01:00:41
Obywatel10
4111K
POLSKÁ STIGMATIČKA KATARZYNA SZYMON Slovenská verzia 625MB. www.KatarzynaSzymon.pl +++ PÁN A KATARÍNKADokumentárny film o živote a smrti poľskej stigmatičky Kataríny Szymon - spracovaný na DVD …More
POLSKÁ STIGMATIČKA KATARZYNA SZYMON Slovenská verzia 625MB.

www.KatarzynaSzymon.pl +++
PÁN A KATARÍNKADokumentárny film o živote a smrti poľskej stigmatičky Kataríny Szymon - spracovaný na DVD pri príležitosti stého výročia jej narodenia na základe dekrétu Svätého otca Pavla VI. "Acta Apostolica Sedia' zo dňa 29. 12. 1966, ktorý umožňuje šírenie informácií o nových zjaveniach, milostiach, zázrakoch a pod. bez imprimatur.
+++
Tento film (Slovenská verzia - DVD - 3,9GB ) si môžete zdarma stiahnuť z internetu >
www.KatarzynaSzymon.pl
Film je určený na verejné použitie - je možné ho kopírovať a šíriť.
+++
Katarínka bola obdarená výnimočným bohatstvom mystických prežitkov. Keď vlastnými silami nemohla prísť do kostola – dostávala Sväté prijímanie z Neba.Tento zázrak sa opakoval viackrát v prítomnosti mnohých svedkov.
"To bola taká radostná chvíľa, keď Pán Ježíš prichádzal ku Katarínke v podobe bielej Hostie. Nie je možné to vyjadriť. Ale predovšetkým tá nadpozemská vôňa - nepriraditeľná k žiadnemu parfumu, k žiadnym ľaliám, žiadnym ružiam. Keď Pán Ježiš zostupoval do úst Katarínky, všetci s radosťou pokľakli, pretože to ku Katarínke prichádzal živý Pán Ježiš. Pán Ježiš dlho, veľmi dlho bol na jazyku. Kto niesol Hostiu, to sme nevideli. Hostia putovala akoby vzduchom ku Katarínke na jazyk. Neskôr Katarínka rozprávala, že to sám Pán Ježiš ju priniesol, že bol bosý, v bielom odeve, dlhom odeve. Ale ani kúsok zdravého tela na sebe nemal, akoby bol celý nožom pobodaný. Mal na tele väčšie a menšie jazvy, ako ľudské hriechy. Týmto spôsobom jej Pán Ježiš sám dával svoje telo. To boli najšťastnejšie chvíle v mojom živote'.
Svedectvo je možné vidieť vo filme PÁN A KATARÍNKA

+++
ŽIVOTOPIS:
Katrína Szymon sa narodila 21. 10. 1907 v Studzieniciach. Krst a Prvé Sväté Príjímanie prijala vo farskom kostole v Pszczynie. Keď mala jeden rok, umiera jej matka. Od detstva boli u nej badateľné sklony k modlitbe, kontemplácii a samote. Smútok jej srdca rozumel iba Boh. 8. marca 1946, počas Veľkého Pôstu, bola obdarovaná stigmami na obidvoch dlaniach a chodidlách, na pravom boku a na čele. Z jej očí sa ronili tiež krvavé slzy. Obdarovaná bola aj zázračnými darmi, napríklad takými ako stretnutie s Pánom Ježišom, Matkou Božou a Svätými, mala dar bilokácie, to znamená že sa mohla nachádzať súčasne na dvoch miestach ako aj v inom čase, prenikania do ľudských sŕdc a svedomia, hovorila cudzými jazykmi (napríklad po hebrejsky, po nemecky, hoci nevedela čítať ani písať). Veľakrát, tak ako potvrdzujú svedkovia, „Sväté príjímanie zostupovalo z Neba a spočívalo na jej ústach“. Tento zázrak, svedectvá a iné fakty sú natočené na filme, ktorý si každý môže bezplatne stiahnuť alebo pozrieť na internetovej stránke
www.KatarzynaSzymon.pl. Stigmy spolu s utrpením trvali 40 rokov, až do jej smrti. Poslania z Neba, odovzdávané jej počas extáz, sú v súlade s náukou Kostola. Mimoriadna pokora a nezvyčajné utrpenie, ktorými prešla, vylučujú akékoľvek pochybnosti pri rozoznávani jej charizmát. Sú taktiež zárukou svätosti.
V roku 1983 sa s ňou v Katoviciach stretol Ján Pavol II., objal ju a biskupovi Bednorzowi, ktorý ho sprevádzal, povedal: „Prosím Vás, postarajte sa o túto osobu.“ Zomrela 24. augusta 1986. Na pohrebe Kataríny Szymon sa zúčastnilo okolo 20 000 osôb, z čoho veľkú časť tvorili kňazi.

