PolObyw
PolObyw

Co dalej ze zmianą Hagia Sophia w meczet? Decyzja uzależniona od UNESCO - PCh24.pl

Oj tam, oj tam Elkam. Pracujesz, więc zarabiasz te swoje 30 srebrników i bardzo Twój trud szanuję, chociaż jest, jaki jest. Jednak staraj się lepiej z tymi zarażeniami, bo pracodawca patrzy.
www.youtube.com/watch
PolObyw

Co dalej ze zmianą Hagia Sophia w meczet? Decyzja uzależniona od UNESCO - PCh24.pl

Jeżeli napiszę, że Elkam jest 301 osobą zarażoną koronawirusem, to waga mojej wypowiedzi będzie tyle samo warta, co jego o 300 zarażonych. Elkam, staraj się lepiej, bo liczba 300 na nikim nie robi już wrażenia. Dodaj 1000, a co ci szkodzi? A i punkty lepsze złapiesz u płatnika z piekła rodem.
PolObyw

Episkopat odpowiada na manipulacje Hołowni

Hołownia jest krypto-Ukraińcem, a więc z terenów dawnej Chazarii. No cóż, jaki obszar, taka mentalność, niestety. Fałsz, fałsz, fałsz.....
PolObyw

Nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! – Dr. Wolfgang Wodarg

A Elkam powyżej tego artykułu znowu zadął w trąbę lęków rodem z piekła. Fajny gość, ciekaw jestem kto przekłada na język polski jego wypociny?
PolObyw

Benedykt XVI: Pożegnanie na lotnisku

Niech Bóg ma w opiece Benedykta XVI w Rzymie, gdyż "biskup Rzymu" ze swoją świtą zaczął przyzwyczajać się do nieobecności Papieża. A tutaj zonk, Papież wraca na tron Piotrowy.
PolObyw

„Zwalali pomniki i rwali bruk”, czyli nowa fala światowej rewolucji - PCh24.pl

Zawalić historię, aby pisać na nowo losy przeszłego i przyszłego świata według wytycznych talmudystów. Nic dodać, nic ująć, a masy urobionych, pontonowych najeźdźców dopełnią reszty. Polska jest ostatnią nadzieją upadającego chrześcijaństwa, więc i furia frustratów owładniętych niemocą wobec Słowa Bożego, przyjmuje absurdalne działania, będącymi jedynie manifestacjami psychopatów.
PolObyw

Sekretariat KEP podjął działania po wizycie interesanta z Covid-19

Kolejny wyskok medialny, aby uzasadnić, że "uwalenie" prawa kanonicznego na rzecz świeckiego kagańca ma sens, szczególnie w odniesieniu do zbliżających się procesji Bożego Ciała. Dotychczas tylko jeden biskup wydał odezwę o masowym w niej uczestnictwie, więc nowe zagrywki KEP wcale mnie nie dziwią, a będzie jeszcze śmieszniej w ich wydaniu, gdyż już "nie wiedzą co czynią".
PolObyw

2 lipca 2020 roku Polska zostanie zawierzona Św. Józefowi!

Episkopat wije się jak piskorz, aby tylko nie dokonać Koronacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Zrobią dosłownie wszystko, aby żądanie z Nieba przekazane przez Rozalię Celakównę nie nastąpiło, gdyż wtedy ich książe ciemności wkurzy się na nich i odbierze pychę, swój dar dla sług jego.
PolObyw

Figura Matki Boskiej zniszczona w jaskini Lourdes w Kedange-sur-Canner Poniedziałek po Świątkach: …

