PolObyw
PolObyw

Episkopat odpowiada na manipulacje Hołowni

Hołownia jest krypto-Ukraińcem, a więc z terenów dawnej Chazarii. No cóż, jaki obszar, taka mentalność, niestety. Fałsz, fałsz, fałsz.....
PolObyw

Nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! – Dr. Wolfgang Wodarg

A Elkam powyżej tego artykułu znowu zadął w trąbę lęków rodem z piekła. Fajny gość, ciekaw jestem kto przekłada na język polski jego wypociny?
PolObyw

Benedykt XVI: Pożegnanie na lotnisku

Niech Bóg ma w opiece Benedykta XVI w Rzymie, gdyż "biskup Rzymu" ze swoją świtą zaczął przyzwyczajać się do nieobecności Papieża. A tutaj zonk, Papież wraca na tron Piotrowy.
PolObyw

Sekretariat KEP podjął działania po wizycie interesanta z Covid-19

Kolejny wyskok medialny, aby uzasadnić, że "uwalenie" prawa kanonicznego na rzecz świeckiego kagańca ma sens, szczególnie w odniesieniu do zbliżających się procesji Bożego Ciała. Dotychczas tylko jeden biskup wydał odezwę o masowym w niej uczestnictwie, więc nowe zagrywki KEP wcale mnie nie dziwią, a będzie jeszcze śmieszniej w ich wydaniu, gdyż już "nie wiedzą co czynią".
PolObyw

2 lipca 2020 roku Polska zostanie zawierzona Św. Józefowi!

Episkopat wije się jak piskorz, aby tylko nie dokonać Koronacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Zrobią dosłownie wszystko, aby żądanie z Nieba przekazane przez Rozalię Celakównę nie nastąpiło, gdyż wtedy ich książe ciemności wkurzy się na nich i odbierze pychę, swój dar dla sług jego.
PolObyw

Figura Matki Boskiej zniszczona w jaskini Lourdes w Kedange-sur-Canner Poniedziałek po Świątkach: …

Wandali nasyła synagoga szatana, którą Jezus Chrystus wskazał palcem. Teraz jednak promuje się tę grupę etniczną jako uciemiężonych nieszczęśników nie mających nic wspólnego z historyczną zbrodnią na Mesjaszu ludzkości. Krzyżowanie Jezusa Chrystusa trwa nieprzerwanie od ponad 2000 lat i będzie trwać nadal do Prześwietlenia Sumień, ku przerażeniu tych z episkopatu, którzy na dzień dzisiejszy …More
Wandali nasyła synagoga szatana, którą Jezus Chrystus wskazał palcem. Teraz jednak promuje się tę grupę etniczną jako uciemiężonych nieszczęśników nie mających nic wspólnego z historyczną zbrodnią na Mesjaszu ludzkości. Krzyżowanie Jezusa Chrystusa trwa nieprzerwanie od ponad 2000 lat i będzie trwać nadal do Prześwietlenia Sumień, ku przerażeniu tych z episkopatu, którzy na dzień dzisiejszy opływają w iluzoryczny dostatek chełpiąc się nim i swoją "estymą" wśród "wiernych" jak Elkam i jemu podobni.
PolObyw

Kardynał Burke o utracie poczucia sacrum podczas epidemii: Katecheza o Eucharystii niezbędna! - …

@free.energy. USA płonie, więc masoński Ordo Ab Chao /z chaosu porządek/ nabiera rozpędu. Kolej na policję, wojsko, obozy FEMA, tunele Walmart /Martial Law/ i inne amerykańskie organizmy społeczno-przemysłowe służące diabłu. W tym chaosie nie ma żadnej spontaniczności lecz jest to perfekcyjnie realizowany długofalowy plan tych, którzy są z ojca diabła, o których z taką precyzją w ten sposób …More
@free.energy. USA płonie, więc masoński Ordo Ab Chao /z chaosu porządek/ nabiera rozpędu. Kolej na policję, wojsko, obozy FEMA, tunele Walmart /Martial Law/ i inne amerykańskie organizmy społeczno-przemysłowe służące diabłu. W tym chaosie nie ma żadnej spontaniczności lecz jest to perfekcyjnie realizowany długofalowy plan tych, którzy są z ojca diabła, o których z taką precyzją w ten sposób wypowiedział się przeszło 2000 lat temu nasz obecny Król Polski Niebiańsko koronowany 20.02.2020r. Jezus Chrystus po Narodowej Wolnej Elekcji 24.XI.2019r na Błoniach Krakowa.
PolObyw

