Clicks1.4K
szuirad1
10
Domini canes stali się kundelkami. Dr Stanisław Krajski omawia działania zakonu Dominikanów i publikowane przez treści w internecie. Wspomina o promowaniu przez zakonników herezji, otrzymywaniu …More
Domini canes stali się kundelkami.

Dr Stanisław Krajski omawia działania zakonu Dominikanów i publikowane przez treści w internecie. Wspomina o promowaniu przez zakonników herezji, otrzymywaniu przez zakon środków z Fundacji Batorego, oraz o zmianach jakie zaszły wśród Dominikanów. ►Facebook - Stanisław Krajski ---www.facebook.com/StanislawKrajski/ UWAGA! Serwis PayPal zablokował nasze konto twierdząc, że posługujemy się mową nienawiści! To kolejna próba zamknięcia nam ust, kolejny atak na wolność słowa w naszej ojczyźnie. Celem tych działań jest zmiana mentalności Polaków. My się nie poddamy w pracy na rzecz wolnej, dumnej Polski. Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Krajskiego, prosimy o wpłaty na konto: 43 2530 0008 2016 1041 1607 0006 #Krajski #StanisławKrajski #krajskitv ►Książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria polska 2020" kupisz tutaj --- capitalbook.com.pl/…/4021 ►Książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria polska 2018. Wojna demonów" kupisz tutaj --- tiny.pl/tmffs ►Książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?" kupisz tutaj --- tiny.pl/tmffv ►Książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria polska 2017. U progu katastrofy" kupisz tutaj --- tiny.pl/tmf5h ►Książkę Stanisława Krajskiego "Masoneria polska 2017. W centrum wydarzeń" kupisz tutaj --- tiny.pl/tmf57 ►Książkę Stanisława Krajskiego "Przyszły ustrój Polski" kupisz tutaj --- tiny.pl/tmf5w ►najnowszą książkę Leszka Żebrowskiego "O najnowszej historii Polski 1939-1989. Szkice i artykuły" kupisz tutaj --- tiny.pl/th2z4 ►subskrybuj kanał Stanisława Krajskiego --- tiny.pl/tmf5n ►Księgarnia internetowa wydawnictwa Capital --- capitalbook.com.pl ►Facebook wydawnictwa i księgarni Capital --- www.facebook.com/capitalbook/ ►Twitter wydawnictwa i księgarni Capital --- twitter.com/capitalbook_pl ►Wydawnictwo Capital na Minds --- www.minds.com/capitalbook Polecamy kanały: @Ckultura @LLeszek Żebrowski - WyklęciTV @Stanislaw Michalkiewicz
wacula25wp.pl
Augustyn z Hippony Piszesz -[ Po prostu jakies kolejne chorubsko, a raczej jakies testy wynalezione i panika zrobiona.itd ]--w płucach gromadzą się płyny wraz z komórkami układu odpornościowego płuca stają się twarde nieodwracalnie , co prowadzi do zablokowania dróg oddechowych i w konsekwencji do śmierci.TAK WIĘC -NIEMA ŻARTÓW .To nie jest zwykła grypka jak sobie wyobrażasz
pielgrzym55
Dominikanie nihil novi
wacula25wp.pl
Weronika-S. Już w kilkudziesięciu polskich szkołach odnotowano w ostatnich dniach przypadki zakażeń koronawirusem. Dotyczą one zarówno personelu, jak i uczniów. Wśród szkół, które borykają się obecnie z problemami związanymi z pandemią .A TY piszesz -[ Promowanie tezy o niebezpieczeństwie w kościele to cenny podarunek dla piekła i radość demonów.itd ]--Ręce opadają ! czy Ty jeszcze myślisz coś?
Weronika-S.
Promowanie tezy o niebezpieczeństwie w kościele to cenny podarunek dla piekła i radość demonów. Odpowiedzą za to. Oby winni w czas się opamiętali.
wacula25wp.pl
Augustyn z Hippony Piszesz -[od kiedy prawda obrzydza? Moze tylko takich itd ]--a prawda jest taka że istnieje zaraza śmiertelnego wirusa koronawirusa Sars-CoV-2 .Czy wiesz cosik o tym ??????????? .Księża jak mogą tak starają się chronić nas wiernych a Krajski obrzydza i zniechęca nam kościół ........
