pl.news
12.4K

Pedo nagonka: Członek Opus Dei przechodzi piekło

W listopadzie 2018 Sąd Rejonowy Vizcaya (Hiszpania) skazał José María Martíneza, członka Opus Dei, na 11 lat odsiadki. Wyrok następnie złagodzono do 2 lat. Martínez opublikował swój zarys zdarzeń …More
W listopadzie 2018 Sąd Rejonowy Vizcaya (Hiszpania) skazał José María Martíneza, członka Opus Dei, na 11 lat odsiadki. Wyrok następnie złagodzono do 2 lat. Martínez opublikował swój zarys zdarzeń na łamach JoseMariaMartinezGaztelueta.com. Oto streszczenie:
Po polowaniu na księży pedryli napędzanym przez oli-media Martinez został fałszywie oskarżony o "molestowanie" pewnego Juana Cuatrecasasa w czasach, kiedy to Martinez był jego nauczycielem w Opus Dei Gaztelueta College w Lejona (lata 2006-2010).
Martinez od początku utrzymywał, że jest niewinny i cały czas trzymał się tej samej wersji zdarzeń, podczas gdy Cuatrecasas i jego rodzina co chwilę wyskakiwali z inną opowiastką.
Śledztwo przeprowadzone przez Watykan oczyściło Martineza z zarzutów.
Po tym, jak usłyszał wyrok, Martinez zapadł na chorobę nowotworową, która, jak mawia, była kropką nad "i" niesprawiedliwości, jakiej doświadczył.
Rzekoma ofiara jedzie na lekach psychotropowych od 10 roku życia, czyli na długo przed poznaniem …More
Geminiano Secundo
Wielka Nierządnica w akcji - [Ap 17, 6]:
I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa,
a widząc ją bardzo się zdumiałem.