pokorny
Dva týždne je inkubačná doba vírusu SARS CoV2 (koronavirusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID19), dva týždne je zhruba doba, po ktorej sa u časti chorých výrazne zhoršuje zdravotný stav. Vírus je zákerný práve v tej dobe, keď nevidíme, že by sa dialo niečo zlé. Je veľmi infekčný a za tú dlhú dobu, keď nevidíme, že by sa niečo dialo, stihne nakaziť tak veľké množstvo ľudí, že keď dôjde k tomu, že …More
Dva týždne je inkubačná doba vírusu SARS CoV2 (koronavirusu, ktorý spôsobuje ochorenie COVID19), dva týždne je zhruba doba, po ktorej sa u časti chorých výrazne zhoršuje zdravotný stav. Vírus je zákerný práve v tej dobe, keď nevidíme, že by sa dialo niečo zlé. Je veľmi infekčný a za tú dlhú dobu, keď nevidíme, že by sa niečo dialo, stihne nakaziť tak veľké množstvo ľudí, že keď dôjde k tomu, že naplno vidíme jeho prejavy, udrie veľmi silno. Tie maximá sa opakujú zhruba po týždni, ale zakaždým sú vyššie a vyššie. A čím sú vyššie, tým rýchlejšie to rastie. Napr. ČR mala včera (13.10.2020) zistených 8325 nakazených ľudí (za jeden deň) a počet ľudí ktorí zomreli na COViD19 za jeden bol 55 (dňa 12.10.2020). Kým pred dvoma týždňami, k 1.10.2020 to bolo 3496 nakazených, k 15.9.2020 to bolo 1673, k 1.9.2020 "iba" 499 nakazených. Za necelý mesiac a pol je ich šestnásť násobne viac (16 x viac). Počet úmrtí za jeden deň: dňa 1.9.2020 jedno úmrtie, tak to bolo zhruba celé leto, potom sa to zrýchlilo, dňa 15.9.2020 zomrelo 10 ľudí, 29.9.2020 to bolo už za jeden deň 20 ľudí, a včera hovorili o 55 ľuďoch za jeden deň. Rastie to šialene. Píšem o ČR, tam sa to dá pozrieť (onemocneni-aktualne.mzcr.cz/covid-19) a sú kúsok pred nami. My sme mali, minulý týždeň skoro 2000 prípadov v jeden deň, oni mali po prvý krát 4000 (je ich dvakrát toľko ako nás) dňa 6.10.2020, to je pred týždňom. Nechcem strašiť, len ukázať, že to rastie exponenciálne, to znamená, že s časom je prírastok zakaždým vyšší a vyšší a čím je vyšší, tým rýchlejšie to rastie. Že už proste nemáme čas. Ukáže sa to o tie dva týždne, kedy oni budú musieť s najväčšou pravdepodobnosťou všetko zavrieť, a my, máme šancu, že keď sme prijali opatrenia a budeme ich dodržiavať, že to ešte nie po dvoch týždňoch, ale neskôr určite začne klesať.
Renata Nad
Môj milučký KDHáčik. V tvojich informáciách je veľký háčik. Buď tieto dezinformácie čo tu šíriš robíš za peniaze, alebo si taký naivnučký a hlúpučký. Háčik je aj v tom, že tvoje dezinformácie pochádzajú všetky z maistreamu a tzv. vládnych zdrojov, ktoré všetky robia na príkaz. Nepíšeš tu nič nové, každý je nimi bombardovaný od rána do večera. Už nám aj z chladničky vyskakujú! Moji priatelia …More
Môj milučký KDHáčik. V tvojich informáciách je veľký háčik. Buď tieto dezinformácie čo tu šíriš robíš za peniaze, alebo si taký naivnučký a hlúpučký. Háčik je aj v tom, že tvoje dezinformácie pochádzajú všetky z maistreamu a tzv. vládnych zdrojov, ktoré všetky robia na príkaz. Nepíšeš tu nič nové, každý je nimi bombardovaný od rána do večera. Už nám aj z chladničky vyskakujú! Moji priatelia lekári sa smejú z takýchto hlúpostí. Som zvedavá čo budeš hovoriť, ak tie všetky podvody výjdu na povrch. Schováš sa do myšacej diery a budeš sa tváriš "ako ja nič ja muzikant", ako pri ostatných svinstvách na ktorých sa zúčasťňovalo KDH a potom sa tvárili, že oni nič.
