csk.news
126.3K

Slávny Publicista: Príčinou Homosexuality Je Sekularizmus Druhého Vatikánskeho Koncilu

Svetom propagovaná sexuálna nemorálnosť vstúpila do Cirkvi trhlinami Druhého Vatikánskeho Koncilu ako Satanov dym, píše na Abc.es, Juan Manuel de Prada, jeden z najväčších talentov súčasnej …More
Svetom propagovaná sexuálna nemorálnosť vstúpila do Cirkvi trhlinami Druhého Vatikánskeho Koncilu ako Satanov dym, píše na Abc.es, Juan Manuel de Prada, jeden z najväčších talentov súčasnej Španielskej literatúry (31. Január).
Keď už bola Cirkev zadymená, svet sa ponáhľal, aby ju odhalil na verejnom pranieri.
Svet nemá záujem očistiť Cirkev, vysvetľuje De Prada, ale premeniť ju na „trasúcu sa trosku“, ktorá sa plazí pred svetom, aby sa „vyhla škandálom“.
To je to, čo robia biskupi, pričom im chýba odvaha odstrániť základné príčiny homosexuality– pokračuje de Prada – pretože sa obávajú hnevu sveta, ktorý tieto príčiny podporuje.
Pre de Pradu je Cirkev uväznená „zlyhanou generáciou“ biskupov, ktorí nechcú dištancovať od chýb Druhého Vatikánskeho Koncilu.
De Prada píše, že by to znamenalo vzdať sa „jari Cirkvi“ Druhého Vatikánskeho Koncilu, ktorá priniesla túto ľadovú zimu: „To môže urobiť iba nová generácia, ktorej sa hnusia lahôdky sekularizmu Druhého Vatikánskeho Koncilu.
Obrázok: Juan …More
Trepifajksl
Něco na tom bude. Novocírkev si kanonizovala praktikujícího buzeranta jakožto světce.
dyk
23 Priloha 6 Elizabeth Kindelmannova
Tu je sľúbené našim Pánom, že potvrdí dokumenty II.VAT a tak už nerozmnozujte svoje hriechy odmietaním Ducha Svätého.More
23 Priloha 6 Elizabeth Kindelmannova

Tu je sľúbené našim Pánom, že potvrdí dokumenty II.VAT a tak už nerozmnozujte svoje hriechy odmietaním Ducha Svätého.
Metod
Homosexualita nie je o DNA, príčin je veľa, nesprávna výchova hlavne matkou, veľa estrogénu vo vode po užívaní antikoncepcie, v USA nadmerná konzumácia fitoestrogénu v sóji.
Laco Bajzo
Najväčšiu službu v tomto robia ftaláty-zmäkčovadla z platov. Tie sú všade a v tele pôsobia ako ten ženský pohlavný hormon estrogén.
Laco Bajzo
Ani Prada nechápe ,že sa len splnilo Písmo a nastal ten predpovedaný ,celosvetový odpad od viery. Biskupom chýba odvaha ,ale to je len dôsledok ,lebo nemajú pravú vieru a to je príčina.
Josef Pavelka
Laco Bajzo, co ty víš o pravé víře? Je snad pravá víra moje pýcha, že já sám jsem víc než Církev mučedníků a vyznavačů, přece mě vede Bůh, ale 2000 let tu On nechal působit nevěstku místo Církve, kterou pekelné brány nepřemohou?
Laco Bajzo
Laco Bajzo
Pavelko ,ušla ti len taká maličkosť,že tú 2000 ročnú vieru táto organizácia opustila a nahradila týmto diablovým paškvilom Pravá tvár cirkvi
Josef Pavelka
Moje víra, víra každého člověka i biskupů je před Bohem, spravedlivým a milosrdným Otcem. Dejte si pozor odloučení bratři, abyste se nepodobali muslimům, kteří takto podobně rozsuzují na věřící a nevěřící, a snadno odsoudí nevinného. Svatý Pavel učí, že kdo se odchýlí od předané pravé víry, je na tom hodně zle. Víra, že Ježíš je jen člověk není křesťanská, to je zhruba něco jako …More
Moje víra, víra každého člověka i biskupů je před Bohem, spravedlivým a milosrdným Otcem. Dejte si pozor odloučení bratři, abyste se nepodobali muslimům, kteří takto podobně rozsuzují na věřící a nevěřící, a snadno odsoudí nevinného. Svatý Pavel učí, že kdo se odchýlí od předané pravé víry, je na tom hodně zle. Víra, že Ježíš je jen člověk není křesťanská, to je zhruba něco jako sektářský jehovizmus.
Laco Bajzo
Pavelko- od ktorej viery sa človek nemá odkloniť? od tej predkoncilovej,apoštolskej ,alebo od tej pokoncilovej ,humanistickej?
Laco Bajzo
Jehovistický otčenáši - ty si ešte viac mimo ,ako ten Pavelka. Tu ti tie bludy nikto neuverí.Choď k svojim a u nich budeš medzi "bádateľmi".