Clicks3.5K
Edward7
34

Analiza ze Słowacji "patyczków testów PCR" -potwierdzone ludobójstwo

Nutritruth.org

Słowa kluczowe – 1) nylon, 2) hydrożel Darpa, 3) lit, 4) szyszynka
Analizę przeprowadzono w miesiącach listopad 2020 – marzec 2021 na patyczkach testowych w zestawach; SD Biosensor, Abbott i Nadal, w nienazwanym laboratorium szpitalnym z Bratysławie na Słowacji. Wymazówki testowe pochodziły z zestawów używanych do badań używanych na Słowacji i w szpitalach.

Każdy, kto posiada co najmniej standardowy mikroskop szkolny i mikroskop testowy, może zweryfikować informacje dotyczące publikowanych tu wymazów testowych. Wszystkie informacje na temat wymazówek, hydrożeli Darpa i litu są publicznie dostępne w pracach naukowych i korporacyjnych. Linki do niektórych znajdują się na końcu dokumentu.
Z tych informacji jasno wynika, że testy PCR są zbrodniczym narzędziem ludobójstwa w populacji Słowacji. To ogólnoświatowe, przemyślane i starannie przygotowane wydarzenie.

Rysunek 1 i 2 Włókna nylonowe puste w środku , i z złamanymi końcówkami - waciki testowe.

Rysunek 3. Dla porównania zdjęcie klasycznej waty pod mikroskopem.

Rycina 4 i 5 Końcówki o złamanym kształcie – ich zadaniem jest rozerwanie nabłonka (warstwy powierzchniowej) na błonie śluzowej, a tym samym również ich złamanie i późniejsze wypłukanie zawartości błonnika – hydrożel Darpa i lit. Nici są opatentowane [przez Darpa].

Rysunek 6 Wzdłużnie otwarte włókno z łamanym końcem i "kulkami" z zawartością hydrożelu Darpa.

Rycina 7. Na szkiełku, po mechanicznej manipulacji, identycznym z materiałem wymazu z nosogardzieli, który zawiera pokruszone włókna nylonowe, hydrożel i lit. Materiał ten pozostaje w nosogardzieli po tarciu .

Rysunek 8 i 9. Kulki hydrożelowe Darpa, które tworzą zawartość pustych w środku włókien nylonowych.

Ryc. 10 do 11. Po zetknięciu hydrożelu Darpa z płynami organicznymi (np. śliną) w ciągu kilku minut zaczynają one tworzyć prostokątne struktury krystaliczne. Te stopniowo rosną w sposób fraktalny.

Rysunek 12. Wynik krystalizacji po 24 godzinach.

Ryc. 13. Te kryształy hydrożelowe Darpa tworzą przestrzenną strukturę 3D i rosną w tkankach.

Rysunek 14. Kryształy Darpa Hydrogel rosną pod mikroskopem w kierunku pola magnetycznego. W nosogardzieli człowieka po wymazach rosną w kierunku szyszynki. Szyszynka wytwarza lokalnie silniejsze pole magnetyczne niż zewnętrzne pole magnetyczne Ziemi.

Rycina 15 i 16. Naturalna krystalizacja śliny bez hydrożelu Darpa. Kryształy nie tworzą przestrzennych modeli 3D, nie tworzą nawet struktur prostokątnych i nie rosną fraktalnie.

Rysunek 17 3D. Kryształy hydrożelowe Darpa. Do tego dodano ludzką ślinę z przeciwciałami po lewej, a potem po prawej Iwermektynę. patrz Rysunki 18 i 19.

Rysunek 18. Wpływ śliny człowieka, który w naturalny sposób pokonał COVID i ma przeciwciała. Taka ślina została dodana do lewej strony struktur na Ryc. 17 i niemal natychmiast doprowadziła do trwałego rozpadu struktur Darpa Hydrogel Crystal.

Ryc. 19. Iwermektyna została dodana po prawej stronie struktur na Ryc. 17 i nastąpiła natychmiast do całkowitego i trwałego zniknięcia struktur kryształu hydrożelu Darpa. To wyraźnie pokazuje, że Ivermectin ma niesamowicie silne działanie przeciwko temu, co sprawia, Darpa Hydrogel w naszych organizmach.

Wpływ Darpa Hydrogel na ludzkie komórki krwi.

Ryc. 20. Prawidłowe żywe krwinki czerwone.

Rysunek 21. Dodanie hydrożelu Darpa z pręta testowego spowodowało całkowitą masakrę krwinek czerwonych.

Ryc. 22. Darpa Hydrogel tworzy skrzepy krwi w ciągu kilku sekund. Te następnie uszkadzają i zatykają naczynia krwionośne.

Streszczenie:
Po zaszczepieniu ( pobraniu wymazu) mieszaniny fragmentów z włókien nylonowych, Darpa Hydrogel pozostają na błonie śluzowej nosa pod przysadką i szyszyną wraz z litem. Ta mieszanina natychmiast reaguje z żywymi strukturami, tworząc kryształy skierowane w kierunku szyszynki, która posiada własne pole elektromagnetyczne. Kształt kryształków determinuje rodzaj zastosowanego hydrożelu. Kryształy przewodzą prąd dzięki zawartemu w nich litowi. Kryształy mogą odbierać sygnał z nadajnika do komórki i przesyłać sygnały z komórki do nadajnika. W rzeczywistości są to nano-anteny.

