15:17
Janko333
2912139.8K
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred …More
☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, poviem aspoň jeden. Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som diabolský zápach, ktorý ma vydesil. Otec Savvas: - povedal mních. Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

☦ Biskup Schneider: Som pripravený ísť do väzenia, ale neetickú vakcínu neprijmem

☦ Proti očkovaniu sú vážne svetové kapacity z oblasti medicíny - Dr. Viliam Fischer

☦ Démoni pracujú na plné obrátky - lebo nemajú čas

☦ Modlite sa, vaši kňazi sú v nebezpečenstve

☦ Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Vakcina ťa zabije! Doktor lekárskych vied, prof. a predseda Petrohradskej odbornej lekárskej asociácie Alexander Redko

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Covid vakcíny obsahují uhlíkové nanožiletky. Dr. Andreas Noack krátko po zverejnení jeho videa bol zavraždený.
Dr. Andreas Noack: Covid vakcíny obsahujú uhlíkové nanožiletky vo forme hydroxidu grafénu, ktoré rozrezávajú krvné cievy - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie

Medicína v rukách vrahov Medicína v rukách vrahov - vakcíny sa stali zbraňami - facebook.com/…e…
Vakcíny z potratených detí Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…
Testy jsou nástrojem šíření strachu Testy jsou nástrojem šíření strachu ve společnosti – MUDr. Hana Zelená, Ph.D. (20. 3. 2021)

Žiadné očkovanie !!! Dokonca aj tými vakcínami, ktorými sme boli ako deti očkovaní. Za všetkým stoja vrahovia a satanisti. Očkovanie je organizovaní zločin. Španielska chrípka bola výsledkom rozsiahlej celonárodnej očkovacej kampane. Lekári okklamali ľuďí, že choroba bola spôsobená choroboplodnými mikróbmi. Vtedy boli vírusy neznáme, inak by obvinili ich.
Táto zmes jedovatých preparátov a bielkovín z mŕtvol, z ktorej boli vakcíny vyrobené, spôsobila medzi vojakmi také rozsiahle ochorenia a smrť, že sa začalo hovoriť o tom, že medicínskymi kádrami bolo zabitých viac ľudí ako výstrelmi z nepriateľských pušiek,“ šokuje OZ Biosféra. Španielska chrípka trvala od februára 1918 do apríla 1920 a infikovala 500 miliónov ľudí na celom svete. Bolo to okolo tretiny vtedajšej svetovej populácie a šarapatila v štyroch po sebe idúcich vlnách. Počet obetí sa odhaduje na 17 až 50 až 100 miliónov ľudí. Vakcíny boli vždy veľký biznis, a preto boli tvrdo propagované.

Mor Covid je zlo a nemožno ho interpretovať „morálno-teologickým sofizmom“ („sofizmus“ – „vyvodzovanie klamných záverov a dôkazov; prekrúcanie významu slov s cieľom zavádzať, oklamať)
Spoločnosť Pfizer (Moderna, Johnson atď.) sama priznáva, že vakcína obsahuje luciferázový enzým. Slovo luciferáza je odvodené od mena Lucifer, ktorý je diablom temnoty - satanom. Dobrovoľné prijatie úderu COVID stigmatizuje človeka s Luciferovou značkou.
Čo je zaujímavé, že slovo „čarodejníctvo“ v gréčtine je „Pharmakeia“, čo súvisí s tým, ako farmaceutický systém teraz rozvíja toto luciferské čarodejníctvo posledných čias ktoré žijeme.
Globalista a zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab sa otvorene vyjadril, že transhumanizmus bude integrálnou súčasťou takzvaného „Veľkého Resetu/Reštartu “, čo je nový názov pre starší termín „Nový svetový poriadok“. Rozhodujú o našich životoch na najbližší rok.
Transhumanizmom, chcú premeniť ľudskí telá, aby sa naše fyzické, digitálne a biologické identity spojili do jednej.

Vo svojej knihe to Klaus Schwab objasňuje v tom zmysle, že sa do ľudských tiel budú zavádzať mikročipy, ktoré okrem mnohých iných vecí, dokážu napríklad aj čítať ľudské myšlienky. Klaus Schwab: Veľký Reset spojí našu fyzickú, digitálnu a biologickú identitu

Miliony obětí očkování mizí, nikdo neví kam - Všecko zjevné následky „očkování.“
„Teď dokonce zkoušejí očkovat děti a vymýšlejí si nové varianty chřipky málem každý týden – tady nejsou žádné nové varianty,“ říká. „To všecko je následek očkování.“ Přesto se obává, že se nakonec politikové vytasí s krizovými herci, kteří budou hrát roli nešťastných rodičů, jejichž dítě zemřelo na Covid, jen aby nás donutili, abychom nechali děti očkovat. A přitom – kolik dětských úmrtí bylo v jeho okolí za celá léta jeho práce v pohřebních službách? Ani jedno! Kdyby jedno jediné dítě zemřelo, o tom by se mluvilo široko daleko.
John O’Looney je toho názoru, že to všecko je snaha o depopulaci. Je to snaha zabít co nejvíce lidí a sterilizovat děti, aby se nemohly množit. Když sterilizují 12. leté dítě, to se projeví až tak za 10 let a pak už je pozdě cokoliv udělat, protože mezitím už budou sterilizovány všechny ostatní děti. Tito lidé nás prostě vraždí a ostatní ředitelé pohřebních ústavů to také ví a mají strach z toho, co bude dál. VAROVÁNÍ PROTI OČKOVÁNÍ Z VYSOKÝCH MÍST! KAM ZMIZELY MILIONY OBĚTÍ COVID INJEKCÍ?

Pfizer Official Says COVID Vaccine Contains Luciferase Enzyme that “Glows”, Unveils Shocking Facts

List od Slovenskej lekárky - NETESTUJTE SA, JE TO GENOCÍDA! Masky a testy obsahujú vakcíny Nanotech bez informovaného súhlasu.
Igor Matovič nariadil zmrzačiť národ testami, ktoré obsahujú životu nebezpečné látky - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie
gfrtube.com/…sahuji-vakciny-nanotech-bez-informovaneho-souhlasu

Vražedné nástroje globalistov (satanistov)- rúška, testovanie, očkovan…

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať
Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme... Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.

