01:12
henryk33
2869.2K
DIabeł drze się, po modlitwie Stygmatyka, że Ks.Abp (ten co suspenduje Galusa) należy do niegoMore
DIabeł drze się, po modlitwie Stygmatyka, że Ks.Abp (ten co suspenduje Galusa) należy do niego
Posoborowe absurdy
Primas Bardzo dobry komentarz gdy piszesz do @Iwona I Sebastian Sedno sprawy. I włos jeży mi sie na głowie,, gdy czytam wpis tej pani Iwony. Pomieszanie z poląteniem , LUDZIE SĄ GOTOWI UWIERZYĆ WE WSZYSTKO, ALE NIE W PRAWDĘ.
1) Wiara protestancka w Odnowie w DŚ = protestancka mentalność. = naturalizm = fanatyzm. Oni myślą, że wierzą i modlą się w wierze Katolickiej, modląc się do Maryji jednak …More
Primas Bardzo dobry komentarz gdy piszesz do @Iwona I Sebastian Sedno sprawy. I włos jeży mi sie na głowie,, gdy czytam wpis tej pani Iwony. Pomieszanie z poląteniem , LUDZIE SĄ GOTOWI UWIERZYĆ WE WSZYSTKO, ALE NIE W PRAWDĘ.

1) Wiara protestancka w Odnowie w DŚ = protestancka mentalność. = naturalizm = fanatyzm. Oni myślą, że wierzą i modlą się w wierze Katolickiej, modląc się do Maryji jednak ich wiara jest protestancka. TO KARYKATURA KATOLICYZMU.

2 ) Komentarz tej Pani Iwonki świadczy że jest już protestantką, która swoją wiarę opiera swoim subiektywnym DOŚWIADCZENIU i zachwycie nad "cudami" , świadectwami, pozornymi uzdrowieniami. Z drugiej strony nie widzi, nie czuje, że cała grupa, która jest na tym nabożeństwie u o.Daniela czy innych miejscach Odnowy w DS jest poddawana zbiorowej HIPNOZIE - przez muzykę, która przenika duszę i umysł ( muzyka jest też dobra dla satanistów, aby zniewolić osobę), powtarzanie jednych i tych samych zwrotek , przez rzekome "mówienie językami" - a właściwie bełkkotem.

3). Duch Św. zadziałał z mocą w czasie 50-cy, gdy ludzie usłyszeli szum z nieba, zobaczyli jakby płomienie nad głowami, mieli prawdziwy DAR JĘZYKÓW - każdy słyszał i rozumiał mowę w SWOIM WŁASNYM JĘZYKU, a nie bełkot.

4) Fanka ks. Natanka, który robi pranie mózgu swoim fanom. Odwołuje się do Mszy posoborowej, aby w niej trwać, bo Jezus tam cierpi podwójnie, a z drugiej strony ks Natanek odprawia Mix przed i po soborowy.

5) Niech da dowód na to, że były 3 listy do Watykanu kard. Wyszyńskiego i Wojtyły do papieża Pawła VI w sprawie wyjaśnienia dot. nowej Mszy.

Więc kto zmusił kard. Wyszyńskiego do dostostowania do tej Nowej Mszy aby wydał Biblię Tysiąclecia dostosowaną do Protestantów, a JP II do wydania Nowego Katechizmu K.K. dostosowanego do Nowego nauczania?

Dlaczego i jakim prawem JP II ekskomunikował Bractwo św. Piusa X? I okazało się że ta ekomunika była NIEWAŻNA, JP II usunął Mszę Trydencką, a wprowadził Indultowców (Eclesia Dei), którzy odprawiają Mszę Trydencką na nauczaniu SW II ?


Bractwo Kapłańskie św. Piusa X i abp Marcel Lefebvre Zwykła, prosta siostra ma więszy zmysł poznani…

5a) Nie staty większość posoborowych biografów naginą biografię O. Pio, siostry Faustyny, Jana Pawła II, siostry Łucji, aby dostosować tę biografię do NAUCZANIA POSOBROWEGO

Przykład:. Czy wiedziałaś o tym, że JP II zaraz po wyborze na papieża nakazł mu przynieść ORĘDZIA FATIMSKIE z którymi się zapoznał?
Tymczasem Benedykt XVI jako kardynał ogłosił, że po zamachu na JP II dopiero zapoznał się z Orędziami fatimiskimi, które były skierowane na JP II jako papieża w bieli, na którego był zamach


1) Bractwo Kapłańskie św. Piusa X i abp Marcel Lefebvre Zwykła, prosta siostra ma więszy zmysł poznani…
2. Bractwo Kapłańskie św. Piusa X i abp Marcel Lefebvre Zwykła, prosta siostra ma więszy zmysł poznani…

6) W wielu kościołach już nie odparawia się Mszy Świętej, Najświętszej Ofiary, ale EUCHARYSTIĘ, - dziękczynienie, które jest jednym z elementów prawdziwej Mszy Świętej .
Eucharystię, lub pamiątkę ustanowienia Eucharystii należy do Nabożeństwa protestanckiego

7) Odnośnie PYCHY INTELEKTUALNEJ. Brak wiedzy też jest grzechem i PYCHĄ. "Kij ma dwa końce". Pycha intelekturalna to FARYZEIM, pycha prostaczka, który nie używa rozumu TO GŁUPOTA,
Co się stanie z twoją wiarą, gdy zniknie, zostanie usunięty lub umrze, twój "boży autorytet" o. Daniel, lub ks. Natanek? Gdzie się udasz?

@Iwona I Sebastian Przypomnij sobie przypowieść O TALENTACH. Co Jezus zrobił z leniwym sługą, który zakopał talent do ziemi?
Quas Primas
@Iwona I Sebastian
Tak jak Ty, wierzy większość katolików. Niestety, ale to jest "wiara" protestancka. Wszystkie Ruchy, które weszły do Kościoła, po soborze wat II, w tym Odnowa w Duchu Świętym, z której wywodzi się ks. Daniel pochodzą od Zielonoświątkowców, a oni nie mają NIC wspólnego z Wiarą katolicką.
Nie będę się rozpisywała, więc proponuję wysłuchać REKOLEKCJI na temat Wiary, choć wątpię …More
@Iwona I Sebastian
Tak jak Ty, wierzy większość katolików. Niestety, ale to jest "wiara" protestancka. Wszystkie Ruchy, które weszły do Kościoła, po soborze wat II, w tym Odnowa w Duchu Świętym, z której wywodzi się ks. Daniel pochodzą od Zielonoświątkowców, a oni nie mają NIC wspólnego z Wiarą katolicką.
Nie będę się rozpisywała, więc proponuję wysłuchać REKOLEKCJI na temat Wiary, choć wątpię, że to zrobisz, bo rozumiem, że nie wysłuchałaś/eś świadectwa Ks. ŚWIERCZKA, którego link podałam w moim ostatnim komentarzu... śmiem tak twierdzić, że nie wysłuchałeś, bo inaczej nie pisałbyś takiego komentarza.
POSŁUCHAJ i proś Ducha Świętego o światło.
MOCNE !!! - Rekolekcje - WIARA, CHRZEST, MIŁOSIERDZIE - REKOLEKCJE Adwentowe - Ks. Grzegorz Śniado…
ps. Czytam, że jesteś również "fanką" ks. Natanka, bo powołujesz się na "oredzia na czasy ostateczne", więc daruj sobie dalszą dyskusję, bo ktoś, kto jest tak silnie i emocjonalnie związany z tymi księżmi, nie da sobie nic a nic przepowiedzieć. Dla mnie to oznacza zniewolenie....
-----------------------------------------------------------
@Iwona I Sebastian
Nasza ocena Ojca Daniela opiera się na własnym doświadczeniu - byliśmy tam i widzieliśmy na własne oczy, a nawet na własnej skórze (uzdrowienie). Tam działa Duch Święty i to z ogromną mocą ! :)

Twoja ocena zaś, czy de facto oskarżenie Księdza Daniela, że jego działalność nie jest katolicka, to chyba nie jest tak do końca Twoja, bo bazujesz na sposobie myślenia, który ktoś Ci narzucił, że "jak jest ksiądz posoborowy, czy Msza posoborowa, to to są heretycy, nie są to katolicy, w ogóle wrzucić ich do jednego worka z poganami".
I tu jest problem, bo to jest niesprawiedliwa ocena.
To nie można takich osądów wydawać, nie patrząc na wszystkie okoliczności.
Tym bardziej, że Ojciec Daniel sprzeciwia się watykanowi, co było widać ostatnio choćby wtedy kiedy ujawniał Prawdę nt. "pandemii".

"Nigdy o. Pio nie przepowiadał Karolowi Wojtylle , że zostanie papieżem i w dodatku posoborowym. TO KŁAMSTWO, POWTARZANY MIT." - nie słyszałem o tym, żeby to był mit i zastanawiam się po co w ogóle miałby tak ktoś wymyśleć, natomiast mogę powiedzieć, że my czytaliśmy książki/biografie o Ojcu Pio, oglądaliśmy też najnowszy film o Nim i generalnie informacja, że przepowiedział mu, że zostanie Papieżem wygląda na Prawdziwą.

