Henri_Kumans
Henri_Kumans

Francisco crea casa para ex religiosas que terminaron siendo “prostitutas”

Son como María Magdalena estas "prostitutas" pero.... al revés.

Zaskakujący komunikat episkopatu w sprawie zasłużonego arcybiskupa Jana Lengi

Biurokracja kościelna całkiem zatraciła przyzwoitość. Jak nie judaizm, to islamizmu, jak nie sodomia i gomoria to pachamama. Wszyscy powinni się obawiać kary za te wykroczenia.

Ekskluzywny wywiad z polskim prezydentem

Chodzi o to, że Niemcy uznały swoją winę, a Rosja nie. Grzechy nie popełnione nie mogą być odpuszczone. Ot co.

Św. Józef - Patron Kościoła naszych czasów

A kto wypowiedział te słowa: "Zaprawdę, powiadam wam: Między narodzonymi z niewiast nie powstał większy od Jana Chrzciciela"?

Rzadka to cnota - miłość - PCh24.pl

Jeżeli Bóg jest miłością, to właśnie ta cnota powinna być najczęstsza.

Babcie i dziadkowie wobec walca postępu - PCh24.pl

Kto to powiedział "Serce człowieka starego jest jak kaplica, do której wnoszą wciąż nowe i nowe trumny"?

31 lat temu siedział w fotelu z różańcem w ręku.Za chwilę otrzymał pierwszy cios...

Co najgorsze, że wszystkie te zbrodnie uszły bezkarnie, a córeczka szefa faszystowskiej junty wojskowej niejakiego "Wolskiego" żyje sobie na koszt państwa i daje wykłady z moralności i dobrego wychowania, na co dał się nabrać Grzegorz Braun.

Bp Guzdek: Jakże to jest ważne, byśmy się nie „zwilczyli”, byśmy stosowali metody godne chrześcijan…

Owce owcami, ale żeby pasterze i arcypasterze się nie "zwilczyli" w tym sęk właśnie.

Benedykt pod "całkowitą kontrolą" Gänsweina – Viganó

To w sumie ile jeszcze tygodni pozostało, bo się pogubiłem w rachunkach.

Benedykt pod "całkowitą kontrolą" Gänsweina – Viganó

Już dawno pisałem, że Benedykt powinien wezwać na pomoc Natanka, a z całą pewnością uratowałby pontyfikat. Nauczka na przyszłość jest taka aby nie wybierać na Papieży nieudolnych starców. Chrystus był bardzo młody. Starzenie się wyższych hierarchów Kościoła przypomina sytuację sowieckiego politbiura za czasów Breżniewa, a to świadczy o postępującej biurokracji! Ale już jest siekiera do pnia …More
Już dawno pisałem, że Benedykt powinien wezwać na pomoc Natanka, a z całą pewnością uratowałby pontyfikat. Nauczka na przyszłość jest taka aby nie wybierać na Papieży nieudolnych starców. Chrystus był bardzo młody. Starzenie się wyższych hierarchów Kościoła przypomina sytuację sowieckiego politbiura za czasów Breżniewa, a to świadczy o postępującej biurokracji! Ale już jest siekiera do pnia przyłożona.

Kapłaństwo amazońskie "zaprzecza sakramentalnemu charakterowi katolickiego kapłaństwa"

Gdyby wysłać do Amazonii różnych biurokratów watykańskich, tudzież studentów różnych teologii czy filozofii, to okazałoby się, że kapłanów jest za dużo. Kościół Święty matka nasza stał się instytucją biurokratyczną. Ciekawa sytuacja ma miejsce, jeżeli analizujemy stopnie wyższego duchowieństwa. Mamy: biskupa pomocniczego, biskupa tytularnego, arcybiskupa wreszcie kardynała. Ale wśród zwykłych …More
Gdyby wysłać do Amazonii różnych biurokratów watykańskich, tudzież studentów różnych teologii czy filozofii, to okazałoby się, że kapłanów jest za dużo. Kościół Święty matka nasza stał się instytucją biurokratyczną. Ciekawa sytuacja ma miejsce, jeżeli analizujemy stopnie wyższego duchowieństwa. Mamy: biskupa pomocniczego, biskupa tytularnego, arcybiskupa wreszcie kardynała. Ale wśród zwykłych prezbiterów stopnie zostały zniesione. Dawniej był wikary, proboszcz, dziekan, prałat infułat i tak dalej. Relacja jest następująca im mniej wiernych: tym więcej hierarchii.

