Edward7
231.4K

Nowe cyfrowe „pieniądze” oznaczają koniec całej ludzkiej wolności... chip wszczepiony do ludzkiego …

Rosja wprowadza cyfrowego rubla CBDC... Przywódcy narodów wyglądają dla siebie jak wrogowie, ale jedynymi wrogami jesteśmy my sami. Leo Hohmann Członkowie Światowego Forum Ekonomicznego są oszołomieni …More
Rosja wprowadza cyfrowego rubla CBDC... Przywódcy narodów wyglądają dla siebie jak wrogowie, ale jedynymi wrogami jesteśmy my sami.
Leo Hohmann
Członkowie Światowego Forum Ekonomicznego są oszołomieni „postępami” w kierunku globalnej „cyfrowej gotówki”, podczas gdy rządy na całym świecie przygotowują się do pełnowymiarowych społeczeństw bezgotówkowych.
Podczas letniego spotkania WEF w Chinach w zeszłym miesiącu uczestnicy po prostu nie mogli powstrzymać podekscytowania szybkim rozwojem cyfrowych walut banku centralnego lub „CBDC”.
CBDC to programowalne tokeny działające na platformie blockchain zasilanej sztuczną inteligencją, która doprowadzi do stopniowego końca wszelkiej ludzkiej wolności. Twoja swoboda przemieszczania się i swoboda dokonywania zakupów produktów lub usług, które rząd i jego partnerzy korporacyjni uznają za niebezpieczne dla środowiska, zdrowia publicznego lub z jakiegokolwiek innego powodu, zostaną łatwo uregulowane, ograniczone i wręcz zakazane.
Nie zapomnij, co dr …More
Ago Him shares this
22
Monika Grom shares this
321
Iwona I Sebastian
To dlatego trzeba robić zapasy jedzenia, leków itd..
Monika Grom
W sierpniu lub października szykują krach! - 40 minuta nagrania Rumble: CYFROWE EURO I WIELKI KRACH. JAK SIĘ OBRONIĆ - Ewa Pawela
wacula25wp.pl
Ostatecznym celem badań jest opracowanie chipów, które mogłyby być wstrzykiwane do ciała za pomocą igły podskórnej i przekazywałyby z powrotem informacje o lokalnych procesach zachodzących w organizmie za pomocą ultradźwięków. Obecnie chip mierzy tylko temperaturę ciała, ale zespół planuje rozszerzyć zakres dostępnych badań diagnostycznych.