Pozwolę sobie zacytować ciekawą opinię, dla pozostałych, szukających Prawdy:
"

Msza Święta Trydencka jest właściwą i poprawną Mszą Świętą w KK , [novus ordo] została podstępnie i nielegalnie wprowadzona (czyt. masoneria) do KK.
Sobór Watykański II NIE WPROWADZIŁ OBECNEJ MSZY ŚWIĘTEJ . Po narzuceniu tej mszy kard.Wyszyński i Wojtyła wysłali 3 listy do Watykanu celem wyjaśnienia ,że były inne ustalenia Ojców Soboru.
Teraz wiemy że min. za tym stało 3 kard.którzy pomagali masonerii wprowadzenia tego planu, Papież Paweł VI podpisał ten dokument nie mając świadomości co robi , później się zorientował że go ci kard.wprowadzili w błąd a całe masy kapłanów-modernistów czyt.heretyków wprowadzali siłą te zmiany na całym świecie niestety też w Polsce , łamiąc sumienia przede wszystkim starszych kapłanów.
Odnośnie obecnej Mszy Świętej wypowiada się Pan Jezus w „Orędziach na czasy ostateczne które właśnie nadeszły” że mimo wielu błędów i kastracji całych części Mszy Świętej ,ta Ofiara jest dalej Ważna.
Pan Bóg nawet upomina się żeby chodzić na te Msze , bo tam Jezus cierpi PODWÓJNIE czyli Jego cierpienie jest Wielkie .

Kto ma Go pocieszyć podczas tej Ofiary jak nie my Katolicy.
Trzeba wielkiej pokory by to ogarnąć i przyjąć. przyszły KK po oczyszczeniu właśnie taką Mszę Świętą Trydencką będzie odprawiał.
Katolik który nie rozumie różnicy między Mszą Świętą przed Soborem i po nie zrozumie tego co dzieje się w KK
Ci Katolicy (bez obrazy) mają bardzo płytką wiarę którym można wiele herezji „wcisnąć” w imię posłuszeństwa a wynika to z braku Wiedzy i Łaski co dzieje się podczas Mszy Świętej która jest Fundamentem naszego codziennego życia.
Ta Wiedza naprawdę czyni człowieka wolnym w Chrystusie.
Rada:
Oddawajcie się codziennie w Niewolę Matki Bożej a Ona zawsze was doprowadzi do Jezusa, nikt z was nie Zginie.
Proście o pokorę i czystość, bo to są klucze do otwierania wielu „drzwi” za którymi jest Morze Łask.
Prostaczkowie to rozumieją i z rozumieją szybko , ci których ogarnęła „pycha intelektualna” nigdy tego nie zrozumieją ,bo ta Wiedza dla nich jest zakryta"

Pamiętajmy, że Jest taka zasada w Piśmie Świętym, żeby nie nazywać kogoś bezbożnikiem, bo za to jest wielka kara, ani żeby nie osądzać, w szczególności niesprawiedliwie...
wacula25wp.pl
Robert Suchowski--Piszesz -[ Uznawanie za dopuszczalne stosowanie aborcyjnych szczepionek jest właśnie zgodne z diabelskimi oczekiwaniami. Nie słyszałem, by jakiś biskup z KEP przeciwstawił się tej przerażającej heretyckiej postawie. ]==Jedynym zrodlem komorek macierzystych w szczpionce jest krew pozyskiwana z abortowanych dzieci itd.]==Więc Szczepienie polega na tym w tym przypadku akurat , że …More
Robert Suchowski--Piszesz -[ Uznawanie za dopuszczalne stosowanie aborcyjnych szczepionek jest właśnie zgodne z diabelskimi oczekiwaniami. Nie słyszałem, by jakiś biskup z KEP przeciwstawił się tej przerażającej heretyckiej postawie. ]==Jedynym zrodlem komorek macierzystych w szczpionce jest krew pozyskiwana z abortowanych dzieci itd.]==Więc Szczepienie polega na tym w tym przypadku akurat , że zdrowemu człowiekowi podaje się do organizmu coś jak komórki macierzyste , co wywoła reakcję układu odpornościowego podobną do tej, którą wywołałby prawdziwy wirus czy bakteria. Dzięki temu, będziemy odporniejsi .A Z zabijanych dzieci które to matki celowo to uczyniły odpowiedzą przed Bogiem .A medycyna pozyskuje te części ciała i ludzkich komórek do ratowania i dawania życia i radości innym ludziom zamiast wyrzucać do pieca .I jest to piękny dar najcenniejszy .Czy Twoim zdaniem niech umierają nawet wszyscy i wtedy jest OKY.z sumieniem człowieka ratującego życie
Robert Suchowski
Nie wolno się ratować akceptując zbrodnię. Równie dobrze można by było zezwolić na kanibalizm. To nie jest żaden dar. Darem jest dobrowolna zgoda na transplanatcję. A te dzieci ani nie chciały być mordowane, ani nie zezwoliły na przerabianie ich ciał na ,,szczepionki''. Twoje rozumowanie jest szokujące ! Pomijam już bełkot dot. rzekomej odporności po tych diabelskich preparatach. Te ,,szczepionki …More
Nie wolno się ratować akceptując zbrodnię. Równie dobrze można by było zezwolić na kanibalizm. To nie jest żaden dar. Darem jest dobrowolna zgoda na transplanatcję. A te dzieci ani nie chciały być mordowane, ani nie zezwoliły na przerabianie ich ciał na ,,szczepionki''. Twoje rozumowanie jest szokujące ! Pomijam już bełkot dot. rzekomej odporności po tych diabelskich preparatach. Te ,,szczepionki;; już zmiatają ludzi z powierzchni ziemi i zmiotą niedługo miliony na całym świecie.
wacula25wp.pl
Muszę jednak zadać wprost to pytanie ponieważ są też inne sposoby . Czy szczepionki robi się z abortowanych płodów Nie. Trzeba to pokreślić - szczepionek nie robi się z abortowanych płodów. Pewne wirusy szczepionkowe czy wirusy służące jako wektory co najwyżej namnaża się w liniach komórkowych, które pół wieku temu wyprowadzono z płodów poddanych aborcji. Od tego czasu, z pewnością następują …More
Muszę jednak zadać wprost to pytanie ponieważ są też inne sposoby . Czy szczepionki robi się z abortowanych płodów Nie. Trzeba to pokreślić - szczepionek nie robi się z abortowanych płodów. Pewne wirusy szczepionkowe czy wirusy służące jako wektory co najwyżej namnaża się w liniach komórkowych, które pół wieku temu wyprowadzono z płodów poddanych aborcji. Od tego czasu, z pewnością następują aborcje, ale nie ma takiej potrzeby, żeby pobierać nowe komórki czy poddawać płody celowo aborcji, by służyły do wyprowadzania tych linii komórkowych, bo one już istnieją.
O ile sobie przypominam, te wspomniane aborcje z lat 60. nie były przeprowadzone ze względów medycznych. Te wyjściowe linie komórkowe spoczywają w głębokim zamrożeniu w oparach ciekłego azotu i laboratorium komercyjne czy badawcze, które potrzebuje takich linii, zwraca się do banku takich tkanek z prośbą o próbkę konkretnej linii. Dostaje takie komórki i hoduje je samemu w warunkach laboratoryjnych. Nikt tego nie robi dla przyjemności, wtedy zresztą też. Oczywiście wtedy były inne przepisy a w większości przypadków te linie pobierano albo w Stanach Zjednoczonych albo w Anglii lub w Szwecji.
wacula25wp.pl
Robert Suchowski Jeszcze w grudniu ubiegłego roku Kongregacja Nauki Wiary wydała notę zaakceptowaną przez papieża Franciszka, która w czasie pandemii pozwala na korzystanie ze szczepionek wyprodukowanych przy użyciu linii komórkowych, pozyskanych w wyniku aborcji w latach 60. Sprawa jest prosta , czyli wypowiedź głowy Kościoła jest wiążąca dla wiernych. Jeżeli ktoś podważa w tym momencie linię …More
Robert Suchowski Jeszcze w grudniu ubiegłego roku Kongregacja Nauki Wiary wydała notę zaakceptowaną przez papieża Franciszka, która w czasie pandemii pozwala na korzystanie ze szczepionek wyprodukowanych przy użyciu linii komórkowych, pozyskanych w wyniku aborcji w latach 60. Sprawa jest prosta , czyli wypowiedź głowy Kościoła jest wiążąca dla wiernych. Jeżeli ktoś podważa w tym momencie linię Stolicy Apostolskiej, to powinien się chyba trochę zreflektować albo prawdopodobnie zmienić wyznanie wiary np .na świadków jechowych .Tam podobnie myślą .Jest zakaz korzystanie ze szczepionek linii komórkowych, pozyskiwanych od innych ludzi czegokolwiek .Trzeba być wyzutym całkowicie z miłości i darowania innym życia chorym i to ZA DARMO
Robert Suchowski
Przeraża mnie twoja postawa. Powołujesz się na opinię totalnych hetetyków i sam jesteś w tym momencie przerażającym heretykiem. Akceptacja tych ,,szczepionek'' jest podłością. Opamiętaj się póki masz jeszcze czas.
wacula25wp.pl
Robert Suchowski Bóg nas stworzył, aby obdarować nas swoim życiem. Przez grzech straciliśmy tę możliwość. Na szczęście, nie straciliśmy bezpowrotnie! Bóg nie zrezygnował ze swego planu zjednoczenia się z człowiekiem, posłał więc na świat swojego Syna, aby nas zbawił przez mękę, śmierć i zmartwychwstanie. Bo zanim człowiek coś będzie dawał, musi to otrzymać. Dar Bożego życia otrzymaliśmy, ale …More
Robert Suchowski Bóg nas stworzył, aby obdarować nas swoim życiem. Przez grzech straciliśmy tę możliwość. Na szczęście, nie straciliśmy bezpowrotnie! Bóg nie zrezygnował ze swego planu zjednoczenia się z człowiekiem, posłał więc na świat swojego Syna, aby nas zbawił przez mękę, śmierć i zmartwychwstanie. Bo zanim człowiek coś będzie dawał, musi to otrzymać. Dar Bożego życia otrzymaliśmy, ale musimy go rozwijać przez nawiązanie osobistej relacji z Bogiem .Dlatego zapraszamy Ducha Świętego do naszego działania, żeby pozwolił je wykonać, zwłaszcza wtedy, gdy jest to dla nas trudne lub ponad siły, kiedy nas przerastają . I dlatego komórki ludzkie od poczęcia powinny ratować zawsze życie .Natomiast jest grzechem ciężkim Wrzucać je do pieca lub dać zwirzętom do pożarcia. wszystko ma służyć dobru Bożemu nie złu
Robert Suchowski
Czerpanie korzyści ze zbrodni podpierasz Panem Bogiem? To jest dopiero diabelskie zaklamanie! A uczynku miłosierdzia względem ciała ,,zmarłych pogrzebać'' to nie wiesz ?
Części ciała należy traktować z szacunkiem:
,,Dnia 3 sierpnia 1897 roku Kongregacja Świętego Ofcjum udzieliła odpowiedzi
na zapytanie żeńskiego zgromadzenia prowadzącego szpitale w Afryce Północnej, w jaki sposób należy postępować …More
Czerpanie korzyści ze zbrodni podpierasz Panem Bogiem? To jest dopiero diabelskie zaklamanie! A uczynku miłosierdzia względem ciała ,,zmarłych pogrzebać'' to nie wiesz ?
Części ciała należy traktować z szacunkiem:

