Maja 21
81447.9K

Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? Ksiądz Savvas Agioritis dzieli się świadectwami duchowego upadku po przyjęciu szczepionek.

Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? | Może być w tym coś więcej, niż nam się wydaje

Ksiądz Savvas Agioritis dzieli się świadectwami duchowego upadku po przyjęciu szczepionek.


Istnieje wiele relacji o szkodliwych skutkach po przyjęciu szczepionki covidowej, która zebrała nie tylko fizyczne żniwo tysięcy ludzi, ale także duchowe.

W miarę jak szczepionki są wprowadzane na coraz większą skalę, pojawiły się dodatkowe informacje / dane / badania, a wielka część populacji doświadcza teraz wyrzutów sumienia z faktu przyjęciu szczepień. Wśród wszystkich niepożądanych skutków ubocznych, zgonów i wyrzutów sumienia poszczepiennego, są również osoby nękane poczuciem winy, które są pewne, że ta szczepionka uszkodziła ich sferę duchową.

Być może nie jest zaskoczeniem, że istnieją przewidywania i badania tego właśnie efektu spowodowanego przez szczepionki przez kilku teologów, badaczy, lekarzy i naukowców, do których podam link po poniższym filmie.

W filmie ksiądz Savvas Agioritis dzieli się doświadczeniami swoich współbraci, którzy przyjęli zastrzyk szczepionki COVID. Jest to mrożąca krew w żyłach i niepokojąca relacja; i są inni, którzy doświadczają tej samej rozpaczy.

Dziękuję ojcu Savvasowi Agioritis za udostępnienie tego świadectwa. Ogromne podziękowania również dla tłumacza, który dodał angielskie napisy do filmu.

Video: Father Savvas Agioritis: What is to come for those who are vaccinated (odysee.com)
Ojciec Savvas Agioritis: Co ma nadejść dla tych, którzy są zaszczepieni

Ojciec Savvas: "Chciałbym przedstawić wam osobiste świadectwo kapłana -mnicha, który popełnił błąd, zaszczepiając się. To jest jego wyznanie. Jeśli ktoś chce poznać jego imię, mogę powiedzieć prywatnie. Jest kapłanem pod rządami arcybiskupa Ieronymosa z Grecji. Będę czytał bezpośrednio z publikacji. To na szczęście nadal jest w Internecie.

[Kapłan-Mnich]: "W kilku słowach opowię o moich doświadczeniach po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki Pfizer.

Bóg przeszkadzał mi wieloma znakami przed przyjęciem szczepionki, ze względu na skrócenie czasu nie wymienię ich wszystkich.

Kiedy zmierzałem w kierunku centrum szczepień, tuż przed wejściem do kolejki poczułem, że coś utrudnia mi podejście. Kiedy się zbliżyłem, poczułem smród, który mnie zaskoczył".

Ojciec Savvas: – powiedział mnich. Widzisz, Bóg go ostrzegł, a on nadal szedł naprzód".

[Kapłan-Mnich]: "Kiedy brałem szczepionkę, inni czekali na zewnątrz. Kiedy wychodziłem, nie byłem w stanie nosić mojego Kalimafi (nakrycie głowy kapłana).

Poczułem w sobie wielki wstyd i odszedłem trzymając w rękach moje kalimafi".

Ojciec Savvas: Jak widać, od razu zaczął odczuwać demoniczny wpływ. Ponieważ wstydził się nosić swoje Kalimafi, mimo że jest kapłanem".

[Kapłan-Mnich]: "Po powrocie do domu poszedłem do łazienki, aby umyć twarz. Patrząc w lustro, przestraszyłem się mojej twarzy z powodu wyrazu, jaki miałem.

Następnego dnia poszedłem na zakupy do supermarketu, a ponieważ był to jeszcze czas po święcie Paschy (przed wyjazdem), zwykle witałem sklepikarzy "Christos Anesti (Chrystus zmartwychwstał!)" lub odpowiadałem "Alithos Anesti (Rzeczywiście zmartwychwstał)"."

Ojciec Savvas: Jak wiecie, przez 40 dni po zmartwychwstaniu powstrzymujemy się od powiedzenia "Cześć/Dzień dobry" i zastępujemy pozdrowienie słowami "Chrystus zmartwychwstał". A drugi chrześcijanin powinien odpowiedzieć "Alithos anesti", a nie powiedzieć "podobnie".

[Kapłan-Mnich]: "Jako mnich kapłan byłem zaskoczony, gdy odkryłem, że bardzo wstydzę się powiedzieć "Christo Anesti" do sklepikarzy. To mnie bardzo przytłoczyło".

Ojciec Savvas: "Zaczął coraz intensywniej zdawać sobie sprawę, że coś nie dzieje się za dobrze w jego duszy".

[Kapłan-Mnich]: "Dzień później poszedłem i uczestniczyłem w nabożeństwie w lokalnym kościele, ale nie po to, aby celebrować nabożeństwo jako kapłan.

Podchodząc do ołtarza, czułem się tak, jakbym był martwy".

Ojciec Savvas: "Widzisz, że duchowna osoba od razu zauważa różnicę."

[Kapłan-Mnich]: "Radość, którą odczuwałem podczas nabożeństwa, została utracona. To było tak, jakbym nie podchodził do ołtarza Świętego Kościoła, ale jakbym wszedł do pokoju w domu. Wszystkie te rzeczy mnie zaskoczyły, ale w tamtym czasie nie wierzyłem, że pochodzą z vax.

Widziałem znajomych parafian odwracających twarze ode mnie.

Następnego dnia zauważyłem, że moje sumienie sprawia mi straszny ból. To tak, jakbym został przebity w moim sercu o dotknięty takim bólem, jakiego nigdy wcześniej w życiu nie czułem.

Powiedziałem to innemu archimadrytowi (kapłanowi monastycznemu) o tym, co czuję, a on mnie pocieszył. Powiedział mi słowa w stylu: "To nic, nie martw się o to".

Po wyjściu odkryłem, że ten ból w moim sumieniu był nieubłagany i pogłębiał się we mnie. Po tym dniu byłem w głębokim stanie niepokoju, który trwał 13 dni. Nie mogłem spać ani się wyciszyć.

Pozwólcie, że wyjaśnię teraz najstraszniejszą część. Dzień i noc ciągle widziałem szatana przede mną, jego twarz w odległości 20 mm od mojej.

Poszedłem spać w nocy i poczułem, jak mnie przytula, a ja marznę.

Czytałem Pozdrowienia (Χαιρετισμούς) do Dziewicy Maryi i czułem się tak, jakby moja krew płonęła w żyłach. Czułem w sobie obcą obecność i to mnie osądzało.

Czułem przerażenie, jakby ktoś mówił: "Teraz należysz do mnie". "

Ojciec Savvas: "Czy rozumiesz, jak straszne są te rzeczy? I bardzo prawdziwe, ponieważ osobiście znamy tę osobę.

To z kolei świadczy o kolejnym doświadczeniu innego Kapłana-Mnicha, który odprawiał egzorcyzmy. A naciskany demon powiedział prawdę podczas monologu: "Dlaczego ci to mówię? Nie chcę ci tego mówić, ale jestem naciskany".

Kapłan-mnich odpowiedział: "Nie naciskam na ciebie". Demon odpowiedział: "Jestem zmuszony ci powiedzieć".

Demon powiedział mu więc: "Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek". Sataniści przeprowadzili ceremonię w sprawie szczepionek. Co więcej, demon powiedział: "Ci, którzy wezmą tę szczepionkę, nie będą mogli odpokutować". Teraz może się to wydawać zbyt surowe.

Kapłan-mnich zapytał wtedy: "Dlaczego nie będą mogli odpokutować?"

Demon odpowiedział: "Ponieważ będę w nich".

Widać korelację z początkowym kapłanem-mnichem, który mówił to samo, że czuł w sobie szatana i widział go 20 mm od jego twarzy, mówiąc mu: "należysz do mnie".

Kapłan-mnich odprawiający egzorcyzm, prowadził dialog z demonem. Demon przemawiał przez osobę opętaną przez demona.

