Marieta Ria
262.7K

VIDEO: Bývalý apoštolský nuncius v USA, arcibiskup Carlo Viganò o založení antiglobalistické aliance …

20.3.2022 Mons. Carlo Maria Viganò vyzývá světové vůdce, politiky a další jednotlivce z důležitých sektorů a institucí, kterým záleží na dobru svých občanů, ke vstupu do mezinárodní antiglobalistické …More
20.3.2022
Mons. Carlo Maria Viganò vyzývá světové vůdce, politiky a další jednotlivce z důležitých sektorů a institucí, kterým záleží na dobru svých občanů, ke vstupu do mezinárodní antiglobalistické aliance.
Zdroj: bezpressu.news
Jozef Kuráň shares this
40
facebook maria.minarikova4 @gmail.com sablaturova1@azet.sk mirodrst. @gmail.com martin.laurincik@elit.sk o.vojtikova @gmail.com miroslavc@azet.sk miroslavtkac@centrum.sk
Laco Bajzo
Dva roky sme svedkami globálneho prevratu? Dovtedy vládol kto???
To je prvý Vigánov nezmysel ,lebo hovorí ,ako keby sa globálne ,satanské sily ujali moci pred dvomi rokmi,nejakým prevratom,keď akoby vzali moc tým dobrým vládcom.
Podľa Vigána vraj prevzali kontrolu nad medzinárodnými inštitúciami a médiami. Ale veď tie vytvorili oni ,aby slúžili im v zotročení sveta!
Nemuseli robiť žiadny …More
Dva roky sme svedkami globálneho prevratu? Dovtedy vládol kto???
To je prvý Vigánov nezmysel ,lebo hovorí ,ako keby sa globálne ,satanské sily ujali moci pred dvomi rokmi,nejakým prevratom,keď akoby vzali moc tým dobrým vládcom.
Podľa Vigána vraj prevzali kontrolu nad medzinárodnými inštitúciami a médiami. Ale veď tie vytvorili oni ,aby slúžili im v zotročení sveta!
Nemuseli robiť žiadny prevrat,lebo tie inštitúcie slúžia od počiatku im!
Takže to je hlúposť ,lebo tieto globálne sily tu vládnu už desaťročia a krok za krokom idú podľa svojho plánu.
Takisto za posledných sto rokov infiltrovali RKC ,až ju IIVat. koncilom úplne ovládli a preto tiež už slúži im,hoci dovtedy pred týmito silami (slobodomurármi) všetci pravoverní pápeži varovali.
Vigáno vyzýva vládcov ,politikov,náboženských vodcov ,intelektuálov a všetkých ľudí dobrej vôle aby sa zjednotili a zahájili antiglobalistický manifest a krok za krokom sa odklonili od tejto dystopie NWO. Potom vraj navrhnú alternatívy a politický program inšpirovaný spoločným dobrom.
Takýto program milý Carlo Maria ale už pred 2000 rokmi navrhol Boh ,prostredníctvom svojho jednorodeného Syna ,ktorého poslal na svet. A všetko toto ,táto vláda globálnych síl je dôsledkom toho ,že ľudia tento Boží program odmietli a vybrali si ponuku služobníkov zlého,to znamená byť "oslobodení" od tohto programu.
Vigáno ignoruje príčinu a chce riešiť dôsledky,aby sa zas ľudia mali relatívne dobre a mohli ďalej bezbožne žiť svetu.
Ignoruje proroctvá Písma a on ,s nejakou bezbožnou aliancou chce odsúdiť zločiny elít ,ktorým Boh za trest vydal do rúk bezbožné národy .
Vigáno ignoruje Božie rozhodnutie ,ktorým sa len splnilo Písmo a chce to s alianciou neveriacich ľudí dobrej vôle zmeniť.
Vigáno chce pred medzinárodnými tribunálmi odsúdiť zločiny elít a obmedziť ich nadmernú moc :) Neuveriteľné :) Takto blúznia tí ,ktorí nevedia kto vládne svetu.
Pred medzinárodnými tribunálmi ,ktoré tieto elity vytvorili a vlastnia. Chce aj bojovať proti lobistom a korupcii.:) Hotový filantrop :)
Bezbožný svet - ľudia vraj budú schopní zaviesť ľudové hnutie odporu a vytvoriť spoločenstvo národného osslobodenia.
Vigáno zvoláva "kresťanské národy od východu na západ" . To sú ktoré tie "kresťanské národy Vigáno ,keď ložami od IIVat. koncilu vedená RKC zmenila pravé učenie na masonský ekumenizmus ,ktorému všetci uverili??? Más tým na mysli Bergogliových veriacich pačamamistov? Tým sa to podarí? Tí to majú skúsiť???
Ježiša Vigáno nazýva "princom mieru". Kde to nabral? Veď Pán Ježiš hovorí ,že nepriniesol na zem pokoj ,ale meč a rozdelenie a práve nastal čas Jeho zúčtovania s jeho nepriateľmi! Teraz z neho bezbožným ľuďom robíš "princa pokoja"?!
Vigáno vyzýva bezbožné ľudstvo na osobodenie od tejto celosvetovej totality a nechápe ,alebo ignoruje,že ju dopúšťa a posiela sám Boh ,práve za bezbožnosť!