,,Dnia 3 sierpnia 1897 roku Kongregacja Świętego Ofcjum udzieliła odpowiedzi
na zapytanie żeńskiego zgromadzenia prowadzącego szpitale w Afryce Północnej, w jaki sposób należy postępować z kończynami amputowanymi podczas zabiegów
chirurgicznych. Siostry w dobrej wierze dotychczas szczątki te grzebały w niepoświęconej ziemi albo, idąc za radą lekarzy, paliły. Kongregacja w odpowiedzi
wskazała, że taką praktykę można zachować, gdy idzie o szczątki nieochrzczonych.
Natomiast szczątki osób ochrzczonych winny być, w miarę możliwości grzebane,
w miejscu pobłogosławionym, niemniej jeśli pochówek na cmentarzu wiązałby się
ze znacznymi trudnościami, siostry nie powinny być niepokojone, gdyby zachowały dotychczasową praktykę. Odnosiło się to także do spalania amputowanych
kończyn, co do którego Kongregacja uznała, iż można je roztropnie tolerować,
mimo obowiązującego wówczas surowego zakazu kremacji. Odpowiedź kończyła
się sugestią, by w szpitalnym ogrodzie wydzielić miejsce, które należało pobłogosławić i w którym mogłyby być grzebane szczątki katolików. Choć kazuistyczny charakter i treść odpowiedzi udzielonej przez dykasterię.''
Żródło: ks. Piotr Majer ,, Pogrzeb symboliczny po donacji zwłok na cele naukowe –
aspekty prawnokanoniczne''.

Akceptacja aborcyjnych ,,szczepionek'' jest akceptacją zbrodni i profanacją ludzkich zwłok.
Katolicka wobec tych preparatów jest następująca:

Bp Schneider: jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki
Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję
wacula25wp.pl
Robert Suchowski Piszesz -[A uczynku miłosierdzia względem ciała ,,zmarłych pogrzebać'' to nie wiesz ?
Części ciała należy traktować z szacunkiem ]==A takim Jesteś chojrakiem, bo żyjesz wśród zaszczepionych. Gdybyś żył tylko wśród takich jak - wszystkie te ospy, żółtaczki cholery i inne choroby, na które dawniej masowo umierano, dopadły by i tego biskupa i jego współplemieńców. Panikarskie …More
Robert Suchowski Piszesz -[A uczynku miłosierdzia względem ciała ,,zmarłych pogrzebać'' to nie wiesz ?
Części ciała należy traktować z szacunkiem ]==A takim Jesteś chojrakiem, bo żyjesz wśród zaszczepionych. Gdybyś żył tylko wśród takich jak - wszystkie te ospy, żółtaczki cholery i inne choroby, na które dawniej masowo umierano, dopadły by i tego biskupa i jego współplemieńców. Panikarskie jednak nawolywanie do nieszczepienia katolikow nie maja nic wspolnego ze znanym pozytywnym stosunkiem Kosciola do nauki ,i moga spowodowac Holokaust wlasnie wsrod katolikow Wedle Ciebie i biskupa .To niech się nie szczepią ale niech zdychają w domu a nie zajmują miejsce w szpitalach .Moim zdaniem niezaszczepionych powinni płacić 100% kosztów leczenia w szpitalach.Dalej Biskup popełnia poważny błąd logiczny. Czy jest dopuszczalne moralnie użycie do przeszczepu nerki pochodzącej od ofiary wypadku i zabójstwa? Tak, bo jeżeli zabójstwo już się dokonało, to nie da się tego cofnąć i lepiej wykorzystać te narządy do uratowania czyjegoś życia niż pozwolić im zgnić w ziemi. Analogicznie aborcja nie została przeprowadzona w celu uzyskania linii komórkowej, nie da się jej cofnąć, lecz skoro już i tak została dokonana, to nie ma niczego złego w wykorzystaniu materiału biologicznego w słusznym celu.
Robert Suchowski
wacula25wp.pl
- A takim Jesteś chojrakiem, bo żyjesz wśród zaszczepionych.
Ale bełkot. Uważasz, że te ,,szczopionki niby chronią ? Wiesz; szkoda mi cię.
- Moim zdaniem niezaszczepionych powinni płacić 100% kosztów leczenia w szpitalach.
Piszesz jak klasyczny kowidowy psychol. Płacę podatki, więc WARA od moich pieniędzy szczepionkowy faszysto !
- wykorzystać te narządy do uratowania czyjegoś życia …More
wacula25wp.pl
- A takim Jesteś chojrakiem, bo żyjesz wśród zaszczepionych.

Ale bełkot. Uważasz, że te ,,szczopionki niby chronią ? Wiesz; szkoda mi cię.

- Moim zdaniem niezaszczepionych powinni płacić 100% kosztów leczenia w szpitalach.

Piszesz jak klasyczny kowidowy psychol. Płacę podatki, więc WARA od moich pieniędzy szczepionkowy faszysto !

- wykorzystać te narządy do uratowania czyjegoś życia niż pozwolić im zgnić w ziemi.

,,Prochem jesteś i w proch się obrócisz, ale Pan cię wskrzesi w dniu ostatecznym'' i cię osądzi, więc lepiej sobie przemyśl co teraz czynisz przerażający człowieku.
A transplantacja jest dozwolona w Kościele za dobrowolną, świadomą i bezinteresowną zgodą dawcy. Te zamordowane Dzieci nie wyraziły zgody na korzystanie z Ich ciał i robienie jeszcze na tym pieniędzy.