Demon powiedział mu: "Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu". Kapłan-mnich zapytał: "Jak się w nich znajdujesz?"

Demon odpowiedział: "Krwią abortowanych płodów".

Wspomnieliśmy wcześniej, że płody zostały użyte w szczepionce i zostały celowo zamordowane dla ich komórek. Komórki te zostały wyekstrahowane z żywych płodów przez tych ateistycznych naukowców i lekarzy, którzy nie uznają niczego świętego.

Usuwają również narządy z żywego płodu. Jeśli płód jest martwy, narządy i komórki są bezużyteczne. Dlatego nie zabierali płodów z kosza na śmieci. Co nawet gdyby były, nie czyni go moralnie słusznym, ponieważ aborcja miała miejsce. Jednak w tym przypadku płody te zostały specjalnie przygotowane do aborcji.

Tak więc diabeł wyznaje: "Jestem już wewnątrz tych, którzy wzięli to przez krew płodów".

Tak więc wyznanie tego demona koreluje z kapłanem-mnichem, który został uwiedziony do przyjęcia szczepionki.

Tak jak czytaliśmy wcześniej; mówił, że wstydzi się nosić swoje kalimafi, mówić "Christos Anesti", jak czuł się martwy, będąc przy świętym ołtarzu, jak wszyscy odwracali od niego twarze, ponieważ jego twarz została zmieniona... jak przez 13 dni nie mógł spać ani się uspokoić, a najbardziej przerażające ze wszystkich, dzień i noc, było ciągłe oglądanie twarzy szatana w odległości 20 mm od jego twarzy... i to jak czuł, jak szatan go przytula; i chociaż próbował odczytać Pozdrowienia, jego krew płonęła w żyłach i poczuł, jak ktoś mówi do niego: "Teraz należysz do mnie".

Tak więc kapłan-mnich kontynuuje:

[Kapłan-Mnich]: "Zostałem w domu rodzinnym na wypadek reakcji niepożądanej, po kilku dniach wyszedłem.

W klasztorze, w którym obecnie mieszkam, podczas Boskiej Liturgii odkryłem, że nic nie mogę zrozumieć.

Czułem się jakbym był martwy, ciągle pędziłem przez nabożeństwo, czułem wielki niepokój, ani odrobiny radości, czułem się tak, jakbym nie był księdzem ani nawet ochrzczonym chrześcijaninem!

Doszedłem do punktu, w którym nie mogłem mówić tak, jakbym stracił głos. Czułem, że moje życie jest mroczne i dusza ciągle rozpacza".

Ojciec Savvas: "Widzisz, że ta osoba popełniła ten błąd i jest upokarzana. Oznacza to, że ma sumienie kościelne (duchowe). To bardzo ważne.

Ponieważ są inni, którzy popełnili ten błąd, a widząc ten błąd, nie wyznają go, aby przestrzec innych.

Czytajmy dalej".

[Kapłan-Mnich]: "Kiedy byłem w tym beznadziejnym stanie, znajoma rodzina przyszła odwiedzić klasztor. Rozmawiałem z matką.

Powiedziała do mnie: "Ojcze, dlaczego tak mówisz? Wiele osób po zażyciu pierwszej dawki kończy i nie przyjmuje drugiej dawki. Więc ty też nie powinieneś przyjmować drugiej dawki!"

Ojciec Savvas: "Dodała mu trochę odwagi".

[Kapłan-Mnich]: "Kiedy mówiła mi te słowa, poczułem pewną orzeźwiającą rosę wchodzącą do mojej duszy."

Ojciec Savvas: ► "To było od Boga."

[Kapłan-Mnich]: ► "Zostałem pocieszony przez łaskę Bożą."

Ojciec Savvas: "Ponieważ zaczął pokutować. Bóg posyła ludzi, aby nas pocieszyli, aby nas poinformowali. Tak działa Bóg w takich sytuacjach. Już samo słowo, choć wielokrotnie nieistotne, wskazuje nam drogę.

Więc powiedziała: "Ok, popełniłeś błąd. Nie popełniaj następnego błędu." tj. Nie należy przyjmować drugiej dawki." Kontynuujmy:

[Kapłan-Mnich]: "Uważam, że nie ma potrzeby wspominania o rozpaczy, przez którą przeszedłem i łzach, które wylewałem. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy nie, ale dokładnie 40 dni po szczepionce znów zacząłem odczuwać łaskę Bożą.

Ojciec Savvas: "Po 40 dniach zaczął czuć, że został ponownie ochrzczony. Wrócił ze skruchą.

Wyznał więc swój grzech, przyjął (obrzęd) sakrament przebaczenia i wylanie wielu łez. Jak to jest napisane tutaj; Płakał nieprzerwanie przez 40 dni i dopiero wtedy zaczął odczuwać łaskę Ducha Świętego".

[Kapłan-Mnich]: "Zacząłem odczuwać spokój i pocieszenie, że Bóg przebaczył mi to, co zrobiłem, mimo że nie miałem wiedzy o tym, czym właściwie jest ta szczepionka".

Ojciec Savvas: "Niestety jest wielu takich ludzi, nie wszyscy są obojętni, są inni, którymi kieruje tyrania i strach... lub są pod naciskiem, ze strony swoich dzieci lub lekarzy itp.

Jednakże, gdy masz poprawne informacje, nie poddajesz się temu wszystkiego. Ten biedny człowiek został zwiedziony, ale teraz poprawił swoje działania.

Tak więc po 40 dniach zaczął odczuwać Boże przebaczenie".

[Kapłan-Mnich]: "Nie ośmielam się ani nie chcę wiedzieć, co by się ze mną stało, gdybym wziął drugą dawkę szczepionki. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że Bóg współczuł mi.

Mimo że teraz czuję się lepiej, nie doszedłem do stanu, w jakim byłem przed przyjęciem szczepionki.

Moim skromnym zdaniem, ta szczepionka Pfizera, którą wziąłem, jest znakiem (pieczęcią), ale nie ostatecznym znakiem. Najprawdopodobniej prekursor ostatecznego znaku bestii (Księga Objawienia)."

Ojciec Savvas: To ostatnie stwierdzenie koreluje z inną uwagą wygłoszoną przez demona podczas innego egzorcyzmu. Powiedział mi o tym mój bliski przyjaciel, szanowany kapłan-mnich. Prowadził dialog z demonem podczas egzorcyzmu.

Demon powiedział mu: "Tak, ta szczepionka nie jest ostatecznym znakiem (pieczęcią), ale nadal jest znakiem, prekursorem ... A ci, którzy są tacy jak wy, kiedy przyjmują szczepionkę, tracą światło". Demon kontynuował: "Niski człowiek spalił nas tymi egzorcyzmami!" Ten ksiądz (Starszy) jest dobrze znany i odprawia egzorcyzmy... Demon kontynuował: "Teraz, kiedy on (niski kapłan) wziął szczepionkę, stracił siły. Teraz mogę podejść do niego i pocałować go w rękę!"

Wcześniej demon drżał przed tym Starszym. Ale teraz, gdy Starszy przyjął szczepionkę, demon jest w stanie uzyskać jego błogosławieństwo. Koreluje to z księdzem-mnichem, o których czytaliśmy: "Mimo że teraz czuję się lepiej, nie doszedłem jeszcze do stanu, w jakim byłem przed przyjęciem szczepionki".

Jak widać, szczepionki te powodują nie tylko szkody fizyczne (biologiczne), ale także duchowe.

Odczytaliśmy to świadectwo jako przykład i pochodzi ono od osoby prowadzącej właściwe życie kościelne (nastawione na Kościół). Ponieważ, jak powiedzieliśmy wcześniej, gdy ktoś popełnia błąd, który ma wpływ na wielu innych, najkorzystniej jest poprawić ten błąd publicznie. Ma to na celu ochronę innych członków naszego Świętego Kościoła przed popełnieniem tego samego błędu.