Tým sa Vigáno zaradil k falošným prorokom ,ako Dohnal,ktorí nemajú zmysel pre veci Božie ,ale len svetské. Toto jeho senilné blúznenie samozrejme ostane bez odozvy a bude len prázdnym výkrikom do tmy.
Pravý Boží sluha by tak ,ako prikazuje Boh ,poznal proroctvá Písma a znamenia časov a vo svetle Božieho slova by pomenoval veci. Pomenoval by čo a kedy sa stalo,ako a prečo sa tým splnilo Písmo a tiež čo bude podľa Božieho slova nasledovať.
To títo falošní proroci nerobia ,ale so svojim svetským zmýšľaním dávajú bezbožným ľudom falošné nádeje na záchranu sveta.Ľuďom ,na ktorých podľa slov Písma prichádza veľké súženie ,akého nebolo od počiatku sveta a vyliatie všetkých čiaš Božieho hnevu.
Marieta Ria
Posledné dva roky je tá situácia najvypuklejšia, tak sa to nesnažte znevažovať - treba sa zamýšľať nad riešením a nie všetko zatracovať a len hľadať chyby! Každý si zodpovieme za svoje konanie a skutky... Buďme vďační, že ešte máme odvážnych pastierov, ktorých sa nepodarilo umlčať!
Laco Bajzo
Nič z toho ,čo som napísal si nepochopila. Lebo vy z neviestky znášate trest zaslepencov podľa Iz.29:9-14
veritas18
Je to pravda, ale Vigano spis chtel zduraznit, ze az Covidem sede elity zidozednaru spolu s loutkovymi vladami pritvrdili a odhodili vice masky. Bohuzel uz zijeme v totalite s agresivnejsimi rozmery namirenymi proti narodum a obycejnym lidem. Ta totalitni agresivita je nyni nesmirna a vse postupuje podobne u vsech statu, takze to je dukaz, ze politici jsou jen loutky a zadny demokraticky system …More
Je to pravda, ale Vigano spis chtel zduraznit, ze az Covidem sede elity zidozednaru spolu s loutkovymi vladami pritvrdili a odhodili vice masky. Bohuzel uz zijeme v totalite s agresivnejsimi rozmery namirenymi proti narodum a obycejnym lidem. Ta totalitni agresivita je nyni nesmirna a vse postupuje podobne u vsech statu, takze to je dukaz, ze politici jsou jen loutky a zadny demokraticky system nikdy nefungoval, ale ted se toto vse zcela odhalilo i lidem, kteri toto nikdy predtim nevideli a neprokoukli, tak ted je to i jim zcela jasne. Zijeme v hrozne totalite a vazalstvi Zapadu. Ani volbami nic neovlivnime, ani demonstracemi nic neovlivnime. Bud by se lidstvo muselo globalne semknout, ale kazdy ma strach vystoupit, a sesazovat vlady nebo se jen uprimne a zbozne modlit ci oboji.
Sv.Prokop
Vztah politiky a Církve Kristovy je tajemný, podobně jako vztah těla a Ducha Sv. v něm. Kard. Vigano je diplomat a duchovní v jedné osobě. Dokonalý vztah těla a Ducha Sv. existuje jen v Kristu Ježíši. Spolehlivou odpověď na otázku, zda důležitější je nyní politika či odevzdanost do vůle Boží, proto může dát jen vševědoucí Bůh. Je tedy potřeba se zdokonalovat, abychom dokázali poznávat vůli …More
Vztah politiky a Církve Kristovy je tajemný, podobně jako vztah těla a Ducha Sv. v něm. Kard. Vigano je diplomat a duchovní v jedné osobě. Dokonalý vztah těla a Ducha Sv. existuje jen v Kristu Ježíši. Spolehlivou odpověď na otázku, zda důležitější je nyní politika či odevzdanost do vůle Boží, proto může dát jen vševědoucí Bůh. Je tedy potřeba se zdokonalovat, abychom dokázali poznávat vůli Boží stále lépe.
Laco Bajzo
Prokop- Vigáno len ukázal ,že má ducha Asissi tak,ako Wojtyla. Wojtyla zvolal všetky falošné náboženstvá ,aby sa modlili za mier. Po Wojtylovi to zopakoval Ratzinger ,keď vyzval predstaviteľov falošných náboženstiev ,aby žili svoju falošnú vieru ,ako službu mieru. Vigáno pokračuje v tejto "mierovej misii a mobilizuje "náboženských vodcov " na alianciu proti satanským silám ,za mier. Na …More
Prokop- Vigáno len ukázal ,že má ducha Asissi tak,ako Wojtyla. Wojtyla zvolal všetky falošné náboženstvá ,aby sa modlili za mier. Po Wojtylovi to zopakoval Ratzinger ,keď vyzval predstaviteľov falošných náboženstiev ,aby žili svoju falošnú vieru ,ako službu mieru. Vigáno pokračuje v tejto "mierovej misii a mobilizuje "náboženských vodcov " na alianciu proti satanským silám ,za mier. Na povzbudenie nazýva Krista princom mieru.
Tak teraz všetci bludári ,tupci , zaslepenci a neviestkári uvidia ,akého mieru sa im dostane!
Zuzana Schlosserova shares this
216