Drodzy Rodacy, Jesteśmy okłamywani ! Znajdźcie prosimy czas dla tych informacji !!! Tak jak każdy z Was, jesteśmy zaniepokojeni tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Informacje przekazywa…More
Drodzy Rodacy,
Jesteśmy okłamywani !
Znajdźcie prosimy czas dla tych informacji !!!
Tak jak każdy z Was, jesteśmy zaniepokojeni tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie.
Informacje przekazywane przez oficjalne media o koronawirusie są w całkowitej sprzeczności z wypowiedziami autorytetów naukowych, specjalistów w dziedzinie wirusologii, epidemiologii i biologii.

Jakie są fakty ? Co jest prawdą ? A co kłamstwem władzy ? Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy celowo wprowadzani w błąd.
Czy przekazywane nam informacje nie są aby celowym działaniem władz, aby wywołać w nas lęk i poczucie zagrożenia?
Czy jesteśmy świadomie manipulowani pandemią w celu wprowadzenia do naszego życia kolejnych ograniczeń, które powodują utratę pracy, upadek naszych firm, brak dostępu do służby zdrowia, separowanie nas od siebie i wiele innych ograniczeń? Również w tym czasie, pod pretekstem troski o nas, władze wprowadzają kolejne ustawy ograniczające nasze prawa i naszą wolność. Poniżej przesyłamy …More

Koronawirus – bardzo ważne, aby wiedzieć i dzielić się !

Drodzy Rodacy, Jesteśmy okłamywani ! Znajdźcie prosimy czas dla tych informacji !!! Tak jak każdy z Was, jesteśmy zaniepokojeni tym, co dzieje się …
klubinteligencjipolskiej.pl
wlowoj
Tańczący biskup ogłasza nowych ewangelistów Mateusza i Łukasza:
nczas.com/2020/06/12/__trashed-30/
zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa

Doktor Nauk Biologicznych Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 11.05.2020 złożyła do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstw…More
zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa

Doktor Nauk Biologicznych Diana Wojtkowiak z Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego w dniu 11.05.2020 złożyła do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Niniejszym zawiadamiam o popełnieniu przestępstwa noszącego znamiona zbrodni ludobójstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego. Przestępstwo to polega na wydaniu rozporządzenia podwyższającego stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, co poskutkowało ekspresowym zwiększeniem mocy nadajników przez operatorów. Ustalono już przyczynowy wpływ promieniowania mikrofalowego na zwiększenie infekcyjności i agresywności wirusów z grupy SARS CoV do której to grupy należy będący przyczyną obecnej pandemii wirus SARS CoV- 2, który spowodował już w Polsce według oficjalnych danych 800 ofiar śmiertelnych.

Istnieje wiele doniesień o zbieżności miejsca nowo wprowadzonej sieci 5G, w tym szpitali lub bardzo dużego zagęszczenia stacji bazowych poprzednich generacji z obszarami, gdzie wystąpiła największa ekspansja zachorowań na COVID-19 i wysoka śmiertelność zarażonych. Doniesienia te są wyciszane, a mówienie lub pisanie o takiej zbieżności w środkach masowego przekazu, na You-Tube, Facebooku i innych platformach informacyjnych jest oficjalnie zabronione, przy czym informacje są szybko usuwane.