Jak mówi św. Chystostomos: "Letni chrześcijanie żyją w komforcie". Letni są ci, którzy chcą połączyć wszystko; świat, Chrystus, hedonizm (miłość do przyjemności seksualnej), chciwość (miłość do pieniędzy), zewnętrzne pozory (próżność)... nie być pozbawionym praw (segregowanym), chodzić do kościoła, przyjmować Komunię Świętą, Spowiedź Świętą itp. Ci letni "chrześcijanie" wyrządzają najwięcej szkód Kościołowi.

I nie przyznają się do swoich błędów, ponieważ myślą, że robią wszystko poprawnie. Jeśli popełnią błąd, nie naprawią go. Nie żałują publicznie za swoje grzechy, aby mogli chronić tych, którzy są wokół nich.

Jak napisano w Księdze Objawienia, są to ludzie, których Bóg wypluje (wymiotuje). Najlepiej być gorącym lub zimnym, nigdy letnim. Ten, kto jest duchowo zimny, może w pewnym momencie zrozumieć swoją duchową ślepotę i stać się gorącym. Bóg chce, abyśmy się rozgrzali. Jednak letni są wygodni.

Niestety, większość ludzi w dzisiejszych czasach jest letnia. Jak wspomniał ojciec Athanasios Mitilinaios, większość chrześcijan jest letnia. My również jesteśmy letni i musimy przestać być letni.

Dla wiernej osoby Bożej śmierć nie istnieje, taka jest rzeczywistość. Zapomnieliśmy o tym i obecnie boimy się śmierci. Nie tylko boimy się śmierci, ale także grzywny, możliwego uwięzienia i oskarżenia. W ŻADNYM wypadku człowiek nie może nazywać siebie chrześcijaninem, jeśli boi się śmierci. Kiedy ktoś boi się śmierci, staje się bałwochwalcą lub ateistą.

Zamiast tego chrześcijanin powinien tęsknić za śmiercią. Święci chcieli umrzeć. Powodem, dla którego chrześcijanie naprawdę chcą odejść, jest to, aby mogli być w pełni zjednoczeni z Panem, którego czczą i kochają ponad wszystko. Chcą iść i są radośni, gdy odchodzą. Jednak nigdy nie powodują śmierci u siebie, nie popełniają samobójstwa. Ale kiedy nadarzy się okazja, by stać się męczennikiem i wyznawcą Chrystusa, czynią to bez obawy o życie doczesne.

Niestety, te rzeczy nie są słyszane od kaznodziejów, biskupów i kapłanów, ale jak wiecie, są słyszane od demonów.

Szanowany ksiądz-mnich, który odprawia egzorcyzmy, powiedział mi kiedyś, co powiedział mu demon. Demon rzekł do niego: "Jak wy, chrześcijanie, boicie się śmierci?! Uwiodłem i oszukałem was, abyście przyjmowali szczepionkę ze strachu przed śmiercią!" Demon ponownie wyznaje, że szczepionki są jego dziełem. W rzeczywistości mówi: "Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek".

Zobacz, co wyznaje demon! Demon kontynuuje: "Czego się bałeś? Dla was (chrześcijan) śmierć nie istnieje". Dla chrześcijan śmierć nie istnieje. Czy rozumiecie, bracia i siostry, dokąd doszliśmy?

W Ewangeliach Chrystus powiedział coś korelującego z naszą obecną sytuacją. Kiedy wszedł do Jerozolimy, dzieci wołały: "Hosanna! Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie!" Dzieci głosiły Jezusa jako oczekiwanego Mesjasza. A inni, którzy byli oburzeni, mówili do Jezusa: "Czy słyszysz, co o Tobie mówią?" Chrystus odpowiada: "Mówię wam, że gdyby oni utrzymywali pokój, kamienie natychmiast by zawołały".

Tak więc, korelując z dzisiejszą sytuacją, teraz, gdy kapłan i archiprezbiter nie głoszą, że śmierć została pokonana, demony głoszą ją zamiast tego: "Jak wy, chrześcijanie, boicie się śmierci? I czy wszyscy biegną, aby wziąć tę szczepionkę?"

Co tak naprawdę nie jest szczepionką, ale raczej terapią genową / technologią, mającą na celu uciskanie ludzi. To jest cel, dlatego będzie więcej dawek. W rzeczywistości jest wielu ludzi, którzy twierdzą, że będzie 7 dawek. Demony twierdzą również, że będzie 7 dawek.

Ci, którzy zostali oszukani do przyjmowania pierwszej lub drugiej dawki, miejmy nadzieję, nie przyjmą pozostałych dawek. Niech pokutują, płaczą i idą do spowiedzi, ponieważ ich zbawienie jest w niebezpieczeństwie. Wszyscy powinniśmy być czujni w tej kwestii.

Przeczytam świadectwo innego kapłana-mnicha dla was wszystkich, które zostało opublikowane w Internecie, chyba że teraz zostało usunięte. Ponieważ cokolwiek jest prawdą w dzisiejszych czasach, jest zwykle cenzurowane w Internecie. Jak wiecie, internet należy do szatana. Niestety, internet nie jest rządzony przez lud Boży. Cokolwiek chcą, usuwają, w miarę możliwości eliminują wszystko, co jest dobre i słuszne.

Tak więc ten ksiądz-mnich, który opublikował swoje świadectwo w Internecie, powiedział: "Uważałem, że przyjmowanie szczepionki było niczym. Więc poszedłem i to dostałem. Ale kiedy ją dostałem, straciłem możliwość modlitwy. Czułem, jak szatan przychodzi i przytula mnie. Przez 40 dni nie mogłem nawet powiedzieć: "Panie, zmiłuj się". Ten kapłan-mnich świadczył o tym publicznie. Ja osobiście go znam. Pochodzi z klasztoru w Peloponezie. Apeluje również do wszystkich, aby nie popełniali błędu (szczepienia), a kto już to wziął, aby nie przyjmował żadnych dalszych dawek, które spowodują więcej szkód zarówno dla ciała, jak i duszy.

Podsumowując, to są rzeczy, które chciałem wam powiedzieć, bracia i siostry w Chrystusie. Jak widać, istnieje wiele świadectw od wielu osób. Bóg nawet sprawił, że demony dały świadectwo. Pamiętasz, co demon mówił do kapłana-mnicha podczas egzorcyzmu?

"Dlaczego mówię ci to wszystko?! Nie chcę ci mówić, ale jestem naciskany".

Musimy również pamiętać, że diabeł też kłamie, jednak wiele razy diabeł mówi prawdę, zwłaszcza gdy jest zmuszony modlitwami, które są czytane podczas egzorcyzmu. Podobnie, czytamy w Ewangeliach, demony mówiące prawdę do Jezusa: "Ty jesteś Synem Bożym!" Demony wyznały, że Chrystus jest Bogiem.

Weźmy te rzeczy pod uwagę, abyśmy nie wpadli w tę pułapkę szatana. Co, jak widzicie, szatan używa dużej siły, aby skierować całą ludzkość w tę pułapkę. Może więc zabić jak najwięcej. To jest morderca (zabójca człowieka), którym jest szatan. To wszystko teraz przynosi owoce temu, co dzieje się na całym świecie.

Diabeł chce zabrać jak najwięcej dusz, to jest jego ostateczny cel. Gdyby wszystkie te rzeczy (szczepionki) były dobre, dlaczego miałyby uczynić je obowiązkowymi? Coś, co jest dobre, nie jest wymuszone. Widzisz Chrystusa, ilekroć szedł, aby kogoś uzdrowić, pytał: "Czy chcesz zostać uzdrowiony?"

Ci władcy w dzisiejszych czasach próbują zmusić nas do bycia w porządku. Tak właśnie myślą. Jednak nie chcą, abyśmy byli zdrowi, w rzeczywistości dzieje się zupełnie odwrotnie. Ponieważ wiemy, że te szczepionki powodują bezpłodność i tysiące innych działań niepożądanych. W Europie odnotowano ponad 2 miliony działań niepożądanych. I ponad 600 000 działań niepożądanych w Ameryce. Ponad 21 000 zgonów w Europie i 14 000 zgonów w Ameryce. Są to wszystkie statystyki głównego nurtu, które można znaleźć w Internecie.