+++
Tento film vznikol v priebehu rokov 1985 – 1989. Práce na filme sa zúčastnili: Barbara, Nina, Roma, Andrzej, Benedykt, Edward, Jerzy, Zbigniew a mnoho, mnoho ďalších. Tí všetci boli iba: ”Neužitočnými služobníkmi”, ktorých mimoriadne jemným a súčasne vnímateľným spôsobom viedla Panna Mária Matka Božieho Milosrdenstva.
+++
Na cintoríne, kde sa nachádza hrob Kataríny Szymon, je možné dôjsť zo stanice v Katoviciach autobusom č. 37, 668 alebo 689 (cena lístka 2,40 PLN, lístok kupovaný v autobuse - 3,60 PLN)
Cintorín sa nachádza pri kostole sv. Trojice - 40-750 Katowice-Kostuchna ul. T. Boya Żeleńskiego 34 (vchod z ulice Migdałowców)
V blízkosti kostola býva pani Marta Godziek, u ktorej Katarína Szymon v závere života bývala (ul. Stabika 50A). U pani Marty Godziek môžete dostať knižky a iné materiály o živote a smrti Kataríny Szymon.

+++
Distribúcia kníh a filmov (Slovenská verzia - DVD - 3,9GB):
P.P.H. „Arka” Wrocław - Poland

www.ppharka.hg.pl ; email: ppharka@wp.pl
tel. 0-71-339-86-80, 0-71-339-81-18
+++
Rozvoj film:
Studio Art-Video Gdynia – Poland

www.sartv.com.pl ; tel. 601-65-21-15
KUKY1212 shares this
5
dokument.
p.m.z GuadalupeMore
dokument.

p.m.z Guadalupe
robomiso shares this
33
Duchovná Cesta.
filmMore
Duchovná Cesta.

film
mjablko shares this
24
Duch-film.
Duchovní videa a filmyMore
Duch-film.

Duchovní videa a filmy
Stylita shares this
30
Dokumenty.
...
výběr dokumentů o víře , svatých z české a slovanské sekceMore
Dokumenty.

...
výběr dokumentů o víře , svatých z české a slovanské sekce
Ob10ang
SERDECZNE SŁOWA PODZIĘKOWANIA za wspaniałe - prosto z serca - komentarze i świadectwa.
W tym tygodniu ukazały się już wersje w 10 językach i to wersje o wyraźnie LEPSZEJ JAKOŚCI filmu (625MB).
Prosimy o zmianę linków na te lepsze wersje.

Polecamy też stronę www.KatarzynaSzymon.pl - aktualnosci, kontakt i wiele ciekawych informacji (o Katarzynce jest także na stronie www.prorocykatolik.pl )
Oto …
More
SERDECZNE SŁOWA PODZIĘKOWANIA za wspaniałe - prosto z serca - komentarze i świadectwa.
W tym tygodniu ukazały się już wersje w 10 językach i to wersje o wyraźnie LEPSZEJ JAKOŚCI filmu (625MB).
Prosimy o zmianę linków na te lepsze wersje.

Polecamy też stronę www.KatarzynaSzymon.pl - aktualnosci, kontakt i wiele ciekawych informacji (o Katarzynce jest także na stronie www.prorocykatolik.pl )
Oto linki do tych nowych wersji:

Lepší kvalita provedení: Better quality versions: Bessere Qualität Ausführungen: Versions de meilleure qualité: Mejor calidad de las versiones: Версии лучшего качества:

angielski-English-625 -gloria.tv/post/UFpiDzX6333a2ozJJdPi3tUzK
dunski-Danske-625 - KATARZYNA SZYMON POLSK STIGMATIKER Danske version 625 MB
czeski- Česky-625 - POLSKÁ STIGMATIČKA KATARZYNA SZYMON Česká verze 625MB
hiszp-Español-625 - ESTIGMATIZADA POLACA KATARZYNA SZYMON Versión española 625MB
słow-Slovenský-625 - POLSKÁ STIGMATIČKA KATARZYNA SZYMON Slovenská verzia 625MB
port-Português-625 - CATARINA SZYMON ESTIGMATIZADA POLACA em português 625MB
ros-Русский-625 - ПОЛЬСКАЯ СТИГМАТИЧКА КАТАЖИНА ШИМОН на русском языке …
niem-Deutsch-625 - Polnische Stigmatikerin Katharina Szymon - Deutsche Version 620 MB
franc-Français-625 - LA STIGMATISEE POLONAISE CATHERINE SZYMON Version française 625MB
wloski-Italiano-625 - STIGMATICA POLACCA KATARZYNA SZYMON Versione italiana 625MB
polski dla niesłyszących (z polskimi napiami ):
POLSKA STYGMATYCZKA KATARZYNA SZYMON dla niesłyszących wersja polska 625MB