Svätý Paisios Athonitský: Začiatkom satanovho pečatenia. „Otcovia vydajú svojich synov, matky, dcéry na smrť. Hľa, sme svedkami naplnenia tohto proroctva. Brat vydá na smrť brata a otec dieťa; deti povstanú proti rodičom a usmrtia ich. Ak matka nechá dieťa očkovať, je to, ako keby ho vydalo na smrť ... Neberte túto očkovaciu látku ani nič, čo vám politické mocnosti prinášajú, sú to satanové jedy. „Drž sa ďalej od tých, ktorí nám škodia“

Svätý Paisios Athonitský: „Nájdu chorobu, proti ktorej vyrobia očkovaciu látku, ktorá bude povinná a ktorá bude začiatkom satanovho pečatenia.“ To bolo povedané nie menej ako pred 30 rokmi. Starší Gabriel Athonitský, učeník svätého Paisia, 27. júna 2021 povedal nasledovné: „Nechceme byť očkovaní! Opát svätého Pavla povedal: „Každý, kto je očkovaný, bude žiť iba 3 až 5 rokov.“

Chcú vyľudniť svet, preto vytvárajú vakcíny. Povedali mi, že vytvoria veľa vakcín, ktoré budú dominovať ich telu a študovať ich mozog. Kliknutím prsta vytvoria hypertenziu a trombózu. Chcú vyľudniť svet; Nikto predtým nebol nútený brať vakcíny a teraz vás nútia, je to nebezpečné a satanské. “ Starší Justin Parvu z Rumunska († 2013) (ktorého telo možno vydávalo myrhu, kým bol nažive, a určite na jeho pohrebe):


Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.

Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie informácie/údaje/výskumy a veľká časť populácie teraz pociťuje výčitky svedomia, že prijala očkovanie. Popri všetkých nežiaducich vedľajších účinkoch, úmrtiach a výčitkách svedomia po očkovaní existujú aj ľudia, ktorí sú presvedčení, že vakcína poškodila ich duchovnú sféru.

Asi nie je prekvapujúce, že existujú predpovede a štúdie viacerých teológov, výskumníkov, lekárov a vedcov o tomto účinku vakcín, na ktoré uvediem odkaz za videom nižšie.

Vo videu sa otec Savvas Agioritis delí o skúsenosti svojich spolubratov kňazov, ktorí dostali injekciu vakcíny COVID. Je to mrazivé a znepokojujúce svedectvo a sú aj ďalší, ktorí zažívajú rovnaké zúfalstvo.

Ďakujeme otcovi Savvasovi Agioritisovi za sprístupnenie tohto svedectva. Obrovská vďaka patrí aj prekladateľovi, ktorý do videa pridal anglické titulky.

Video: Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných (odysee.com)
Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných

Otec Savvas: "Rád by som vám predstavil osobné svedectvo kňaza mnícha, ktorý urobil chybu a dal sa zaočkovať. Toto je jeho priznanie. Ak chce niekto vedieť jeho meno, môžem vám ho povedať súkromne. Je kňazom gréckeho arcibiskupa Ieronymosa. Budem čítať priamo z publikácie. Našťastie je stále na internete.

[Kňaz-mních]: "V niekoľkých slovách vám poviem o svojich skúsenostiach po podaní prvej dávky vakcíny spoločnosti Pfizer.

Boh ma vyrušil mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, pre krátkosť času ich nebudem všetky uvádzať.

Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som zápach, ktorý ma vydesil."

Otec Savvas: - povedal mních. "Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

[Kňaz-mních]: "Kým som sa očkoval, ostatní čakali vonku. Keď som odchádzal, nemohol som nosiť kalimafi (kňazskú pokrývku hlavy).

Cítil som v sebe veľkú hanbu a odišiel som s Kalimafi v rukách."

Otec Savvas: Ako vidíte, okamžite začal pociťovať démonický vplyv. Pretože sa hanbil nosiť kalimafi, hoci je kňaz.

[Kňaz-mních]: "Po návrate domov som si išiel do kúpeľne umyť tvár. Pri pohľade do zrkadla som sa zľakol svojej tváre, pretože som mal výraz....

Na druhý deň som išiel nakupovať do supermarketu, a keďže bolo ešte po Pasche (pred odchodom), zvyčajne som predavačov zdravil slovami: "Christos Anesti (Kristus vstal z mŕtvych!)" alebo som odpovedal: "Alithos Anesti (On naozaj vstal z mŕtvych)".

Otec Savvas: Ako viete, 40 dní po zmŕtvychvstaní sa zdržíme pozdravu "Dobrý deň" a nahradíme ho pozdravom "Kristus vstal z mŕtvych". A druhý kresťan by mal odpovedať "Alithos anesti" a nie povedať "podobne".

[Kňaz-mních]: "Ako kňaz mních som s prekvapením zistil, že sa veľmi hanbím povedať predavačom 'Christo Anesti'. To ma veľmi ohromilo."

Otec Savvas: "Začal si čoraz intenzívnejšie uvedomovať, že v jeho duši nie je niečo v poriadku."

[Kňaz-mních]: "O deň neskôr som sa zúčastnil na bohoslužbe v miestnom kostole, ale nie preto, aby som ju slávil ako kňaz.

Keď som prichádzal k oltáru, cítil som sa ako mŕtvy."

Otec Savvas: "Vidíte, že duchovný človek si okamžite všimne rozdiel."

[Kňaz-mních]: "Radosť, ktorú som cítil počas bohoslužby, sa stratila. Bolo to, akoby som sa nepribližoval k oltáru svätej Cirkvi, ale akoby som vstúpil do izby v dome. Všetky tieto veci ma prekvapili, ale vtedy som neveril, že pochádzajú z vakcíny.

Videl som, ako sa známi farníci odvracajú odo mňa.

Na druhý deň som si všimol, že ma strašne bolí svedomie. Bolo to, akoby mi srdce prebodla taká bolesť, akú som ešte nikdy v živote nepocítil.