Dlatego nie musimy jeść trawy i spać w butach (greckie wyrażenie; Nie musimy być idiotami). W żadnym wypadku nie powinniśmy akceptować tych rzeczy, które sprzedaje nam zły duch.

Niech Bóg błogosławi nas wszystkich. Niech prowadzi nas Jan Chrzciciel. Nie tylko przestańmy popełniać zło, ale demaskujmy zło, kiedy je widzimy. Kto kuli się i milczy przed grzechem, staje się pomocnikiem i wspólnikiem grzechu. Więc to, co wam mówię, musicie powiedzieć innym, poinformować całe nasze społeczeństwo, aby nie wpadło w tę pułapkę szatana i nie straciło królestwa Bożego. Amen."

Koniec transkrypcji.
_________________________________

Jestem wierzącym w Jezusa Chrystusa.

Dlatego w Biblii są rzeczy, które, chociaż nie zgadzam się z każdą wspomnianą perspektywą – czy to z powodu nieporozumień / możliwych błędnych tłumaczeń / czy po prostu nie rezonuje ze mną (pomimo czytania apologetów) - jest wiele aspektów Biblii, w które wierzę.

Miałem wiele doświadczeń i synchronizacji, które wskazują na to samo – co ostatecznie doprowadziło mnie do stania się osobą duchową i wierzącą w Jezusa Chrystusa – i to znaczy, że jesteśmy dosłownie w duchowej bitwie między dobrem a złem.

Są to TYLKO dwie opcje. Dobra, święta, sprawiedliwa ścieżka lub niemoralna, niegodziwa, grzeszna ścieżka. Nie ma pomiędzy.

Teraz, powiedziawszy to i mając doświadczenia z pierwszej ręki z "niewytłumaczalnymi zdarzeniami", doszedłem do wiary w zjawiska, że "demony" są PRAWDZIWE.

Biblia świadczy o tym, że Jezus wypędza demony z wielu ludzi. To nie jest hiperbola.

A ponieważ wielu ludzi przez lata wypowiadało się na temat tego powszechnie nieakceptowanego punktu widzenia, ryzykując swoją reputację i wiarygodność, aby to zrobić – bez żadnych korzyści pieniężnych lub osobistych innych niż ta z czystej, autentycznej troski o ludzkość – musimy ponownie przemyśleć i ponownie rozważyć nasze własne struktury przekonań co do tego, jak działa ten "świat".

"– ludzie wymyślą szczepionkę, aby wpłynąć na organizm tak wcześnie, jak to możliwe, najlepiej zaraz po urodzeniu, tak aby to ludzkie ciało nigdy nawet nie zorientowało się, że istnieje dusza i duch."

...

"Powiedziałem wam, że duchy ciemności zainspirują swoich ludzkich gospodarzy, w których będą mieszkać, do znalezienia szczepionki, która wypędzi wszelką skłonność do duchowości z dusz ludzi, gdy będą jeszcze bardzo młodzi, a to stanie się okrężną drogą przez żywe ciało. Dzisiaj ciała są szczepione przeciwko jednej i drugiej rzeczy; w przyszłości dzieci będą szczepione substancją, którą z pewnością będzie można wyprodukować, a to uczyni je odpornymi, aby nie rozwinęły skłonności związanych z życiem duchowym – tutaj, oczywiście, w oczach materialistów.


Źródła: Upadek Duchów Ciemności | Upadek/Ciemność: Wykład 5: Zmiany w duchowym składzie
ludzkościUpadek Duchów Ciemności | Upadek/Ciemność: Wykład 13: Wpływ upadłych duchów na świat

[ nih.gov/pmc/articles/PMC2262126/ ] – "Eksperymentowanie z duchowością: analizowanie genu Boga w kursie laboratoryjnym non-majors"

FUNVAX - Revisited: Wideo przyglądające się briefingowi Pentagonu Godgene / VMAT2, który pokazuje osobę prezentującą projekt usunięcia duchowości (przez szczepionki) z "religijnych fundamentalistów"

Biblia nie mówi:

1 I wy byliście umarłymi na skutek waszych występków i grzechów, 2 w których żyliście niegdyś według doczesnego sposobu tego świata, według sposobu Władcy mocarstwa powietrza, to jest ducha, który działa teraz w synach buntu. 3 Pośród nich także wiemy wszyscy niegdyś postępowaliśmy według żądź naszego ciała, spełniając zachcianki ciała i myśli zdrożnych. I byliśmy potomstwem z natury zasługującym na gniew, jak i wszyscy inni.

List do Efezjan 2:1-3

12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.

List do Efezjan 6:12

19 Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego.

1 Jana 5:19


bez powodu.

Mówi nam, taki jest świat. Albo wybierasz drogę "świata", albo podążasz za Bogiem / Miłością / Prawdą.

Dla wielu ludzi, którzy mogą czuć się zawstydzeni po przyjęciu szczepionki, tak jak zrobił to Kapłan-Mnich, wiedzcie, że Przebaczenie i Pokuta są niezwykle ważne. Nie tylko dla innych, ale także dla siebie. Jeśli ja, zupełnie obca osoba, mogę mieć empatię i miłość do kogoś, kto został wprowadzony w błąd co do szczepionek, to wiem, że Boże miłosierdzie znacznie przewyższa moje. Ale jeśli ktoś nie żałuje i nie wstydzi się tego lub nie uważa, że to jest złe, to wierzę, że będzie miał problemy ze znalezieniem zbawienia.

Pamiętaj również, że prawdziwa pokuta oznacza, że nie popełniasz tego samego błędu. Jeśli czujesz w swoim sercu, że przyjmowanie tych szczepionek jest złe, ale już to zrobiłeś, to jak najbardziej, NIE BIERZ KOLEJNEJ! I z całą pewnością NIE PODDAWAJ SWOICH DZIECI ŻADNEMU!

I pomimo tego, że "demon" mówi, że ci, którzy przyjęli szczepionki, nie będą w stanie otrzymać przebaczenia ani odzyskać swojej duchowości, jak widzimy z relacji kapłana-mnicha, rzeczywiście był w stanie ponownie połączyć się z tym źródłem światła i zacząć leczyć się ze swojej winy i męki. To jego szczera skrucha i modlitwy, które dotarły do Boga, pozwoliły mu wyjść z tej ciemności.

Inne uwagi do rozważenia:

Ten post był niezwykle trudny do napisania. Wcześniej tego samego dnia natknąłem się na ten film:

Dr Stan Plotkin zeznaje o liczbie abortowanych płodów wykorzystywanych do opracowywania szczepionek

Dr. Stan Plotkin testifies about the number of aborted fetuses used in the development of vaccines (odysee.com)

bez żadnej wiedzy o filmie, który miałem później obejrzeć; ten z udziałem ojca Savvasa Agioritis. Jego wideo nie wskazuje, dokąd doprowadzi świadectwo. Znalazłem jego film tylko poprzez wyszukiwanie korelacji między duchowością a szczepionkami, co było moim celem. Tak więc słuchanie ojca Savvasa Agioritis mówiącego o abortowanych płodach, zaraz po tym, jak obejrzałem powyższy ze Stanem Plotkinem, było dla mnie niesamowite; a usłyszenie obu tych filmów opisujących przerażające działania podejmowane na żywych dzieciach (są to dla mnie dzieci - w pełni rozwinięte lub nie) to było prawie zbyt wiele do zniesienia. Fizycznie boli mnie serce, gdy słyszę, jak te cenne formy życia zostały potraktowane.

Jest jeszcze jeden temat, który chcę poruszyć, który może rzucić kilka interesujących, a nawet dalszych dziwacznych konotacji, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę związek między szczepionkami a demoniczną ingerencją, do której nawiązuje ojciec Savvas Agioritis, nie wspominając o proklamacjach, o których wspomniał Rudolf Steiner w swoich wykładach.

Tajemniczy stan chorobowy znany jako "zapalenie mózgu receptora anty-NMDA", który wykazuje objawy podobne do demonicznego opętania, coraz bardziej uderza młode kobiety w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Zapalenie mózgu receptora anty-NMDA jest opisane jako definitywnie neurologiczny stan z przyczyną zewnętrzną.
...