Możemy się więc spodziewać, że solidne opracowania na ten temat będą potrzebowały wielu lat na dopuszczenie do opublikowania. Obecny stan wiedzy jest jednak wystarczający, aby prześledzić mechanizm oddziaływania promieniowania mikrofalowego na zjadliwość wirusa. Informacje te znajdziemy w każdej bibliotece akademickiej. Biegli w sztuce naukowcy, ogarniający całość procesów odbywających się w komórce, a nie wyspecjalizowani w badaniu przez całe życie jednego elementu, muszą już od dawna wiedzieć o tym. Nie jest więc niespodziewane, że to właśnie ta grupa wirusów jest tak intensywnie badana w badawczych ośrodkach wojskowych od wielu lat. Wirus który możemy, przynajmniej w jakimś stopniu, zdalnie włączyć i wyłączyć to ideał broni biologicznej. Jak przedstawiam to w szerzej rozpatrującej zagadnienie załączonej pracy, prawie identyczny wirus SARS CoV, różniący się tylko fragmentami sekwencji białek odpowiedzialnymi za przyleganie wirusa do komórek ludzkich, wykorzystuje do infekcji i zmasowanego rozprzestrzeniania się po organizmie te same dwa szlaki sygnalizacji komórkowej, które są niezależnie uruchamiane przez mikrofale. Wyższy poziom natężenia mikrofal oznacza większą zjadliwość wirusa i większą śmiertelność pacjentów, a być może śmiertelność ta jest całkowicie zależna od obecności mikrofal. Biorąc pod uwagę, że pandemie grypy okresowej, a więc również koronawirusa, występują cyklicznie razem z wysoką aktywnością słoneczną, a ta jest obecnie w swoim minimum, wirusy te mają w sposób naturalny niewielką możliwość wytworzenia poważnych konsekwencji epidemiologicznych w tym i w następnym sezonie grypowym (listopad-kwiecień). Potrzebują stymulacji.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski podwyższył rozporządzeniem z grudnia 2019 roku normy pola elektromagnetycznego wysokich częstotliwości nie dwu lub pięciokrotnie, czy w zależności od zgłaszanych przez operatorów komórkowych potrzeb, ale stukrotnie do najwyższej wartości akceptowanej na forum międzynarodowym. Do wartości funkcjonującej w niektórych państwach nie ze względu na kompromis zysków ekonomicznych i szkód zdrowotnych, ale ze względu na zaszłości historyczne kiedy wprowadzając nadajniki radiowe i radary nie prowadzono jeszcze badań molekularnych, a rozpatrywano jedynie ostre zaburzenia funkcjonowania organizmów. Teraz państwa, które mają te normy nie chcą się z nich wycofać w obawie przed ogromnymi odszkodowaniami jakie należałyby się osobom poszkodowanym, gdyby wina szkód została uznana po stronie operatorów telekomunikacyjnych i państwa, które przyjęło błędne normy. Minister Szumowski podwyższył tak bardzo normy natężenia pola elektromagnetycznego ignorując zgłaszane uwagi w ekspresowych konsultacjach społecznych i wbrew zaleceniom polskich organizacji państwowych ustanowionych w celu dbania o zdrowie obywateli i środowisko.

O długotrwałych następstwach podwyższenia norm pól elektromagnetycznych w postaci skoku umieralności na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne informowałam ministra Szumowskiego i inne decyzyjne osoby w Ministerstwie Zdrowia w mojej petycji w sprawie procedowania rozporządzenia podwyższającego normy promieniowania elektromagnetycznego z dnia 25.11.2019, wyposażonej w załączniki dostarczające konkretnej wiedzy.

Operatorzy telefonii komórkowej wiedząc o planowanym podwyższeniu normy już na kilka miesięcy wcześniej zwiększali moc nadajników, przykładowo będąca w sąsiedztwie laboratorium z którego korzystałam stacja bazowa zaczęła sukcesywnie zwiększać moc od pierwszego października 2019r. Jeszcze przed ogłoszeniem pandemii pole elektromagnetyczne od stacji bazowej było wielokrotnie większe od poprzednio wykorzystywanego. Możemy się spodziewać, że duża cześć operatorów postąpiła podobnie, podbijając moce nadajników jeszcze przed ogłoszeniem pandemii.

Liczba osób, które umarły z powodu pandemii COVID-19 może być realnie kilkukrotnie mniejsza niż podawana oficjalnie wartość, ze względu na naciski na polskich lekarzy, z groźbą pozbawienia ich prawa wykonywania zawodu, przez globalistyczne organizacje międzynarodowe starające się dokonać w poszczególnych państwach reorganizacji struktury własności kapitału produkcyjnego na rzecz karteli międzynarodowych. Jednak i tak ilość ta kwalifikuje niniejsze przestępstwo jako zbrodnię ludobójstwa, a efekty wprowadzenia 100-krotnego podwyższenia normy trwają nadal i będzie siać śmierć w kolejnych latach.