Povedal som to inému archimadritovi (mníšskemu kňazovi) o tom, čo som cítil, a on ma potešil. Povedal mi slová ako: "To nič nie je, nerobte si s tým starosti."

Po odchode som zistil, že táto bolesť vo svedomí je neúprosná a prehlbuje sa vo mne. Po tomto dni som sa dostal do hlbokej úzkosti, ktorá trvala 13 dní. Nemohol som spať ani sa upokojiť.

Teraz vám vysvetlím tú najdesivejšiu časť. Vo dne v noci som pred sebou stále videl Satana, ktorého tvár bola odo mňa vzdialená asi 20 mm.

V noci som išiel spať a cítil som, ako ma objíma, a mrzol som....

Čítal som Pozdravy (Χαιρετισμούς) Panne Márii a mal som pocit, akoby mi v žilách horela krv. Cítil som v sebe cudziu prítomnosť, ktorá ma súdila.


Cítil som hrôzu, akoby mi niekto hovoril: "Teraz patríš mne. "

Otec Savvas: "Chápete, aké sú to hrozné veci? A veľmi reálne, pretože túto osobu osobne poznáme.

To zasa svedčí o ďalšej skúsenosti iného kňaza-mnícha, ktorý vykonal exorcizmus. A démon pod tlakom počas monológu povedal pravdu: "Prečo ti to hovorím? Nechcem vám to povedať, ale je na mňa vyvíjaný nátlak."

Mních-kňaz odpovedal: "Netlačím na vás." Démon odpovedal: "Som nútený vám to povedať."

Démon mu potom povedal: "Urobili sme obrad v lóži v Amerike kvôli vakcínam." Satanisti vykonali obrad pre vakcíny. Okrem toho démon povedal: "Tí, ktorí si vezmú túto vakcínu, sa nebudú môcť kajať." Teraz sa to môže zdať príliš tvrdé.

Mních-kňaz sa potom opýtal: "Prečo sa nebudú môcť kajať?"

Démon odpovedal: "Pretože v nich budem."

Môžete vidieť súvislosť s pôvodným kňazom-mníchom, ktorý povedal to isté, že cítil satana vo svojom vnútri a videl ho 20 mm od svojej tváre, ako mu hovorí: "patríš mi".

Kňaz-mních, ktorý vykonával exorcizmus, viedol s démonom dialóg. Démon hovoril prostredníctvom osoby posadnutej démonom.

Démon mu povedal: "Tí, ktorí si vzali vakcínu, nemôžu robiť pokánie, pretože ja som v nich." Mních-kňaz sa spýtal: "Ako ste v nich?"

Démon odpovedal: "Krvou potratených plodov".

Už sme spomenuli, že plody boli použité vo vakcíne a boli úmyselne zavraždené kvôli ich bunkám. Tieto bunky boli odobraté zo živých plodov ateistickými vedcami a lekármi, ktorí neuznávajú nič posvätné.

Orgány odoberajú aj zo živého plodu. Ak je plod mŕtvy, orgány a bunky sú nepoužiteľné. Preto plody nevyberali z odpadkového koša. Čo, aj keby boli, neznamená, že je to morálne správne, pretože potrat sa uskutočnil. V tomto prípade však boli plody špeciálne pripravené na potrat.

Takto sa diabol vyznáva: "Ja som už v tých, ktorí si ju vzali krvou plodov.

Vyznanie tohto démona teda súvisí s kňazom-mníchom, ktorý bol zvedený démonom....

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať

Saints & Holy Elders on the COVID Vaccines — Monomakhos

o. Jaroslav Klíč - "V mojej farnosti nebude nikto odmietnutý." o. Jaroslav Klíč - "V mojej farnosti nebude nikto odmietnutý."

„Drž sa ďalej od tých, ktorí nám škodia“ F. Savvas Athonský: F. Savvas the Athonite : "Keeping away from those who harm us"

zdroj:Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? Ksiądz Savvas Agioritis dzieli się świadectwami duchow…

Celkom dobre hovorí kňaz o pandémii.

Otec Savvas rozpráva svedectvo kňaza mnícha, ktorý sa dal zaočkovať
Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? Ksiądz Savvas Agioritis d…
WARNING FROM MOUNT ATHOS (August 2021)

Are the Vaccines Affecting Our Spirituality? | There May be More to it Than We Think (expandingawarenessrelations.com)

Vakcína nie je dogma! Nepridáš sa k väčšine, ak pácha zlo. (Ex 23, 2) Pápežská neomylnosť sa vzťahuje iba na učenie o viere a morálke a aj to vo výnimočných prípadoch. Sv. Pavol apoštol národov verejne napomenul prvého pápeža – nejednoznačný postoj svätého Petra spôsoboval medzi veriacimi zmätok!
Kresťanské napomínanie: Aj sv. Brigita Švédska francúzskeho avignonského pápeža Klementa VI. neváhala pápeža nazvať hubiteľom stáda Kristovho a človekom ukrutnejším nad Judáša.
Sv. Katarína Sienská, keď za vlády Urbana VI. došlo k rozkolu, verejne podporovala tohto pápeža a v súkromnej korešpondencii ho často napomínala. Hoci radila pápežovi a napomínala samoľúbych kňazov, neustále sa modlila za reformu. Nikdy nestratila dôveru v Cirkev ako Kristovo telo. Jestliže tě někdo napomíná, považuj ho za svého ochránce.
Svedomie je boží hlas a má konať podľa svedomia; svedomie je posledná inštancia podľa ktorej raz budeme súdení; kresťan má povinnosť svedomie počúvať viac ako slepú poslušnosť ak máme o tom pochybnosť. A keď je niečo nemorálne a nepravdivé sme povinný to odmietnuť a napomenúť kohokoľvek bez ponižovania aby to bolo užitočné v Cirkvi. Sv. Pavol Galaťanom, ,,ak niekto koná nesprávne, vy, ktorí ste duchovní, jemne ho napomeňte. Sv. Pavol apoštol národov verejne napomenul prvého pápeža, keďže – nejednoznačný postoj svätého Petra spôsoboval medzi veriacimi zmätok! Sv. Pavol hovorí: zoči-voči som sa postavil proti nemu, lebo si zaslúžil pokarhanie: Keď ty, Žid, žiješ pohansky, a nie po židovsky, ako to, že nútiš pohanov žiť po židovsky?!” (Gal 2, 11-14). To však neviedlo k vzájomnému obviňovaniu zo schizmy, herézy či nevernosti voči pápežovi. Hlásaj slovo, naliehaj vhod i nevhod, usvedčuj, karhaj a povzbudzuj so všetkou trpezlivosťou a múdrosťou. 2. Timotej 4:2. Očkovanie na COVID je: k smrti vedúce, diabolstvo vo všetkých podobách !