Lit jest pierwiastkiem (odniesienie do Li), który nie występuje naturalnie u ludzi. Jest wysoce toksyczny dla szyszynki. W niskich dawkach blokuje go, a w większych może go całkowicie zniszczyć. Glin i rtęć mają również toksyczny wpływ na szyszynkę, co jest szeroko stosowane w szczepionkach. Szyszynka wytwarza serotoninę (hormon szczęścia) i kontroluje biorytmy człowieka. Jest ona kluczowe do aktywności mózgu ... Hydrożel Darpa (odniesienie) to sztuczna substancja, która tworzy konwerter pomiędzy sygnałem elektromagnetycznym a żywą komórką, tkanką i narządem. Przekształca sygnał elektromagnetyczny z nadajnika na sygnał, który żywa komórka rozumie i na którą odpowiada. (patrz zdjęcie chrząszcza – Darpa Hydrogel został wstrzyknięty w te struktury nerwowe i był kontrolowany za pomocą radia).

Hydrożel Darpa i lit blokują i niszczą szyszynkę i sprawiają, że osoba myśląca staje się sterowalna. Hydrożel jest nośnikiem substancji aktywnej, jego zadaniem jest wprowadzenie substancji do organizmu w wybranym miejscu.

Krótko na temat szczepionek. Szczepionki zawierają też hydrożel Darpa, lit i opatentowaną informację genetyczną mRNA, co nie jest niesprawdzoną nowością. W hodowli i dla czołowych sportowców ten typ od wielu lat stosuje doping. W przypadku najlepszych sportowców 4) ten doping znacznie skraca życie.

Informacje genetyczne zawarte w szczepionce prowadzą do powstania opatentowanego mutanta. Marzeniem ciemnych sił wokół Billa Gatesa jest zmuszenie tych mutantów, na przykład przez szczepienia, do regularnego aktualizowania jako programu komputerowego.

PS
Puste włókna nylonowe Darpa Hydrogel wypełniają plastikowe maski oddechowe klasy FFP2. Ten hydrożel Darpa z dodatkami jest powoli uwalniany . Podczas oddychania dostaje się do ludzkich dróg oddechowych. Wymazy używane do PCR również składają się z pustych w środku włókien nylonowych z hydrożelem Darpa.

DARPA ( darpa.mil )
Agencja Obronnych Zaawansowanych Projektów Badawczych jest agencją badawczo-rozwojową Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych odpowiedzialną za rozwój nowych technologii do użytku przez wojsko. Początkowo znana jako Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych, agencja została utworzona 7 lutego 1958 r. przez prezydenta Dwighta D. Eisenhour w USA.

Linki do badań

LINKS

1) copan.com
2) darpa.mil/work-with-us/covid-19LINKS
forbes.com/…e-of-crisis-how-darpa-and-ai-areshaping-the-future /? sh = 47041f384e47
nature.com/articles/s41598-019-48874-y
stanford.edu/technologies/S18-354_nanoparticle-hydrogels-for
yahoo.com/…ews/7-ambitious-darpa-projects-help-225243090.html
inverse.com/article/22675-darpa-cyborg-insects
forbes.com/…mb-sniffers-just-the-latest-military-insectcyborg/ = 77fd6e153efa
springeropen.com/articles/10.1186/s40345-020-00191-4
thelancet.com/…s/lanpsy/article/PIIS2215-0366(20)30564-2/fulltext
nih.gov/pmc/articles/PMC7307055/
3)https://www.fmed.uniba.sk/fileadmin/lf/sluzby/akademicka_kniznica/PDF/Elektronicke_knihy_LF_UK/Ochorenia_endokrinneho_systemu.pdf
springer.com/chapter/10.1007/978-1-4612-3524-8_27
semanticscholar.org/…-Devi-Rao/b7238dc6e7574492ca62a44b13b36fac4ce7f76b
4) antidoping.sk/data/files/511_zoznam-zakazanych-latok-2020.pdf
5) sme.sk/c/4289532/kobylky-ficia-na-droge-stastia.html

wordpress.com/…g-in-the-slovak-republic-confirmation-of-genocide/
Raport ze Słowacji: „Testy” Covid zanieczyszczone nanotechnologicznymi hydrożelami i litem wordpress.com/…-contaminated-with-nanotech-hydrogels-and-lithium/
olek19801 shares this
33.5K
Analiza ze Słowacji "patyczków testów PCR" -potwierdzone ludobójstwo
V.R.S.
Rozumiem że "Anna od Jezusa" jest w hierarchii niżej od "Agnieszki od prawie całego Nieba"
V.R.S.
@Paweł Michał
Jak widać obok tzw. pato-streamów występują też pato-lokucje.
Bóg jest Miłością
@Paweł Michał , dawno się tak nie uśmiałem. Takie czasy, że nawet diabłom odbija
Z niechęcią, ale muszę przyznać, że grzechyński diabeł przy tym .... trzyma całkiem niezły poziom ( jeszcze)
mach60 shares this
3.5K
Album JasiaKrzysia.

Moje ciekawe artykuły
Magda20
darek104
Dusze które przyjeły te preparaty covidowe będa stracone. To Maryja i Jezus zapowiadali przed rozpoczęciem szczepień
Magda20
Osoby które były zmuszone wziazc będą uratowane przez modlitwę bliskich. U Anny od Jezusa podano "Tylko te dusze, które nie będą miały innego wyjścia i przyjmą tę szczepionkę będą chronione przez modlitwę i wiarę najbliższych. Zaś każda dusza, co uczyni to lekkomyślnie niech wie, że poniesie konsekwencje zła" pl.tl/2021-Maj-#6.htm