Edward7
2173.1K

"Zatrzymać szczepienia covid" - biolog molekularny i toksykolog

"Ta terapia może wysterylizować całe pokolenie".

Dr Jennifer Margulis
W publicznym komentarzu do CDC biolog molekularny i toksykolog dr Janci Chunn Lindsay wezwał do natychmiastowego wstrzymania produkcji i dystrybucji szczepionki Covid. Powołując się na; płodność, obawy związane z krzepnięciem krwi (koagulopatią) i uszkodzenie immunologiczne, dr Lindsay wyjaśniła komisji naukowe dowody wskazujące, że szczepionki przeciwko koronawirusowi nie są bezpieczne. 23 kwietnia 2021 r. Komitet Doradczy CDC ds. Praktyk Szczepień spotkał się w Atlancie w stanie Georgia. Głównym tematem tego spotkania ACIP, były zaburzenia krzepnięcia krwi po szczepionkach Covid. Dr Janci Chunn Lindsay przemawiała do CDC w czasie przeznaczonym na publiczny komentarz. Cenzura w mediach społecznych w szczególności i Internetu w ogóle jest nieugięta. Oto nieznacznie zredagowany, z adnotacjami, odporny na cenzurę, zapis 3-minutowego komentarza dr Janci Chunn Lindsay. Możesz posłuchać jej zeznań na YouTube tutaj (przynajmniej na razie. Jeśli ten link stanie się popularny, YouTube prawdopodobnie go ocenzuruje ).

Biolog molekularny i toksykolog wzywa do wstrzymania szczepionki Covid
Cześć, nazywam się Dr. Janci Chunn Lindsay. Posiadam doktorat z biochemii i biologii molekularnej Uniwersytetu Teksańskiego oraz ponad 30-letnie doświadczenie naukowe, głównie w toksykologii i biologii mechanistycznej. W połowie lat 90. pomagałam w opracowaniu tymczasowej szczepionki antykoncepcyjnej dla ludzi, która ostatecznie spowodowała niezamierzone autoimmunologiczne zniszczenie jajników i bezpłodność w testach na zwierzętach. Pomimo wysiłków przeciwko temu i analiz sekwencyjnych, które tego nie przewidziały. Jestem głęboko przekonana, że wszystkie szczepionki - terapie genowe, muszą zostać natychmiast wstrzymane ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa na kilku frontach.

Janci Chunn Lindsay: Szczepionki Covid mogą wywoływać reaktywne krzyżowo przeciwciała przeciwko syncytynie i upośledzać płodność, a także wyniki ciąży.

Po pierwsze, istnieje wiarygodny powód, by sądzić, że szczepionki Covid będą reagować krzyżowo z syncytyną i białkami reprodukcyjnymi w nasieniu, komórkach jajowych i łożysku, prowadząc do upośledzenia płodności i pogorszenia wyników reprodukcyjnych i ciążach.
Szanowany wirusolog dr Bill Gallaher przedstawił doskonałe argumenty, dlaczego można oczekiwać reakcji krzyżowej. Ze względu na podobieństwa w konformacji ,między białkami wypustek a syncytyną-1 i syncytyną-2. Nie widziałem jeszcze ani jednego badania immunologicznego, które to obala. Pomimo faktu, że producentom zajęłoby dosłownie jeden dzień, aby przeprowadzić te badania syncytyny, aby to potwierdzić [po otrzymaniu surowicy od zaszczepionych osób]. Minął ponad rok, odkąd po raz pierwszy stwierdzono, że to [organizm atakujący własne białka syncytyny z powodu podobieństwa w strukturze białka kolców] i że może się wydarzyć.

Straty ciąż, zgłoszone do VAERS doprowadziły do żądania wstrzymania szczepionki Covid
Od 9 kwietnia w VAERS odnotowano 100 przypadków poronienia. Istnieją [również] doniesienia o upośledzonej spermatogenezie i odkryciach (uszkodzenia) łożyska w modelach zwierzęcych zarówno naturalnej infekcji, szczepienia, jak i nokautu syncytyny, które mają podobną patologię łożyska, co wskazuje na rolę zależną od syncytyny w tych wynikach. Po prostu nie możemy podać tych [szczepionek] naszym dzieciom, które są na "0,002% ryzyka śmiertelności Covid", jeśli są zarażone, ani żadnej większej populacji w wieku rozrodczym bez dokładnego zbadania tej sprawy. [Jeśli to zrobimy], moglibyśmy potencjalnie wysterylizować całe pokolenie. Spekulacje, że tak się nie stanie, i kilka niepotwierdzonych doniesień o ciążach w ramach badania nie jest wystarczającym dowodem na to, że nie ma to wpływu na całą populację.