Známy český kňaz, bioetik a pedagóg Marek Vácha začal svoje rozprávanie bájou o pastierovi menom Gyges, ktorý nachádza prsteň, vďaka ktorému sa stáva neviditeľným a môže beztrestne páchať trestné činy. Ako by takýto prsteň zmenil nás? pýta sa Vácha. Pripomenul základné pravidlo o svedomí, ktoré hovorí: Nepridáš sa k väčšine, ak pácha zlo. (Ex 23, 2) Svedomie je posledná inštancia. Je potrebné ho celý život kultivovať.

Benedikt XVI: Svedomie, schopnosť človeka rozpoznať pravdu a ukladá povinnosť vydať sa za pravdou a podrobiť sa jej tam, kde sa s ňou človek stretáva.

Svedomie ako posledná inštancia v hodnotení konkrétneho činu vystavuje svoju dôstojnosť nebezpečenstvu, ak sa mýli zavinene, teda „ak takmer vôbec nehľadá pravdu a dobro a ak hriešne návyky postupne takmer zahlušia svedomie“.O nebezpečenstvách deformácie svedomia sa zmieňuje Ježiš, keď napomína: „Lampou tela je oko. Ak bude tvoje oko čisté, bude celé tvoje telo vo svetle. Ale ak sa tvoje oko zakalí, bude celé tvoje telo vo tme. A keď už svetlo, čo je v tebe, je tmou, aká bude potom tma sama?! (Mt 6, 22 – 23).
Svätý Bazil hovorí o trojakej poslušnosti:

1.) zo strachu z trestu – poslušnosť otrokov;
2.) z túžby po odmene – obchodnícky postoj;
3.) z lásky – synovský postoj, postoj dieťaťa.

Pre porovnanie svätý Pavol vo svojich listoch uvádza tiež rôzne poslušnosti: poslušnosť viere (Rim 1; 5; 16; 26), učeniu (Rim 6, 17), evanjeliu (Rim 10, 16; Sol 1, 8), pravde (Gal 5, 7), Kristovi (2 Kor 10, 5).

Svedomie nie je neomylným sudcom: môže sa mýliť. Dôstojnosť svedomia v každom prípade spočíva v pravde: ak je svedomie správne, vtedy ide o objektívnu pravdu, ktorú človek prijal; ak je svedomie pomýlené, ide o to, čo človek mylne subjektívne považuje za pravdivé. Nikdy sa nesmie stať, aby sa „subjektívny“ omyl o mravnom dobre nerozlišoval od „objektívnej“ pravdy, ktorá sa človeku rozumovo predkladá vzhľadom na konečný cieľ, a neslobodno sa odvolávať ani na mravnú hodnotu skutku vykonaného s pravdivým a istým svedomím, ak sa niečo vykonalo podľa úsudku pomýleného svedomia. Môže sa stať, že zlo spáchané z neprekonateľnej nevedomosti alebo podľa nezavineného mylného úsudku sa nemôže pripísať za vinu tomu, čo ho spáchal; ale ani vtedy neprestáva byť zlom, vo vzťahu k pravde o dobre. Kto však vie o všetkých svojich poblúdeniach? Očisť ma od chýb, ktoré si neuvedomujem“ (Ž 19, 13). Jestvujú previnenia, ktoré si neuvedomujeme, ale ony nimi neprestávajú byť, pretože sme odmietli ísť na svetlo (porov. Jn 9, 39 – 41).

Ježiš Kristus: nie som Boh strachu!
Prebuďte sa, deti moje, lebo vás klame knieža temnoty, pôvodca strachu.

Moje dieťa, hovorím svojim deťom, každý ste nádobou histórie. Práve tepna, z ktorej moja krv prúdi do a z môjho Najsvätejšieho Srdca. Plačem, deti moje; Plačem nad týmto strateným a zlomeným svetom, ktorý sa vzdal nepriateľovi. Temnota pokrýva túto zem, pretože komnaty pekla sa vyprázdňujú na tejto zemi. Láska sa stráca uprostred tejto temnoty a mnohí sa obracajú na svojho blížneho. Hovorím Svojim Verným, aby zostali silní a bdelí v pravde, pretože tí, ktorí kráčajú s pýchou a povýšeným srdcom, pretože unikli spravodlivosti v tomto živote, ju nájdu v budúcom, pretože čas ich milosrdenstva vypršal. Beda tým, ktorí ublížili mojim maličkým. Beda tým, ktorí sa snažia odplatiť smrťou, keď ja som pôvodcom života a smrti.Kde sú moji vyvolení synovia? Kde sú moji kňazi, aby viedli moje deti v pravde? Kde sú Moji kňazi, aby svetu povedali, že cesta do pekla sa zablokuje dušami, ktoré padli do satanovej pasce?
[1] Som držaný v zajatí svojho ľudu, zatiaľ čo hlas nepriateľa sa ozýva stenami mojej cirkvi. Koľkí sa zo strachu poznačili krvou nevinných? Koľkí sa vzdali svojej viery a dôvery vo Mňa pre falošnú vedu o človeku [2] namiesto Stvoriteľa sveta, pretože Ja Som Ježiš. Kde sídli tvoja viera?

