Istvano
Tak týmto tzv. Evanjelická cirkev stratila akékoľvek opodstatnenie. Obrátila naruby celé Sväté písmo. Ak si v dohľadnej dobe nedokáže vedenie tejto cirkvi urobiť poriadok s tymito satanistickými grázlami, tak to môžu úplne zabaliť. Keby takéto drísty počul ich idol Martin Luther, tak by určite týchto satanistických protagonistov, dal minimálne na mučidlá. Už chápem prečo sa v stredoveku …More
Tak týmto tzv. Evanjelická cirkev stratila akékoľvek opodstatnenie. Obrátila naruby celé Sväté písmo. Ak si v dohľadnej dobe nedokáže vedenie tejto cirkvi urobiť poriadok s tymito satanistickými grázlami, tak to môžu úplne zabaliť. Keby takéto drísty počul ich idol Martin Luther, tak by určite týchto satanistických protagonistov, dal minimálne na mučidlá. Už chápem prečo sa v stredoveku upaľovali bosorky. Teraz nám bosorky a bosoráci rôznej provieniencie a konfesií vládnu a diktujú pravidlá. Je však pravdou, že protestantov vždy využívali tí istí čo aj teraz riadia hmotný svet na cielený rozklad spoločnosti. Myslím si, že toto je iba hodená udička, koľko ešte vydržíme. Ak im to prejde, tak budú pokračovať ďalej.
Dana22
Coburg
Nepoznám cigáňa, (mladého) ktorý nemá smartfón.... A tu trepe Polcková niečo o tečúcej vode...
Zedad
Každý si sám na sebe hází to, jaký je a zlo pak může promlouvat našimi ústy.
Nezapomínejme, že ze svých myšlenek, slov a skutků budeme jednou vydávat počet.
Dana22
Tzv. protestujúci,zväčša najatí a platení Sorosom,vypaľujú kostoly,vykrádajú obchody,...vždy poriadna tlupa.

Veriacich dusia vlastní+ pár lotrov pod krkom.
www.lifenews.sk/31534/kardinal-sarah-…
TruePeter
Je to rotarian František v dámském provedení...vrána k vrane seda
Kallistratos
Ulev si Petře, snad to pomůže k Tvému duchovnímu růstu. Hoď na papeže všechny své viny, on je unese, neboj. 😂
apredsasatoci
Kallistratos, Na modlusluzobnika bergoglia sa nemusí nič hádzať. Postačia fakty, argumenty, dokazy.!
Joske
Agitace satanistky. Propagace zabíjení nenarozených dětí, právo na spokojený světský život, snaha dělat z bezhříšného Ježíše hříšníka homosexuála. Ta žena nemá s Kristem vůbec nic společného, je to strážce Satanovy matrice.
Samson1
Petro už jsi někdy viděla farářku? 🤔 Žena jí prostě být nemůže a nesmí.
Kallistratos
Farářky jsou a budou. Mne to netrápí, věc jiných denominací. Kněžky to nejsou, protože to je rozdíl.
Samson1
NEBUDOUUUU!!!
apredsasatoci
Žena nesmie zastávať pozíciu kňaza!
apredsasatoci
Bohu je všetko možné. Ale taketo megaruhanie čo predvádza tatopani z toho nie je už ani nevrátu.
Dana22
Ideológia homosexuality je satanská

www.returntoorder.org/…/homosexual-ideo…

preklad článku bol robený cez prekladač

Homosexuálna ideológia, satanská hrdosť
Autor: Luiz Sérgio Solimeo

[Poznámka editora: nasledujúci článok bol uverejnený 27. júna 2011 okolo udalostí zaznamenaných nižšie. Hoci incidenty uvedené a opísané sú už roky, ústredná správa zostáva relevantná].

11. júna 2011 sa usku…More
Ideológia homosexuality je satanská

www.returntoorder.org/…/homosexual-ideo…

preklad článku bol robený cez prekladač

Homosexuálna ideológia, satanská hrdosť
Autor: Luiz Sérgio Solimeo

[Poznámka editora: nasledujúci článok bol uverejnený 27. júna 2011 okolo udalostí zaznamenaných nižšie. Hoci incidenty uvedené a opísané sú už roky, ústredná správa zostáva relevantná].

11. júna 2011 sa uskutočnil ďalší sprievod na oslavu zločinu homosexuality. Dabovaný, Europride alebo Eurogaypride sa konal v Ríme, kedysi známe ako večné mesto, centrum katolicizmu. Výraz „homosexuálna pýcha“ sumarizuje podstatu homosexuálnej ideológie. Uvidíme ako.

Pýcha a vzbura proti Bohu

Hriech je vzbura proti poriadku, ktorý ustanovil Boh, a preto je vzbura proti samotnému Stvoriteľovi. Čím viac sa táto vzbura prejaví, tým väčší je hriech.