Szczepionka Covid powoduje zaburzenia krwi
Po drugie, wszystkie terapie genowe [szczepionki Covid] powodują koagulopatię.
[Koagulopatia, gdy układ krzepnięcia krwi w organizmie jest upośledzony.] To nie jest izolowane od jednego producenta. I nie dotyczy to jednej grupy wiekowej.

Ponieważ obserwujemy zgony z powodu koagulopatii u zdrowych młodych dorosłych bez wtórnych chorób współistniejących. W systemie raportowania VAERS odnotowano 795 zgłoszeń związanych z zaburzeniami krzepnięcia krwi na dzień 9 kwietnia w systemie raportowania VAERS, z czego 338 było spowodowane małopłytkowością.

Istnieją mechanistyczne zasady, wyjaśniające, dlaczego tak się dzieje. Wiadomo, że naturalna infekcja powoduje koagulopatię z powodu białka kolca. Wszystkie szczepionki na terapię genową kierują organizm do wytworzenia białka kolca. Zhang w [ pracy naukowej opublikowanej w Journal of Hematology & Oncology ] we wrześniu 2020 r. wykazali, że; "jeśli wstrzykniesz białko szczytowe myszom, które mają humanizowane receptory ACE-2 na płytkach krwi, otrzymasz również rozsianą zakrzepicę".

Białko kolca inkubowane z ludzką krwią in vitro również powodowało powstanie skrzepu krwi, który był odporny na fibrynolizę. [Fibrynoliza to proces rozkładu skrzepów krwi w organizmie]. Białko kolca powoduje zdarzenia trombocytowe, których nie można usunąć w naturalny sposób. Wszystkie szczepionki należy wstrzymać w nadziei, że można je zmienić w celu ochrony przed tym niekorzystnym skutkiem.

Po trzecie, istnieją mocne dowody na
ucieczkę immunologiczną i że inokulacja pod presją "pandemii" tymi "nieszczelnymi" szczepionkami napędza tworzenie bardziej śmiercionośnych mutantów, które zarówno nowo zarażają młodszą grupę demograficzną, jak i powodują więcej zgonów związanych z Covid w całej populacji niż wystąpiły bez interwencji. Oznacza to, że istnieją dowody na to, że szczepionki nasilają" pandemię".

Oczywiste jest, że natychmiast po szczepieniu obserwujemy czasową depresję immunologiczną [patrz liczniki zgonów w World Meter Global Covid po datach inokulacji] i istnieją regiony immunosupresyjne na białkach kolczastych, a także Syn-2, które mogą to prawdopodobnie powodować, poprzez mechanizm, w którym pośredniczą komórki T. Jeśli nie zatrzymamy tej kampanii szczepień, dopóki nie uda się zbadać tych kwestii, możemy zaobserwować takie zjawisko, jakie obserwujemy u kurczaków z chorobą Mareka .
Mamy teraz wystarczające dowody, aby zobaczyć wyraźną korelację ze zwiększoną liczbą zgonów Covid i kampaniami szczepień. To nie jest przypadek. Jest to niefortunny niezamierzony efekt szczepionek. Po prostu nie wolno nam przymykać oczu i udawać, że tak się nie dzieje. Musimy natychmiast przerwać podawanie szczepionek Covid, zanim stworzymy prawdziwą pandemię, w której nie możemy zapanować.