Wandali nasyła synagoga szatana, którą Jezus Chrystus wskazał palcem. Teraz jednak promuje się tę grupę etniczną jako uciemiężonych nieszczęśników nie mających nic wspólnego z historyczną zbrodnią na Mesjaszu ludzkości. Krzyżowanie Jezusa Chrystusa trwa nieprzerwanie od ponad 2000 lat i będzie trwać nadal do Prześwietlenia Sumień, ku przerażeniu tych z episkopatu, którzy na dzień dzisiejszy …More
Wandali nasyła synagoga szatana, którą Jezus Chrystus wskazał palcem. Teraz jednak promuje się tę grupę etniczną jako uciemiężonych nieszczęśników nie mających nic wspólnego z historyczną zbrodnią na Mesjaszu ludzkości. Krzyżowanie Jezusa Chrystusa trwa nieprzerwanie od ponad 2000 lat i będzie trwać nadal do Prześwietlenia Sumień, ku przerażeniu tych z episkopatu, którzy na dzień dzisiejszy opływają w iluzoryczny dostatek chełpiąc się nim i swoją "estymą" wśród "wiernych" jak Elkam i jemu podobni.
PolObyw

Kardynał Burke o utracie poczucia sacrum podczas epidemii: Katecheza o Eucharystii niezbędna! - …

@free.energy. USA płonie, więc masoński Ordo Ab Chao /z chaosu porządek/ nabiera rozpędu. Kolej na policję, wojsko, obozy FEMA, tunele Walmart /Martial Law/ i inne amerykańskie organizmy społeczno-przemysłowe służące diabłu. W tym chaosie nie ma żadnej spontaniczności lecz jest to perfekcyjnie realizowany długofalowy plan tych, którzy są z ojca diabła, o których z taką precyzją w ten sposób …More
@free.energy. USA płonie, więc masoński Ordo Ab Chao /z chaosu porządek/ nabiera rozpędu. Kolej na policję, wojsko, obozy FEMA, tunele Walmart /Martial Law/ i inne amerykańskie organizmy społeczno-przemysłowe służące diabłu. W tym chaosie nie ma żadnej spontaniczności lecz jest to perfekcyjnie realizowany długofalowy plan tych, którzy są z ojca diabła, o których z taką precyzją w ten sposób wypowiedział się przeszło 2000 lat temu nasz obecny Król Polski Niebiańsko koronowany 20.02.2020r. Jezus Chrystus po Narodowej Wolnej Elekcji 24.XI.2019r na Błoniach Krakowa.
PolObyw

Grzegorz Górny: O wirusie, który pasożytuje na Kościele - PCh24.pl

@weronika-S To nie jest ostatnie słowo biskupów, którzy stadem zagonili Kościół Święty do katakumb. Przed nami jest najprawdopodobniej krwawy czerwiec i wiodący na zatracenie październik, tak przynajmniej mówią prorokujący. Co wtedy zrobią hierachowie "kościelni", można się jedynie domyślać, skoro na dzień dzisiejszy podmienili tradycję Kościoła Świętego na rzecz zamordyzmu świeckiego. Ich już …More
@weronika-S To nie jest ostatnie słowo biskupów, którzy stadem zagonili Kościół Święty do katakumb. Przed nami jest najprawdopodobniej krwawy czerwiec i wiodący na zatracenie październik, tak przynajmniej mówią prorokujący. Co wtedy zrobią hierachowie "kościelni", można się jedynie domyślać, skoro na dzień dzisiejszy podmienili tradycję Kościoła Świętego na rzecz zamordyzmu świeckiego. Ich już nic nie przełamie, tak jak było w naszej historii z Targowiczanami. W tej chwili jest czas księcia ciemności, który bez biskupów nie dałby sobie rady, a z nimi bryluje na salonach piekielnych.
PolObyw

Transsubstancjacja wykracza poza prawa natury

@elohim, kto tobie przekłada na język polski te wypociny? Pisz w swoim ojczystym języku na waszych portalach.
PolObyw

rodzina szkołą komunikacji i szkołą przebaczenia – Nasza Polska – internetowy magazyn informacyjny

Dlaczego patrząc na niego, widzę demoniczną postać? Tak myślę, że ta radosna twarz jest pokłosiem zabarykadowania przez niego Kościołów na Śląsku i wspólnej uczty z Baalem. A rodziny niech zostawi w spokoju, tak jak i one już sobie nie życzą wtrącania się faryzeuszy do wiary ojców. Amen.
PolObyw

Chrzest z pistoletem wodnym

To wygląda jak złożenie ofiary BAAL'owi. Nawet sprofanowali figurę Matki Bożej Fatimskiej, ustawiając Ją jak do wywozu przez tego z lewej z łapą w kieszeni
PolObyw