Mówi się, że zapalenie mózgu receptora anty-NMDA jest stanem zapalnym i "tajemniczym" bez znanej przyczyny lub lekarstwa. Dalsze badania ujawniają szczepionki jako prawdopodobną przyczynę stanu, który, jak się okazuje, może nawet wystąpić u młodych chłopców.
...

W przeglądzie dotyczącym zapalenia mózgu receptora anty-NMDA, Teresa Conrick z AgeOfAutism.com wyjaśnia, w jaki sposób badanie z 2010 roku opublikowane w Journal of Neurology zidentyfikowało związek między tym stanem a szczepionkami. Nic dziwnego, że zaobserwowano, że objawy zapalenia mózgu receptora anty-NMDA pojawiły się niedługo po tym, jak dzieci otrzymały rutynowe szczepienia i zastrzyki przypominające, co sugeruje prawdopodobny związek."


Źródło: Tajemnicza choroba z objawami demonicznego opętania uderzająca w młode kobiety

"Najpierw pojawiła się dziwna historia 14-letniego chłopca przyjętego w 1949 roku do szpitala Alexian Brothers Hospital (Saint Louis, MO) za przerażające zaburzenia zachowania (oryginalny opis przypisywany wielebnemu Williamowi S. Bowdernowi, SJ). Objawy kliniczne obejmowały wybuchowe epizody wściekłości, skrajną auto- i heteroagresywność, pogorszenie mowy, nagłe "krzyki w nieznanym języku" i ataki wykrzywionych pozycji w pozornie niemożliwe kształty", propagujące wibracje, a nawet "ruchy do otaczających mebli". Pacjent wyzdrowiał wkrótce po zabiegu egzorcyzmu. Ten opis przypadku, spopularyzowany przez słynną powieść i film Egzorcysta, przedstawia uderzające podobieństwa kliniczne z większością objawów zapalenia mózgu przeciwko NMDAR. "

Źródło: W poszukiwaniu straconego czasu od "demonicznego opętania" do zapalenia mózgu receptora anty-N-metylo-D-asparaginianu

[ nih.gov/30016535/ ] "Anty-NMDAR zapalenie mózgu jako poważne zdarzenie niepożądane prawdopodobnie
związane ze szczepieniem przeciwko żółtej febrze"[ nih.gov/28106787/ ] "Zapalenie mózgu receptora anty-NMDA i szczepienia"

Połącz to wszystko z rzeczywistymi badaniami, które łączą zapalenie mózgu receptora anty-NMDA z objawami, które przedstawiają się jako "demoniczne opętanie", a następnie z powiązaniem szczepionek z chorobą zapalenia mózgu receptora anty-NMDA, ze wzrostem nadmiernie przyjętych szczepionek i większą liczbą osób doświadczających, że czują się tak, jakby tracili życie duchowe, cóż, powiedziałbym, że jest tu wystarczająco dużo istotnych dowodów, aby uzasadnić pełne dochodzenie w sprawie szczepionek i RZECZYWISTEGO efektu, jaki "robi" ludziom.

Zamiast całego gaslightingu, manipulacji, cenzury i wyzwisk, w które zaangażowani są rzekomo "profesjonalni eksperci", aby uciszyć wszelkie przeciwne opinie na temat szczepionek. Czy wykształcona, profesjonalna, nie ukrywana osoba/organizacja posunie się do wszystkich tych wysiłków, aby ukryć informacje? Czy nie powiedzieliby raczej: "Zbadaj do syta. Wiemy, że są one korzystne. Nie mamy nic do ukrycia".

...

Myślę, że wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie.

____________________________________________

Weryfikacja faktów jest niezwykle ważna. Chcę powtórzyć, aby nie brać wszystkiego za dobrą monetę; bez względu na to, co czytasz, skąd to czytasz lub od kogo to słyszysz. I żeby było jasne, nie polegaj na stronach internetowych "sprawdzających fakty", aby uzyskać dokładne informacje. Są one równie prawdopodobne (jeśli nie nawet bardziej prawdopodobne...), aby karmić fałszywe informacje i fałszywe obalać konta, aby manipulować czytelnikiem. Proszę wziąć wszystko pod uwagę przed przystąpieniem do określonej narracji - i zawsze miej umysł otwarty na inne możliwości.

źródło: Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość? | Może być w tym coś więcej, niż nam się wydaje (expandingawarenessrelations.com)
Tomasz Htl shares this
22.5K
Roj
"W ŻADNYM wypadku człowiek nie może nazywać siebie chrześcijaninem, jeśli boi się śmierci. Kiedy ktoś boi się śmierci, staje się bałwochwalcą lub ateistą."
Aneta Binkowska
Obserwuję ludzi i wierzę że tak jest ! Ich gen Boży ,dziecka Bożego został zastąpiony wężowym ...:-(
Monika Łubian shares this
1
msc witt
O tych "szczepionkach" jako czymś w rodzaju satanistycznego chrztu mówił też abp Vigano.
Nawiasem mówiąc dosyć dobrze by to tłumaczyło pozornie absurdalny zamiar "wyszczepienia" całej ludzkości.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
,,Nikt nie zostanie częścią Nowego Porządku Świata,
jeśli nie dokona aktu uwielbienia lucyfera.
Nikt nie wejdzie do New Age, jeśli nie otrzyma lucyferiańskiej inicjacji.,,

Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję
Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom …
More
,,Nikt nie zostanie częścią Nowego Porządku Świata,
jeśli nie dokona aktu uwielbienia lucyfera.

Nikt nie wejdzie do New Age, jeśli nie otrzyma lucyferiańskiej inicjacji.,,


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PRZEWROPTNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
...
Teresa Baj shares this
3.9K
buniek shares this
20
CUDOWNY MEDALIK
''(...)Tak więc po 40 dniach zaczął odczuwać Boże przebaczenie".
[Kapłan-Mnich]: "Nie ośmielam się ani nie chcę wiedzieć, co by się ze mną stało, gdybym wziął drugą dawkę szczepionki. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że Bóg współczuł mi.
Mimo że teraz czuję się lepiej, nie doszedłem do stanu, w jakim byłem przed przyjęciem szczepionki.
Moim skromnym zdaniem, ta szczepionka Pfizera, którą …
More
''(...)Tak więc po 40 dniach zaczął odczuwać Boże przebaczenie".

[Kapłan-Mnich]: "Nie ośmielam się ani nie chcę wiedzieć, co by się ze mną stało, gdybym wziął drugą dawkę szczepionki. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że Bóg współczuł mi.

Mimo że teraz czuję się lepiej, nie doszedłem do stanu, w jakim byłem przed przyjęciem szczepionki.

Moim skromnym zdaniem, ta szczepionka Pfizera, którą wziąłem, jest znakiem (pieczęcią), ale nie ostatecznym znakiem. Najprawdopodobniej prekursor ostatecznego znaku bestii (Księga Objawienia)."(...0''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Demon powiedział mu: "Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu". Kapłan-mnich zapytał: "Jak się w nich znajdujesz?"
Demon odpowiedział: "Krwią abortowanych płodów".(...)''More
''(...)Demon powiedział mu: "Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu". Kapłan-mnich zapytał: "Jak się w nich znajdujesz?"

Demon odpowiedział: "Krwią abortowanych płodów".(...)''
CUDOWNY MEDALIK
''(...)Wspomnieliśmy wcześniej, że płody zostały użyte w szczepionce i zostały celowo zamordowane dla ich komórek. Komórki te zostały wyekstrahowane z żywych płodów przez tych ateistycznych naukowców i lekarzy, którzy nie uznają niczego świętego.
Usuwają również narządy z żywego płodu. Jeśli płód jest martwy, narządy i komórki są bezużyteczne. Dlatego nie zabierali płodów z kosza na śmieci …More
''(...)Wspomnieliśmy wcześniej, że płody zostały użyte w szczepionce i zostały celowo zamordowane dla ich komórek. Komórki te zostały wyekstrahowane z żywych płodów przez tych ateistycznych naukowców i lekarzy, którzy nie uznają niczego świętego.