Augustyn z Hippony
Wiesz wacku, blogoslawieni ci co nie maja nic do powiedzenia a jednak milcza! Gdzie ta epidemia? Jak rozumiem codziennie przebijasz sie przez stsosy tupow zeby isc do biedronki po chleb? Za to najgoz3j w kosciele, tam to po Komunii, przy oltarzach pokotem ludzie padaja... inaczej w knajpach, tam juz bezpiecznie.
Zal mi ignorantow. Jakos ze statystyk wynika,ze nie ma zadej pandemi, ta byla w 2014,…More
Wiesz wacku, blogoslawieni ci co nie maja nic do powiedzenia a jednak milcza! Gdzie ta epidemia? Jak rozumiem codziennie przebijasz sie przez stsosy tupow zeby isc do biedronki po chleb? Za to najgoz3j w kosciele, tam to po Komunii, przy oltarzach pokotem ludzie padaja... inaczej w knajpach, tam juz bezpiecznie.
Zal mi ignorantow. Jakos ze statystyk wynika,ze nie ma zadej pandemi, ta byla w 2014, wtedy na zapaleniempluc w Polsce umarlo 82.000 ludzi, tak GUS podaje!
Po prostu jakies kolejne chorubsko, a raczej jakies testy wynalezione i panika zrobiona.
Na koniec zas przypomne, ze Pan Jezus nikogo nie zabil, a wrecz odwrotnie, nie widze wiec powodu dla zaciagania ekskomuniki i handcomuni.
Zycze uzywania rozumu, i czytania ze zrozumieniem wiadomosci, nie ulegajac propagandzie. Historia juz znala takie akcje, np rok 1938 i ladowanie Marsjan w USA. Tam to w radio podali, wiec musiala hyc prawda... hahahaha
wacula25wp.pl
A ten człowiek Stanisław Krajski obrzydza i zniechęca nam kościół ? PO CO TO ROBI ? tak robić nie wolno
Augustyn z Hippony
od kiedy prawda obrzydza? Moze tylko takich otwrtych wackow kosciola liberalnego? Kosciol jest swiety, ludzie grzeszni. Czy dla dobrego samopoczucia wacka, nalezy milczec o grzechach ludzi?
Augustyn z Hippony
Poelmizowalbym z okresleniem kundelki. Domikanie to rasowe psy. Tylko, ze rasowy pies moze byc dobrym pasterzem stada albo tlustym rozleniwionym psem, ktory na skutek dobrobytu i ciagle pelnej michy nie wykonuje tego, do czego jest powolany.
Tak i ten zakn, pozucil prace na rzecz swojego utrzymania, braciszkowie majac staly doplyw gotowki, nie zabiegaja o swoja codziennosc, zajeci realizowaniem …More
Poelmizowalbym z okresleniem kundelki. Domikanie to rasowe psy. Tylko, ze rasowy pies moze byc dobrym pasterzem stada albo tlustym rozleniwionym psem, ktory na skutek dobrobytu i ciagle pelnej michy nie wykonuje tego, do czego jest powolany.
Tak i ten zakn, pozucil prace na rzecz swojego utrzymania, braciszkowie majac staly doplyw gotowki, nie zabiegaja o swoja codziennosc, zajeci realizowaniem swoich hobby i zapomnieli, ze glosic Ewangelie trzeba najpierw sobie.
Pelni pychy, pogardy dla bliznich i gloszacy, jak o. Szustak, wlasne wizje, moze raczej fantas magorie, na temat wiary.
Rasowe ale opasle i otluszczone Psy Panskie, ktore doktryne i zbawienie, zamienily na wygode, miche i konformizm. Reasumujac, kolejny owoc post Vaticanum II.
TomUrb
To jest jakaś schiza.
Sama chęć zagrania w takim filmiku już budzi moje podejrzenia co do normalności tej pary, o zleceniodawcach nie wspominając.