Naukowiec z MIT martwił się również krzepnięciem krwi i problemami z płodnością

Dr Stephanie Seneff, ekspert w dziedzinie syntezy białek, uważa, że hipoteza dr Lindsay jest poprawna. „Całkowicie podzielam te obawy”, napisał do mnie dr Seneff, starszy naukowiec w MIT, w e-mailu;
„Potencjał zaburzeń krzepnięcia krwi i możliwość sterylizacji to tylko część historii. Istnieją również inne potencjalne długoterminowe skutki tych szczepionek, takie jak choroba autoimmunologiczna i ucieczka immunologiczna, w przypadku których szczepionki podawane osobom z obniżoną odpornością przyspieszają tempo mutacji wirusa, tak aby wytwarzać zarówno przeciwciała nabyte naturalnie, jak i wywołane przez szczepionkę już nie są skuteczne ”. Podobnie jak dr Lindsay, dr Seneff uważa, że musimy natychmiast zatrzymać kampanie szczepień Covid. „Ta masowa próba kliniczna na ogólnej populacji mogłaby mieć niszczycielskie i nieodwracalne skutki dla ogromnej liczby osób” - wyjaśnia Seneff.
Pomimo tych obaw dotyczących płodności i zaburzeń krwi, panel CDC głosował w zeszły piątek za wznowieniem stosowania szczepionki Johnson and Johnson . Zasugerowali jednak dodanie etykiety ostrzegawczej FDA. Ich argument przeciwko wstrzymaniu szczepień Covid? CDC uważa, że korzyści przewyższają ryzyko. jennifermargulis.net/halt-covid-vaccine-research-scientist-urges-cdc/ przez - stateofthenation.co

Niemiecki mikrobiolog;
Jeśli szczepionka nie zabiła cię natychmiast, w końcu cię zabije, ponieważ ona nie może pomóc, ale tworzy skrzepy krwi. Dlatego rośnie liczba zawałów serca i udarów. Również ludzie będą cierpieć na problemy neurologiczne, takie jak straszne bóle głowy, zawroty głowy, nudności, krwawienia, itp. … z powodu zakrzepów krwi w mózgu… nie są jeszcze na tyle duże, żeby cię zabić, ale to są znaki ostrzegawcze. Nawet jeśli przeżyłeś pierwsze szczepienie i przeżyłeś kilka pierwszych tygodni lub miesięcy ……. nigdy nie będziesz w stanie wyczyścić się , ponieważ krwiobieg jest systemem zamkniętym, a kiedy zostaniesz dźgnięty, nigdy nie usunie toksycznej zawartości szczepienia z twojego systemu . Więc jesteś tykającą bombą zegarową czekającą na skrzep krwi, który cię zabierze. Im więcej szczepień wziąłeś (lub weźmiesz), tym szybciej zakrzep krwi cię zabije. (Morał z tej historii jest taki, że jeśli wziąłeś pierwszą szczepionkę, NIE bierz więcej, bez względu na to, jak bardzo lękasz się podżegania rządu i kłamliwych mediów strumieniowych.) Kto wziął szczepionkę, a następnie będzie narażony na koronowirusy, to będzie znacznie gorszy czas , i stanie się o wiele bardziej chory , niż gdyby nie miał szczepionki.

Powiedział również, że test CV19 jest całkowicie bezwartościowy, całkowicie wyśmiewany, a wszyscy naukowcy medyczni wiedzą o tym i wiedzą to od roku. Jest to jedynie sposób na przestraszenie ludzi, aby dostali szczepionkę. (Zostało to udowodnione przez naukowców testujących owoce, coca colę i inne rzeczy, uzyskujące DODATNI wynik testu! „Test” CV19 to totalny żart!) Jeśli nie masz objawów, nie jesteś chory. Podsumowanie? W Stanach Zjednoczonych wkrótce będzie miało miejsce masowa śmierć. stateofthenation.co/?p=63750
„Szczepionki transgeniczne” mają RNA (kontrola genetyczna i epigenetyczna) które mają mutagenną zdolność zmian genomu Człowieka. Informacyjny RNA ma powinowactwo do oddziałują z DNA, to znaczy jest czynnikiem, który powoduje uszkodzenie materiału genetycznego i komponentów.

Komisja Europejska (KE) zatwierdziła 20 Sierpień rozporządzenie, które na to pozwala eksperymenty z „Rapid Vaccines Transgenic ”z organizmami zmodyfikowanymi Genetycznie (GMO) w populacji Europejski. To rozporządzenie pozwala firmą farmaceutyczne na produkcje „Szybkich szczepionek transgenicznych ”pomijając fazy eksperymentalne, badania, czas, i wszystkie protokoły. Co się dzieje w Hiszpanii? Według artykułu opublikowanego przez Agencję Reuters, firma, która dostarczy szczepionkę trangeniczną w Hiszpanii - AstraZeneca - będzie ZWOLNIONA z odpowiedzialności wobec ludności zaszczepionych. Zwraca się nawet do rządu, by on zostać zrekompensował za niekorzystne skutki.