Widzę, że nic do ciebie nie dociera, więc zakończę już tą dyskusję tym cytatem:

,,kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa'' Łk 9,24
wacula25wp.pl
Izabela Sylwia Piszesz pseudo-dumnie stale że do produkcji niektórych szczepionek wykorzystywane są linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów itp.]==A prawda jest taka ale legalna w przeciwięństwie do twych nachalnych pomyślunków że Jedynym z źródeł komorek macierzystych w szczpionce jest krew pozyskiwana z abortowanych dzieci itd Więc Szczepienie polega na tym, że zdrowemu człowiekowi …More
Izabela Sylwia Piszesz pseudo-dumnie stale że do produkcji niektórych szczepionek wykorzystywane są linie komórkowe pozyskane z abortowanych płodów itp.]==A prawda jest taka ale legalna w przeciwięństwie do twych nachalnych pomyślunków że Jedynym z źródeł komorek macierzystych w szczpionce jest krew pozyskiwana z abortowanych dzieci itd Więc Szczepienie polega na tym, że zdrowemu człowiekowi podaje się do organizmu coś jak komórki macierzyste , co wywoła reakcję układu odpornościowego podobną do tej, którą wywołałby prawdziwy wirus czy bakteria. Dzięki temu, będziemy odporniejsi .A Z zabijanych dzieci które to matki celowo to uczyniły odpowiedzą przed Bogiem , medycyna pozyskuje i ratuje te części ciała i ludzkich komórek do ratowania i dawania życia i radości innym ludziom zamiast wyrzucać do pieca .I jest to piękny dar najcenniejszy. Jedynie sekciarz woli zakopać w ziemi i robić minę pseudo-wierzącej jak świadki jechowy
wacula25wp.pl
Izabela Sylwia Papież Jan Paweł II nazwał dawców narządów krzewicielami życia i porównał ich do ofiarującego swoje życie za grzeszników Jezusa. Stanowisko Kościoła katolickiego w sprawie przeszczepiania narządów jest zatem zdecydowanie pozytywne i jest uznawane za realizację chrześcijańskiego przykazania miłości bliźniego. Natomiast Kościół nie akceptuje komercjalizacji transplantacji, czyli …More
Izabela Sylwia Papież Jan Paweł II nazwał dawców narządów krzewicielami życia i porównał ich do ofiarującego swoje życie za grzeszników Jezusa. Stanowisko Kościoła katolickiego w sprawie przeszczepiania narządów jest zatem zdecydowanie pozytywne i jest uznawane za realizację chrześcijańskiego przykazania miłości bliźniego. Natomiast Kościół nie akceptuje komercjalizacji transplantacji, czyli jakiegokolwiek handlu dla zysku narządami. I CO WTEDY POWIESZ Moja droga ??????
One more comment from wacula25wp.pl
wacula25wp.pl
Piszesz -[ Np ksiądz, który informuje, że można w punkcie szczepień przy kościele się zaszczepić, to taki kapłan nie będzie miał u mnie autorytetu moralnego. ]==Hmm .Rzecz w tym że NIE WOLNO stwarzać środowiska dla koronowirósa w kk. Więc ten ksiądz ma rację bo nie jest świętym aby rozróżnić zarażonych nieświadomych od nie zarażonych więc ma czego się bać
Robert Suchowski
Izabela Sylwia
- Tylko słyszałam, że przeszczepiany organ, żeby potem u biorcy spełniał swoją funkcję, musi być pobierany od jeszcze żyjącego organizmu, nie może on być całkiem martwy. A skoro od żyjącego człowieka, to też jest niemoralne.
Z tego co słyszałem, to mamy wtedy do czynienia z tzw. śmiercią mózgu. Jeżeli ten człowiek rzeczywiście nie żyje, to nie jest to niemoralne. Ale widziałem …More
Izabela Sylwia
- Tylko słyszałam, że przeszczepiany organ, żeby potem u biorcy spełniał swoją funkcję, musi być pobierany od jeszcze żyjącego organizmu, nie może on być całkiem martwy. A skoro od żyjącego człowieka, to też jest niemoralne.

Z tego co słyszałem, to mamy wtedy do czynienia z tzw. śmiercią mózgu. Jeżeli ten człowiek rzeczywiście nie żyje, to nie jest to niemoralne. Ale widziałem gdzieś spór w tej sprawie, gdzie kwestionowano tzw. ,,śmierć mózgu''. Powiem szczerze, że mam wątpliwości co do tej sprawy, ale mam za małą wiedzę, by się jakoś kategorycznie wypowiadać.

- Ja się zastanawiam: ci co się zaszczepili szczepionkami zw . z aborcją, jak oni kiedyś w przyszłym życiu spojrzą w oczy owym abortowanym dzieciom.