Usuwają również narządy z żywego płodu. Jeśli płód jest martwy, narządy i komórki są bezużyteczne. Dlatego nie zabierali płodów z kosza na śmieci. Co nawet gdyby były, nie czyni go moralnie słusznym, ponieważ aborcja miała miejsce. Jednak w tym przypadku płody te zostały specjalnie przygotowane do aborcji.(...)''
CUDOWNY MEDALIK shares this
4K
Ludzie wymyślą szczepionkę, aby wpłynąć na organizm tak wcześnie, jak to możliwe, najlepiej zaraz po urodzeniu, tak aby to ludzkie ciało nigdy nawet nie zorientowało się, że istnieje dusza i duch."
ľubica shares this
1323
Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme...Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.
Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.
Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie …More
Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme...Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.

Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.

Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie informácie/údaje/výskumy a veľká časť populácie teraz pociťuje výčitky svedomia, že prijala očkovanie. Popri všetkých nežiaducich vedľajších účinkoch, úmrtiach a výčitkách svedomia po očkovaní existujú aj ľudia, ktorí sú presvedčení, že vakcína poškodila ich duchovnú sféru.

Asi nie je prekvapujúce, že existujú predpovede a štúdie viacerých teológov, výskumníkov, lekárov a vedcov o tomto účinku vakcín, na ktoré uvediem odkaz za videom nižšie.

Vo videu sa otec Savvas Agioritis delí o skúsenosti svojich spolubratov kňazov, ktorí dostali injekciu vakcíny COVID. Je to mrazivé a znepokojujúce svedectvo a sú aj ďalší, ktorí zažívajú rovnaké zúfalstvo.

Ďakujeme otcovi Savvasovi Agioritisovi za sprístupnenie tohto svedectva. Obrovská vďaka patrí aj prekladateľovi, ktorý do videa pridal anglické titulky.

Video: Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných (odysee.com)
Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných

Otec Savvas: "Rád by som vám predstavil osobné svedectvo kňaza mnícha, ktorý urobil chybu a dal sa zaočkovať. Toto je jeho priznanie. Ak chce niekto vedieť jeho meno, môžem vám ho povedať súkromne. Je kňazom gréckeho arcibiskupa Ieronymosa. Budem čítať priamo z publikácie. Našťastie je stále na internete.

[Kňaz-mních]: "V niekoľkých slovách vám poviem o svojich skúsenostiach po podaní prvej dávky vakcíny spoločnosti Pfizer.

Boh ma vyrušil mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, pre krátkosť času ich nebudem všetky uvádzať.

Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som zápach, ktorý ma vydesil."

Otec Savvas: - povedal mních. "Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

[Kňaz-mních]: "Kým som sa očkoval, ostatní čakali vonku. Keď som odchádzal, nemohol som nosiť kalimafi (kňazskú pokrývku hlavy).

Cítil som v sebe veľkú hanbu a odišiel som s Kalimafi v rukách."

Otec Savvas: Ako vidíte, okamžite začal pociťovať démonický vplyv. Pretože sa hanbil nosiť kalimafi, hoci je kňaz.

[Kňaz-mních]: "Po návrate domov som si išiel do kúpeľne umyť tvár. Pri pohľade do zrkadla som sa zľakol svojej tváre, pretože som mal výraz....

Na druhý deň som išiel nakupovať do supermarketu, a keďže bolo ešte po Pasche (pred odchodom), zvyčajne som predavačov zdravil slovami: "Christos Anesti (Kristus vstal z mŕtvych!)" alebo som odpovedal: "Alithos Anesti (On naozaj vstal z mŕtvych)".

Otec Savvas: Ako viete, 40 dní po zmŕtvychvstaní sa zdržíme pozdravu "Dobrý deň" a nahradíme ho pozdravom "Kristus vstal z mŕtvych". A druhý kresťan by mal odpovedať "Alithos anesti" a nie povedať "podobne".

[Kňaz-mních]: "Ako kňaz mních som s prekvapením zistil, že sa veľmi hanbím povedať predavačom 'Christo Anesti'. To ma veľmi ohromilo."

Otec Savvas: "Začal si čoraz intenzívnejšie uvedomovať, že v jeho duši nie je niečo v poriadku."

[Kňaz-mních]: "O deň neskôr som sa zúčastnil na bohoslužbe v miestnom kostole, ale nie preto, aby som ju slávil ako kňaz.

Keď som prichádzal k oltáru, cítil som sa ako mŕtvy."

Otec Savvas: "Vidíte, že duchovný človek si okamžite všimne rozdiel."

[Kňaz-mních]: "Radosť, ktorú som cítil počas bohoslužby, sa stratila. Bolo to, akoby som sa nepribližoval k oltáru svätej Cirkvi, ale akoby som vstúpil do izby v dome. Všetky tieto veci ma prekvapili, ale vtedy som neveril, že pochádzajú z vakcíny.

Videl som, ako sa známi farníci odvracajú odo mňa.

Na druhý deň som si všimol, že ma strašne bolí svedomie. Bolo to, akoby mi srdce prebodla taká bolesť, akú som ešte nikdy v živote nepocítil.

Povedal som to inému archimadritovi (mníšskemu kňazovi) o tom, čo som cítil, a on ma potešil. Povedal mi slová ako: "To nič nie je, nerobte si s tým starosti."

Po odchode som zistil, že táto bolesť vo svedomí je neúprosná a prehlbuje sa vo mne. Po tomto dni som sa dostal do hlbokej úzkosti, ktorá trvala 13 dní. Nemohol som spať ani sa upokojiť.

Teraz vám vysvetlím tú najdesivejšiu časť. Vo dne v noci som pred sebou stále videl Satana, ktorého tvár bola odo mňa vzdialená asi 20 mm.

V noci som išiel spať a cítil som, ako ma objíma, a mrzol som....

Čítal som Pozdravy (Χαιρετισμούς) Panne Márii a mal som pocit, akoby mi v žilách horela krv. Cítil som v sebe cudziu prítomnosť, ktorá ma súdila.


Cítil som hrôzu, akoby mi niekto hovoril: "Teraz patríš mne. "

Otec Savvas: "Chápete, aké sú to hrozné veci? A veľmi reálne, pretože túto osobu osobne poznáme.

To zasa svedčí o ďalšej skúsenosti iného kňaza-mnícha, ktorý vykonal exorcizmus. A démon pod tlakom počas monológu povedal pravdu: "Prečo ti to hovorím? Nechcem vám to povedať, ale je na mňa vyvíjaný nátlak."

Mních-kňaz odpovedal: "Netlačím na vás." Démon odpovedal: "Som nútený vám to povedať."

Démon mu potom povedal: "Urobili sme obrad v lóži v Amerike kvôli vakcínam." Satanisti vykonali obrad pre vakcíny. Okrem toho démon povedal: "Tí, ktorí si vezmú túto vakcínu, sa nebudú môcť kajať." Teraz sa to môže zdať príliš tvrdé.

Mních-kňaz sa potom opýtal: "Prečo sa nebudú môcť kajať?"

Démon odpovedal: "Pretože v nich budem."

Môžete vidieť súvislosť s pôvodným kňazom-mníchom, ktorý povedal to isté, že cítil satana vo svojom vnútri a videl ho 20 mm od svojej tváre, ako mu hovorí: "patríš mi".

Kňaz-mních, ktorý vykonával exorcizmus, viedol s démonom dialóg. Démon hovoril prostredníctvom osoby posadnutej démonom.

Démon mu povedal: "Tí, ktorí si vzali vakcínu, nemôžu robiť pokánie, pretože ja som v nich." Mních-kňaz sa spýtal: "Ako ste v nich?"

Démon odpovedal: "Krvou potratených plodov".

Už sme spomenuli, že plody boli použité vo vakcíne a boli úmyselne zavraždené kvôli ich bunkám. Tieto bunky boli odobraté zo živých plodov ateistickými vedcami a lekármi, ktorí neuznávajú nič posvätné.

Orgány odoberajú aj zo živého plodu. Ak je plod mŕtvy, orgány a bunky sú nepoužiteľné. Preto plody nevyberali z odpadkového koša. Čo, aj keby boli, neznamená, že je to morálne správne, pretože potrat sa uskutočnil. V tomto prípade však boli plody špeciálne pripravené na potrat.

