelley, CC BY-NC, #newsRkdgblputm