Skutki uboczne szczepionek transgeniczny:
→ Autoimmunizacja: własnej odpowiedzi na antygen, który może wywołać poważne reakcje, takie jak burza cytokinowa lub produkcja komórek rakotwórczych.
→ Niepłodność człowieka: białko S1 zawarte w szczepionkach trangenicznych (tworzy) odpowiedź immunologiczną przeciwko temu białku, które ma receptor ACE2, również z informacyjnym RNA, i może wywołać wpływ na enzym, który ma najważniejszą funkcję w rozmnażaniu człowiek. Niepłodność może być skutkiem długoterminowym (2, 3 lub 4 lata). 97% myszy badanych, te szczepionki spowodowały bezpłodność . To jest jeden z główne konsekwencje stosowania transgenów, jak już ma to miejsce w przypadku owoców i warzyw z produkcji transgenicznej (nie mają nasion lub są nie płodne).

(...)Skorumpowane spiski polityczne, medialne i naukowe utrzymują stan wyjątkowy, i permanentny strach , przerażenie, który doprowadza nas do procesu masowych szczepień. Sytuacja nadzwyczajna lub alert zdrowotny PODTRZYMUJĄ TO NA ZŁEJ DRODZE za pomocą figurek sterowanych, które tylko przedstawiają LICZBY POZYTYWÓW WSZYSTKICH WYKONANYCH TESTÓW, które NIE są oparte na poprawnych wskaźnikach. Ponadto test PCR nie jest ani wiarygodny, ani specyficzny by wykryć wirusa ,ani nie jest to test diagnostyczny choroby. Nieuzasadnione używanie maski na otwartej przestrzeni i zamknięty tworzy psychologiczny efekt strachu, przez przerażenie populacji .swprs.org/face-masks-evidence/
medicosporlaverdad.net/vacunacion-transgenica-lo-que-todos-debemos-saber/
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego …
Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia.More
Realizowana obecnie depopulacja ludności świata poprzez „szprycowanie”, wymagała wcześniejszego …

Ludzie rozsądni i mądrzy, którzy w mig rozszyfrowali oszustwo kowidowe mogą się tylko bezradnie i z przerażeniem przyglądać zbiorowemu samobójstwu dużej części swoich rodaków, nie mogąc w żaden sposób obudzić ich z jakiegoś niezrozumiałego oszołomienia.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
PILNE!
Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Cov Id-19.
Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci...More
PILNE!

Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Cov Id-19.

Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci...
Bos016
Wojewoda unieważnił uchwałę Szełemeja i wałbrzyskiej Rady Miejskiej!!! Teraz jeszcze musimy zablokować paszporty medyczne!
Do zobaczenia 22.05. na
Marsz o Wolność i 12.06.2021 Wolność od paszportów szczepień
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
oni chca mam mówić jaka ma byc nasza Polska, rodzina, dzieci beda nas uczyli wiary w Boga,
albicla.pl/…w/uploads/1000002102/posts/1621427014_lgbt-jpg.jpg
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
Karolin Mari
"Szczepionka" to syntetyczny patogen który przyspiesza szybsze zejście z tego świata. Bóg powołał do życia i tyko On decyduje ile mamy żyć a nie cała klika co chce jednego żądu światowego oni chcą depopulacji a ludzie szczepią się i myślą że będą długo i szczęśliwie żyć. Wierzą w propagandę.
Wyłącz tv a włącz myślenie.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski, bredzisz jak potłuczony.
Noe budował Arkę dlatego bo był jedynym sprawiedliwym i Pan Bóg go ocalił wraz z rodziną i wszystkimi zwierzętami, a wszystkich grzeszników zatopił.
Jaki związek ma Arka Noego ze szczepionką? Chyba tylko taki ,że tamci zostali utopieni w wodzie, a ci obecni grzesznicy, mordercy dzieci nienarodzonych, zdrajcy, oszuści, promotorzy ,,…
More
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski, bredzisz jak potłuczony.

Noe budował Arkę dlatego bo był jedynym sprawiedliwym i Pan Bóg go ocalił wraz z rodziną i wszystkimi zwierzętami, a wszystkich grzeszników zatopił.

