언어
Weronika.S

Święty Jan Paweł II Wielki był mistykiem i doświadczył dramatycznej wizji dotyczącej Polski

Nie przewidział demoralizacji, satanizmu rozwijającego się obecnie w UE, a jeżeli przewidział, to nas nie uprzedził. Pozostaję jednak przy swoim; , raczej nie posiadał daru prorockiego, żył teraźniejszością, a zwłaszcza ekumenizmem.
Weronika.S

Ksiądz Opus Dei: "Jan Paweł II widział hordy Muzułmanów najeżdżających na Europę"

...no to dlaczego całował Koran; albo wizja zagrożenia islamem, albo całowanie Koranu.
Weronika.S

„Jeżeli wynik amniopunkcji potwierdzi jego przypuszczenia – można dokonać aborcji” – Anna Jaki …

Ta osobista deklaracja wzorem, ale jak głosował w Sejmie 6 października 2016 roku. Jeżeli głosował przeciwko odrzuceniu projektu ochrony życia nienarodzonych, to wielkie brawa, jeżeli nie, to mamy problem...
Weronika.S

Św. Charbel uzdrawia wyznawców wszystkich religii

Nie może być żadnych patronów ekumenizmu, bo Chrystus nie był ekumenistą, kazał głosić Ewangelię, a nie dialogować. Coś mi się wydaje, że chcą wykorzystać św. Charbela dla sobie wiadomych celów.
Weronika.S

Św. Charbel uzdrawia wyznawców wszystkich religii

To inaczej niż uzdrawiał Chrystus. On uzdrawiał przez wiarę. Jego słowa to: ,,idź, twoja wiara cię uzdrowiła,,.
3 명 더 보기
Weronika.S

Odnowienie Aktu przyjęcia Chrystusa za Króla | Abp Marek Jędraszewski | 19.11.2017

Czy to jest rzeczywiście jakieś uschnięte drzewo w ołtarzu? Kto wpadł na pomysł, żeby tam było i okalało ołtarz? Zresztą jest wiele innych ,,zagadkowych elementów,, ale pewnie o to chodzi, aby takie były...
Weronika.S

EUROPA/ŚWIAT idzie w SATANIZM i kult diabła, powrót do pogaństwa

Ludziom ,,ci z piekła rodem,, się podobają , jak widać w filmie. Zebrało się ich co niemiara.
Do takiej Europy, współczesnej UE, weszliśmy , a nie było człowieka, aby nas ostrzegł. Czy Jan Paweł II jest szczęśliwy , gdy to widzi?
Weronika.S

Ks. prof. Tadeusz Guz - Nie ma edukacji bez Boga

@Siula Znak T przyjął i używał święty Franciszek. Krzyż TAU jest więc w zupełności antymodernistyczny. Tak miał wyglądać Krzyż Chrystusa zanim Piłat przybił tabliczkę z napisem. Wiąże się więc z najwcześniejszą tradycją Kościoła Katolickiego, a nie z modernizmem. TAU to ostatnia litera alfabetu hebrajskiego, jest wypełnieniem wszystkich proroctw w Krzyżu Jezusa Chrystusa. Niestety w Logo ŚDM krzyż ten został odwrócony, co ma raczej antychrześcijańską wymowę, oględnie mówiąc.
Weronika.S

Ks. prof. Tadeusz Guz - Nie ma edukacji bez Boga

@Siula. Krzyż franciszkański TAU wygląda tak jak na ilustracji. Wiem , bo taki krzyż otrzymałam (również inni wierni) w kościele od ojców franciszkanów bezpośrednio, z takąż informacją.
Weronika.S

Spełniają się proroctwa o Polsce dane sł.B. mistyczce Wandzie Malczewskiej

@turysta569 Proroctwa także mówią, że szczęśliwi będą ci Polacy, którzy nie opuścili swojej Ojczyzny. Należy więc dochować wierności tradycyjnemu katolicyzmowi i własnemu narodowi. Natomiast zachwycanie się tym jacy to my jesteśmy wspaniali, bo trochę mniej zdeprawowani niż zachód, jest niewłaściwe, wręcz usypiające konieczną czujność .
Weronika.S

Spełniają się proroctwa o Polsce dane sł.B. mistyczce Wandzie Malczewskiej

Nie spełniają się póki co, Polska jest w UE, w szpitalach morduje się nienarodzone dzieci, na scenach teatralnych wystawia się bluźniercze sztuki. Gdy spotyka się młodzież na ulicach, najczęściej przeklinają i zachowują się ordynarnie.
W niedzielę widzi się z kolei na ulicy mnóstwo ludzi, którzy biegają z zakupami, a są to nawet ci pobożni, często spotykani w kościele na nabożeństwach.
Najpierw … 더보기
2 명 더 보기
Weronika.S

Ks. prof. Tadeusz Guz - Nie ma edukacji bez Boga

...ten krzyż franciszkański, widoczny na ilustracji był w logo ŚDM, ale odwrócony...
Weronika.S

Poznaj nieznaną przepowiednię ks. Ruotolo o Janie Pawle II i Polsce! „Świat idzie ku zatracie, ale …

Komunizm przekształcił się w jeszcze gorszą i bardziej obłudną zarazę, która wiedzie ludzi ku zatraceniu. Nowa lewica ucieleśniona przez UE, to totalna zguba dla dusz ludzkich, tym bardziej, że myśli nowej lewicy i masonerii są przemycane do Kościoła Katolickiego.
Weronika.S

Cudowny Medalik Niepokalanej - oto, dlaczego warto go nosić

To jest porażające, że nie usuwa się tekstów nawet obraźliwych w stosunku do Franciszka, ale usuwa się teksty mówiące obiektywną prawdę, w tym poparte religijną refleksją i tekstem Apokalipsy. Widocznie najbardziej groźna jest prawda, ale zawsze tak bywało.
Weronika.S

Watykan uruchomił badanie dla młodych którego wyniki mają wpłynąć na nadchodzący synod

Apokalipsa mówi wyraźnie o Fałszywym Proroku, że będzie to kapłan: ,,ma dwa rogi jak Baranek, a mówi jak Smok,,( Ap. 13.11). Są pewne sygnały, na podstawie których, nie złej woli, można tegoż Franciszka z nim identyfikować. Ponadto jest mowa o ,,człowieku grzechu,, i nie będzie przesady jeżeli uznamy, że Franciszek do grzechu ma raczej stosunek relatywny. Humanitaryzm Franciszka może zwieść, i … 더보기
Weronika.S

Księża sugerują odrzucenie "Bożego Narodzenia"

To bardzo negatywne zjawisko, że kapłani powołują się często na motywacje psychologiczne, zamiast kształtować odpowiednią postawę religijną wiernych.
Weronika.S

Smród aborcyjnego szatana pojawił się w Watykanie

,,Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą antychrysta,,. Jednakże nawet ci, którzy utracili wiarę ,,lata temu,, nie głosili takich okropnych haseł jak współcześni nam.
7 명 더 보기