V Abú Zabí sa otvára „Abrahamov rodinný dom“ s kostolom, mešitou a synagógou

16.2.2023 otvorili projekt pápeža Františka a moslimského imáma, ich spoločné dieťa: Abrahámovský rodinný dom s mešitou, synagogou a kostolom. Hádajte, bude v tom "kostole" náš Pána? ....Tu už nejde …More
16.2.2023 otvorili projekt pápeža Františka a moslimského imáma, ich spoločné dieťa: Abrahámovský rodinný dom s mešitou, synagogou a kostolom. Hádajte, bude v tom "kostole" náš Pána?
....Tu už nejde o spásu, o učenie nášho Pána /niektorí to už pochopili/ , ide o bratstvo, kde sa stierajú všetky rozdiely a ktorého cieľom je šťastný život na zemi.
Jednotné svetové náboženstvo práve uzrelo svetlo sveta.
Prikladám 3 krátke videá:
Abrahamic Family House Inauguration Ceremony
Abu Dhabi's Abrahamic Family House 'Place Reflects UAE's Vision",,
Know More About The Three Houses of Worship at Abu Dhabi's Abrahamic Family House
informácie čerpané z webu Novus Ordo Watch tu, kto si chce aj članok preložiť 'Abrahamic Family House' with Church, Mosque, and Synagogue opens in Abu Dhabi NOVUSORDOWATCH.ORG 'Abrahamic Family House' with Church, Mosque, and Synagogue opens in Abu Dhabi
Laco Bajzo
Na zvrátených pseudokresťanov z neviestky už prichádzajú hrozné Božie tresty.
Čo oni na to?
Aby im náhodou nedošlo ,že to je za ich vierolomnosť a farizejstvo ,tak im diabol cez svoje presladené posolstvá a varovania nahovára ,že to je očisťovanie :)
To sa sa Bergogliánskym poislamčeným ovečkám bude páčiť :
Luz de Maria a aktuálne posolstvo Ježiša Krista ku zemetraseniu v Turecku
Deponativ.info
Bludařům a lhářům, modlářům v čele s Marií stále a vytrvale, dnem i nocí bude seslán blud. Takový blud, kterého si váží nejvíce, protože pravda a její hledání pro ně bylo bezpodmínečné, trapné, zbytečné až urážející.
Zuz S
Evokuje mi to videnie A.K. Emmerichovej - "novocirkev pozira vsechny a scerna" (PROROCTVA KATOLICKYCH SVATCOV A MYSTIKOV) PROROCTVA KATOLICKYCH SVATCOV A MYSTIKOV
Deponativ.info
A tak vznikne falešné antináboženství chrislam
Laco Bajzo
Falešné náboženství talmudský chrislam vznikol už na IIVat. koncile. Už v Nostra Aetáte ovečkám oznámili ,že Aláh je vraj ten istý Boh ,ktorému sa klaňajú aj kresťania.
Také "drobnosti" ,že Aláh nemá syna ,ale len tri dcéry a dal mohamedánom iné náboženstvo ,ako Ježiš ,to veriaci z lásky k bludom milostivo prehliadli. :)