Takto sa diabol vyznáva: "Ja som už v tých, ktorí si ju vzali krvou plodov.

Vyznanie tohto démona teda súvisí s kňazom-mníchom, ktorý bol zvedený démonom....
1cesta.cz and one more user link to this post
One more comment from ľubica
ľubica
Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme...
Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.

Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.
Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie …More
Ovplyvňujú vakcíny našu spiritualitu? Môže to byť viac, ako si myslíme...
Otec Savvas Agioritis sa delí o svedectvá duchovného úpadku po prijatí vakcín.


Existuje mnoho svedectiev o škodlivých účinkoch po očkovaní kovidovou vakcínou, ktorá si vybrala nielen fyzickú, ale aj duchovnú daň u tisícov ľudí.

Keďže sa vakcíny zavádzajú v čoraz väčšom rozsahu, na svetlo sveta sa dostávajú ďalšie informácie/údaje/výskumy a veľká časť populácie teraz pociťuje výčitky svedomia, že prijala očkovanie. Popri všetkých nežiaducich vedľajších účinkoch, úmrtiach a výčitkách svedomia po očkovaní existujú aj ľudia, ktorí sú presvedčení, že vakcína poškodila ich duchovnú sféru.

Asi nie je prekvapujúce, že existujú predpovede a štúdie viacerých teológov, výskumníkov, lekárov a vedcov o tomto účinku vakcín, na ktoré uvediem odkaz za videom nižšie.

Vo videu sa otec Savvas Agioritis delí o skúsenosti svojich spolubratov kňazov, ktorí dostali injekciu vakcíny COVID. Je to mrazivé a znepokojujúce svedectvo a sú aj ďalší, ktorí zažívajú rovnaké zúfalstvo.

Ďakujeme otcovi Savvasovi Agioritisovi za sprístupnenie tohto svedectva. Obrovská vďaka patrí aj prekladateľovi, ktorý do videa pridal anglické titulky.

Video: Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných (odysee.com)
Otec Savvas Agioritis: Čo čaká očkovaných

Otec Savvas: "Rád by som vám predstavil osobné svedectvo kňaza mnícha, ktorý urobil chybu a dal sa zaočkovať. Toto je jeho priznanie. Ak chce niekto vedieť jeho meno, môžem vám ho povedať súkromne. Je kňazom gréckeho arcibiskupa Ieronymosa. Budem čítať priamo z publikácie. Našťastie je stále na internete.

[Kňaz-mních]: "V niekoľkých slovách vám poviem o svojich skúsenostiach po podaní prvej dávky vakcíny spoločnosti Pfizer.

Boh ma vyrušil mnohými znameniami pred prijatím vakcíny, pre krátkosť času ich nebudem všetky uvádzať.

Keď som smeroval do očkovacieho centra, tesne pred vstupom do radu som pocítil, že mi niečo bráni v prístupe. Keď som sa priblížil, zacítil som zápach, ktorý ma vydesil."

Otec Savvas: - povedal mních. "Vidíte, Boh ho varoval, ale on pokračoval ďalej.

[Kňaz-mních]: "Kým som sa očkoval, ostatní čakali vonku. Keď som odchádzal, nemohol som nosiť kalimafi (kňazskú pokrývku hlavy).

Cítil som v sebe veľkú hanbu a odišiel som s Kalimafi v rukách."

Otec Savvas: Ako vidíte, okamžite začal pociťovať démonický vplyv. Pretože sa hanbil nosiť kalimafi, hoci je kňaz.

[Kňaz-mních]: "Po návrate domov som si išiel do kúpeľne umyť tvár. Pri pohľade do zrkadla som sa zľakol svojej tváre, pretože som mal výraz....

Na druhý deň som išiel nakupovať do supermarketu, a keďže bolo ešte po Pasche (pred odchodom), zvyčajne som predavačov zdravil slovami: "Christos Anesti (Kristus vstal z mŕtvych!)" alebo som odpovedal: "Alithos Anesti (On naozaj vstal z mŕtvych)".

Otec Savvas: Ako viete, 40 dní po zmŕtvychvstaní sa zdržíme pozdravu "Dobrý deň" a nahradíme ho pozdravom "Kristus vstal z mŕtvych". A druhý kresťan by mal odpovedať "Alithos anesti" a nie povedať "podobne".

[Kňaz-mních]: "Ako kňaz mních som s prekvapením zistil, že sa veľmi hanbím povedať predavačom 'Christo Anesti'. To ma veľmi ohromilo."

Otec Savvas: "Začal si čoraz intenzívnejšie uvedomovať, že v jeho duši nie je niečo v poriadku."

[Kňaz-mních]: "O deň neskôr som sa zúčastnil na bohoslužbe v miestnom kostole, ale nie preto, aby som ju slávil ako kňaz.

Keď som prichádzal k oltáru, cítil som sa ako mŕtvy."

Otec Savvas: "Vidíte, že duchovný človek si okamžite všimne rozdiel."

[Kňaz-mních]: "Radosť, ktorú som cítil počas bohoslužby, sa stratila. Bolo to, akoby som sa nepribližoval k oltáru svätej Cirkvi, ale akoby som vstúpil do izby v dome. Všetky tieto veci ma prekvapili, ale vtedy som neveril, že pochádzajú z vakcíny.

Videl som, ako sa známi farníci odvracajú odo mňa.

Na druhý deň som si všimol, že ma strašne bolí svedomie. Bolo to, akoby mi srdce prebodla taká bolesť, akú som ešte nikdy v živote nepocítil.

Povedal som to inému archimadritovi (mníšskemu kňazovi) o tom, čo som cítil, a on ma potešil. Povedal mi slová ako: "To nič nie je, nerobte si s tým starosti."

Po odchode som zistil, že táto bolesť vo svedomí je neúprosná a prehlbuje sa vo mne. Po tomto dni som sa dostal do hlbokej úzkosti, ktorá trvala 13 dní. Nemohol som spať ani sa upokojiť.

Teraz vám vysvetlím tú najdesivejšiu časť. Vo dne v noci som pred sebou stále videl Satana, ktorého tvár bola odo mňa vzdialená asi 20 mm.

V noci som išiel spať a cítil som, ako ma objíma, a mrzol som....

Čítal som Pozdravy (Χαιρετισμούς) Panne Márii a mal som pocit, akoby mi v žilách horela krv. Cítil som v sebe cudziu prítomnosť, ktorá ma súdila.


Cítil som hrôzu, akoby mi niekto hovoril: "Teraz patríš mne. "

Otec Savvas: "Chápete, aké sú to hrozné veci? A veľmi reálne, pretože túto osobu osobne poznáme.

To zasa svedčí o ďalšej skúsenosti iného kňaza-mnícha, ktorý vykonal exorcizmus. A démon pod tlakom počas monológu povedal pravdu: "Prečo ti to hovorím? Nechcem vám to povedať, ale je na mňa vyvíjaný nátlak."

Mních-kňaz odpovedal: "Netlačím na vás." Démon odpovedal: "Som nútený vám to povedať."

Démon mu potom povedal: "Urobili sme obrad v lóži v Amerike kvôli vakcínam." Satanisti vykonali obrad pre vakcíny. Okrem toho démon povedal: "Tí, ktorí si vezmú túto vakcínu, sa nebudú môcť kajať." Teraz sa to môže zdať príliš tvrdé.

Mních-kňaz sa potom opýtal: "Prečo sa nebudú môcť kajať?"

Démon odpovedal: "Pretože v nich budem."

Môžete vidieť súvislosť s pôvodným kňazom-mníchom, ktorý povedal to isté, že cítil satana vo svojom vnútri a videl ho 20 mm od svojej tváre, ako mu hovorí: "patríš mi".

Kňaz-mních, ktorý vykonával exorcizmus, viedol s démonom dialóg. Démon hovoril prostredníctvom osoby posadnutej démonom.

Démon mu povedal: "Tí, ktorí si vzali vakcínu, nemôžu robiť pokánie, pretože ja som v nich." Mních-kňaz sa spýtal: "Ako ste v nich?"