Apel Jasnogórski 23.05.2020

Jezus mówi: " nie znam was, idźcie precz.....". "Zamaskowani" muszą również pamiętać o tym, aby w trumnie założono im maseczki, bo tak z pewnością nakaże episkopat, gdyż można zarazić sobą robaczki i korzonki, o które walczy obecnie ekolog Franek. Tak pieczołowicie przygotowanego ogłupienia gadzie mózgi z pewnością dobrowolnie już nie odpuszczą.
PolObyw

WYCIEK NIEMIECKIEGO MSW (DNI ŚFIRUSA 2)

Dla @Elkam mam dobrą wiadomość. Powstała polsko-amerykańska spółka mająca rozpocząć produkcję czipów na rękę, jak myślę, ku jego nieokiełznanej radości. Będzie mógł sobie zaaplikować jednego w prawą rękę, drugiego w lewą a trzeciego w d..... !!! O ile oczywiście postanowi na takiej małej ich ilości zakończyć 🥵
PolObyw

Włosi nie chcą praktyk religijnych online. Tęsknią za wspólnotą - PCh24.pl

Wyroki Boże są niezbadane. To, co miało okazać się gwoździem do trumny zlaicyzowanego kraju, spowodowało odnowę religijną!!! Chwała Tobie Panie.
PolObyw

Kardynałowie i Biskupi o koronapanice, Mszach św., szczepieniach i biznesie -=- WRESZCIE !!!

No to teraz Elkam wpadnie w panikę i zacznie cytować KEP, Szumowskiego, TVTrwam i innych, aby uzasadnić tę "świętą" rzecz, jaką jest iluzoryczna pandemia rodem z wytycznych WHO. Strach się bać.
PolObyw

Prezydent wspomina dzień, w którym Jan Paweł II został papieżem: Byłem wtedy małych chłopcem...

Dlaczego oni tak tęsknie patrzą przez okno? Czyżby ich zamknęli? telewizjarepublika.pl/…/dudaa_1.jpg
PolObyw

Obserwujemy ogromny wysyp fałszywych proroków... głosi się ewangelię sukcesu...(o. Michał Chaciński…

Tutaj też mamy takiego proroka. Podpisuje się Elkam i głosi same sukcesy w "walce z pandemią" i Kościołem Świętym z woli Mitra'lnych.
PolObyw

Nieludzka duchowość w perspektywie aresztowanej religii

13 maja Fatimę ogarnęła gęsta mgła, a niewiele brakowało, aby figura Maryi upadła na ziemię. Oczywiście, facet podtrzymujący tę figurę był w masce, tak jak przystało na diabelskiego pomiota, bojącego się zarażenia od Sacrum. translate.googleusercontent.com/translate_ctrinite-sainte-et-mariemamere.over-blog.com/…/triste-signe-un…
PolObyw

Powstała niebezpieczna spółka

On już go chyba ma, bo nikt bez zdalnego sterowania takich bzdetów by nie wstawiał.
PolObyw

lekarka z Lądka Zdroju do refleksji

😷 A co na to taki tam Elkam??? Znowu napisze o wirtualnych masowych śmierciach, ojcowskiej opiece narodu przez Szumowskiego i duchowemu wsparciu Chrześcijan przez Gądeckiego, prawą rękę Franka od pomnika Molocha w Colosseum???? Nie mogę się doczekać, chociaż pisząc poniżej o Szwecji trochę zaspokoił mój głód wiedzy 😷 😷
PolObyw

Abp Gądecki: przystępujmy do sakramentu spowiedzi i Komunii Św., jeszcze w czasie wielkanocnym - …

Spowiadają się, spowiadają!!! Tam też jest hierarchia, aż do 33 stopnia i ich spowiedzi są wręcz koniecznością, aby zachować hermetyczną wręcz spójność w ukrytym działaniu.
PolObyw

Abp Gądecki: przystępujmy do sakramentu spowiedzi i Komunii Św., jeszcze w czasie wielkanocnym - …

