wierny
wierny

Francuski rząd zamknie katolickie portale. Wiemy jak. Dlaczego świat nie protestuje?

Tak wygląda demokracja i wolność słowa według lewaków Kosmicznie głupie neomarksistowskie osobniki.
wierny

Co w Asyżu robił Zygmunt Bauman, były bolszewik i marksista?

"Niewinny staruszek" mający polską krew na rękach.Obrzydliwy dziad.
wierny

Tak przemija postać świata. W katedrze we Florencji zabrzmiały muzułmańskie pieśni

Skoro antychryści są mile widziani i oficjalnie przyjmowani z honorami w Kościele rzymsko-katolickim to znaczy że Antychryst ujawni się w bardzo krótkim już czasie.Wielki Ucisk nadchodzi.
wierny

500-lecie LUTRA - Ksiądz SOWA ostro o Andrzeju Dudzie: Wstyd za Prezydenta, DUMA z Prymasa Polski!

Sowa jest symbolem masońskim więc nie dziwota ze ten "ksiądz" tak się nazywa.Protestantyzm to jedna wielka herezja która prowadzi ludzi na wieczne potępienie.
wierny

,,Nie ma już drogi powrotnej ... stwórzmy Nowy Kraj" - Szwedzi pogodzeni z klęską

Każdy człowiek gdzieś się urodził i ma swoją ojczyznę i tam powinien żyć i mieszkać.Multi-kulti jest czymś bardzo złym powodującym wieczne konflikty.To się nazywa nowy porządek świata.Obrzydlistwo.
wierny

Lista chwały i hańby. Zobacz kto z posłów był za życiem, a kto za aborcją [NAZWISKA]

PiS stanął na wysokości zadania brawo !
wierny

,,Nowoczesna" katoliczka : ,,Jezus, byłby za aborcją dla ubogich kobiet "

Przeklęte plemię żmijowe.
wierny

Debata na temat sytuacji w Polsce w Parlamencie Europejskim

Należy stworzyć nową Unię Europejską krajów Europy środkowej ! Zachodnia Unia to wylęgarnia masonerii bezbożników pedałów pedofilów morderców schizofreników nawiedzonych ekologów i uzależnionych od hedonizmu półgłowków.POLExit subito !
wierny

Zamorodowani i prześladowani księża w powojennej Polsce do czasów współczesnych

Nie trzeba być zamordowanym fizycznie by stać się męczennikiem za Wiarę.Dzisiaj pobożni duchowni i świeccy są mordowani duchowo.Są ośmieszani i odstawiani na boczne tory czy nawet suspensowani.To też jest męczeństwo.
wierny

Zamorodowani i prześladowani księża w powojennej Polsce do czasów współczesnych

To są męczennicy za Wiarę ! Niech Pan Bóg im błogosławi !
wierny

Co jeść w razie 3 wojny światowej

W czasie wojny je się wszystko co wpadnie w ręce nawet spleśniały chleb.
wierny

W charyzmatyzmie działają zwodnicze duchy Kundalini 1/3

Odnowa jest owszem w duchu ale na pewno nie świętym.Prawidłowa nazwa tej sekty przykościelnej to Odnowa w złym duchu i tak należy jej używać.
wierny

Wywiad udzielony przez Putina włoskiemu dziennikowi Corriere della Sera

Putin to mason bolszewik i szaleniec w jednym.
wierny

Ojciec Rydzyk i dialog z żydami!!! - UJAWNIAJĄ SIĘ ZAMYSŁY WIELU!!!

Niestety ale z przykrością stwierdzam ze tak wielkie dzieła jak Tv Trwam i Radio Maryja od kilku lat skręcają trochę w "stronę tego świata" tzn zaczynają myśleć jak większość nieświadomego zagrożenia duchowego społeczeństwa.Nie chcą w ogóle słyszeć o Intronizacji promują różne nowinki w Kościele i uważają że to nic złego.Kiedyś te media byly inne bardziej Boże niż ludzkie.Teraz to sie zmieniło.…More
Niestety ale z przykrością stwierdzam ze tak wielkie dzieła jak Tv Trwam i Radio Maryja od kilku lat skręcają trochę w "stronę tego świata" tzn zaczynają myśleć jak większość nieświadomego zagrożenia duchowego społeczeństwa.Nie chcą w ogóle słyszeć o Intronizacji promują różne nowinki w Kościele i uważają że to nic złego.Kiedyś te media byly inne bardziej Boże niż ludzkie.Teraz to sie zmieniło.Trzeba się dużo za nich modlić o otrzeżwienie z modernistycznego letargu.
wierny

Ks. prof. Mazurkiewicz: Kampania środowisk LGBT jest nastawiona na przeprowadzenie zmiany społecznej

Jawno grzesznicy nie mają czego szukać w Kościele chyba że się wyspowiadają i odrzucą raz na zawsze grzech ciężki.Homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym i nic tego nie zmieni.Homosie albo sie nawrócą albo na wieczność spłoną !!! Negowanie lub tłumaczenie sie z grzechu to też droga do piekła.Koniec i kropka.
wierny

Ks. prof. Mazurkiewicz: Kampania środowisk LGBT jest nastawiona na przeprowadzenie zmiany społecznej

Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę i kazał im być ze sobą razem i rozmnażać się.Taka jest Wola Boga i natura.Homoseksualizm natomiast to wymysł szatana który chciał w ten sposób ośmieszyć Boga i zrobić mu na złość czymś co nie jest zgodne z Jego Wolą i naturą.Tak więc jeżeli homoseksualista mimo napomnień i nawoływań by porzucił czynny homoseksualizm który jest grzechem ciężkim nadal to robi i …More
Pan Bóg stworzył mężczyznę i kobietę i kazał im być ze sobą razem i rozmnażać się.Taka jest Wola Boga i natura.Homoseksualizm natomiast to wymysł szatana który chciał w ten sposób ośmieszyć Boga i zrobić mu na złość czymś co nie jest zgodne z Jego Wolą i naturą.Tak więc jeżeli homoseksualista mimo napomnień i nawoływań by porzucił czynny homoseksualizm który jest grzechem ciężkim nadal to robi i promuje to zboczenie nie może zostać zbawiony.Nie można też wtedy mówić o żadnym znaku pokoju dopóki nie porzuci tego obrzydlistwa.Modlitwa oraz leczenie farmakologiczne to skuteczna terapia na te chorobę.Pedalstwo można wyleczyć.
wierny

„Katolicy otwarci”, homolobby i ksiądz Luter. Razem dla homozwiązków!

Chory człowieku ile ty masz osobowości? To się nazywa psychogender.
wierny

Polska i Węgry ogłaszają kontrrewolucję kulturalną!

Masoneria sie wkurzy i teraz rzucą na Polskę i Węgry wszystkie liberalne i lewackie hieny by rozszarpały te kraje.