Démon odpovedal: "Krvou potratených plodov".

Už sme spomenuli, že plody boli použité vo vakcíne a boli úmyselne zavraždené kvôli ich bunkám. Tieto bunky boli odobraté zo živých plodov ateistickými vedcami a lekármi, ktorí neuznávajú nič posvätné.

Orgány odoberajú aj zo živého plodu. Ak je plod mŕtvy, orgány a bunky sú nepoužiteľné. Preto plody nevyberali z odpadkového koša. Čo, aj keby boli, neznamená, že je to morálne správne, pretože potrat sa uskutočnil. V tomto prípade však boli plody špeciálne pripravené na potrat.

Takto sa diabol vyznáva: "Ja som už v tých, ktorí si ju vzali krvou plodov.

Vyznanie tohto démona teda súvisí s kňazom-mníchom, ktorý bol zvedený démonom....
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Diabeł chce zabrać jak najwięcej dusz, to jest jego ostateczny cel. Gdyby wszystkie te rzeczy (szczepionki) były dobre, dlaczego miałyby uczynić je obowiązkowymi? Coś, co jest dobre, nie jest wymuszone. Widzisz Chrystusa, ilekroć szedł, aby kogoś uzdrowić, pytał: "Czy chcesz zostać uzdrowiony?"(...)''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Demon powiedział mu więc: "Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek". Sataniści przeprowadzili ceremonię w sprawie szczepionek. Co więcej, demon powiedział: "Ci, którzy wezmą tę szczepionkę, nie będą mogli odpokutować". Teraz może się to wydawać zbyt surowe.
Kapłan-mnich zapytał wtedy: "Dlaczego nie będą mogli odpokutować?"
Demon odpowiedział: "Ponieważ będę w nich".
More
''(...)Demon powiedział mu więc: "Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek". Sataniści przeprowadzili ceremonię w sprawie szczepionek. Co więcej, demon powiedział: "Ci, którzy wezmą tę szczepionkę, nie będą mogli odpokutować". Teraz może się to wydawać zbyt surowe.

Kapłan-mnich zapytał wtedy: "Dlaczego nie będą mogli odpokutować?"

Demon odpowiedział: "Ponieważ będę w nich".

Widać korelację z początkowym kapłanem-mnichem, który mówił to samo, że czuł w sobie szatana i widział go 20 mm od jego twarzy, mówiąc mu: "należysz do mnie".


Kapłan-mnich odprawiający egzorcyzm, prowadził dialog z demonem. Demon przemawiał przez osobę opętaną przez demona.

Demon powiedział mu: "Ci, którzy przyjęli szczepionkę, nie mogą odpokutować, ponieważ jestem w ich wnętrzu". Kapłan-mnich zapytał: "Jak się w nich znajdujesz?"

Demon odpowiedział: "Krwią abortowanych płodów".(...)'''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)mRNA szczepionka potajemnie wspiera satanizm, ponieważ została wytworzona przez składanie ofiary z dzieci - z żywego, nienarodzonego dziecka została wyrwana tkanka tuż przed jego zabiciem. Aby promować tę kryminalną szczepionkę, Bergoglio promuje hasło: „Trzeba to zrobić!” Jest to „szczepionka dla wszystkich”.
Świadome zabicie nienarodzonego dziecka jest ciężkim grzechem przeciwko …More
''(...)mRNA szczepionka potajemnie wspiera satanizm, ponieważ została wytworzona przez składanie ofiary z dzieci - z żywego, nienarodzonego dziecka została wyrwana tkanka tuż przed jego zabiciem. Aby promować tę kryminalną szczepionkę, Bergoglio promuje hasło: „Trzeba to zrobić!” Jest to „szczepionka dla wszystkich”.

Świadome zabicie nienarodzonego dziecka jest ciężkim grzechem przeciwko piątemu przykazaniu „Nie zabijaj!”, a Bergoglio promuje to, promując te szczepionki! Jednak na konferencji prasowej ze Słowacji imponuje opinii publicznej kategorycznym potępieniem aborcji, jako morderstwa z premedytacją. Jest to metoda kamuflażu, którą on się często posługuje – praktycznie promuje przestępczość, ale teoretycznie ją potępia.(...)''

BKP: Katolicy nie są już zobowiązani uczestniczenia w niedzielnej Liturgii, jeśli...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(...)Pozwólcie, że wyjaśnię teraz najstraszniejszą część. Dzień i noc ciągle widziałem szatana przede mną, jego twarz w odległości 20 mm od mojej.
Poszedłem spać w nocy i poczułem, jak mnie przytula, a ja marznę.
Czytałem Pozdrowienia (Χαιρετισμούς) do Dziewicy Maryi i czułem się tak, jakby moja krew płonęła w żyłach. Czułem w sobie obcą obecność i to mnie osądzało.
Czułem przerażenie …More
''(...)Pozwólcie, że wyjaśnię teraz najstraszniejszą część. Dzień i noc ciągle widziałem szatana przede mną, jego twarz w odległości 20 mm od mojej.

Poszedłem spać w nocy i poczułem, jak mnie przytula, a ja marznę.

Czytałem Pozdrowienia (Χαιρετισμούς) do Dziewicy Maryi i czułem się tak, jakby moja krew płonęła w żyłach. Czułem w sobie obcą obecność i to mnie osądzało.

Czułem przerażenie, jakby ktoś mówił: "Teraz należysz do mnie". "(...)''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,, Szczepionka jest buntem przeciwko Bogu Stwórcy, ponieważ zmienia ludzki genom, niszczy dzieło Stwórcy i przekształca ludzi w organizmy zmodyfikowane genetycznie. Pseudopapież Bergoglio dobrze o tym wie, a jednak w Watykanie, jako w pierwszym kraju na świecie, wprowadził tzw. paszport szczepień, aby promować podstępną metodę eksterminacji ludzkości za pośrednictwem Kościoła. Sekta Bergoglian …More
,, Szczepionka jest buntem przeciwko Bogu Stwórcy, ponieważ zmienia ludzki genom, niszczy dzieło Stwórcy i przekształca ludzi w organizmy zmodyfikowane genetycznie. Pseudopapież Bergoglio dobrze o tym wie, a jednak w Watykanie, jako w pierwszym kraju na świecie, wprowadził tzw. paszport szczepień, aby promować podstępną metodę eksterminacji ludzkości za pośrednictwem Kościoła. Sekta Bergoglian ze swoją szczepionkową „ewangelią” ciągnie dusze do zguby.''

BKP: Katolicy nie są już zobowiązani uczestniczenia w niedzielnej Liturgii, jeśli...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
1.9K
"Diabeł chce zabrać jak najwięcej dusz, to jest jego ostateczny cel. Gdyby wszystkie te rzeczy (szczepionki) były dobre, dlaczego miałyby uczynić je obowiązkowymi? Coś, co jest dobre, nie jest wymuszone. Widzisz Chrystusa, ilekroć szedł, aby kogoś uzdrowić, pytał: "Czy chcesz zostać uzdrowiony?"
CUDOWNY MEDALIK and one more user link to this post
olek19801 shares this
182
Czy szczepionki wpływają na naszą duchowość?
Anna Dorota Olbracht
Tak
Maja 21
Są wypowiedzi medyków, którzy wyraźnie mówią, że tylko z żywych komórek abortowanych dzieci pobierało się dane do tzw. linii komórkowych czy wektorowych. Sam spec Dr Stan Plotkin niczego nie owija w bawełnę. "Zrobiliśmy ceremonię w Loży w Ameryce dla szczepionek" wyjawił demon podczas egzorcyzmu. Innymi słowy szczepionki są duchowo skażone i należą do demona.
Maja 21
Ja nie mam tutaj nic do potwierdzania. Uczynili to przede mną ci, którzy pracowali przy produkcji tzw. szczepionek. Np. dr Plotkin
Proponuję więcej czytać, oglądać i poszukiwać w danym temacie. Znajdziesz tyle wiadomości, że nikt i nic nie zawróci cię z raz obranego kierunku.