Toto vám hovorím, že keď uvidíte zvyšky mojej Cirkvi roztrúsené po celom svete, buďte v pokoji, pretože víťazstvo prichádza a hodina môjho návratu je na obzore.
[3] Teraz choď vpred, lebo ja som Ježiš, a buď v pokoji, lebo moje milosrdenstvo a spravodlivosť zvíťazí.
Dear Shepherds... Where Are You? - The Now Word

Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

[ Spanish audio ]youtube.com/null
[ English audio ] [English Audio] - Father Savvas Agioritis: What is to Come for Those Who are Inoculated
stateofthenation.co/?p=85921

Father Savvas On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection: Interview with Archimandrite Savas Agioreitis (1/4)
buccara.com/sugihbareng/download/5Bj-Y0mJjpc.xhtml
SVEDCI


Greek Orthodox Archimandrite Fr. Savvas Agioritis on the demonic nature of the peck

SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE ! Vaccines And Demonic Possession: Testimonies of the Spiritual Trauma of Priest-Monks Who Took the Covid-19 Vaccine - Father Savvas Agioritis.
Vaccines And Demonic Possession - VaccineFromHell.com
SATANISTAT QENDROJNE MBRAPA VAKSINES !//SATANISTS ARE BEHIND THE VACCINE !//elder Savvas Agioritis
[English Audio] - Father Savvas Agioritis: What is to Come for Those Who are Inoculated
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection:
On the Holy Temple of God & COVID-19 Infection: Interview with Archimandrite Savas Agioreitis (1/4)
Father Savvas Agioritis What is to come for those who are vaccinated
ugetube.com/…-for-those-who-are-vaccinated_mt4zvKvzhsjaJDb.html
Scientists can lie — but the data doesn’t.” The Tolls (updated January 7, 2022) – Countdown to the Kingdom
youtube.com/null
Luz - Queen of the End Times – Countdown to the Kingdom

Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v II…

Pred očami sa vám odohráva satanský plán: úmrtia plodov tehotných žien…

Dr. Judy Mikovitsová – Důrazné varování ohledně covid očkování & O (ne)izolaci viru SARS-CoV-2

Lékařka odmítla ošetřit dítě, matka nebyla očkovaná proti covidu. Čtyřletý hoch zemřel

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

Prišla som, aby ste zmenili svoj život. Drahé deti! Otvoreným srdcom s…

Reinkarnácia klamstvo satana - dr. Gloria Polo.

Celkom dobre hovorí kňaz o pandémii.

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia / o. Dušan Lukáč

Ak dnes nič neurobíme, zajtra budú trpieť naše deti! Čelíme obetiam, psychickému a duševnému násiliu a hlbokej traume... Táto démonická svetová vláda už nepustí vaše deti, pokiaľ sa nepostavíme proti týmto psychopatom.... predovšetkým modlitbou ⚔️
▼ Le Grand Réveil

☦☦☦☦☦☦☦

Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku
mexický kardinál - vytvárajú hrozný strach, „Milí priatelia, toto bude pokračovať dlho.„Chcú jednu svetovú vládu, jednu armádu, jednu menu, jednu ekonomiku a tiež jedno náboženstvo – ktoré určite nebude to kresťanské,“ varoval. oslabujú vzdelávanie, zatvárajú školy a nahrádzajú ich dištančnou výučbou. Zatvárajú kostoly, obmedzujú počet ľudí, ktorí môžu navštevovať bohoslužby.“„Hlavne však medzi ľuďmi vytvárajú strach, hrozný strach„Bude to falošné náboženstvo Matky Zeme (klima-alarmizmus)Táto pandémia sa neskončí o mesiac, ani o dva, možno ani tento rok, ba možno ani o tri, štyri, päť, šesť rokov,“ povedal„Práve to títo ľudia chcú. Bude to nadlho. Je to neľahká, náročná situácia, podobnú sme v histórii ľudstva ešte nezažili.“ Chcú jednu svetovú vládu, jednu armádu, jednu menu, jednu ekonomiku a tiež jedno náboženstvo – ktoré určite nebude to kresťanské,“ varoval.


Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku“

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia

Výzva pre lekársku aj laickú obec na nahlasovanie nežiaducich účinkov po očkovaní

Dávam do pozornosti,
dajú sa tam nájsť aj videjká odstránené z youTube..
.

nastub.cz/videos/trending?a-state=42

Proč jsem ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI proti Covid 19 – MUDr. Anna Urbanová (18. 8. 2021)

You may have come across a viral news item of Nobel laureate Luc Montagnier in which it is purported that the scientist claimed that whosoever took the Covid-19 vaccine will die in 2 years. Nobel Laureate claims 'vaccinated people will die in 2 years': Fact check | Oneindia News

MUDr. Jan Vavrečka: ADE syndrom může být kritickým pro očkované proti Covid19

1. ČASŤ: o. Michel Rodrigue: Apoštol konca času - odpočítavanie do kráľovstva

„Konec času se blíží a Antikrist nebude otálet s příchodem: „Řím ztratí víru a stane se sídlem Antikrista.“ „Antikrist zpustoší nový chrám, Kristem založenou světovou Církev, znesvětí
Boží stánky a odstraní v nich každodenní mši svatou, takže bude moci být sloužena
jen potají jako kdysi v katakombách.
Nacházející příchod Antikrista bude podle sv. Brigity Švédské († 1373) možné
poznat podle toho, že před tím mnoho pohanských národů přestoupí na křesťanství. Světice říká:
„Nežli přijde Antikrist, otevřou se mnohým pohanům brány pravé víry.“ –
Podle proroctví svaté Hildegardy z Bingenu († 1179) bude v čase Antikristova
narození panovat na zemi velký nepořádek a zmatek. Říká o tom: „Od chvíle,
kdy se Antikrist narodí, bude na zemi mnoho válek a skutečný pořádek bude
zničen. Spravedlnost zmizí a mezi lidmi převládne bezcitnost. Rozmůže se
bludařství a kacíři budou své bludy hlásat veřejně a nerušeně. Mezi křesťany
se pak rozšíří pochyby a neznalosti ohledně katolické víry. Bude také mnoho
znamení na slunci, měsíci i ve hvězdách, ve vodě i v dalších prvcích jakožto
předobraz nadcházejících běd.“

