04:36
Azow ukrzyżował Rosjanina...
wacula25wp.pl
Jest to -SZYDERSTWO Z KRZYŻA na którym zmarł bez GRZECHU -J.CH. A oni ukrzyżowali mordercę ruskiego
kamil darek kubisztal shares this
1.6K
Azow ukrzyżował Rosjanina...
Karol Karol shares this
6
charlemagne
Möge Russland die Ukro-Nazis schnellstens eliminieren!
Brygada Świętokrzyska NSZ
Genau !!!
Brygada Świętokrzyska NSZ shares this
2745
Sadistische ukrainische Banditen (Handlanger einer sadistischen Verbrecher- und Nazi-Koalition während des Zweiten Weltkriegs) kreuzigen und zünden einen russischen Soldaten lebendig an ! ! !
Brygada Świętokrzyska NSZ
Wer nach der Wahrheit suchen will, lass ihn auf polnischen Portalen suchen! für wahrheitssuchende (zur aktuellen situation in der nachkonziliaren pseudo-katholischen kirche sowie in sozialen und politischen fragen) informiere ich auch auf priv auf dem gloria.tv-portal!
Stelzer
Wieder einen lieben Gruß an aron
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI and one more user link to this post
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
...
.
TROCHĘ PRAWDY O BANDEROWSKICH UPADLIŃCACH, SYNACH SZATANA i ICH ,,Majdanie,, W SORosowym PLANIE:

Zbrodnia w Odessie
.
.More
...
.

TROCHĘ PRAWDY O BANDEROWSKICH UPADLIŃCACH, SYNACH SZATANA i ICH ,,Majdanie,, W SORosowym PLANIE:


Zbrodnia w Odessie

.

.
Konfederacja Korony Polskiej and one more user link to this post
Wiktor Kudrej shares this
11
6h057
Jest gdzieś cały filmik? bo jak nie ma to nie przekonuje mnie to ani trochę
Szukający PRAWDY
Ile w tym prawdy, kto to wie...?
Armia_Reszty
W czym? Przecież jest film.
megur shares this
6
wacula25wp.pl
Jest to pycha Ukraińców morderców i szyderstwo z krzyża świętego
Sławek Nowa
Początkowo tak jak pewnie wszyscy byłem poruszony tym okrucieństwem . Ale zastanówcie się , na filmie nie widać co było dalej, może to jest ustawka. Może Azowcy za chwilę gaszą ruska gaśnicą , albo może to być filmik zrobiony przez ruskich aby propagandowo obciążyć Ukraińców . Jest dużo dezinformacji i nie prawdy w mediach ma temat tej wojnie. Jakoś dziwnym trafem Ukraińcy odnoszą same sukcesy …More
Początkowo tak jak pewnie wszyscy byłem poruszony tym okrucieństwem . Ale zastanówcie się , na filmie nie widać co było dalej, może to jest ustawka. Może Azowcy za chwilę gaszą ruska gaśnicą , albo może to być filmik zrobiony przez ruskich aby propagandowo obciążyć Ukraińców . Jest dużo dezinformacji i nie prawdy w mediach ma temat tej wojnie. Jakoś dziwnym trafem Ukraińcy odnoszą same sukcesy. Żeby było jasne , ta wojna jest zła i nic nie zmienia faktu że to Rosja jest agresorem ale Załęcki mógł tej wojny uniknąć , no niestety on wolał się rzucać i ma teraz taki efekt. My nie znamy prawdy gdzie jest tło tego konfliktu , bo na pewno nie to co nam podaję media w Polsce . Ja uważam, że trzeba się dużo modlić za ustanie tej wojny oraz za nawrócenie zarówno Ukraińców jaki i Rosjan. 2 mln aborcji rocznie na Ukrainie to coś mówi.
Armia_Reszty
Nie było widać co dalej, żeby móc właśnie powiedzieć, że to był kabaret. W moim mniemaniu naprawdę zamordowano w sposób bestialski człowieka. W tym samym czasie krążył po internecie film, jak ci sami (w sensie: banderowcy) zakopywali człowieka żywcem.
Sławek Nowa
Ja ich nie usprawiedliwiam, tzn. jednak cały czas mam nadzieję że ten Rosjanin żyje. A jeśli jednak takie okrucieństwa tam się dokonują to Boże zlituj się nad Ukrainą , bo kara będzie straszna. Żal mi tych prawych ludzi którzy niewinnie tam giną.
wacula25wp.pl
Sławek Nowa
Rosjanin na krzyżu został zakłuty na śmierć widać na filmie ostatni jęk .Być może też był gorszym mordercą , ale ale za szyderstwo z Boskiego symbolu krzyża czekają ich męki ogniaMore
Sławek Nowa

Rosjanin na krzyżu został zakłuty na śmierć widać na filmie ostatni jęk .Być może też był gorszym mordercą , ale ale za szyderstwo z Boskiego symbolu krzyża czekają ich męki ognia
Armia_Reszty
Ostatni jęk dotyczy tego, że poczuł ogień w nogach i kroczu.
Karol Karol
może to ścierwo podpalić! 🤮 🤮 🤮
Robert Suchowski
Niech pan nie piszę takich rzeczy, proszę. Rozumiem niechęć do polityków, ale nie eskalujmy tych zlych emocji. Zło rodzi zło. Nie dajmy się ponieść nienawiści. Diabłu właśnie o to chodzi.
Robert Suchowski
Przejrzyj sobie moje komentarze szanowny Człowieku, to zobaczysz, że wiem coś o Wołyniu. Ja nie bronię demonicznych banderowców; nie obrażaj mnie proszę. Ja po prostu nie chcę by nienawiścią odpowiadać na zło, nie chcę by wrzucano wszystkich do jednego worka i chcę by właśnie coś się zmieniało na lepsze, ponieważ zawołanie ,,zlo dobrem zwyciężaj'' nie jest mi obojętne. Pozdrawiam.
aftar
Ukrzyżował i podpalił. Chazarskie, satanistyczne ścierwo.