Póki żyją, mogą się nawrócić i żałować, iż tak uczynili. Chodzi oczywiście o tych, którzy wiedzieli, jak te szczepionki wyprodukowano.
wacula25wp.pl
Izabela Sylwia--Robert Suchowski Należy tutaj przywołać ponownie słowa, które wielokrotnie głosił na temat przyczepów ludzkich papież Jan Paweł II, Należy zaszczepić w sercach ludzi, zwłaszcza młodych, szczere i głębokie przekonanie, że świat potrzebuje braterskiej miłości, której wyrazem może być decyzja o darowaniu narządów”. Problematykę przeszczepów Papież poruszał także w swoich …More
Izabela Sylwia--Robert Suchowski Należy tutaj przywołać ponownie słowa, które wielokrotnie głosił na temat przyczepów ludzkich papież Jan Paweł II, Należy zaszczepić w sercach ludzi, zwłaszcza młodych, szczere i głębokie przekonanie, że świat potrzebuje braterskiej miłości, której wyrazem może być decyzja o darowaniu narządów”. Problematykę przeszczepów Papież poruszał także w swoich encyklikach .Tyle papież stwierdził?. Nadmienię że Religie chrześcijańskie w pełni popierają przeszczepianie narządów. W przypadku innych religii jest podobnie Tak więc dlaczego jesteście innego zdania?/
Robert Suchowski
Jan Paweł II nie jest dla mnie autorytetem.
A w ogóle, to nie jestem ,,innego zdania'', ponieważ nie posiadam wiedzy w temacie. Moje wątpliwości dot. tzw. ,,smierci mózgu''. Mam wątpliwości, czy ta śmierć nie jest ,,naciągana'' i czy nie orzeka się, iż nie żyje ktoś, kiedy tak na prawdę jeszcze żyje. Biorąc pod uwagę, że jakiś bogaty nikczemnik może zapłacić za wyszukanie ,,ofiarodawcy'' pod …More
Jan Paweł II nie jest dla mnie autorytetem.
A w ogóle, to nie jestem ,,innego zdania'', ponieważ nie posiadam wiedzy w temacie. Moje wątpliwości dot. tzw. ,,smierci mózgu''. Mam wątpliwości, czy ta śmierć nie jest ,,naciągana'' i czy nie orzeka się, iż nie żyje ktoś, kiedy tak na prawdę jeszcze żyje. Biorąc pod uwagę, że jakiś bogaty nikczemnik może zapłacić za wyszukanie ,,ofiarodawcy'' pod narządy do przeszczepu, jestem ostrożny w temacie. Taki Rockefeller miał kilka przeszczepów serca, mimo iż inni czekają na taki przeszczep jakiś czas. Mam obawy, że mogły to nie być zgony naturalne...
wacula25wp.pl
Robert Suchowski Twoje uzasadnienie ma logiczny wymiar tego problemu .Faktycznie ta śmierć mózgu jest różna u ludzi .Mówiąc krótko Śmierć mózgu to trwałe nieodwracalne ustanie czynności całego mózgu. Śpiączka to głębokie zaburzenie świadomości, z którego nawet po kilku latach można się wybudzić lub nie . Pacjent w śpiączce nigdy nie jest i nie będzie brany pod uwagę jako kandydat na dawcę …More
Robert Suchowski Twoje uzasadnienie ma logiczny wymiar tego problemu .Faktycznie ta śmierć mózgu jest różna u ludzi .Mówiąc krótko Śmierć mózgu to trwałe nieodwracalne ustanie czynności całego mózgu. Śpiączka to głębokie zaburzenie świadomości, z którego nawet po kilku latach można się wybudzić lub nie . Pacjent w śpiączce nigdy nie jest i nie będzie brany pod uwagę jako kandydat na dawcę narządów.Śmierć mózgu to wciąż kontrowersyjny temat. Niektórzy twierdzą, że śmierć mózgu nie jest ostateczną śmiercią człowieka, często błędnie utożsamiając ten stan ze śpiączką. Jednak lekarze przekonują, że śmierć mózgu jest procesem nieodwracalnym i oznacza śmierć całego organizmu.A nawet gdyby śmierć mózgu znikła to człowiek staje się niczym warzywo .Znałem taki przypadek po miesiącu człowiek gnił i odłączyli go z tej sytuacji bez szans.
Robert Suchowski
To jest bardzo ważny temat. Nie zamierzam go ignorować. Myślę, że należy bardzo roztropnie i odpowiedzialnie o tym rozmawiać.
Jan Kanty Lipski
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Nie wolno się ratować akceptując zbrodnię. Równie dobrze można by było zezwolić na kanibalizm. To nie jest żaden dar. Darem jest dobrowolna zgoda na transplanatcję. A te dzieci ani nie chciały być mordowane, ani nie zezwoliły na przerabianie ich ciał na ,,szczepionki''. Twoje rozumowanie jest szokujące ! Pomijam już bełkot dot. rzekomej odporności po tych diabelskich preparatach. Te ,,szczepionki …More
,,Nie wolno się ratować akceptując zbrodnię. Równie dobrze można by było zezwolić na kanibalizm. To nie jest żaden dar. Darem jest dobrowolna zgoda na transplanatcję. A te dzieci ani nie chciały być mordowane, ani nie zezwoliły na przerabianie ich ciał na ,,szczepionki''. Twoje rozumowanie jest szokujące ! Pomijam już bełkot dot. rzekomej odporności po tych diabelskich preparatach. Te ,,szczepionki;; już zmiatają ludzi z powierzchni ziemi i zmiotą niedługo miliony na całym świecie.''
wacula25wp.pl
Izabela Sylwia Nie bądź mądrzejsza od papieża prof. on wie .
Jan Kanty Lipski
Może i Gałus należy, i stygmatyk i abp. wszyscy należą do szatana.
One more comment from Jan Kanty Lipski
Posoborowe absurdy
Ewidentnie zwodnicze działanie świadczące o fałszywej duchowości. . W trakcie modlitwy za Franciszka i Depo krzyczy demon w opętanej krzyczac . .. Nie módl się za niego... Gdyby to trafiło na abp. Lefebrva to ta kobieta została by od razu wydalona poza mury kościoła. NIE WOLNO NAWET DIABŁU PRZESZKADZAĆ W LITURGII MSZY ŚWIĘT.
Modlitwa za papieża jak i za biskupa miejsca to jest modlitwa nakazana …More
Ewidentnie zwodnicze działanie świadczące o fałszywej duchowości. . W trakcie modlitwy za Franciszka i Depo krzyczy demon w opętanej krzyczac . .. Nie módl się za niego... Gdyby to trafiło na abp. Lefebrva to ta kobieta została by od razu wydalona poza mury kościoła. NIE WOLNO NAWET DIABŁU PRZESZKADZAĆ W LITURGII MSZY ŚWIĘT.
Modlitwa za papieża jak i za biskupa miejsca to jest modlitwa nakazana przez Kościół przez wymienienie imienia Głowy koścoła jak i biskupa miejsca.
Czy nam się to podoba czy nie. Judasz też był APOSTOŁEM i posiadał SUKCESJĘ APOSTOLSKĄ. Gdy on obecnie zasiadł na tronie biskupim to księża byliby zobowiązani wymienić jego Imię.
Bractwo św. Piusa X choć wymienia imię Franciszka na Mszy to UZNAJĘ NIE JEGO , ALE TRON BISKUPI na którym z Woli Jezusa zasiadł pierwszy biskup i papież św. Piotr.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
....z tym że dla Bractwa Św.Piusa X-go ostatnim prawym Papieżem , który trwał w niezmiennej Nauce KK-go Kościoła i Tradycji był Papież Pius XII-ty ( ks.Najmowicz )
Quas Primas and one more user link to this post
V.R.S.
Skoro ks. Galus jest fałszywym zakonnikiem/pustelnikiem to można przypuszczać że podobnie jest z dwoma pozostałymi elementami tej układanki (diabłem/stygmatykiem).
niewolnicaMaryi
o. Daniel Galus jest świętym zakonnikiem to samo tyczy się o. Łukasza i reszty kapłanów z czarnej listy episkopatu. Współczuję biskupom heretykom o ile się nie nawrócą i nadal będą wyrzucać świętych kapłanów , w piekle temperatura 1290 stopni Celsjusza , palenie duszą i ciałem na wieczność !!! , do posłusznych heretykom mam zalecenie zamilczcie bo skończycie w piekle razem z heretykami !!!!!…More
o. Daniel Galus jest świętym zakonnikiem to samo tyczy się o. Łukasza i reszty kapłanów z czarnej listy episkopatu. Współczuję biskupom heretykom o ile się nie nawrócą i nadal będą wyrzucać świętych kapłanów , w piekle temperatura 1290 stopni Celsjusza , palenie duszą i ciałem na wieczność !!! , do posłusznych heretykom mam zalecenie zamilczcie bo skończycie w piekle razem z heretykami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Grażyna1970
Dokladnie Tak
Posoborowe absurdy
@niewolnicaMaryi O. Daniel Galus i o. Łukasz mogą robić POZORY POBOŻNOŚCI. Tak samo dotyczy to ks. Włodzimierza Cyrana ze Wspólnoty MAMRE, z tej samej Diecezji.
Wszyscy trzej należą do heretyckiej wspólnoty Odnowy w DŚ. za zgodą biskupa miejsca. Wtedy za zgodą bp. Wątroby, a potem bp. Depo, który i tu trzeba przyznać, że nadużywa swojej władzy biskupiej i w dodatku kłamie powołując się na Watykan …More
@niewolnicaMaryi O. Daniel Galus i o. Łukasz mogą robić POZORY POBOŻNOŚCI. Tak samo dotyczy to ks. Włodzimierza Cyrana ze Wspólnoty MAMRE, z tej samej Diecezji.
Wszyscy trzej należą do heretyckiej wspólnoty Odnowy w DŚ. za zgodą biskupa miejsca. Wtedy za zgodą bp. Wątroby, a potem bp. Depo, który i tu trzeba przyznać, że nadużywa swojej władzy biskupiej i w dodatku kłamie powołując się na Watykan, który już za czasów JP II w Watykanie ten papież wydał zgodę na Wspólnoty Odnowowe
Z jedną różnicą.
Ks. Cyran jest posłuszny abp. Depo i jest wykładowcą fałszywej Odnowy w DŚ , fałszywej relgii w Seminarium Duchownym w Cz-wie. W dodatku BBLISTĄ, gdzie interpretuje Biblię po PROTESTANCKU. To ks. Cyran zaprosił na swoje rekolekcje o. Daniela, który pociągnął za sobą wiele osób ze wspólnoty ks. Cyrana. I rozpoczęła się pomiędzy nimi wojna.
Dziwiło mnie tylko jak to jest, że jeden i drugi charyzmatyk, Zamiast żyć w JEDNOŚCI zaprzeczają sobie i niektórym charyzmatom.
Posoborowe absurdy
@Maczek5 A czemu ty mnie blokujesz??????????????????? Choć sam się powołujesz na Msze Tryencie?????????????????
V.R.S.
@niewolnicaMaryi
"o. Daniel Galus jest świętym zakonnikiem"
---
Nie jest zakonnikiem w ogóle lecz księdzem świeckim (czyli diecezjalnym). Zatem ks. Galus a nie "o. Galus" - jak już coś. Jak już pani wyjdzie z tego pierwszego labiryntu kłamstw możemy dalej rozmawiać.
"w piekle temperatura 1290 stopni Celsjusza"
---
Zanim zacznie pani mierzyć temperaturę w piekle proszę zwrócić na razie uwagę na …More
@niewolnicaMaryi
"o. Daniel Galus jest świętym zakonnikiem"
---
Nie jest zakonnikiem w ogóle lecz księdzem świeckim (czyli diecezjalnym). Zatem ks. Galus a nie "o. Galus" - jak już coś. Jak już pani wyjdzie z tego pierwszego labiryntu kłamstw możemy dalej rozmawiać.