Jaki związek ma Arka Noego ze szczepionką? Chyba tylko taki ,że tamci zostali utopieni w wodzie, a ci obecni grzesznicy, mordercy dzieci nienarodzonych, zdrajcy, oszuści, promotorzy ,,szczepionek'' ( czytaj: zastrzyka śmierci) będą topieni w morzu ognia!!! Oby nie wiecznego!
I ,,zdychać'', to wy będziecie którzy, dopuszczacie się takich niesprawiedliwości i takich oszustw diabelskich!
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
PO zlodzieje wszystko kradli dla Niemca, nawet polskie dzieci nie mogli nakarmić w parafii co niedziela zbieraliśmy kasę na dokarmianie dzieci w szkole skurwysyn folksdojcz tuSSk dla cioci Merkel nawet LOT chciał zapierdolić wszystkie 95 % mediów byly niemieckie
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
gdyby spychali Noe tez by sie uratowali, przeciez Noe tej arki nie budował w ukryciu, to ze sie potopili to ich wybór taki sam jak tych antyszczepionkowców, ja na szczepionkę nie mogłem sie doczekać w każdej modlitwie prosiłem dobrego Boga aby zesłał ducha świętego na tych co pracują nad szczepionka, i myślę że moje modlitwy zostały wysłuchane
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
zachowujecie sie jak dewianci za czasów Noe, buduje arkę a oni sie śmiali morza nie widać a ten arkę buzuje, tak samo jest dzis zaraza szaleje ludzie umierają w Indiach na autostradach pała ludzi ludzie umierają na ulicy szpitale nie wydolne, czy na taki scenariusz czekacie w Polsce, Bóg daje wam Arkę pod postacią sczepienia a wy udajecie idiomów zarazy nie ma kto was tak nakręca czy szatan żyd Soros
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
jezeli nie sczepiani , to co proponujesz scenariusz indyjski,
starski
"Mieszkanka Wielkiej Brytanii wykonała ponad 20 testów metodą przepływu bocznego (tzw. antygenowe) w kierunku koronawirusa i ciągle uzyskiwała wynik pozytywny. Z kolei testy PCR wskazywały wynik negatywny. Sarah Rogers domaga się wyjaśnień od brytyjskiego rządu." W tym przypadku rozwiązanie jest banalnie proste - pani się zaszczepi, dostanie kwitek i żadnych testów już nie będzie musiała robić …More
"Mieszkanka Wielkiej Brytanii wykonała ponad 20 testów metodą przepływu bocznego (tzw. antygenowe) w kierunku koronawirusa i ciągle uzyskiwała wynik pozytywny. Z kolei testy PCR wskazywały wynik negatywny. Sarah Rogers domaga się wyjaśnień od brytyjskiego rządu." W tym przypadku rozwiązanie jest banalnie proste - pani się zaszczepi, dostanie kwitek i żadnych testów już nie będzie musiała robić. Jak jestes brzydki - rozbij lustro.
Orędzia
rycerz_Niepokalanej
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
umierajcie, ale nie zarażajcie innych, bo to jest zbrodnia to jest przeciw przykazaniu nie zabijaj
woj_tek shares this
2112
,,Niemiecki mikrobiolog;
Jeśli szczepionka nie zabiła cię natychmiast, w końcu cię zabije, ponieważ ona nie może pomóc, ale tworzy skrzepy krwi. Dlatego rośnie liczba zawałów serca i udarów. Również ludzie będą cierpieć na problemy neurologiczne, takie jak straszne bóle głowy, zawroty głowy, nudności, krwawienia, itp. …… z powodu zakrzepów krwi w mózgu… nie są jeszcze na tyle duże, żeby cię …More
,,Niemiecki mikrobiolog;
Jeśli szczepionka nie zabiła cię natychmiast, w końcu cię zabije, ponieważ ona nie może pomóc, ale tworzy skrzepy krwi. Dlatego rośnie liczba zawałów serca i udarów. Również ludzie będą cierpieć na problemy neurologiczne, takie jak straszne bóle głowy, zawroty głowy, nudności, krwawienia, itp. …… z powodu zakrzepów krwi w mózgu… nie są jeszcze na tyle duże, żeby cię zabić, ale to są znaki ostrzegawcze. Nawet jeśli przeżyłeś pierwsze szczepienie i przeżyłeś kilka pierwszych tygodni lub miesięcy ……. nigdy nie będziesz w stanie wyczyścić się , ponieważ krwiobieg jest systemem zamkniętym, a kiedy zostaniesz dźgnięty, nigdy nie usunie toksycznej zawartości szczepienia z twojego systemu . Więc jesteś tykającą bombą zegarową czekającą na skrzep krwi, który cię zabierze. Im więcej szczepień wziąłeś (lub weźmiesz), tym szybciej zakrzep krwi cię zabije. (Morał z tej historii jest taki, że jeśli wziąłeś pierwszą szczepionkę, NIE bierz więcej, bez względu na to, jak bardzo lękasz się podżegania rządu i kłamliwych mediów strumieniowych.) Kto wziął szczepionkę, a następnie będzie narażony na koronowirusy, to będzie znacznie gorszy czas , i stanie się o wiele bardziej chory , niż gdyby nie miał szczepionki."