Antikrist bude mít předchůdce, jako měl Kristus Jana Křtitele.
V čas pronásledování bude Satan nehodné katolíky prosívat jako plevy z pšenice tak, jako kdysi byl Jidáš vyloučen ze svazku apoštolů.
Francouzská řeholnice Nativitas (1731-1798), klariska v Fougères, prorokuje
podobně: „Vidím, že s blízkým posledním příchodem Krista způsobí špatný
kněz Církvi velké utrpení.“124
– Pozoruhodné je i proroctví svaté Hildegardy
(† 1179): „Římskou Církev rozerve strašlivé schisma, takže všechno bude připraveno k přijetí Antikrista. Svatý biskup a mučedník
Methodius, žijící ve 4. století, předpověděl:
„Antikrist bude zpočátku vůči všem lidem přátelský a laskavý, k chudým
milosrdný. Nebude si libovat v bohatství, nýbrž zlato a stříbro rozdá potřebným. Bude také mírumilovný, a kde se dva dostanou do sporu, vynasnaží se je
usmířit. Projeví se rovněž zdrženlivě a mravně, a zavrhne smilstvo i manželskou nevěru. Bude také nenávidět nespravedlnost a nepřipustí utrhání na cti.
Nestrpí modlářství a bude dávat najevo úctu Písmu svatému. Bude rovněž ctít
kněze i stáří. To všechno však výhradně ze záludné lstivosti, aby si tím naklonil lidi.“
127
Svatý Anselm praví: „Antikrist si svou mimořádnou štědrostí a soucitem získá
srdce Židů, takže jej ve všech končinách světa budou vychvalovat jako poloboha.“
Se smutnou tváří si bude Židům stýskat, jak špatný je nyní svět a že je nejvýš ne-
zbytné, aby Bůh probudil krále, jenž by svou obratností znovu přivedl svět k pravé
službě Bohu. Časem se Antikrist bude také vydávat za mesiáše Židů. Židé tedy budou první,
kteří se přidají k Antikristovi; oni, kteří kdysi zavrhli pravého Mesiáše a neuvěřili
pravdě, budou nyní věřit lži.
Antikrist bude i ochráncem islámu. Ctihodný Holzhauser také prohlásil,
že Antikrist obnoví velikým monarchou zničenou tureckou říši, z níž zůstal jen nepatrný zbytek.
. Svatí Otcové jednomyslně prohlašují, že Židé přijmou a uznají Antikrista za
mesiáše. Výtka Spasitele Židům se podle všeho vztahovala na Antikrista:) Tehdy si Jeruzalém zvolí za své hlavní
sídlo, čímž bude chtít ukázat, že je skutečným mesiášem. Antikrist zůstane tři a půl roku jako pán světa na vrcholu své moci
a tou dobou bude také nejhrozněji běsnit proti křesťanům. Antikrist se stane pánem a císařem světa. Svatý evangelista Jan praví:
„A byla jí (šelmě) dána moc nad každým pokolením a kmenem i jazykem a
národem.“Tři a půl roku bude Antikristovi povoleno běsnit proti křesťanství, tedy nápadně
přesně stejnou dobu, jakou trvala Kristova učitelská činnost.

nezůstal by jediný člověk; ale pro vyvolené budou dni ty ukráceny.“
– Svatý papež Řehoř Veliký i svatý Augustin
jsou téhož náhledu: Kdyby pronásledování mělo trvat déle než 3 ½ roku, nedosáhlo by věčné blaženosti mnoho z lidí, kteří by jinak byli svatými. Sv. Jan
Zlatoústý k tomu dodává: „Útrapy skrze Antikrista sice budou nadmíru kruté,
ale nepotrvají dlouho.“ V oněch třech a půl letech však přijde takové trápení,
jaké ještě na zemi nikdy nebylo. Naplní se Kristova slova: „Neboť tehdy bude
soužení veliké, jakého dosud od počátku světa nebylo, aniž kdy bude.“284 Také
Daniel zvěstoval: „Přijde čas, jaký nebyl od té doby, co národové počali býti,
až do tohoto času.“ A dále: „Až bude dokonale zlomena moc lidu svatého,
splní se všecky ty věci.“285 Satan si totiž pospíší, protože k poslednímu útoku
na Boží říši na zemi bude mít jen málo času. „Ďábel sestoupil k vám se zlostí
velikou, věda, že má času málo.“286
V oněch 3 ½ letech nejstrašnějšího pronásledování se mnoho křesťanů, biskupů
a kněží zachrání útěkem. Je to naznačeno v Apokalypse, kde se píše, že žena (Církev) uprchne do pouště.287 Ctihodný sluha Boží Bartoloměj Holzhauser (poté, co
zmiňuje dobytí Říma Antikristem a zavraždění papeže) praví takto:
„Antikrist bude v okolí Jeruzaléma prolévat krev křesťanů jako vodu, a to
zvláště představených Církve. Křesťanské obce uprchnou do pouští, lesů, hor
a do jeskyní, a tam se ukryjí, protože když bijí pastýře, ovce stáda se rozprchnou.“
Bůh během tří a půl let bude bojovat s Antikristem prostřednictvím
proroků Henocha a Eliáše. Vystoupí však
teprve tehdy, až Antikrist odstraní svatou mešní oběť a v chrámech nastane ohavnost spuštění vzýváním obrazu Antikrista.301

„Bděte tedy, neboť nevíte dne ani hodiny“ (Mt 25,25 a 13).

„Co pravím vám, všechněm pravím: Bděte!“ (Mk 13,13

Nie je to pandémia, ale INFODÉMIA. Všetko je umelé vyvolané. Ruský akademik Alexander Redko (II. časť). facebook.com/…-vyvolané-ruský-akademik-alexande/202527752046851/

Š. HARABIN: o rozhodnutiach „Ústavného“ súdu o neplatnosti právnych záverov - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie

VIDEO: Ruský akademik Dr. Redko označil vakcináciu proti Covid-19 za klamstvo, zločin a čistý biznis: „Načo sa preboha očkujete, keď sa neustále šíri vždy nový kmeň koronavírusu?“

Man lost leg weeks after covid vaccination

VIDEO: Ruský lékař a profesor šokoval diváky, když narovinu vysvětloval, že ruský Sputnik V se v ničem neliší od západních vakcín a teror v Rusku spojený s povinným očkováním je předmětem stejného děsivého businessu s lidským strachem a terorem jako v západních zemích! Očkování má smysl jen proti virům, které nemutují, a pouze proti virům, které byly izolovány! Ani jedno ale SARS-Cov-2 nesplňuje! Ve městě Saratov zakázali lidem bez QR kódů vstupovat do všech supermarketů, děsivé záběry teroru zachycují prázdné supermarkety, které Rusko nepamatuje!

