szuirad1
5700
Bardzo wartościowy artykuł

Liturgia w czasach zarazy - PCh24.pl

Obecnie niewątpliwie przeżywamy ogromną próbę wiary. I nie chodzi tutaj tylko o zachowanie zaufania względem dobroci Pana Boga w obliczu pandemii. …
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+

Dziś coraz więcej zaprzecza istnieniu szatana i Aniołów, nawet na akademiach teologicznych.

To prowadzi do negacji Boga.

Taką opinię, taką wiarę, szerzy
masoneria, która wdarła się jak się zdaje w najwyższe szeregi hierarchii kościelnej... Bo i jakżeby można inaczej wytłumaczyć zniszczenie uświęconej setkami stuleci kościelnej Tradycji, w tak krótkim czasie {posoborowym), jak wytłumaczyć …More
+

Dziś coraz więcej zaprzecza istnieniu szatana i Aniołów, nawet na akademiach teologicznych.

To prowadzi do negacji Boga.

Taką opinię, taką wiarę, szerzy
masoneria, która wdarła się jak się zdaje w najwyższe szeregi hierarchii kościelnej... Bo i jakżeby można inaczej wytłumaczyć zniszczenie uświęconej setkami stuleci kościelnej Tradycji, w tak krótkim czasie {posoborowym), jak wytłumaczyć to (posoborowe) masowe odejście od wiary, rozkład całych wspólnot zakonnych, ucieczkę dziesiątków tysięcy księży od swych obowiązków kapłańskich, zakonnych?

Jak wytłumaczyć to obniżenie kultu Najświętszego Sakramentu, przenoszenia Go z centralnego miejsca — głównego ołtarza na boczne, czy do kątów? Cześć Najświętszego Sakramentu bardzo zanikła. Maryja Matka Kościoła, której wielkie upomnienie w La Salette, Lurd, Fatimie, — Której Łzy i Krwawe Łzy — pozostawiają większość ludzi oziębłymi — stara się dziś jeszcze w ostatni sposób ostrzec ludzkość przed wiecznym potępieniem, przez to, że wybrała ofiarę zadośćuczynienia — ofiarną duszę, opętaną przez demony, jako swoją tubę, syrenę alarmową.

Na skutek wezwania
Najświętszego Imienia Jezus musiały demony wbrew swej woli i dla zbawienia dusz i ratunku Kościoła poczynić wypowiedzi.
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+

TO WSZYSTKO JEST POTRZEBNE - JAWNE ODSTĘPSTWO PASTERZY - NAKŁANIANIE DO PROFANACJI, APOSTAZJI, HEREZJI - LUDZIE PÓJDĄ DO TYCH, KTÓRZY MAJĄ WIARĘ PRAWDZIWĄ, A NIE ROBIĄ ZA MASOŃSKI TRZOS.

W CIEMNOŚCIACH, LATARNIĘ WIDAĆ NAJLEPIEJ.
Henri_Kumans
Ale jeszcze więcej i lepszych, orędowników mają Hiszpanie i Włosi.
szuirad1
Adam Białous: w trudnych czasach Polacy mają wielu orędowników w niebie!
: www.pch24.pl/adam-bialous--w…
Tymoteusz
Jaki ojciec, taka mama...