Zakładam, że Minister Szumowski, będąc profesorem medycyny, zanim podwyższył 100-krotnie normy promieniowania, zapoznał się ze szlakami sygnałowymi uruchamianymi pod wpływem nadajników mikrofalowych i z tym jakie procesy one uruchamiają. Jednocześnie spodziewam się, że Minister Szumowski po wybuchu obecnej epidemii albo też poprzedniej – SARS, zapoznał się ze szlakami sygnalizacyjnymi wykorzystywanymi przez SARS CoV- 2 i podobne wirusy w infekowaniu komórek, wybudzaniu z latencji i agresywnym rozprzestrzenianiu się. Przypuszczam więc, że posiada tę wiedzę, na której i ja się opieram w załączonej publikacji.

Jak już zaznaczyłam. Informacje dotyczące powiązania pandemii COVID-19 z siecią 5G są obecnie oficjalnie cenzurowane zarówno w mediach głównego nurtu jak i w internecie. Nie potrzebujemy cenzurować pustych plotek. Cenzuruje się to czemu nie potrafimy zaprzeczyć, to co zagraża utrzymaniu władzy. W ten sposób gremia rządowe same wskazują, że ukrywają problem, który dobrze znają.

Proszę o nadanie biegu sprawie z należytym poczuciem odpowiedzialności w zaistniałej sytuacji, w której nieodpowiedzialnie wydane rozporządzenie decyduje o życiu wielu osób w nadchodzącej przyszłości.

Z poważaniem

dr Diana Wojtkowiak
.
wacula25wp.pl
Pare tygodni temu, gdy w społeczeństwie zapanowała radość z luzowania obostrzeń ja mówiłem - bądźmy ostrożni, takie gwałtowne poluzowanie reżimu nie pozostanie bez konsekwencji, liczba zakażonych na pewno podskoczy. To, że tak się dzieje, to za wcześnie i jest to konsekwencja błędna decyzji naszych kiepskich polityków.Początkowo to zaraza rozwijała się wolno, bo stosunkowo wcześnie wprowadziliśmy…More
Pare tygodni temu, gdy w społeczeństwie zapanowała radość z luzowania obostrzeń ja mówiłem - bądźmy ostrożni, takie gwałtowne poluzowanie reżimu nie pozostanie bez konsekwencji, liczba zakażonych na pewno podskoczy. To, że tak się dzieje, to za wcześnie i jest to konsekwencja błędna decyzji naszych kiepskich polityków.Początkowo to zaraza rozwijała się wolno, bo stosunkowo wcześnie wprowadziliśmy dość duże rygory sanitarne. Granice zamknięto już kilka dni po pierwszych potwierdzonych zachorowaniach.A TU JUŻ PONAD -

-Sto dni polskiej epidemii i końca nie widać. To przeraża Jeżeli jesteś seniorem, strzeż się, bo jeśli zachorujesz, raczej ci nie pomożemy TAK TO WYGLĄDA .Rozumiem, że za każdym razem powinien się pojawić lekarz, który niezależnie od wieku pacjenta oceni jego stan i na tej podstawie podejmie decyzję?-FIKCJA-??????
wacula25wp.pl
A tak wracając do powyższego tematu to w glorii jest mnóstwo wypowiedzi osób, które nie są kompetentne w sprawach medycznych, ale bardzo chętnie je komentują. Nie wszyscy potrafią dobrze te informacje NAWET zidentyfikować. Ale ich NIKT NIE przekona dalej brną i szydzą itd.
modernistae prohibere
Komuś do śmiechu śmierć tych z powodu świrusa u których zaniechano leczenia, operacji i innych zabiegów ratujących zdrowie i życie. Pasuje do sytuacji dawno napisany wiersz który spokojnie można odnieść do aktualnego reżimu.

