Edward7
14.7K

Tabletki na promieniowanie: kolejne trucizny do rozwiązanie następnego niewidzialnego zagrożenia

Benjamin Fulford poruszył bardzo dobrą tezę na temat pigułek antyradiacyjnych: „… Biden zezwolił na wydawanie 290 milionów dolarów na „leki antyradiacyjne”, które według lekarzy CIA otrują każdego, kto jest na tyle głupi lub ignorantem, żeby je zażywać. spójrz na skutki uboczne wymienione na stronie producenta."

Immune Thrombocytopenia (ITP) Treatment | Nplate® (romiplostim) - Najczęstsze działania niepożądane Nplate ® u dorosłych to: ,ból głowy, ból stawu, zawroty głowy, problemy ze snem, tkliwość lub osłabienie mięśni, ból rąk i nóg, ból brzucha (brzucha), ból ramienia, niestrawność, mrowienie lub drętwienie dłoni i stóp, zapalenie oskrzeli, zapalenie zatok (zapalenie zatok), wymioty, biegunka, zakażenia górnych dróg oddechowych, kaszel, mdłości, ból jamy ustnej i gardła (ból jamy ustnej i gardła). Do najczęstszych działań niepożądanych leku Nplate ® u dzieci w wieku 1 roku i starszych należą: siniaki, zakażenia górnych dróg oddechowych, ból jamy ustnej i gardła (ból jamy ustnej i gardła), ból głowy... czy to jest jod...

Istnieje wzorzec = Niewidzialne zagrożenia • destrukcyjne i śmiertelne rozwiązanie

Covid
= Brak wirusa • Rozwiązanie; Śmiertelna szczepionka

Zmiana klimatu = fałszywa • rozwiązanie; zagłodzić i zamrozić świat dzięki polityce zerowej emisji dwutlenku węgla (to my jesteśmy dwutlenkiem węgla, który chcą wyeliminować)

I teraz ... Promieniowanie = Mogą zrzucić bombę, która wygląda jak bomba nuklearna lub zaaranżować fałszywy „wyciek” z elektrowni jądrowej i zgłosić zanieczyszczenie radiacyjne • Rozwiązanie; Więcej blokad i śmiertelna pigułka samobójcza.

Nplate zwiększa szansę na zakrzepy krwi.


"Krzepki strzał" - zaszczepiony biorący pigułki, mający już zakrzepy, będzie miał mega zakrzepy ... Uważaj na „rozwiązania” na niekończącą się listę fałszywej propagandy strachu.

Dylan11, video: Radiation Pills: The Next Poison Solution To The Next Invisible Threat

Schemat eksterminacji: zastrzyki mRNA hamują naprawę DNA, globalne zda…
Staje się teraz całkowicie oczywiste, jaka będzie następna faza osiągnięcia globalnego wyludnienia. Faza broni biologicznej w szczepionkach osiągnęła pewien poziom chorobliwego „sukcesu” w oczach globalistów, prawdopodobnie zabijając 1-2 miliardy ludzi w ciągu następnej dekady, ponieważ uszkodzenie przez białko kolczaste (grafen) zbierają swoje żniwo. Ale nawet to nie jest wystarczające dla demonicznych istot kontrolujących naszą planetę, ponieważ szukają czegoś bliższego 90% całkowitej redukcji populacji ludzkiej. Wstrzyknięte mRNA - powoduje około 90% tłumienie mechanizmu naprawy DNA znanego jako NHEJ – Non-Homologous End-Joining. Jest to mechanizm komórkowy, który istnieje w komórkach ludzi, zwierząt i roślin, aby zachować integralność genetyczną — warunek konieczny do życia. Dzięki mechanizmowi NHEJ jesteśmy w stanie automatycznie naprawić pęknięcia podwójnej nici (DSB) w naszych chromosomach, gdy jesteśmy poddani promieniowaniu jonizującemu. Powszechnymi źródłami promieniowania jonizującego są ekspozycja na światło słoneczne, komercyjne loty odrzutowcem i mammografia (nawet 5G - jest na granicy jonizacji) . Kiedy nasz silnik NHEJ działa normalnie, chromosomy uszkodzone przez promieniowanie jonizujące są naprawiane i nie stają się guzami nowotworowymi. Ale kiedy NHEJ jest stłumione, organizm nie może naprawić uszkodzeń DNA i zaczyna rosnąć mikroguzy. Poniższy wykres pochodzi z bombowego badania tłumienia NHEJ opublikowanego w czasopiśmie Viruses . Znajdziesz go tutaj. Pokazuje prawie 90-procentową supresję NHEJ w obecności białka kolczastego (grafenu dopow.), o którym teraz wiemy, że przenika do jądra komórki.