07:12
Janko333
5117.5K
Pred očami sa vám odohráva satanský plán: úmrtia plodov tehotných žien po očkovaní. Posledný zápas satana bude o manželstvo a rodinu, vizionárka z Fatimy. weebly.com/zapas-o-rodinu.html Svedectvo …More
Pred očami sa vám odohráva satanský plán: úmrtia plodov tehotných žien po očkovaní. Posledný zápas satana bude o manželstvo a rodinu, vizionárka z Fatimy.

weebly.com/zapas-o-rodinu.html

Svedectvo očkovaného kňaza, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval …

o. Jaroslav Klíč - "V mojej farnosti nebude nikto odmietnutý." youtube.com/watch?v=IJCoce9_imM

„Som pripravený ísť do väzenia, ale neprijmem vakcínu vyrobenú z bunkových línií potratených detí,“ uviedol biskup Athanasius Schneider.
christianitas.sk/…eny-ist-do-vazenia-ale-neeticku-vakcinu-neprijmem/

lifenews.sk/…d-pravidla-mozu-byt-akymsi-predobrazom-znaku-selmy

Pfizer: „Nechceme, aby lidé věděli o buňkách z potracených plodů ve vakcínách.” Odhalení interních emailů Pfizeru
otevrisvoumysl.cz/…du-ve-vakcinach-odhaleni-internich-emailu-pfizeru/

youtu.be/loqmNqWK9P8

otevrisvoumysl.cz/…dalsi-informace-o-obsahu-z-analyz-pod-mikroskopem/

Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku
badatel.net/…ho-kardinala-za-kritiku-noveho-svetoveho-poriadku/

SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE ! Vaccines And Demonic Possession: Testimonies of the Spiritual Trauma of Priest-Monks Who Took the Covid-19 Vaccine - Father Savvas Agioritis.
vaccinefromhell.com/vaccines-and-demonic-possession/
youtube.com/watch?v=Zod7Qv7_Wzg
youtube.com/watch?v=WE0JbX8bhqQ
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection:
youtube.com/watch?v=8L4TlY99GnE
Father Savvas Agioritis What is to come for those who are vaccinated
ugetube.com/…-for-those-who-are-vaccinated_mt4zvKvzhsjaJDb.html
Scientists can lie — but the data doesn’t.” countdowntothekingdom.com/the-tolls/
youtube.com/null

countdowntothekingdom.com/luz-queen-of-the-end-times/

Výzva pre lekársku aj laickú obec na nahlasovanie nežiaducich účinkov po očkovaní

Spoločnosť Pfizer priznáva, že vakcína obsahuje luciferázový enzým. Luciferovské spojenie.
Slovo luciferáza je prirodzene odvodené od mena Lucifer, ktorý je princom temnoty - satanom. Dobrovoľné prijatie úderu COVID stigmatizuje človeka s Luciferovou značkou.
Čo je zaujímavé, že slovo „čarodejníctvo“ v gréčtine je „Pharmakeia“, čo súvisí s tým, ako farmaceutický systém teraz rozvíja toto luciferské čarodejníctvo posledných čias. knightsrepublic.com/…uciferase-enzyme-that-glows-unveils-shocking-facts
Adriána Mikulová shares this
403
Otakar Holzmann
Modlete se růženec každý den, abyste získali mír pro celý svět. Panna Maria ve Fatimě svůj příslib: „Mé Neposkvrněné Srdce nakonec zvítězí!
mariamilucka
Panna Mária prichádza s riešením! Svet sa nachádza vo veľkom nebezpečenstve sebazničenia.“ My sami si len ťažko môžeme pomôcť, preto Boh posiela Matku svojho Syna, aby nám pomohla. Panna Mária prichádza s riešením! Drahé deti! Obetujte vezmite do ruky ruženec za záchranu sveta! Dnes vás pozývam, aby ste sa začali so živou vierou modlievať ruženec. Potom vám budem môcť pomáhať. Drahé deti, …More
Panna Mária prichádza s riešením! Svet sa nachádza vo veľkom nebezpečenstve sebazničenia.“ My sami si len ťažko môžeme pomôcť, preto Boh posiela Matku svojho Syna, aby nám pomohla. Panna Mária prichádza s riešením! Drahé deti! Obetujte vezmite do ruky ruženec za záchranu sveta! Dnes vás pozývam, aby ste sa začali so živou vierou modlievať ruženec. Potom vám budem môcť pomáhať. Drahé deti, vy chcete získať veľa milosti, ale sa nemodlíte. Nemôžem vám pomôcť, lebo nechcete začať. Pozývam vás, aby ste sa modlievali každý deň ruženec. Chcem vás naučiť modliť sa. Milé deti, nebojte sa! Keď sa modlíte, satan vám nemôže nič urobiť, lebo ste Božie deti a Boh nad vami bdie.Drahé deti, bez vás nemôžem pomôcť svetu. Želám si, aby ste vo všetkom so mnou spolupracovali, a to i v najmenších veciach. Ruženec majte stále v rukách ako znamenie proti satanovi, že patríte mne pre záchranu sveta!
Libor Halik shares this
1832
Covid očkovaným se rodí mrtvé, či postižené děti
didimos
Je to tak, bohužel...ale my máme ještě růženec, spolehlivou zbraň a exorcismus!!! Maria nám při jednom zjevení říká Avanti moje děti...
Martina Bohumila Lutherová
Jak se tím můžete stále dokola kochat?
Už téměř dva roky. Dřív e si představovali čerta
s rohama, dnes takové strašidlo Ale ani jednoho
nenapadlo ,že chodí s mitrou na hlavě a či v
šarlatovém rouchu, či v obleku s kravatou.
Jste
mimo. To zlo je v bývalé řkc viz. ZJ kap.17 od
sv. Jana apoštola Páně ajejich spojencích v NWO.More
Jak se tím můžete stále dokola kochat?
Už téměř dva roky. Dřív e si představovali čerta
s rohama, dnes takové strašidlo Ale ani jednoho
nenapadlo ,že chodí s mitrou na hlavě a či v