Żaden ksiądz nie zapłacił i nie zapłaci mandatu, o czym m. in i w takim kontekście powiedział w swoim wystąpieniu niedorzecznik praw obywatelskich. Nie można płacić mandatu za bezprawie, o czym ten z kibucu ze zdjęcia wie najlepiej, ale milczy. Dzisiaj nawołuje.... , no właśnie do czego???? Do odwagi????? Pójście do Komunii Świętej jest aktem odwagi???? Ten obrzydliwy facet już bredzi. Ja …More
Żaden ksiądz nie zapłacił i nie zapłaci mandatu, o czym m. in i w takim kontekście powiedział w swoim wystąpieniu niedorzecznik praw obywatelskich. Nie można płacić mandatu za bezprawie, o czym ten z kibucu ze zdjęcia wie najlepiej, ale milczy. Dzisiaj nawołuje.... , no właśnie do czego???? Do odwagi????? Pójście do Komunii Świętej jest aktem odwagi???? Ten obrzydliwy facet już bredzi. Ja przystępuję do Komunii Świętej na klęcząco prawie codziennie i nie uważam się za bohatera, a dodatkowo cały czas przebywam bez maski patrząc w stronę Krzyża Świętego i Tabernakulum. Zgroza wieje z KEP.
PolObyw

Wybiórcza miłość ludzkości: biskup nie przyjmuje PiusX

Byłem w Altötting i wiara tam jest wyznawana z mocą podobną do dużej części społeczeństwa polskiego. Można się w tamtejszym kościele poczuć jak w domu. I dlatego wcale mnie nie dziwi, że mają biskupa takiego jak nasz Gądecki, będący pod Anatemą z Nieba. W takich miejscach instaluje się jedynie zaufanych "Braci" z kielnią i węgielnicą.
PolObyw

Walka z Kościołem się zaostrza! A wielu biskupów, kapłanów i świeckich tego nie widzi...

Duda i episkopat są pod Anatemą Jezusa Chrystusa Króla Polski od 20.02.2020r. Tak przekazują współcześnie prorokujący Polacy. Nycz i Duda to nędzny debel.
PolObyw

Największą troską nie jest liczba respiratorów? Prof. Gielerak o tym, co stanowi "wąskie gardło"

Facet, respiratory są rozwiązaniem ostatecznym, gdy maski namnożą tyle bakterii w płucach starszych osób, że skończy się to ich obrzękowym stanem zapalnym, po wcześniejszym unicestwieniu śluzówki przez wirusa. No, ale jak tutaj podkreślić swoją mądrość, jeżeli sposób zabezpieczenia się przed zachorowaniem jest banalny i tani? No jak? Najlepiej wtedy powołać się na współpracę z USA, aby …More
Facet, respiratory są rozwiązaniem ostatecznym, gdy maski namnożą tyle bakterii w płucach starszych osób, że skończy się to ich obrzękowym stanem zapalnym, po wcześniejszym unicestwieniu śluzówki przez wirusa. No, ale jak tutaj podkreślić swoją mądrość, jeżeli sposób zabezpieczenia się przed zachorowaniem jest banalny i tani? No jak? Najlepiej wtedy powołać się na współpracę z USA, aby uwiarygodnić pandemię. Prawda? Następnie uzasadni się czipy do obserwacji zarażonych i tych jeszcze zdrowych i zacznie się jazda na całego.
PolObyw