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

Vynálezca vakcín dr. Stanley Plotkin: zneužíval som siroty a postihnuté deti na experimenty. Svedčil pred americkým súdom -
Dr. Plotkin vierou v Boha pohŕda a povedal, že keby veril v Boha, skončil by v pekle. Priznal že k úspešnému použitiu kultúry z jedného potrateného dieťaťa predchádzal výskum na tkanivách z cca až 100 ďalších potratených (zavraždených) plodov. Klaus Schwab: Veľký Reset spojí našu fyzickú, digitálnu a biologickú identitu
Dr. Stanley Plotkin - vypovedá pred súdom (krátky výrez)

Vynálezca vakcíny obsahujúce potratené plody, svedčil pred americkým súdom v štýle nacistickej argumentácie

Proč jsem ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI proti Covid 19 – MUDr. Anna Urbanová altergon.cz/…-deti-proti-covid-19-mudr-anna-urbanova-18-8-2021/

MUDR. Ludmila Eleková:altergon.cz/…-slepice-sve-zlate-vejce-vakciny-proti-koronaviru/
Na odvoz do koncentračného tábora v Austrálii stačí pozitívny test.
bitchute.com/video/j6aDxBUTyq19/

Mudr. Tomáš Lebenhart hovoří o očkování

MUDr. Jan Vavrečka: ADE syndrom může být kritickým pro očkované proti Covid19

Pfizer: „Nechceme, aby lidé věděli o buňkách z potracených plodů ve vakcínách.” Odhalení interních emailů Pfizeru

/ koniec-casov-a-koniec-sveta

Archívy démonov a diablov - odpočítavanie do kráľovstva

/ Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v II… /

/ Pred očami sa vám odohráva satanský plán: úmrtia plodov tehotných žien… /

Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú… /

Finálna syntéza – Hnutie za zdravé Slovensko

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia / o. Dušan Lukáč

Výzva pre lekársku aj laickú obec na nahlasovanie nežiaducich účinkov po očkovaní

Facebook cenzuruje mexického kardinála za kritiku „Nového svetového poriadku“

Vakcinolog Beran: Jedině lidé, kteří to onemocnění prodělali, mají velmi dobrou imunitu ...

Ako satan kradne čas na Boha - klamstvá satana v živote človeka - o. Mikuláš Tressa.

VZORY TRESTNÝCH OZNÁMENÍ NA RIADITEĽOV ŠKÔL, ZAMESTNÁVATEĽOV, RIADITEĽOV NEMOCNÍC, LEKÁROV A INÝCH.

Vyhrážky a NÁTLAK na rodičov a žiakov na prekrytie dýchacích ciest, na podstúpenie testovania a očkovania: VZORY TRESTN

olpzs.sk/vzor/dc99723f-07bc-4fbc-a502-35dbf034cc42

1. Falšovanie počtov nových denných prípadov covidu
2. Falšovanie počtov hospitalizácií
3. Falšovanie počtov úmrtí
1. Ekonomické motívy falošnej pandémie
2. Mocenské motívy falošnej pandémie

KLAMÚ VÁS ÚPLNE, ALE ÚPLNE VO VŠETKOM: V POČTOCH DENNÝCH PRÍPADOV, HOSPITALIZÁCIÁCH I ÚMRTIACH. PREČO TO PREBOHA ROB

Bendito sea Dios, que bueno que intervenga el cardenal. Dios nos lo siga conservando. Que Dios lo
apredsasatoci
Niektorí ľudia sú schopní pokánia.
Laco Bajzo
Bobríkovi a KBS radí aký duch?
Janko333
Laco, tebe radí aký duch keď zhrešíš a ohováraš?
Laco Bajzo
To je otázka ,nie ohováranie
Janko333
To nie je otázka, ale výčitka bez pokory, veď to nie je prvýkrát. Každý zhreší, tebe zlí duch v neradí keď zhrešíš?
Laco Bajzo
KBS v tom hriechu ostáva ,alebo ho verejne vyznala a robila z neho pokánie?
Janko333
Laco, ty neostávaš v tých istých hriechoch? Verejne si ich vyznal, robil z nich pokánie? Nie, opakuješ tie isté hriechy, tak buď ticho!
apredsasatoci
Farizej Jano333! 🤮
Obrana katolíckej Cirkvi
apredsasatoci, čo máš proti nemu ty odpadla katolíčka? Proti duch. demencii vieme bojovať aj v pokročilejšom štádiu 🥴
Anton Frantisek shares this
567
Jozef Jozef Tkáč shares this
455
Lukaš 1 shares this
376
gavalierova anna shares this
1919
Roman Grežďo
viděl jsem to video a musím jen dát za pravdu, Video bylo před rokem už...
Ján Jánošík shares this
11K
Laco Bajzo
Takže vaši zaočkovaní kňazi sú zvedení démonom? Našťastie im to nevadí :)
Mária Jana Krištofovičová shares this
200
Zuzka M S shares this
131
dyk
Boh to dovolil, aby nás ostatných varoval
Coburg shares this
11.4K
... ... PROKOP
Zdá se, že navzdory odhalení umělého zločinného původu Covidu a vražedného očkování se chystá masová čtvrtá dávka očkování, asi jako součást stannného práva, které bude ve světě zanedlouho vyhlášeno kvůli přechodu k nové finanční soustavě řízené kvantovým počítačem.
Antonia Orosova shares this
281
Marta Paulina Duricova shares this
824
Maria Brunner shares this
15
Jozef Liga shares this
37
Otakar Holzmann
GENOCIDA SVĚTA? PROČ BY TO DĚLALI? Napolo uvařená žába pořád nechápe, že nakonec skončí na talíři. Jejich naprogramovaná mysl není schopna pojmout situaci, ve které stát (který má "pomáhat a chránit") by najednou začal vystupovat v roli genocidní mašiny. Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům …More
GENOCIDA SVĚTA? PROČ BY TO DĚLALI? Napolo uvařená žába pořád nechápe, že nakonec skončí na talíři. Jejich naprogramovaná mysl není schopna pojmout situaci, ve které stát (který má "pomáhat a chránit") by najednou začal vystupovat v roli genocidní mašiny. Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům. V ďábelské organizované jednotě je větší síla. Jedinci v boji mnoho neznamenají. Je třeba utvořit modlitební skupiny křesťanů který se každý den modlí růženec, to je jediná zbraň proti ďáblu. Vítězství je naše! Má dcero, v těchto časech konce vám budu ještě blíž. Budu se modlit k Všemohoucímu, aby zkrátil tvé utrpení. Časy se naplní a nakonec se budeme společně radovat z Boží lásky. Věřte mi: Nenechám vás napospas ďáblu. Žehnám vám a budu vás nadále bránit v pokušení. countdowntothekingdom.com/cs/valeria-v-těchto-konečných-časech/

