Zvláštne: František Má Problémy s Kolenom

František počas generálnej audiencie 26. Januára prezradil, že trpí zapáleným väzivom v pravom kolene, kvôli ktorému je chôdza a chodenie hore a dole po schodoch bolestivé.

Po tom, čo ho lekár informoval, že takýto zápal postihuje väčšinou len starších ľudí, poznamenal: „Neviem, prečo sa mi to stalo.

Výskyt tohto problému je skutočne zvláštny, keďže František nikdy nepoužíva kolená na kľačanie.

#newsCukatjzyxv

ľubica
Při opětovné četbě knihy „Proroci osvícenství“ od historika Vincenza Ferroneho (vydavatel Laterza, 2000) zjišťuji na straně 230, že kult Pachamamy zavedl v osmnáctém století (a Pachacamac) do neapolského zednářství Raimondo di Sangro, princ z Sansevero (1710 -1771) nejslavnější italský esoterik, spolu s Cagliostrem z 18. století, velmistrem a největším představitelem tradičního egyptského …More
Při opětovné četbě knihy „Proroci osvícenství“ od historika Vincenza Ferroneho (vydavatel Laterza, 2000) zjišťuji na straně 230, že kult Pachamamy zavedl v osmnáctém století (a Pachacamac) do neapolského zednářství Raimondo di Sangro, princ z Sansevero (1710 -1771) nejslavnější italský esoterik, spolu s Cagliostrem z 18. století, velmistrem a největším představitelem tradičního egyptského ritu, nejmagičtějšího, okultistického a mysteriózního ritu svobodného zednářství.

Církev Jorge Bergoglia proto zjevně učinila pouze novopohanskou - amazonskou volbu třetího světa (což je už samo o sobě strašné) tak, že ve skutečnosti otevřeně uctívá okultní entity, které se již po téměř tři staletí uctívají v nejtemnějších zednářských lóžích, jak to dokládá Ferrone (kniha je z roku 2000). Je to sekulární historik, který nemá žádný předpojatý postoj ke svobodnému zednářství.

Bergoglio tento kult beztrestně vynesl v církvi na světlo slunce.
Bergoglio v roli velmistra. Ve skutečnosti v roli daleko horší.

Martino Mora Chiesa e post Concilio

Viz:

POZNÁMKA:

Z pramenu Chiesa e post Concilio během noci z 1. na 2. února byl tento krátký článek odstraněn a není možné se ho dohledat ani nabízenými nástroji. Objevil se však již v originálu na internetu, kam cenzura redakce nedosáhne. Zřejmě vadí současné prosynodní Bergogliově kampani .
Metod
Lutherová, kopať do katolikov je váš genetický mód, miesto toho, aby ste mali lásku Kristovú, celá Vaša viera je založená na nenávisti! Zlé! Ste v službách Diabla!
Martina Bohumila Lutherová
U nás se říká na posr....o i haj.l spadne./vše se na něho svede/
nebo také a to se mi líbí: Ucta je více jak láska
Peter(skala)
to som ešte nepočul, zaujimal by ma nejaký priklad, kedy ucta je viac ako laska. Niečo konkreetne zo života 🤔
Martina Bohumila Lutherová
Jak padne úcta tak padne láska.
Převeď si to do běžného života.
Proto je úcta více-tou nic nepokazíš.
Martina Bohumila Lutherová
Potom ještě: Úctu dej kažému-
usměv jen někomu -
lásku srdce své daruj Pánu Bohu.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Iba vtedy používa kolená na kľakanie keď treba sa klanať moslimom,modlam a tomuto svetu.
Peter(skala)
môže to mať suvis, lebo ako sa hovorí: čím človek hreší, na to doplatí