CÓRKA MARYI
22.4K

JEZUS: Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu

JESUS: Greece will be the catalyst, which will provide the excuse to bring down Babylon KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH sobota, 18 lutego 2012 roku, godz. 16.00 Moja szczerze umiłowana córko, jest …More
JESUS: Greece will be the catalyst, which will provide the excuse to bring down Babylon
KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH
sobota, 18 lutego 2012 roku, godz. 16.00
Moja szczerze umiłowana córko, jest Moim zamiarem chronić tak wielu Moich wyznawców, podczas gdy wkrótce Ręka Mojego Ojca opadnie, aby ukarać ludzkość za jej niegodziwość i zapobiec straszliwym okrucieństwom popełnianym przez grzeszników, którzy chcą zgładzić wiele narodów. Wy wszyscy będziecie chronieni, ale macie obowiązek względem innych.
Przyjrzyjcie się teraz, jak kraje europejskie ulegną dyktaturze nie lżejszej niż ta za czasów Hitlera. Plany światowej grupy na przejęcie każdego kraju w Europie są gotowe.
Babilon* upadnie, jak zostało to przepowiedziane. Niedźwiedź* i Czerwony Smok* pójdą na wojnę, tak jak prorokowano. Rzym stanie się siedzibą niegodziwych rządów i dominacji. Włochy się rozpadną. Grecja będzie katalizatorem, który dostarczy pretekstu do obalenia Babilonu. Wszystko to zostanie teraz ujawnione światu.
More
CÓRKA MARYI
" Módlcie się, aby Ostrzeżenie opóźniło ich działanie i módlcie się o złagodzenie skutków tego planu, który jest sporządzany, aby znieść wasze prawa do waszych pieniędzy, waszego wyżywienia i wasze prawo do praktykowania chrześcijaństwa i innych religii, które oddają cześć Mojemu Ojcu."