"w piekle temperatura 1290 stopni Celsjusza"
---
Zanim zacznie pani mierzyć temperaturę w piekle proszę zwrócić na razie uwagę na własną, bo przy tym poziomie wzburzenia może skoczyć ponad 37 stopni. I po co?
Maczek5
najbardziej mozna prawdopdobnie pomoc duszom, czyscowym gdy sie zamawia w ich intencjach msze requiem (trydenckie)
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Adam Adolf Makowski
Córka Maryi mnie też zablokowała i nie podała powodu. Widocznie uznała nas za niegodnych, aby z nami dyskutować. No bo skoro ona jest Córką Maryi, to już nie wolno jej z grzesznikami się zadawać.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja nie kładę się spać z kurami.
przeciwherezjom
Zdrada się szerzy. Trzeba to nazwać po imieniu. Widzę, że wielu tych, co stoją po dobrej stronie blokują. Dlaczego? Zostało to zapowiedziane chociażby w Księdze Prawdy, a nawet samej Ewangelii: "(..) brat wyda brata na śmierć, a ojciec syna" - tu interpretacja jest nie tylko ze względu na więzy krwi - bardziej duchowe - czyli niszczące działanie wobec sióstr i braci walczących po tej samej, Bożej …More
Zdrada się szerzy. Trzeba to nazwać po imieniu. Widzę, że wielu tych, co stoją po dobrej stronie blokują. Dlaczego? Zostało to zapowiedziane chociażby w Księdze Prawdy, a nawet samej Ewangelii: "(..) brat wyda brata na śmierć, a ojciec syna" - tu interpretacja jest nie tylko ze względu na więzy krwi - bardziej duchowe - czyli niszczące działanie wobec sióstr i braci walczących po tej samej, Bożej stronie. Ale tu ujawnia się obrzydliwość zdrady - oni są fałszywymi braćmi! Tylko pozornie, na zewnątrz, walczą po tej samej stronie. I to są najniebezpieczniejsi wrogowie - ci, którzy podają się za naszych krewniaków w Służbie Bożej. Nasze stanowisko powinno być takie, jak Pana Jezusa wobec Judasza: "Przyjacielu, po coś przyszedł? (...)"
Owi zdrajcy czynią często więcej zła niż najgorsi wrogowie Kościoła. Np pozornie tradycjonaliści - lefebryści walczą po słusznej stronie o ryt trydencki Mszy św. Ale przez zarozumiałość, pychę, nienawiść do kilku wielkich Papieży i inne herezje sprawiają, że rzygać się chce na tą ich słuszną (stara Msza św.) działalność. To właśnie oni sprawiają, że nie ma możliwości uczestniczyć we Mszy św. starego rytu - ja np nie potrafię się odizolować od towarzystwa, skręca mnie, bo przy okazji nabożeństwa wrzucają agresywnie swoje herezje, atmosfera jest tragiczna i wielu, bardzo wielu katolików ze zdrowym spojrzeniem ma podobnie. Gdyby ci heretycy zniknęli z obszaru działalności "trydenckiej" znacznie liczniejsza byłaby grupa wiernych uczestnicząca w tych nabożeństwach. To bergoglio jest mniejszym wrogiem Trydentu....
Andreios
Tak dla ciekawości...Proszę mi wymienić parę herezji głoszonych przez lefebrystów i jakich dogmatów Kościoła Katolickiego one dotyczą ???
przeciwherezjom
@Andreios powinienem Ci nie odpisywać, bo wyżej podałem gruuuuby przykład - nienawiść, wręcz odrzucanie nauczania kilku Papieży pogardliwie nazywanych "posoborowiem". Nie potrafiłeś tego przeczytać, czy udajesz głupa??? Herezje? Odrzucenie w całości, jak leci VatII - także dokumentów zatwierdzonych oficjalnie przez Ojca Świętego! Owszem, te niepodpisane (są takie) przez Papieża można a często …More
@Andreios powinienem Ci nie odpisywać, bo wyżej podałem gruuuuby przykład - nienawiść, wręcz odrzucanie nauczania kilku Papieży pogardliwie nazywanych "posoborowiem". Nie potrafiłeś tego przeczytać, czy udajesz głupa??? Herezje? Odrzucenie w całości, jak leci VatII - także dokumentów zatwierdzonych oficjalnie przez Ojca Świętego! Owszem, te niepodpisane (są takie) przez Papieża można a często trzeba odrzucić. Nie wyczerpię tematu, bo wybacz, ale Twoja ignorancja wskazuje na złą wolę.... Taka ciekawostka. Bolesna. Lefebryści zdecydowanie, wbrew oficjalnego dokumentu o Różańcu świętym Jana Pawła II zdecydowanie odrzucają część światła - nowo wprowadzoną. Schizma. Odrzucają kult Miłosierdzia Bożego podany przez św. Faustynę (nie wszyscy). Nieco więcej znajdziesz tu:
Sekta lefebrystów-tradycjonalistów
Andreios
Czyli żadne herezje tylko to, co można uznać lub nie.Zatwierdzone dokumenty przez Ojca św.może drugi papież unieważnić albo odwołać albo w ogóle się nimi nie sugerować, jeżeli są ku temu powody.Takich dokumentów są SETKI a archiwum watykańskim.Kult Miłosierdzia Bożego nie jest dogmatem.Można go propagować albo i nie. Są katolickie Kraje,gdzie nie ma kultu Miłosierdzia Bożego.Tak samo ma się z …More
Czyli żadne herezje tylko to, co można uznać lub nie.Zatwierdzone dokumenty przez Ojca św.może drugi papież unieważnić albo odwołać albo w ogóle się nimi nie sugerować, jeżeli są ku temu powody.Takich dokumentów są SETKI a archiwum watykańskim.Kult Miłosierdzia Bożego nie jest dogmatem.Można go propagować albo i nie. Są katolickie Kraje,gdzie nie ma kultu Miłosierdzia Bożego.Tak samo ma się z Nabożeństwem Majowym,Różańcem,Nieszporami itd.Gorzkie Zale są celebrowane tylko w Polsce. Jestem przekonany,że w przyszłości część albo nawet i wszystkie encykliki papieża Franciszka zostaną odrzucone lub skorygowane w.No chyba,że jest ostatnim papieżem i Kościół Katolicki nie doczeka się już katolickiego papieża.To co pan pisze absolutnie nie jest przekonywujące.Na dzień dzisiejszy Kościół Katolicki w Niemczech jest bardziej "heretycki i schizmatycki" niż Bractwo Piusa X.I jeszcze jedno.Proszę nie używać w wypowiedziach aroganckich i obrażliwych epitetów.Można się z czymś zgadzać czy nie ale to nie jest powód aby obrażać.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
Tak dla ciekawości...Proszę mi wymienić parę herezji głoszonych przez lefebrystów i jakich dogmatów Kościoła Katolickiego one dotyczą ???
--------------------------------------------------------------
Od Hostii można się zarazić koronowirusem 😱 tak orzekł sam przełożony bractwa PX, niemiecki ks. Stehlin.
Mafia pederastów na szczycie F SS PX
----------------------------------------
A …
More
Andreios
Tak dla ciekawości...Proszę mi wymienić parę herezji głoszonych przez lefebrystów i jakich dogmatów Kościoła Katolickiego one dotyczą ???
--------------------------------------------------------------
Od Hostii można się zarazić koronowirusem 😱 tak orzekł sam przełożony bractwa PX, niemiecki ks. Stehlin.
Mafia pederastów na szczycie F SS PX

----------------------------------------
A tu jeszcze więcej na temat łamania Przykazań Bożych:

Czy Kapłan, który łamie prawie wszystkie Przykazanie Boże, może być wiarygodny?
Andreios
Proszę się nie ośmieszać. Jeżeli spojrzeć na na Kościół Katolicki pod względem podejścia do wiary i wiernych ze względu na "wirusa koronę" to w sumie jest CAŁY "heretycki i schizmatyczny". A w Kościele Katolickim nie tylko, że jest mafia pedofilów i to na najwyższych szczeblach,to jeszcze mamy satanistów,masonów i homoseksualistów. Nie pisał czasem o tym ks.Oko ??? Od kiedy przełożonym bractwa …More
Proszę się nie ośmieszać. Jeżeli spojrzeć na na Kościół Katolicki pod względem podejścia do wiary i wiernych ze względu na "wirusa koronę" to w sumie jest CAŁY "heretycki i schizmatyczny". A w Kościele Katolickim nie tylko, że jest mafia pedofilów i to na najwyższych szczeblach,to jeszcze mamy satanistów,masonów i homoseksualistów. Nie pisał czasem o tym ks.Oko ??? Od kiedy przełożonym bractwa jest ks.Stehlin? O ile się nie mylę to głównym przełożonym bractwa od roku 2018 jest ks.Davide Pagliarani.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
Nie napiałam , że Ks. Stehlin jest głównym przełożonym . W każdym razie jest przełożonym w Warszawie i dosyć znanym w Europie i Azji nie tylko ze ,,świętości''.
**************************************************
Od Hostii można się zarazić koronowiruse
m 😱 tak orzekł sam przełożony bractwa PX, niemiecki ks. Stehlin.
Prosił pan ,żeby przedstawić dowody wobec bractwa PX co uczyniłam …
More
Andreios
Nie napiałam , że Ks. Stehlin jest głównym przełożonym . W każdym razie jest przełożonym w Warszawie i dosyć znanym w Europie i Azji nie tylko ze ,,świętości''.

**************************************************

Od Hostii można się zarazić koronowiruse
m 😱 tak orzekł sam przełożony bractwa PX, niemiecki ks. Stehlin.
Prosił pan ,żeby przedstawić dowody wobec bractwa PX co uczyniłam ,a pan odwraca kota ogonem i zaczyna atakować Kościół Święty.


Czyli nie przyjmuje pan do wiadomości tego, że w bractwie Piusa X, też szatan grasuje? I nie jest ono wcale takie święte, za jakie się uważa, a można nawet powiedzieć , że pod przykrywka tradycji łamie się tam wszystkie świętości i niszczy wiarę.
Andreios
W którym miejscu zaczynam atakować Kościół Święty? Pani czy Pan nie przedstawił(a) żadnych dowodów na herezje. Jakie to są dowody ??? Stwierdzenie, że od Hostii można się zarazić wirusem ??? To jest dwód na herezje ? A co w takim razie z papieżem,który zmuszał mieszkańców Watykanu do szczepionek mimo,że jest wiadome,że są one produktem opracowanym na usuniętych płodach dzieci. A jak to się …More
W którym miejscu zaczynam atakować Kościół Święty? Pani czy Pan nie przedstawił(a) żadnych dowodów na herezje. Jakie to są dowody ??? Stwierdzenie, że od Hostii można się zarazić wirusem ??? To jest dwód na herezje ? A co w takim razie z papieżem,który zmuszał mieszkańców Watykanu do szczepionek mimo,że jest wiadome,że są one produktem opracowanym na usuniętych płodach dzieci. A jak to się stało,że znikła woda święcona z kościołów, że nie udzielano Sakramentów.Nawet do umierających nie szli kapłani z Komunią św i aby udzielić rozgrzeszenia.Choć jest to obowiązek kapłana.Nawet pod groźbą utraty własnego życia.Jak to się stało,że zamknięto kościoły i nie odprawiano Mszy św ? A szatan grasuje wszędzie i nikt na tym świecie nie jest wolny od jego pokus.Bractwo św.Piusa X jest mi wprawdzie obojętne bo w żadnym stopniu nie jestem z nim związany ale osoboście nie lubię jak się jest jednostronnym.W Niemczech prawie 45-50 % kapłanów katolickich nie wierzy w prawdziwą obecność Jezusa Chrystusa w Najświętrzym Sakramencie.To jest herezja a nie twierdzenie,że od Hostii św. można się zarazić.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
Jak to nie przedstawiłam ? Czy to nie jest herezja, jeśli kapłan stwierdza , że od Hostii można się zarazić?
****************************
O jaki Papieżu tu jest mowa? Bergoglio nie jest papieżem, tylko uzurpatorem , kłamcą i fałszywym prorokiem!More
Andreios

