Francúzsko bude napadnuté bezcitnými cudzincami

Marie-Julie Jahenny – Francúzsko bude napadnuté bezcitnými cudzincami. Z denníčka Marie-Julie, 31. augusta 1900 Pán Ježiš pozerajúc na francúzsky parlament: Jeho nahnevaný pohľad spočinul na tom …More
Marie-Julie Jahenny – Francúzsko bude napadnuté bezcitnými cudzincami.
Z denníčka Marie-Julie, 31. augusta 1900

Pán Ježiš pozerajúc na francúzsky parlament:
Jeho nahnevaný pohľad spočinul na tom mieste, kde zákony sú tvorené, na tomto mieste, odkiaľ už nevládne viac kráľ, ale nepriatelia Ježišovi, ktorí tam vládnu a rozkazujú.
„Francúzsko, ktoré predtým bývalo tak nádherné, stratilo svoju česť a dôstojnosť. Bude napadnuté bezcitnými cudzincami bez zmilovania. Budú lámať jeho deti, zničia jeho múry, budú boriť jeho sväté chrámy. Pán a jeho služobníci budú zasiahnutí, zašpinený a bez domova…
Cudzinec vstúpi do najstaršej dcéry Cirkvi (krajiny francúzskej) s celou svojou armádou a dĺžka jeho pobytu bude nameraná Mnou a Ja ich zastavím. A ako ich zastavím, dám povstať záchrancovi pre zvyšok Mojich detí (Veľký francúzsky kráľ). Prejde celý Východ a bude sa zdať, akoby prišiel z ďalekého severu.“
Vysychajúci Eufrat odhalil väzenie anjelov povolaných zabiť 1/3 ľudí. (VIDEO)
Bude máličko pravých …More
Mira393
Marťas to jsou ruské BVP a za nimi ZIL...
Mira393
francouzká armáda používá VBCI
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nerozumiem vám o čo vám ide. Vždy sú to iba ilustračné obrázky alebo foto pri príspevku. Nie náhodou proroctvá hovoria o tom,že armáda bude pochodovať z východu a že bezbožné Rusko bude bičom pre hriešny svet ?? Takže na rusku armádu to veľmi sedí tá fotka.
Mira393
spíše si myslím že Francúsko bude zničené ze vnitř tzv. Francouzi (Arabskými muslimy), rusové to tak daleko neobsadí, Francie je příliš daleko od Ruska a odpor bude tuhý vůči postupu komunistům.
Francie a Anglie mají také atomové zbraně takže pokud si myslíte že by proti Rusku byla bezbranná tak se mýlíte, ale jak jsem říkal zničí ji tzv. novodobí Francouzi.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja sa podľa proroctiev orientujem nie podľa dohadou a špekulácií. V proroctvách väčšinou som nezaznamenal jadrovú vojnu možno, že som prehľadom to už neriešim, ale iba obyčajnú vojnu tak ako bola 1 a 2 svetová vojna len 3 by mala byť silnejšia ako tie dve spolu dokopy a dohromady celosvetovo. Moslimovia budú mať v tom veľkú rolu to je pravda.
Mira393
furt si myslím že se rusové musí spojit s číňany jinak Evropa a jejich armády sú silné na to aby jich odrazili, ono je také v proroctví rudy drak s medvědem...co je asi rudý drak a medvěd???
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Čína s Ruskom sa spojí a dokopy s moslimskými krajinami.
Mira393
to nevím jestli rusové by šli s muslimami....
Mira393
sice Írán podporují ale muslimy nemusí, Írán podporují jen proto že je proti USA
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však v Rusku je na prvom mieste viac moslimov ako kresťanov a kirill apostaza sa pýšil nedávno,že spája islam - moslimov s kresťanstvom a že máme toho istého boha. Stávajú sa teraz viac mešít v Rusku ako chrámov tak isto aj vo svete. Hlavný chrám v Moskve je pre všetkých moslimsko-kresťansko-hinduisticko a neviem ešte aký.
Mira393
já jsem říkal že su to všecí magoři...aj rusáci aj západní vlády naslouchající Londýnským bankéřům, zničí celu Evropu, to co naši otcové tvrdě bránili před hordama muslimů a na čem byla krestanská Evropa založená.
Peter(skala)
@Mira393
spomen si na to, kto a ako položil francuzsku armadu an čele s Napoleonom:
Ruske vojska zašli až do Francuzska, takže v dnešnej dobe by už vôbec nemali problem a ani nebudu mať zajsť až do Francuzska
Mira393
my s tým asi nic neuděláme, kdyby byla aspoň jedna strana pravdivá ale obě strany které teď bojují na Donbase su na *****
Co je to pravda, čistá jako krištál a průzračná jako sklo???
Každý si ju dobarvuje jak chce, k obrazu svému.
Mira393
Proto čekáme jestli skutečně Kristus přijde (jak slíbil).
One more comment from Mira393
Mira393
Napoleon byl vůl, silou lidstvo nikdy nikdo nesjednotil.
Proč Římská říše byla jednou z nejdéle trvajících říší v dosud známé historii lidstva??
Peter(skala)
... pretože na jej čelo Boh dosadil svojich vyvolených...
Rímsko-nemecká ríša – Wikipédia