Grzegorz Górny: O wirusie, który pasożytuje na Kościele - PCh24.pl

@weronika-S To nie jest ostatnie słowo biskupów, którzy stadem zagonili Kościół Święty do katakumb. Przed nami jest najprawdopodobniej krwawy czerwiec i wiodący na zatracenie październik, tak przynajmniej mówią prorokujący. Co wtedy zrobią hierachowie "kościelni", można się jedynie domyślać, skoro na dzień dzisiejszy podmienili tradycję Kościoła Świętego na rzecz zamordyzmu świeckiego. Ich już …More
@weronika-S To nie jest ostatnie słowo biskupów, którzy stadem zagonili Kościół Święty do katakumb. Przed nami jest najprawdopodobniej krwawy czerwiec i wiodący na zatracenie październik, tak przynajmniej mówią prorokujący. Co wtedy zrobią hierachowie "kościelni", można się jedynie domyślać, skoro na dzień dzisiejszy podmienili tradycję Kościoła Świętego na rzecz zamordyzmu świeckiego. Ich już nic nie przełamie, tak jak było w naszej historii z Targowiczanami. W tej chwili jest czas księcia ciemności, który bez biskupów nie dałby sobie rady, a z nimi bryluje na salonach piekielnych.
PolObyw

Transsubstancjacja wykracza poza prawa natury

@elohim, kto tobie przekłada na język polski te wypociny? Pisz w swoim ojczystym języku na waszych portalach.
PolObyw

rodzina szkołą komunikacji i szkołą przebaczenia – Nasza Polska – internetowy magazyn informacyjny

Dlaczego patrząc na niego, widzę demoniczną postać? Tak myślę, że ta radosna twarz jest pokłosiem zabarykadowania przez niego Kościołów na Śląsku i wspólnej uczty z Baalem. A rodziny niech zostawi w spokoju, tak jak i one już sobie nie życzą wtrącania się faryzeuszy do wiary ojców. Amen.
PolObyw

Chrzest z pistoletem wodnym

To wygląda jak złożenie ofiary BAAL'owi. Nawet sprofanowali figurę Matki Bożej Fatimskiej, ustawiając Ją jak do wywozu przez tego z lewej z łapą w kieszeni
PolObyw

Apel Jasnogórski 23.05.2020

Jezus mówi: " nie znam was, idźcie precz.....". "Zamaskowani" muszą również pamiętać o tym, aby w trumnie założono im maseczki, bo tak z pewnością nakaże episkopat, gdyż można zarazić sobą robaczki i korzonki, o które walczy obecnie ekolog Franek. Tak pieczołowicie przygotowanego ogłupienia gadzie mózgi z pewnością dobrowolnie już nie odpuszczą.
PolObyw

WYCIEK NIEMIECKIEGO MSW (DNI ŚFIRUSA 2)

Dla @Elkam mam dobrą wiadomość. Powstała polsko-amerykańska spółka mająca rozpocząć produkcję czipów na rękę, jak myślę, ku jego nieokiełznanej radości. Będzie mógł sobie zaaplikować jednego w prawą rękę, drugiego w lewą a trzeciego w d..... !!! O ile oczywiście postanowi na takiej małej ich ilości zakończyć 🥵
PolObyw

Włosi nie chcą praktyk religijnych online. Tęsknią za wspólnotą - PCh24.pl

Wyroki Boże są niezbadane. To, co miało okazać się gwoździem do trumny zlaicyzowanego kraju, spowodowało odnowę religijną!!! Chwała Tobie Panie.
PolObyw

Kardynałowie i Biskupi o koronapanice, Mszach św., szczepieniach i biznesie -=- WRESZCIE !!!

No to teraz Elkam wpadnie w panikę i zacznie cytować KEP, Szumowskiego, TVTrwam i innych, aby uzasadnić tę "świętą" rzecz, jaką jest iluzoryczna pandemia rodem z wytycznych WHO. Strach się bać.
PolObyw

Prezydent wspomina dzień, w którym Jan Paweł II został papieżem: Byłem wtedy małych chłopcem..

Dlaczego oni tak tęsknie patrzą przez okno? Czyżby ich zamknęli? telewizjarepublika.pl/…/dudaa_1.jpg
PolObyw

Obserwujemy ogromny wysyp fałszywych proroków... głosi się ewangelię sukcesu...(o. Michał Chaciński)

Tutaj też mamy takiego proroka. Podpisuje się Elkam i głosi same sukcesy w "walce z pandemią" i Kościołem Świętym z woli Mitra'lnych.
PolObyw

Nieludzka duchowość w perspektywie aresztowanej religii

13 maja Fatimę ogarnęła gęsta mgła, a niewiele brakowało, aby figura Maryi upadła na ziemię. Oczywiście, facet podtrzymujący tę figurę był w masce, tak jak przystało na diabelskiego pomiota, bojącego się zarażenia od Sacrum. translate.googleusercontent.com/translate_ctrinite-sainte-et-mariemamere.over-blog.com/…/triste-signe-un…
PolObyw

Powstała niebezpieczna spółka

On już go chyba ma, bo nikt bez zdalnego sterowania takich bzdetów by nie wstawiał.