Jak to nie przedstawiłam ? Czy to nie jest herezja, jeśli kapłan stwierdza , że od Hostii można się zarazić?
****************************
O jaki Papieżu tu jest mowa? Bergoglio nie jest papieżem, tylko uzurpatorem , kłamcą i fałszywym prorokiem!
Andreios
To o jakim Kościele Katolickim tu jest mowa ???? Skoro papież Franciszek jest uzurpatorem to jaki Kościół Katolicki Pani reprezentuje? Twierdzenie,że od Hostii można się zarazić nie jest herezją. Bo rzeczywiście można.Proszę nie zapominać,że Hostia nawet po przeistoczeniu nie traci fizycznej, zewnętrznej materii chleba jak smak czy wygląd.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
Twierdzenie, że od Hostii można się zarazić nie jest herezją. Bo rzeczywiście można.
----------------------------------------
Gratuluję wiary, a raczej niewiary, albo wiary w wiruska świruska!!!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Witam Adama, miło cię widzieć.
Andreios
Nie musi się pani obawiać o moją wiarę bo przez cały czas trwania pandemii i przed i po przyjmuję tylko wyłącznie Komunię św do ust. Innej formy nie ma u nas. Albo przyjmuje się ją do ust.Albo wcale.Oczywiście,że Komunia św może być "nośnikiem wirusa " i tu może się pani obrażać do woli.Ale taka jest prawda i TYLKO od woli Bożej zależy czy pani w tym momencie może zachorować czy nie. Jeżeli wolą …More
Nie musi się pani obawiać o moją wiarę bo przez cały czas trwania pandemii i przed i po przyjmuję tylko wyłącznie Komunię św do ust. Innej formy nie ma u nas. Albo przyjmuje się ją do ust.Albo wcale.Oczywiście,że Komunia św może być "nośnikiem wirusa " i tu może się pani obrażać do woli.Ale taka jest prawda i TYLKO od woli Bożej zależy czy pani w tym momencie może zachorować czy nie. Jeżeli wolą Bożą będzie doświadczyć panią przez chorobę i w taki sposób może Bóg tego dopuścić.Konsekrowane Hostie także ulegają zepsuciu. Obecność Jezusa w nich nie chroni tego chleba przed pleśnią czy zwilgotnieniu, jeżeli takie konsekrowane Hostie są nieprawidłowo przechowywane .Takie Hostie nie można rozdawać wiernym, ponieważ zmienia się substancja tego chleba i przestają być materią ważną.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
Ja się nie obrażam.
Każdy może wierzyć w co chce. Niektórzy wierzą w święte krowy, inni w święte szczury, jeszcze inni w paciamamę, albo w wiruska świruska . Czyli z pana wiary wynika że wirus jest mocniejszy od Hostii i Jezus wobec niego jest bezsilny. To jest jakaś nowa doktryna i nowa nauka. Gdzie to jest napisane, proszę pokazać mi w którym dokumencie Kościół tak naucza?
Ja wierzę W …More
Andreios
Ja się nie obrażam.
Każdy może wierzyć w co chce. Niektórzy wierzą w święte krowy, inni w święte szczury, jeszcze inni w paciamamę, albo w wiruska świruska . Czyli z pana wiary wynika że wirus jest mocniejszy od Hostii i Jezus wobec niego jest bezsilny. To jest jakaś nowa doktryna i nowa nauka. Gdzie to jest napisane, proszę pokazać mi w którym dokumencie Kościół tak naucza?

Ja wierzę W Boga Trójcy Świętej Jedynego i wierzę, że po przeistoczeniu w Hostii jest Żywy Jezus. I wierzę, że wszystko w Kościele za sprawą Hostii Świętej jest czyste i nawet gdybym zrobiła znak Krzyża językiem na posadzce to nic mi się nie stanie, bo Jezus zniszczył wszystkie wirusy świrusy i wszystkie bakterie i wszelkie diabelstwo.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
,,Obecność Jezusa w nich nie chroni tego chleba przed pleśnią czy zwilgotnieniu, jeżeli takie konsekrowane Hostie są nieprawidłowo przechowywane .Takie Hostie nie można rozdawać wiernym, ponieważ zmienia się substancja tego chleba i przestają być materią ważną.''

--------------------------------------------------------
Coś takiego! Naprawdę? Kto tak naucza?
No, no ciekawych rzeczy można …More
Andreios

,,Obecność Jezusa w nich nie chroni tego chleba przed pleśnią czy zwilgotnieniu, jeżeli takie konsekrowane Hostie są nieprawidłowo przechowywane .Takie Hostie nie można rozdawać wiernym, ponieważ zmienia się substancja tego chleba i przestają być materią ważną.''

--------------------------------------------------------
Coś takiego! Naprawdę? Kto tak naucza?
No, no ciekawych rzeczy można się teraz dowiedzieć od katolików świętych tradycjonalistów.
To ja taka niedouczona jestem? Pierwszy raz o tym słyszę, ale się wstydzę swego ignoranctwa. Acha, jeszcze kiedyś, też jakiś tradycjonalista mnie pouczył ,że Hostie mogą być zatrute. Takie kwiatki teraz wychodzą na jaw, a człowiek o niczym nie wiedział i przyjmował zatrute Hostie i zarażone wirusami...
Andreios
Pani jest bardzo niedouczona ! Przykro mi to powiedzieć. Proszę pójść do kapłana do którego ma pani zaufanie i niech on pani wyjaśni na czym polega Przeistoczenie,kiedy do niego dochodzi.Jak się ma materia chleba i wina do faktu Przeistoczenia.Kiedy Przeistoczenie nie ma miejsca.Jaki chleb i jakie wino można stosować do liturgii Kościoła Katolickiego.Czy dochodzi do Przeistoczenia Krwi Pańskiej …More
Pani jest bardzo niedouczona ! Przykro mi to powiedzieć. Proszę pójść do kapłana do którego ma pani zaufanie i niech on pani wyjaśni na czym polega Przeistoczenie,kiedy do niego dochodzi.Jak się ma materia chleba i wina do faktu Przeistoczenia.Kiedy Przeistoczenie nie ma miejsca.Jaki chleb i jakie wino można stosować do liturgii Kościoła Katolickiego.Czy dochodzi do Przeistoczenia Krwi Pańskiej kiedy wino jest skwaśniałe Itd. Aby doszło do Przeistoczenia chleb i wino MUSZA spełniać konkretne kryteria.Jakie to są, to proszę spytać już kapłana.Ja wiem jakie to kryteria ale nie widzę potrzeby aby je teraz wyjaśniać.Niech się pani sama o to zatroszczy. To są podstawy droga pani. Jeżeli pani o tak fundamentalnych rzeczach nie ma pojęcia,które nota bene są tematem na katechezie w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych a szczegółowo w wyższych klasach, to dalsza dyskusja z panią nie ma absolutnie żadnego sensu.
Czy była kiedyś pani w hospicjum ??? Czy pani wie co się robi z konsekrowaną Hostią,którą chory krótko po przyjęciu zwymiotował albo wyksztusił ? Tak droga pani...to są przypadki z którymi spotyka się kapłan w swej posłudze. Niech się pani dowie i poinformuje na te tematy zamiast mi zarzucać niewiarę .Wszystkiego dobrego.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andreios
,,Kiedy Przeistoczenie nie ma miejsca.Jaki chleb i jakie wino można stosować do liturgii Kościoła Katolickiego.Czy dochodzi do Przeistoczenia Krwi Pańskiej kiedy wino jest skwaśniałe Itd. Aby doszło do Przeistoczenia chleb i wino MUSZA spełniać konkretne kryteria.''
--------------------------------------------------------------
To akurat wiem. Ale nie mówimy o tym kiedy przeistoczenie …More
Andreios
,,Kiedy Przeistoczenie nie ma miejsca.Jaki chleb i jakie wino można stosować do liturgii Kościoła Katolickiego.Czy dochodzi do Przeistoczenia Krwi Pańskiej kiedy wino jest skwaśniałe Itd. Aby doszło do Przeistoczenia chleb i wino MUSZA spełniać konkretne kryteria.''
--------------------------------------------------------------
To akurat wiem. Ale nie mówimy o tym kiedy przeistoczenie nie ma miejsca , tylko kiedy ma miejsce. Bo wiadomo, że jeśli nie dojdzie z jakiś powodów do przeistoczenia, to wtedy jest zwykły chleb, który może spleśnieć i się popsuć, ale gdy już jest ważna konsekracja, wtedy Hostia już nie jest chlebem, tylko Ciałem Chrystusa i nie ma mowy o żadnym zarażeniu,ani popsuciu się, lub spleśnieniu.
Iwona I Sebastian
Wasza dyskusja (między @MEDALIK ŚW. BENEDYKTA a @Andreios ) daje odpowiedzi na wiele nurtujących pytań
przeciwherezjom
Sektę lefebrystów można też nazwać sekstą greków, bo...udają greka! Można też nazwać sektą pawiów, bo puszą się jak pawie. Generalnie pełnia pychy, arogancji i wynoszenia się nad innych. Pewien gościu świetnie to zaprezentował w tym wątku.
Koza Nutria
Taaa jasne. Plis. Ludzie ks Galus dostał pół roku odosobnienia i temu się nie podporządkował a wy swietego z niego robicie i wyzywacie biskupa od szatanów? Zastanówcie się.
Armia_Reszty
Skąd wiecie, że to stygmatyk? Każdy w rękawiczkach jest stygmatykiem? Ludzie, bądźcie bardziej roztropni!
Grzesiek Nowak
Wejdź na stronę przystanduchowa.pl poczytaj o nim , skąd dostal stygmaty ja mu wierze ze ma bo widze z jaka czcia odprawia msze swieta ,jakie glosi kazania ....
megur shares this
9139
Armia_Reszty
@Adam Adolf Makowski on stamtąd pochodzi i tam wróci. To jest pewne na 100%
Robert Suchowski
Armia_Reszty
- on stamtąd pochodzi i tam wróci. To jest pewne na 100%
Los człowieka jest pewny dopiero po jego śmierci. Heretyk Bergoglio urodził się w 1936 roku. Został ochrzczony, więc był katolikiem. Teraz jest przerażającym heretykiem, ale wciąż żyje i może się nawrócić. Szkoda, że ów ksiądz na filmie wymienia go jako ,,Papieża Franciszka''.More
Armia_Reszty