Program Nie(Rządu)

Gdy weźmiemy stery władzy wykluczmy aborcję,
w zamian damy paniom w ciąży spec pigułek porcję.
Okroimy fundusz zdrowia ze zbędnych wydatków,
powalcz…More
Komuś do śmiechu śmierć tych z powodu świrusa u których zaniechano leczenia, operacji i innych zabiegów ratujących zdrowie i życie. Pasuje do sytuacji dawno napisany wiersz który spokojnie można odnieść do aktualnego reżimu.

Program Nie(Rządu)

Gdy weźmiemy stery władzy wykluczmy aborcję,
w zamian damy paniom w ciąży spec pigułek porcję.
Okroimy fundusz zdrowia ze zbędnych wydatków,
powalczymy z eutanazją - likwidując świadków.

Pigułek poronnych i innego draństwa,
zakupimy w euro landzie bez wydatków państwa.
Fanatyków wszędzie i w każdym rewirze,
powiesimy w centrum miasta na drewniane krzyże.

Naszym posłom w Sejmie, władzy tej realnie,
damy mandat bez głosowań wprost proporcjonalnie.
A wszystkim partyjkom, tak bez zdania racji,
zapłacimy z kasy państwa miliony dotacji.

Z biegiem czasu podejmiemy tu zadanie nowe,
niepokornych radnych, posłów zmniejszymy o głowę.
Zakupimy im z dotacji tony chleba, bułek,
by biedacy nie musieli łapać się do spółek.

Wszystkim ludziom pracy- ich znoju, wyrzeczeń,
otworzymy w obcych bankach fundusz ubezpieczeń.
Zachowamy zwolnień ulgi - bądźmy spolegliwi,
choć Narodem targnie kryzys -władza się wyżywi.

Dygnitarzy PRL-u mężów , żony, wdówki,
na czas reform w naszym cyrku wrzućmy do "lodówki"
Komunista zagra głośno skruszoną owieczkę,
my mu w zamian założymy IPN-u teczkę.

Na złodziejstwa i afery znów wzmożemy presję,
by grabieżcy polskich sreber nie wpadli w obsesję.
Zdrowie społeczeństwa, sprawa wszystkim bliska,
skasujmy stare szpitale, zaś stwórzmy boiska.

Gdy nie starczy grosza na wszystkie wydatki,
podnieśmy więc zadki z krzeseł, spakujmy manatki.
Gdy Trybunał Narodowy wznowi posiedzenia,
jeden werdykt co nas czeka - strata przyrodzenia

Wcześniej trzeba pobudować szybkie autostrady,
mogą bardzo być pomocne w czasie rejterady.
Uchwalimy pakiet ustaw chcąc w nim abolicji,
by Polacy nas nie mogli sprowadzić z banicji.
W obronie Tradycji Kościoła
To był tylko test (chcieli zobaczyć, jak zareagujemy i prawdopodobnie pękają ze śmiechu na widok katolików). Teraz nadchodzi prawdziwa próba, dlatego trzeba jednoczyć się i organizować, bo w jedności siła, a w różańcu zwycięstwo.
wacula25wp.pl
Patrzę i trochę inaczej to widzę, gdy patrzę na Polaków, jako ogół. Mamy coś we krwi takiego, żeby się przeciwstawiać władzy i być z tego dumnym. Obserwuję wiele spiskowych teorii naiwnych bez wiedzy , które są wręcz irracjonalne i głupie .Pojawiła się teoria, że razem ze szczepionką na koronawirusa będą nam wszczepiane czipy, żeby śledzić nasze zachowanie i monitorować, gdzie jesteśmy w jakim …More
Patrzę i trochę inaczej to widzę, gdy patrzę na Polaków, jako ogół. Mamy coś we krwi takiego, żeby się przeciwstawiać władzy i być z tego dumnym. Obserwuję wiele spiskowych teorii naiwnych bez wiedzy , które są wręcz irracjonalne i głupie .Pojawiła się teoria, że razem ze szczepionką na koronawirusa będą nam wszczepiane czipy, żeby śledzić nasze zachowanie i monitorować, gdzie jesteśmy w jakim stanie zdrowia itp.. Pominę fakt, że specjaliści już się wypowiedzieli, że nie bardzo jest to na razie technicznie możliwe tylko może kiedyś itd.