Víš, můj maličký, vyvolení budou muset bojovat proti princi temnoty. Bude to strašná bouře. Spíše to bude hurikán, který bude chtít zničit víru a důvěru i vyvolených. V tomto strašlivém zmatku, který se v současné době vynořuje, uvidíte jas mého Plamene Lásky osvětlující Nebe a Zemi výpotkem jeho účinku milosti, který v této temné noci předávám duším. —Od schválených zjevení Panny Marie po Elizabeth Kindelmann, Plamen lásky Neposkvrněného srdce Marie: Duchovní deník (Umístění Kindle 2994-2997) countdowntothekingdom.com/cs/Alžběta-velká-bouře/
dyk
V Japonsku Pouzili ivermectin, lebo im to prerastalo cez hlavu a ľaľa, zmyzlo to samo :))) Ale liberálne media to nepovedia a potom vakcinari bludia aj s nasimi biskupmi!!?
startitup.sk/…-si-vysvetluju-ubytok-pripadov-zaujimavou-teoriou/More
V Japonsku Pouzili ivermectin, lebo im to prerastalo cez hlavu a ľaľa, zmyzlo to samo :))) Ale liberálne media to nepovedia a potom vakcinari bludia aj s nasimi biskupmi!!?

startitup.sk/…-si-vysvetluju-ubytok-pripadov-zaujimavou-teoriou/
Otto Petr Pokorný
Já se vůbec skutečně nikdý nenechám očkovát,protože to není vůbec ověřené a hlavně mám hodně známych,kteří se necháli očkovát,tak mají úplně zbýtečně další zdravotní problémy,jako jsou pohybové,srdeční a jíné nežádoucí zdravotní problémy.Dostávam různé dané právé informace s FATIMY a pokráčování MEDŽUGORJE,že se skutečně vůbec nemáme dát očkovát,protože jsou v něm obsážené geny …More
Já se vůbec skutečně nikdý nenechám očkovát,protože to není vůbec ověřené a hlavně mám hodně známych,kteří se necháli očkovát,tak mají úplně zbýtečně další zdravotní problémy,jako jsou pohybové,srdeční a jíné nežádoucí zdravotní problémy.Dostávam různé dané právé informace s FATIMY a pokráčování MEDŽUGORJE,že se skutečně vůbec nemáme dát očkovát,protože jsou v něm obsážené geny od mrtvých nenarozených děti.Já jsem členém ochraných nenarozených děti a také jsem ve lll.řádu společenství Svatého Vincence de Paul od roku 2000 v měsící lednu.V MEDŽUGORJÍ jsem byl už již celkém 6.X za můj život,tak skutečně plně vím,o co to vypovída toto místo zjevení přímo žívě PANNOU MARIÍ,která se již plně zjevuje přesně celý 40.let.Bylo to již v roce 1981 dne 25.Já jsem také daném roce 1981 jsem příjal svatý křest dne 16.března ve svatopostním době.V roce 1994 jsem příjal další svatost a to biřmování,které jsem již příjal dne 14.května Létá Páně 1994.Zároven jsem také již tělesně postižený člověk na obě horní končetiny.Od narození mám dětskou moskovou obrnu-DMO.Od malíčka jsem byl také péčován a vychován u řeholních sester ve VINCENTINUM ŠTERNBERK NA MORAVĚ U OLOMOUCE.Tam jsem skutečně plně úvěříl v PÁNA BOHA ze zoufalství.Chtěl jsem skutečně původně sáhnout na můj život vrážebnou smrti zastřelením kvůlim bolševikům,kteří mi tenkrát na slíbováli jenom úplně same dané nesmyslí,proto jsem se tenkrát nechál pokřtít svatým křtěm v katolickém církví.S PÁNEM BOHEM zůstávám věrný duchovní bratr Otto,Petr,Vincenc de Paul Pokorný s Litultovic u Opavy,ČESKÁ REPUBLIKA.
Otto Petr Pokorný
Již několikrát jsem také víděl a hlavně poslech tuto danou přednášku o vakcinaci a exorcismus,které mi bylo skutečně velice moc duchovně velmi sílně,že tomu skutečně plně věřím,proto se vůbec nikdý nenechám očkovát všeobecně.Skutečně plně to přímo jenom moc doporučují vídět a slíšet tuto danou přednášku několikrát,aby jsi lidé skutečně plně úvědomíli,čeho se dopustíli dábelské …More
Již několikrát jsem také víděl a hlavně poslech tuto danou přednášku o vakcinaci a exorcismus,které mi bylo skutečně velice moc duchovně velmi sílně,že tomu skutečně plně věřím,proto se vůbec nikdý nenechám očkovát všeobecně.Skutečně plně to přímo jenom moc doporučují vídět a slíšet tuto danou přednášku několikrát,aby jsi lidé skutečně plně úvědomíli,čeho se dopustíli dábelské zločiny.Duchovní bratr Otto,Petr,Vincenc de Paul Pokorný s Litultovic u Opavy,ČESKÁ REPUBLIKA.