- on stamtąd pochodzi i tam wróci. To jest pewne na 100%

Los człowieka jest pewny dopiero po jego śmierci. Heretyk Bergoglio urodził się w 1936 roku. Został ochrzczony, więc był katolikiem. Teraz jest przerażającym heretykiem, ale wciąż żyje i może się nawrócić. Szkoda, że ów ksiądz na filmie wymienia go jako ,,Papieża Franciszka''.
Armia_Reszty
@Robert Suchowski jeśli napisałem, że na 100%, to muszę o tym wiedzieć od Pana Boga albo Matki Bożej, nie można takich rzeczy mówić od siebie.
berGOGlio jest demonem z piekieł - to wiemy z Księgi Prawdy. Fałszywy prorok skończy w nieugaszonym jeziorze siarki - to wiemy z KP i Apokalipsy.More
@Robert Suchowski jeśli napisałem, że na 100%, to muszę o tym wiedzieć od Pana Boga albo Matki Bożej, nie można takich rzeczy mówić od siebie.

berGOGlio jest demonem z piekieł - to wiemy z Księgi Prawdy. Fałszywy prorok skończy w nieugaszonym jeziorze siarki - to wiemy z KP i Apokalipsy.
Robert Suchowski
Bergoglio jest człowiekiem. Jego rodzice to Mario José Bergoglio (1908–1959) i Regina María Sívori (1911–1981).
Księga Prawdy nie jest uznana przez Kościół.
Tego czy Bergoglio jest biblijnym fałszywym prorokiem też nie wiemy.
Armia_Reszty
@Robert Suchowski ok, ale i Jezabell była człowiekiem. I demon siedzi w wielu ludziach. To takie oczywiste, że aż nie ma sensu chyba z Panem dyskutować.
Księga Prawdy jest uznana przez Kościół - bo my jesteśmy Kościołem. Kościół Boży, prawdziwy rzeczywiście, nie uznawał latami niektórych Objawień, jak np. św. Siostry Faustyny - co nie znaczy, że nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki …More
@Robert Suchowski ok, ale i Jezabell była człowiekiem. I demon siedzi w wielu ludziach. To takie oczywiste, że aż nie ma sensu chyba z Panem dyskutować.

Księga Prawdy jest uznana przez Kościół - bo my jesteśmy Kościołem. Kościół Boży, prawdziwy rzeczywiście, nie uznawał latami niektórych Objawień, jak np. św. Siostry Faustyny - co nie znaczy, że nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki gdy je uznał, zmieniły się z fałszywych na prawdziwe. Więc to nie Pan Robert decyduje. Pokory!

"Wy" nie wiecie czy Gog jest FP - My, Kościół, Armia Reszty wiemy! 😍 Bo proroctw nie lekceważymy, wszystko badamy, co szlachetne zachowujemy, po owocach poznajemy, a z Biblii wiemy, że Księga Prawdy będzie nam dana. Drzewo figowe obserwujemy, znaki czasów widzimy.

A Pan jest po prostu zaślepiony, a dlaczego? Bo tam gdzie pycha - tam nie ma możliwości bycia Ducha Świętego. Tak, to też nauka z Księgi Prawdy.
Robert Suchowski
Aha. To nie Pan Robert decyduje, tylko Wy - Armia Reszty decydujecie, bo macie kompetencje do uznawania prywatnych objawień. To dopiero pokaz ,,pokory''.
Nie mam obowiązku jako katolik wierzyć w prywatne objawienia. To nie jest pycha, tylko ostrożność.
Armia_Reszty
No i czyta Pan i nic nie rozumie. "Nie mam obowiązku jako katolik wierzyć w prywatne objawienia." - ależ napisałem na podstawie Pisma Świętego, że ma Pan obowiązek badać objawienia, nie lekceważyć, a jeśli odrzuci Pan proroków - to biada. Amen.
Zresztą, o czym ja tu z Panem piszę? Proszę najpierw przeczytać Biblię. Bo kto odrzuca Księgę Prawdy - ten nie zna Biblii. To takie oczywiste. Nie zna w …More
No i czyta Pan i nic nie rozumie. "Nie mam obowiązku jako katolik wierzyć w prywatne objawienia." - ależ napisałem na podstawie Pisma Świętego, że ma Pan obowiązek badać objawienia, nie lekceważyć, a jeśli odrzuci Pan proroków - to biada. Amen.

Zresztą, o czym ja tu z Panem piszę? Proszę najpierw przeczytać Biblię. Bo kto odrzuca Księgę Prawdy - ten nie zna Biblii. To takie oczywiste. Nie zna w sensie tak, jak 2000 lat temu uczeni w Piśmie nie znali proroctw z Księgi Izajasza o Mesjaszu...
Robert Suchowski
Nie mam żadnego obowiązku badać prywatne objawienia. Reszty nawet nie komentuję, bo nie warto.
wacula25wp.pl
Robert Suchowski
Piszesz Nie mam żadnego obowiązku badać prywatnych objawień.]==A dokładnie .BO od tego jest MAGISTERIUM-KK..a nie pseudo-teoretyk Armia_ResztyMore
Robert Suchowski

Piszesz Nie mam żadnego obowiązku badać prywatnych objawień.]==A dokładnie .BO od tego jest MAGISTERIUM-KK..a nie pseudo-teoretyk Armia_Reszty
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Szatan jest mistrzem kłamstwa -zawsze kłamie !!!
Wszystko co posoborowe od Złego pochodzi ! nie dajcie się zmanipulować w jakieś cuda heretyków , faryzeuszy i wilków w owczych skórach !
Posoborowe absurdy
Zgadzam się z tobą.
bogda zuzanna straszynska
No to sie dzieje nigdybym nie przypuszczala
WŁADYSŁAW KRÓL shares this
2167
Módlmy się za Arb. Wacława Depo, to nasz obowiązek Chrześcijański. Boże Wyrwij swojego Sluge z rąk szatana. Jezu Ufam Tobie. Jezu Ufam Tobie. Jezu Ufam Tobie. Amen. Amen. Amen.
Posoborowe absurdy
@WŁADYSŁAW KRÓL Tak samo masz obowiązek modlić się za Franciszka, aby się opamiętał, albo Bóg go zabrał i dał nam prawdziwego, świętego papieża.
Tak samo masz obowiązek modlić się za o. Daniela, o. Łukasza, aby wywrwali się z fałszywej Odnowy w Duchu Św. i fałszywych objawień Kard. Bona. „O rozpoznawaniu duchów” (160). O objawieniach i ich rozpoznawaniu. (xvi) Nauka świętych
WŁADYSŁAW KRÓL
Póki Grześznik żyje trzeba się a niego Modlić.