CZY SYN CZŁOWIECZY, JEZUS CHRYSTUS, ZNAJDZIE JESZCZE WIARE KATOLICKA, GDY PRZYJDZIE W SWEJ …

Nie ma Chrztów, Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowań i Ślubów. Na dzień dzisiejszy 1:0 dla masonów, ale mecz ciągle trwa. Masonów wsparł również Watykan z Frankiem: "Dokument, zatytułowany „ Rzymskie wezwanie do etyki AI” i poparty przez papieża, mówi, że każdy etap i aspekt sztucznej inteligencji musi być zgodny z ideałami przejrzystości, włączenia, odpowiedzialności, bezstronności, niezawodno…More
Nie ma Chrztów, Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowań i Ślubów. Na dzień dzisiejszy 1:0 dla masonów, ale mecz ciągle trwa. Masonów wsparł również Watykan z Frankiem: "Dokument, zatytułowany „ Rzymskie wezwanie do etyki AI” i poparty przez papieża, mówi, że każdy etap i aspekt sztucznej inteligencji musi być zgodny z ideałami przejrzystości, włączenia, odpowiedzialności, bezstronności, niezawodności, bezpieczeństwa i prywatności." - czyli wszystko OK z czipami, a jedynie trzeba coś tam doszlifować w ich diabelskiej siedzibie. Na szczęście niedługo przegrywających zawodników zmieni jedna Postać Jezusa Chrystusa Króla Polski, a sędziego rolę przejmie Bóg Wszechmogący i mecz się zakończ zgodnie z zapisem w Księdze Baranka.
PolObyw

DZIEJE SIĘ! Wielkie protesty przeciw tyranii koronawirusowej! Ludzie wyszli na ulicę! – Jarek …

A tommy1 wrzuci komunikat KEP, bądź wypowiedź Macierewicza lub Franka i też będzie OK. Dla niego i Pachapapy!!!!
PolObyw

Chlorochina przeciwko szczepionkom, prześladowanie Beate Bahner

Powyżej tej informacji o Trump'ie jest zrzut ekranu od tommy1, gdzie wszystkowiedzący interlokutor prowadzącego program księdza ma wielki nos jak po obróbce photoshop'em. Co ten tommy1 temu wszystkowiedzącemu facetowi zrobił photoshop'em i za co? Tommy1 idź się wyspowiadać, bo zgrzeszyłeś.
PolObyw

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

Cienie pod oczyma, które posiada, nie wróżą niczego dobrego. Podobne miał mój ś.p. kolega, opanowany przez depresję. To nie jest zdrowy wygląd, a i jego wypowiedzi wywołują grozę gdy mówi np. o szczepieniu ludzi czymś co jeszcze nie istnieje, a z góry zakłada, że ten wytwór jego omamu zadziała /Trump w USA wydał właśnie podobnym mentorom szczepionkowym walkę na śmierć i życie/. Jest film na YT, …More
Cienie pod oczyma, które posiada, nie wróżą niczego dobrego. Podobne miał mój ś.p. kolega, opanowany przez depresję. To nie jest zdrowy wygląd, a i jego wypowiedzi wywołują grozę gdy mówi np. o szczepieniu ludzi czymś co jeszcze nie istnieje, a z góry zakłada, że ten wytwór jego omamu zadziała /Trump w USA wydał właśnie podobnym mentorom szczepionkowym walkę na śmierć i życie/. Jest film na YT, gdzie Sz. plącze się w wypowiedzi dla jednej ze stacji, odnośnie wiarygodności stosowanych testów przesiewowych, aby w zakręconym wywodzie przekazać, że są one o kant d.... rozbić i muszą kombinować dla statystyki aby uwiarygodnić "rzeczywisty stan epidemii w kraju". Każdy może sobie ten wywiad znaleźć. No cóż, jak mówi stare przysłowie "murzyn zrobił swoje, murzyn musi odejść". I tak będzie, gdy znajdą "lepszego".
PolObyw

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

Można? MOŻNA!!!
"Gubernatorzy stanów Michigan i Nevady, czyli demokraci anty-Trump, podjęli działania mające na celu ograniczenie stosowania chlorochiny i wydłużenie kwarantanny. W odpowiedzi, mieszkańcy Michigan, przede wszystkim robotnicy widzący przed sobą koszmar bezrobocia – chcąc poprzeć Trumpa i chlorochinę oraz przeciwstawić się gubernatorce radical chic, Gretchen Whitmer – zorganizow…More
Można? MOŻNA!!!
"Gubernatorzy stanów Michigan i Nevady, czyli demokraci anty-Trump, podjęli działania mające na celu ograniczenie stosowania chlorochiny i wydłużenie kwarantanny. W odpowiedzi, mieszkańcy Michigan, przede wszystkim robotnicy widzący przed sobą koszmar bezrobocia – chcąc poprzeć Trumpa i chlorochinę oraz przeciwstawić się gubernatorce radical chic, Gretchen Whitmer – zorganizowali kolosalną demonstrację z użyciem samochodów osobowych, SUV-ów i ciężarówek, na rzecz powrotu do pracy i do zarobków."
PolObyw

