언어
Weronika.S

Benedykt XVI i „tonąca Łódź Piotrowa”

@Rafał_Ovile Wynika to z tego, że mam jako katolik uczucie niepowetowanej straty. Jednakże ,,dezerterował,, zostało poprawione na ,,abdykował,,.
Weronika.S

Bóg jest Ojcem wszystkich ludzi zamieszkałych na ziemi

Synostwo otrzymuje się przez chrzest. Kapłan wówczas mówi ,,staliście się dziećmi Bożymi,, Niech się mahometanie ochrzczą, to też nimi będą.
3 명 더 보기
Weronika.S

Nie wycierajcie sobie zdradzieckich mord nazwiskiem mojego świętej pamięci brata! Kaczyński bardzo …

Wskazane dla uspokojenia emocji jest pominięcie w dyskusjach na jakiś czas Lecha Kaczyńskiego. Nie była to bowiem świetlana postać historii Polski. Podpisał TL i wstrzymał ekshumację w Jedwabnem.
Weronika.S

Były rzecznik Watykanu o rezygnacji Benedykta XVI

Dobrze byłoby gdyby cechą pontyfikatu Franciszka była jego wierność tradycyjnej nauce Kościoła , a nie jedynie ,,piękne przemówienia,,. Do Benedykta XVI mam mimo wszystko pretensję, że oficjalnie abdykował.
Weronika.S

Ekspert: Kościół katolicki jest podzielony na dwie części

Kościół nie jest podzielony. Wychodzi natomiast ,,z ukrycia,, tzw Kościół odstępczy (Antykościół), mniej lub więcej rozpoznawany przez ogół katolików.
Weronika.S

Świadek mordu w Jedwabnem: To byli Niemcy (wideo)

Lech Kaczyński wstrzymał ekshumację. To był błąd, który uniemożliwiał dochodzenie do prawdy.
2 명 더 보기
Weronika.S

Telewizja Republika - Zmiany w polskim hymnie - Polska na Dzień Dobry Weekend 2017-07-16

Polski hymn jest masoński. Kiedyś był na dawany o północy przez RM, czy jest nadal, tego nie wiem...
Weronika.S

Kolejny krok do zagłady ludzkości! Chińczycy sklonowali ... psa!

Okoliczność, która ma być krokiem do zagłady ludzkości, to klonowanie psów przez Chińczyków.... Co wobec tego z aborcją, eutanazją i in vitro na terenie Ameryki, Europy i Polski?
Weronika.S

Rozmowy niedokończone: Religijność neurotyczna a katolicka duchowość

Psychologizowanie pojęć religijnych jest jednym z objawów kryzysu Kościoła. Podobno są sytuacje, że spowiednicy odsyłają do psychologów, czym przyznają się do swej niekompetencji jako kierownicy duchowi.
Weronika.S

Zmiany w sądownictwie

Bardziej pilna dla społeczeństwa jest naprawa służby zdrowia. Czeka się bardzo długo na badania, a w czasie owego oczekiwania ludzie podupadają na zdrowiu i szybciej umierają.
Weronika.S

Prezydium KEP: Europa chce zapomnieć o chrześcijańskich korzeniach

Nie identyfikowałabym holokaustu z autentycznym niesieniem Chrystusowego krzyża. W tej sytuacji bowiem Żydzi staliby się chrześcijanami.
Weronika.S

Prezydent podpisał ustawę o zakazie propagowania komunizmu

Obecnie nie zagraża nam bezpośrednio komunizm w swej oryginalnej marksistowsko-leninowskiej formie; ale ,,scheda,, po nim, a mianowicie nowa lewica, która rządzi światem, w tym i Polską w ramach UE, gender jako tendencja do wyrugowania pojęcia płci, promocja dewiantów i dewiacji moralnej w ramach homolobby, w czym uczestniczy również Polska ,,katolicka,, zezwalając demoralizujące manifestacje (manify) tychże.
Weronika.S

Feretrony – kaszubska tradycja robi furorę

Koło nie jest katolickim znakiem ani znakiem Bożej doskonałości. Takie udziwnienie raczej nie sprzyja powadze kultu religijnego. ,,Taniec feretronów,, samo określenie kojarzy się z zabawą, a nie z religijną refleksją.
Weronika.S

Stygmatyczka Myrna Nazzour u grobu św. Andrzeja Boboli

Nie wierzę kobietom świeckim (zamężnym) prorokiniom, wolę bezpośredni przekaz Ewangelii i Mszy Świętej. Nie wierzę zwłaszcza, gdy wymagają klęczenia przed sobą, co też uczynił kiedyś pan Andrzej Duda. Prawdziwa katoliczka nie wiąże się sakramentalnie z mężem wyznania niekatolickiego.
Weronika.S

Polacy wracają z emigracji: trzykrotnie więcej przeprowadzek do Polski niż z Polski.

Wracają, bo ich wyrzucają. Prawdziwy patriota nie szuka chleba u obcych, a już zapewne nie w Niemczech.
2 명 더 보기
Weronika.S

Jak wygląda antychryst? Oto jak go rozpoznać! KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Żyjemy więc w czasach antychrysta, jak wynika z analizy powyższej wypowiedzi.
Weronika.S

[TYLKO U NAS] S. Piotrowicz: poprzez zmiany w sądownictwie przywracamy władzę zwierzchnią narodowi

To niezwykle infantylna wypowiedź: ,,władza sądownicza oddana narodowi,, i retoryka rzeczywiście na poziomie PZPR-u. Władzę sądowniczą posiadają bowiem i zawsze posiadali ci, którzy rządzą, a to jest prawda obiektywna. A może pan Piotrowicz myśli o samosądach, w tym przypadku autentycznie ,,władzę sądowniczą oddano by narodowi. Gdy rozum śpi, panie Piotrowicz, budzą się upiory.