šarlatovém rouchu, či v obleku s kravatou.
Jste
mimo. To zlo je v bývalé řkc viz. ZJ kap.17 od
sv. Jana apoštola Páně ajejich spojencích v NWO.
Obrana katolíckej Cirkvi
Nikto sa nekochá, toto nie je horor, ale kresťansky filmové zobrazenie pôsobenia pekla vo svete. My vieme aký je diabol len ho demaskujeme. Satan je tak strašný, že keby si ho videla, umrela by si.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
454
Pred očami sa vám odohráva satanský plán
1415
Najväčšia genocída v histórii.
ľubica
Dnes je už viac-menej jasné, že tak vo Veľkej Británii, ako aj v mnohých ďalších krajinách boli pacienti vo vyššom veku počas posledných vĺn covidového podvodu úmyselne zabíjaní. Hlavný vražedný nástroj predstavoval liek midazolam (silné sedatívum) a odopieranie zdravotnej starostlivosti. Liek midazolam bol pôvodne určený len pre paliatívnych pacientov v ich posledných fázach.... Ako sa …More
Dnes je už viac-menej jasné, že tak vo Veľkej Británii, ako aj v mnohých ďalších krajinách boli pacienti vo vyššom veku počas posledných vĺn covidového podvodu úmyselne zabíjaní. Hlavný vražedný nástroj predstavoval liek midazolam (silné sedatívum) a odopieranie zdravotnej starostlivosti. Liek midazolam bol pôvodne určený len pre paliatívnych pacientov v ich posledných fázach.... Ako sa britská vláda postarala, aby jej súkromné nemocnice nenarúšali genocídu
Obrana katolíckej Cirkvi
Pred očami sa vám odohráva satanský plán - máte oči, a nevidíte? Máte uši, a nepočujete? Panna Mária mnohokrát povedala, že s pôstom a modlitbou ruženca sa dá veľa dosiahnuť! Rozhodnite sa, deti moje, je tu čas rozhodnutia.
dominikguzman
Zjv 16;2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu.
Marieta Ria shares this
1790
Satanský plán, ktorý sa odohráva pred našimi očami
zápas o manželstvo, rodinu, nenarodené deti... následky očkovania.
Marieta Ria
Veľmi dobre spracované video, výstižné a dobre zhrnuté to najdôležitejšie!
Peter(skala)
perfektne spracovane video... nasilne očkovanie, nebezpečne vakciny, klamstva politikov, genocida narodov, ... a čo už dlhšie nezaznelo:
ZJ 16,1 Potom som počul mocný hlas z chrámu, ako hovorí siedmim anjelom: „Choďte a vylejte na zem sedem čiaš Božieho hnevu!“ 2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa …More
perfektne spracovane video... nasilne očkovanie, nebezpečne vakciny, klamstva politikov, genocida narodov, ... a čo už dlhšie nezaznelo:

ZJ 16,1 Potom som počul mocný hlas z chrámu, ako hovorí siedmim anjelom: „Choďte a vylejte na zem sedem čiaš Božieho hnevu!“ 2 Odišiel prvý a vylial svoju čašu na zem: a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu.
🤔

...aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu.

To, že choroby (vredy) maju ludia, ktorí prijali znak šelmy (očkovanie) tak to je jasné, ale že aj tí, čo "len" sa klaňaju obrazu šelmy, tak to sú tí, čo aj ked sa nezaočkovali, ale kolaboruju so systemom očkovania, čiže ho podporuju, nebojuju proti nemu, tak aj tí nakoniec dostanu ranu anjela.