Audiencja generalna Ojca Świętego Franciszka 22.04.2020

U Pachapapy, fana Amazonii.
PolObyw

Bp Czaja: oglądanie retransmisji liturgii nie stanowi udziału w niej

I to się zgadza, tylko dziwnym trafem tego nie powiedział, a uogólnił do wszystkich chętnych uczestniczenia w "obrządku telewizyjnym" z jajecznicą na stole i kawą w ręku w domu i przyjmowaniu Eucharystii z lewego kanału stereofonii telewizora.
PolObyw

Bp Czaja: oglądanie retransmisji liturgii nie stanowi udziału w niej

Kolejny bełkot. Msza Święta jest jedynie w Kościele Świętym, będącym Łaską daną ludziom przez Nauki, Męczeństwo i Śmierć na Krzyżu oraz Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, oraz za wstawiennictwem Jego Matki Maryji i Ducha Świętego, który natchnął Apostołów, czyniąc z nich w późniejszym czasie męczenników, ku Jego Chwale. No cóż, Pachapapa i jego zwolennicy mają swoją teorię. Tylko skąd????
PolObyw

Viganò: kościół soboru realizuje masoński plan, przygotowuje przyjście Antychrysta

I kolejny Biskup musi liczyć się z reperkusjami ze strony Pachapapy, męża Pachamamy i ich nadchodzącego syna zatracenia Pachaboy'a.
PolObyw

Polska symulacja Covid-19. Szczyt zakażeń nadejdzie w wakacje. Dzięki obostrzeniom nawet dziesięcio…

To jest symulacja Gates'a z 2019 roku, żywcem adaptowana do polskiej ściemy. A w czerwcu będzie i tak zrobiony nam nieprawdopodobny horror, o którym przekazali nam w orędziach prorokujący Polacy: Krzysztof Michałowski i Grzegorz Wróblewski. Kto szuka, nie błądzi.
PolObyw

Zeświecczony Franciszek cierpi "religijnie", kiedy mówi o Pachamamie

Tommy1, napisz coś o Grzechyni i Ks. Natanku, powołując się na Twoich idoli: Franka, Gądeckiego i Macierewicza, bo dzień bez ciebie na tym portalu jest dniem straconym. Jedną wrzutkę miałeś, ale marną taką jakoś. Do boju w imieniu Pachamamy, do boju Tommy1!!!
PolObyw

W kwietniu będą prowadzone testy na ludziach aż czterech różnych szczepionek przeciwko koronawiruso…

Oczyma wyobraźni już widzę kolejki ludzi w kruchcie kościoła, poddających się szczepieniu po komunikacie KEP, odczytanym przez Gądeckiego o ich dobroczynnym działaniu na złocenia Tabernakulum i świętej ekologii powietrza w świątyni, odczytanym zaraz po modlitwie o deszcz do Pachamamy. No cóż, każdy może sobie pofantazjować w oparciu o żałosne fakty codzienne, których nie brakuje, niestety.
PolObyw

Policja zablokowała Święto Miłosierdzia w Krakowie

Do tomm1. Rycerze Chrystusa Króla od ks dr Piotra Natanka tego dnia również byli w Krakowie obok nas. No cóż, to są wspaniali ludzie i zamiast infantylnego psa, mają Jezusa Chrystusa i krzyże na płaszczach. Pasuje?
PolObyw

Policja zablokowała Święto Miłosierdzia w Krakowie

Oczywiście, tylko ten z psem tommy1 wrzucający hucpy masonów, filmy z opętanymi zakonnicami, dziećmi poprzebieranymi tak, że serce się kraje patrząc na pełną profanację jest innego zdania. No cóż, każdemu według jego możliwości Pan daje. Pytanie, jaki Pan?
PolObyw