,,SZAŁ CIAŁ" w Watykanie ! Ohyda zgorszenia od Franciszka

Miłe złego początki www.youtube.com/watch

2020-01-10_Operacja Synaj, X przykazan Bożych cz.5

Zupełnie nie rozumiem w jakim celu jeździć do Izraela. Grób Chrystusa - pusty, Świątynia Jerozolimska - pusta, Kościół naucza, że Bóg ją opuścił. Zatem nie ma Boga w Izraelu. Jak się nazywa miejsce bez Boga?

Biskup zniósł kredo w dniu Objawienia Pańskiego, by zadowolić niewierzących

Jan Paweł II jest odpowiedzialny za usunięcie krzyża z Oświęcimia. Od tego momentu rozpoczęły się wszystkie nasze problemy z Żydami. Kto usuwa krzyże?

„Nie zastąpi Ciebie nikt”. Hymn na 100-lecie urodzin Jana Pawła II

Cmentarze pełne są osób uważanych za "niezastąpione".

Skandal!!! Rosyjska gazeta: Duda nie ma prawa być w Izraelu. Polskę uważa się za wspólnika Holokaus…

Rosja szczeka, bo nie może ugryźć Polskiego Jaśniepana. Putin upadł nisko. Tak nisko jak zrobił to był zbrodniczy Jeżozwierz z Łubianki, z której Putin też pochodzi.

Ks. Dominik Chmielewski: Arka Przymierza będzie pokazana całemu światu

Ale w jakim celu Arka Przymierza miałaby być pokazywana całemu światu? Stary Testament się wypełnił. Grób Jezusa w Jerozolimie jest pusty, Bóg opuścił świątynię. Co to znaczy? To znaczy, że Boga tam nie ma. Jak się nazywa miejsce bez Boga? Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. Właśnie dlatego wyprawy krzyżowe nie odniosły skutku. Oni walczyli o pusty grób Chrystusa, a nie o samego …More
Ale w jakim celu Arka Przymierza miałaby być pokazywana całemu światu? Stary Testament się wypełnił. Grób Jezusa w Jerozolimie jest pusty, Bóg opuścił świątynię. Co to znaczy? To znaczy, że Boga tam nie ma. Jak się nazywa miejsce bez Boga? Niech każdy sobie sam odpowie na to pytanie. Właśnie dlatego wyprawy krzyżowe nie odniosły skutku. Oni walczyli o pusty grób Chrystusa, a nie o samego Chrystusa.

Tajemnicze łzy płyną z figury Maryi. Opublikowano wyniki badań

Aż strach się bać! Co za potworna sytuacja musi panować w niebie, że nawet figurki zamiast się radować szczęściem niebieskim, płaczą.

Nie dano zgody na zabranie głosu przez prezydenta Polski. Tłumaczenie dyrektora Yad Vashem zaskakuj…

Jakby Duda miał trochę jajec to by zorganizował obchody konkurencyjne, tego samego dnia, w Oświęcimiu. Bez niemieckiej faszystki. I tyle.

Prezydent Andrzej Duda: Nie pojadę do Jerozolimy

Pojedzie czy nie pojedzie nie ma żadnego znaczenia. Obserwując twarze Pana Prezydenta Dudy, Pana Prezydenta Jaruzelskiego i Wiktora Suworowa można odkryć jedną wspólną cechę. Wszyscy trzej są pucułowaci. Dlaczego?