tovika
Toto je moje tělo...smlouva nová a věčná, to čiňte na mou památku. Nebudete-li jíst mé tělo..., nebudete mít v sobě život. Kdokoli pro mě ztratí svůj život, nalezne ho(parafrázováno)…!!!
Maros Halak
Vážení. Neviem či ste tu všetci kompletní, alebo ste pritajení? Vy ste veriaci? Koho veríte? Moc? Peniaze? Pozemský život? Ako vôbec môže kresťan-katolík diskutovať o nejakom zákaze SV. Omší? Buď nám náš Pán Ježiš Kristus zanechal povinnosť sláviť na jeho česť a pamiatku a pre naše pozemské a večné dobro SV. Omše, alebo nie??!! Čo to tu meliete, ste vy vôbec pri zmysloch? Veď SV. Omša ako …More
Vážení. Neviem či ste tu všetci kompletní, alebo ste pritajení? Vy ste veriaci? Koho veríte? Moc? Peniaze? Pozemský život? Ako vôbec môže kresťan-katolík diskutovať o nejakom zákaze SV. Omší? Buď nám náš Pán Ježiš Kristus zanechal povinnosť sláviť na jeho česť a pamiatku a pre naše pozemské a večné dobro SV. Omše, alebo nie??!! Čo to tu meliete, ste vy vôbec pri zmysloch? Veď SV. Omša ako Eucharistická obeta sa slúži aj za účelom nášho duchovného a telesného uzdravovania! SV.Omšu spolu s Eucharistiou nepotrebuje Pán Boh, ale človek, aby bol permanentne duchovne aj telesne uzdravovaný. Môže sa vôbec niekto z Eucharistie nakaziť? Nakazil sa vôbec niekto pri SV. Omši? Tu nenesie zodpovednosť za svoje choré rozhodnutia premiér krajiny spolu so skorumpovaným hlavným hygienikom a jeho skorumpovaným a skonšpirovaným štábom. V prípade SV. Omší majú plnú zodpovednosť katolícky biskupi Slovenska. Svojím rozhodnutím a pridaním sa na stranu skorumpovanej svetskej moci vlastne na celej čiare spochybnili význam SV. Omše ako Eucharistickej obety. Namiesto toho, aby katolícky biskupi Slovenska vyzvali veriacich na ešte väčšiu účasť na SV. Omšiach a príjímaniu Eucharistie, aby boli chránení od toho tak "strašného Corona víru", tak im ešte zakážu SV. Omše a keď príjímanie Eucharistie, tak iba na ruku. Kladiem si otázky, sú títo naši biskupi vôbec normálni? Sú to vôbec veriaci ľudia? Čo je toto za ľudí? Takéto rozhodnutie predsa môže urobiť iba neveriaci človek, alebo vydierateľný človek na ktorého sú v šuflíku schované kompromitujúce materiály, alebo člen nejakej lóže, ktorý je hlboko zakonšpirovaný! Predsa pre nás veriacich je logické, že ak ten vírus je taký smrtiaci o to viac by sme mali byť fyzicky prítomní na SV. Omši a príjímať Eucharistiu!
Peter(skala)
chapem tvoju rozhorčenosť a smeruješ správnym smerom - k biskupom, len nie je omša ako sv.omša, čo si nakoniec aj vystihol, ked si poukazal na prijmanie do ruky. Preto zakaz verejných sv.omší je trest Boží cez politikov pre tých, čo prijmali do ruky.