Policja zablokowała Święto Miłosierdzia w Krakowie

Abp. M. Jędraszewski!!! Pójdziesz tam, gdzie sam sobie zasłużyłeś. To nie jest czas na modlitwy z innymi do Pachamamy o deszcz, a na męczeństwo. Stary człowieku, na co ty liczysz słuchając podszeptów diabła, a nie walcząc o Kościół Święty? Na nieśmiertelność?????? Wypiąłeś się na nas, gdy modlitwą i śpiewami broniliśmy Ciebie przed demonstrującymi dewiantami pod Twoim oknem w Krakowie 24.11.…More
Abp. M. Jędraszewski!!! Pójdziesz tam, gdzie sam sobie zasłużyłeś. To nie jest czas na modlitwy z innymi do Pachamamy o deszcz, a na męczeństwo. Stary człowieku, na co ty liczysz słuchając podszeptów diabła, a nie walcząc o Kościół Święty? Na nieśmiertelność?????? Wypiąłeś się na nas, gdy modlitwą i śpiewami broniliśmy Ciebie przed demonstrującymi dewiantami pod Twoim oknem w Krakowie 24.11.2019r bez wsparcia jakiegokolwiek księdza od ciebie z zamkniętej twojej twierdzy, a teraz wypiąłeś się również na Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, które stały się zaczynem Kościoła Świętego, niszczonego Twoją nędzą kapłańską. Masz Anatemę od Jezusa Chrystusa, przekazaną przez proroka CyprianaPolaka-Krzysztofa Michałowskiego cyprianpolakwiara.blogspot.com/…/rzucenie-klatwy… Baw się, hulaj i pij, a zegar tyka.
PolObyw

Przewodniczący Episkopatu apeluje o modlitwę o deszcz

To już jest jakiś żart. W momencie, gdy kościół jest sprowadzony do matematyki słupków powierzchni hipermarketów i masek przed Tabernakulum oraz profanacji Ciała i Krwi Chrystusa na rękę z czym on się w całości zgadza, ten woła o deszcz. O deszcz wołaj pan do Pachamamy jak w lasach Amazonki wołają ci z dzidami i ich orędownicy w Watykanie. Koronacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski załatwi …More
To już jest jakiś żart. W momencie, gdy kościół jest sprowadzony do matematyki słupków powierzchni hipermarketów i masek przed Tabernakulum oraz profanacji Ciała i Krwi Chrystusa na rękę z czym on się w całości zgadza, ten woła o deszcz. O deszcz wołaj pan do Pachamamy jak w lasach Amazonki wołają ci z dzidami i ich orędownicy w Watykanie. Koronacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski załatwi wszystko i o tym pan wiesz i skutecznie ją zwalczasz jak swój niedostatek w lodówce
PolObyw

Kom. Marciniak-Nie jest naszym interesem wlepianie mandatów, ale jeśli ktoś rażąco narusza prawo...

Część policjantów jest pod Anatemą, ale na szczęście tylko ta część, która wtargnęła do kościołów cyprianpolakwiara.blogspot.com/…/klatwa-na-wielk…
Również na szczęście policjanci stanowią w swej ogromnej większości część naszego narodu i jemu służą, tak jak lekarze, strażacy czy każde inne służby, a my możemy im się odwzajemnić naszym zaufaniem. No cóż, kto tak naprawdę wchodził do kościołów w …More
Część policjantów jest pod Anatemą, ale na szczęście tylko ta część, która wtargnęła do kościołów cyprianpolakwiara.blogspot.com/…/klatwa-na-wielk…
Również na szczęście policjanci stanowią w swej ogromnej większości część naszego narodu i jemu służą, tak jak lekarze, strażacy czy każde inne służby, a my możemy im się odwzajemnić naszym zaufaniem. No cóż, kto tak naprawdę wchodził do kościołów w mundurach policji, to nawet nie jesteśmy w stanie sprawdzić? A możliwości do rozważań jest wiele, tym bardziej, że żadnej nie jesteśmy w stanie zweryfikować.
PolObyw

Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

Odmawiam ją codziennie 2x, o 15.00 za nawrócenie episkopatu, szczególnie tych, którzy nigdy z wiadomych powodów nie założą maski jako naznaczenie oraz o 20.00 w intencji Bożej ochrony dla prorokujących Polaków, a jest ich na dzień dzisiejszy pięcioro jawnych. Wg proroctw przez nich przekazywanych, wszystko odbywa się w zgodzie z objawieniami od Matki Bożej, Trójcy Przenajświętszej i kilkorga …More
Odmawiam ją codziennie 2x, o 15.00 za nawrócenie episkopatu, szczególnie tych, którzy nigdy z wiadomych powodów nie założą maski jako naznaczenie oraz o 20.00 w intencji Bożej ochrony dla prorokujących Polaków, a jest ich na dzień dzisiejszy pięcioro jawnych. Wg proroctw przez nich przekazywanych, wszystko odbywa się w zgodzie z objawieniami od Matki Bożej, Trójcy Przenajświętszej i kilkorga Świętych. Króluj nam Królu Polski Jezu Chryste, z Woli Boga 20.02.2020r koronowany na Króla Polski w Niebie. Amen.
PolObyw

dr Wolfgang Wodarg: "To wszystko jest totalną przesadą" - o działaniach podjętych w związku z …

System powiadamiania WHO o pandemii został oddany w prywatne ręce i jest finansowany głównie z funduszy firm farmaceutycznych. Mogą więc ogłaszać co chcą i kiedy chcą, bez żadnych ograniczeń i nadzoru. Ci zaś, którzy ubrali nas w maski, chodzą bez nich i NIGDY ich nie założą! Bo jak jeden z nich powiedział, słowo zemsta jest najpiękniejszym słowem w ich języku i nie jest ważne za co się mszczą. …More
System powiadamiania WHO o pandemii został oddany w prywatne ręce i jest finansowany głównie z funduszy firm farmaceutycznych. Mogą więc ogłaszać co chcą i kiedy chcą, bez żadnych ograniczeń i nadzoru. Ci zaś, którzy ubrali nas w maski, chodzą bez nich i NIGDY ich nie założą! Bo jak jeden z nich powiedział, słowo zemsta jest najpiękniejszym słowem w ich języku i nie jest ważne za co się mszczą. Ważne jest dokonywanie zemsty.
PolObyw

Czy „nowa normalność” to religijność reglamentowana? Jak długo jeszcze? - PCh24.pl

Dokładnie po zakończeniu Święta Paschy 16.04, czyli po święcie wyprowadzenia im bliskich z Egiptu, nałożono nam maski na twarz jako naznaczenie. Dziwne? Nie sądzę. Dlatego ci na zdjęciu nie mają i nie będą nigdy mieli masek, bo to by wskazywało, że utożsamiają się ze znakowanymi. Na zdjęciu z sejmu sprzed paru dni, maskę posiada jedynie protokolantka na bodajże 8 osób w kadrze.
PolObyw

Nie poradzimy sobie z tym, co nadchodzi, jeśli nie będziemy mieli mocnej wiary!

Po tym co napisałaś Woroniko, mam nadzieję, że teraz już wiesz dlaczego nie trawię tommy1 /nie będąc "fartuszkowym"/. Jego wszystkie wrzuty są "na bazie i po linii/ najgorszych elementów episkopatu i współgrającego z nimi sił zła, które ze znakiem krzyża wykonują ohydną egzekucję na Kościele Świętym, założonym po męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa przez Przenajświętszą Matkę jego Maryję i …More
Po tym co napisałaś Woroniko, mam nadzieję, że teraz już wiesz dlaczego nie trawię tommy1 /nie będąc "fartuszkowym"/. Jego wszystkie wrzuty są "na bazie i po linii/ najgorszych elementów episkopatu i współgrającego z nimi sił zła, które ze znakiem krzyża wykonują ohydną egzekucję na Kościele Świętym, założonym po męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa przez Przenajświętszą Matkę jego Maryję i Apostołów. A ten gość robi wrzuty, które mają odniesienia porównawcze np. do sklepów wielkopowierzniowych, myśląc, że jest cool. A tak poza tym, to odciął mnie od komentowania swoich treli-moreli jak jakiś Jezuita na demon.pl.