Kniha zadarmo: Návrat k objednávke: Od šialeného hospodárstva k organickej kresťanskej spoločnosti - kde sme boli, ako sme sa dostali sem a kam musíme ísť

Človek môže hriech zo slabosti cítiť za svoju hriech a túžbu urobiť nápravu; alebo môže hrešiť so zvláštnym zločinom a pyšne sa na jeho hriech. V tomto prípade sa prejaví vzbura proti Stvoriteľovi; pretože, ako hovorí svätý Tomáš, „je hrdosťou, že nie je ochotný byť vystavený nadradenému, najmä Bohu.“ 1

Z tohto dôvodu predstavuje svätý doktor „pýchu alebo lásku ako začiatok každého zla“. 2 Podľa Písma „pýcha je začiatok všetkého hriechu“. 3

Pýcha, Hriech Lucifera

Teológovia sa všeobecne domnievajú, že hriech Lucifera a zlých anjelov bol pýchou. Skutočne, bez fyzického tela, nemohli byť unesení konupiscenciou ako u človeka. Preto ich hriech musel byť jedným z ducha.

Na opis tohto hriechu sa zvyčajne spomínajú dva pasáže z Písma. Prvý z nich je od Izaiáša:

Ako si spadol z neba, ó ranná hviezda [Lucifer], 4 syn úsvitu! Ako sa skrývaš na zem, ty, kto sekal národy! Vo svojom srdci si povedal: „Nebesia upravím; Nad hviezdami Božími postavím svoj trón; Posadím sa na horu Zhromaždenia vo výklenkoch na severe. Vystúpim nad vrcholy mrakov; Budem ako Najvyšší! “5

Druhý je od proroka Jeremiáša:

Už dávno si si zlomil jarmo, roztrhol si svoje putá a povedal si: Nebudem slúžiť.6

Homosexual_ideology_satanic_pride Luciferian Pride z Homosexuálnej ideológie

Hrdosť ducha je výzvou pre Boží zákon, aby sme boli hrdí na praktizovanie zlozvyku homosexuálov a nahlásili to na verejnosti na uliciach a námestiach popredných svetových miest. Je to popieranie reality ako takej a adhézia k utópii a patologickej fantázii.

Je to prejav Luciferovej hrdosti a opakovanie jeho zúfalého výkriku povstania: „Nebudem slúžiť.“

Nenávisť voči katolíckej cirkvi

Vráťme sa k rímskej „europide“. Talianske noviny a internetové blogy uverejnili stovky fotografií z marca. Najviac vyniká - ešte viac ako divoká predstava žiadostivosti a polonahých tiel a obscénne držanie tela a gestá - nenávisť voči katolíckej cirkvi.
Čo hovorí Saint Thomas o prisťahovalectve?

Homosexuálny svätostánok sa predstavoval ako Náš Pán Ježiš Kristus v tmavých okuliaroch.

Trestné činy proti panovníkovi nemohli byť hnusnejšie: veľký pruh v prednej časti pochodu ukazoval fotomontáž zobrazujúcu pápeža s ženskými vlasmi, na sebe ponožky a podprsenky. Nižšie sú uvedené slová „[nosí] Pradu, ale je priateľom Satana.“ 7

Ďalší prúžok zobrazoval karikatúru Benedikta XVI., Ktorý nosil nacistickú medailu, držal krížovejší znak so nacistickým symbolom a pod slovami „útoky homosexuálov na Nazinger [Nazi + Ratzinger]“. Ďalší banner čítal: „Ratzinger, miluj svojho suseda, ale nie ako Hitlera.“ A ešte ďalšie: „Skutočné peklo: Vatikán, mentálne Guantánamo.“

Mnoho homosexuálov sa smiešne a zradne obliekalo ako biskupov alebo kňazov.

Zničenie pojmu dobro a zlo

Počas prehliadky sa popieranie akejkoľvek morálky objavilo nielen prostredníctvom všeobecnej osobnej sexuálnej licencie vo vašej tvári, ale aj v scénach, ako sú tie, ktoré uvádza talianska agentúra ANSA pod názvom „Rímsky europid uprostred anjelov, diablov a manželov“. Tlačová agentúra. Nesla obrázok dvoch bozkávajúcich mužov, jedného oblečeného ako diabla, s rohmi a trojzubcom a druhého ako dobrého anjela, s bielymi krídlami a halo8.

Bozkávajúci „diabol“ a „anjel“ vhodne predstavujú konečný cieľ homosexuálnej ideológie: úplné popieranie rozdielu medzi dobrom a zlom, správnym a nesprávnym. Oslobodený od morálky a rozumu sa stane jediným pravidlom ľudská vôľa; dobro bude jednoducho znamenať to, čo dáva potešenie našim inštinktom a zmyslom; a zlo, všetko, čo nás prechádza.

„Beda tým, ktorí volajú zlým dobrom a dobrým zlom“

To nám nepripomína prorok Sophonias a jeho pokarhanie tým, „ktorí hovoria vo svojich srdciach: Pán nerobí dobre, ani nebude činiť zlé“?

Pre nich je varovaním proroka Izaiáša: „Beda tým, ktorí volajú zlým dobrom
Joske
Farářka káže nové evangelium. Evangelium nové Satanovy matrice.
Detektiv
Hospodin ti říká: POLCKOVÁ, NEZABIJEŠ!
Monika G
Propagace modernismu a liberalismu v církvi, se od této evangelické farářky nedá poslouchat. To již nemá s učením Ježíše Krista nic společného. Je smutné, že na tyto bludy představitelé KC nereagují. Zřejmě se bojí papeže, který se bohužel s takovými názory ztotožňuje.