Problem však sa týka aj tých čo prijmali do ust a medzi nimi boli aj tí, čo rozdávali do ust - biskupi Chautur a Vasil + další knazi. Teraz sa im …More
chapem tvoju rozhorčenosť a smeruješ správnym smerom - k biskupom, len nie je omša ako sv.omša, čo si nakoniec aj vystihol, ked si poukazal na prijmanie do ruky. Preto zakaz verejných sv.omší je trest Boží cez politikov pre tých, čo prijmali do ruky.

Problem však sa týka aj tých čo prijmali do ust a medzi nimi boli aj tí, čo rozdávali do ust - biskupi Chautur a Vasil + další knazi. Teraz sa im vzalo aj to, čo si mysleli, že mali...
Chceli si to nechať pre seba v tajnosti a nakoniec o to prišli.

Takže ako vraviš treba upierať zrak na biskupov, aby oni sa vzopreli svetskej mašinerii a vzdorovali im riadnym vysluhovaním Sviatostí.
Coburg
Vaša reč nech je áno - áno a nie-nie. Čo je navyše, pochádza od Zlého (Mt 5, 37) A my? Aj áno, aj nie! Alebo niekedy áno a inokedy nie... Teda sme pod vlekom Zlého.
Hermenegild
Píšu, že 6 ľudí od štvrtka, ak je to rodina žijúca pospolu, aj viac. Modlime sa za kňazov, aby dávali ovečkám každý deň duchovný pokrm, ktorý nie je zakázaný, zvolaním jednotlivých rodín po individuálnom slávení neverejných sv. omší.
Pravda bude skryta
To prijímanie na ruku muselo byť zastavené a tak sa stalo. Ak to bude potom pokračovať, príde new age.
pokorny
O dva týždne pochopíte. Požehnaný deň Vám prajem.
Janka S.
Pokorný, čo pochopíme o dva týždne. Vieš niečo, čo my nie?
Ondrej Ukazovak
Súdruh "pokorny" je KDHácky adlátus. KDHáci vedia predsa všetko a sú jediní povolaní a vyvolení hovoriť vo veciach viery. Veď my ostatní sme iba plebs a oni sú prevažne z "vyvoleného" národa. My to pochopíme až keď ONI rozhodnú. Mám ešte v pamäti, ako tento nepokorný "pokorny" verboval pred voľbami čitateľov tohoto webu do volieb za KDH. Nech mu je Boh milostivý!
Coburg
Najvyššie božstvo na Slovensku je teda šport.
Peter(skala)
...tiež som si všimol, že niečo zo športu ponechali
Ináč viete že vlada podporuje gemblerstvo z dani štat.poplatnikov?
TIPOS - oficiálne je dotované zo štat.daní.
Schvalovala to vlada pred tým a aj teraz.
Mafia tam perie špinave peniaze a ešte cicaju z daní.
TIPOS by mali uplne zrušiť ako aj iné hazardne hry.
ŠPORT nie len na Slovensku je tiež "ihriskom" organizovaného zločinu, preto tam su vynim…More
...tiež som si všimol, že niečo zo športu ponechali
Ináč viete že vlada podporuje gemblerstvo z dani štat.poplatnikov?
TIPOS - oficiálne je dotované zo štat.daní.
Schvalovala to vlada pred tým a aj teraz.
Mafia tam perie špinave peniaze a ešte cicaju z daní.
TIPOS by mali uplne zrušiť ako aj iné hazardne hry.
ŠPORT nie len na Slovensku je tiež "ihriskom" organizovaného zločinu, preto tam su vynimky
Peter(skala)
17.októbra na Námestí Slobody v Bratislave sa stretnú odporcovia vlády a reštriktívnych obmedzení .…
ľubica
skala všetko, celý článok je o športe a nadpis si dal o bohoslužbách 🤔
Peter(skala)
to je tým, že média sa ešte nerozhýbali, zatial píšu všeobecne s čím sa počíta aj pre Bohoslužby, ale zatial niečo z Markizy: videoarchiv.markiza.sk/…epizoda/31328-televizne-noviny

Tam otvorene premier hovoril o zakaze aj sv.omší.