"Zatrzymać szczepienia covid" - biolog molekularny i toksykolog
woj_tek
Dla przypomnienia ______
Dr. Jennifer Margulis Dr. Toni Bark Doctors For Accountability In Medicine D.C.
Dr. Jennifer Margulis's speech at the Doctors For Accountability In Medicine PRESS CONFERENCE in D.C. on March 31, 2017. Camera, sound and editing by Joshua Coleman.
youtube.com/watch?v=-n4kfl5UJCwMore
Dla przypomnienia ______

Dr. Jennifer Margulis Dr. Toni Bark Doctors For Accountability In Medicine D.C.
Dr. Jennifer Margulis's speech at the Doctors For Accountability In Medicine PRESS CONFERENCE in D.C. on March 31, 2017. Camera, sound and editing by Joshua Coleman.

youtube.com/watch?v=-n4kfl5UJCw
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
na coś trzeba umrzeć czlowiek kiedy sie rodzi mysi iść ze świadomością, ze musi umrzeć, dlaczego sie tak boicie śmierci przeciez to tylko stan przejściowy idziemy do domu Ojca mieszkań tam jest wiele
m.rekinek
,,Niemiecki mikrobiolog;
Jeśli szczepionka nie zabiła cię natychmiast, w końcu cię zabije, ponieważ ona nie może pomóc, ale tworzy skrzepy krwi. Dlatego rośnie liczba zawałów serca i udarów. Również ludzie będą cierpieć na problemy neurologiczne, takie jak straszne bóle głowy, zawroty głowy, nudności, krwawienia, itp. …… z powodu zakrzepów krwi w mózgu… nie są jeszcze na tyle duże, żeby cię …More
,,Niemiecki mikrobiolog;
Jeśli szczepionka nie zabiła cię natychmiast, w końcu cię zabije, ponieważ ona nie może pomóc, ale tworzy skrzepy krwi. Dlatego rośnie liczba zawałów serca i udarów. Również ludzie będą cierpieć na problemy neurologiczne, takie jak straszne bóle głowy, zawroty głowy, nudności, krwawienia, itp. …… z powodu zakrzepów krwi w mózgu… nie są jeszcze na tyle duże, żeby cię zabić, ale to są znaki ostrzegawcze. Nawet jeśli przeżyłeś pierwsze szczepienie i przeżyłeś kilka pierwszych tygodni lub miesięcy ……. nigdy nie będziesz w stanie wyczyścić się , ponieważ krwiobieg jest systemem zamkniętym, a kiedy zostaniesz dźgnięty, nigdy nie usunie toksycznej zawartości szczepienia z twojego systemu . Więc jesteś tykającą bombą zegarową czekającą na skrzep krwi, który cię zabierze. Im więcej szczepień wziąłeś (lub weźmiesz), tym szybciej zakrzep krwi cię zabije. (Morał z tej historii jest taki, że jeśli wziąłeś pierwszą szczepionkę, NIE bierz więcej, bez względu na to, jak bardzo lękasz się podżegania rządu i kłamliwych mediów strumieniowych.) Kto wziął szczepionkę, a następnie będzie narażony na koronowirusy, to będzie znacznie gorszy czas , i stanie się o wiele bardziej chory , niż gdyby nie miał szczepionki."