csk.news
122.4K

Arcibiskup Ospravedlnil Homosexuálny Pohreb Protikatolíckych Aktivistov

Podpredseda mexických biskupov, arcibiskup Gustavo Rodríguez Vega, ospravedlnil pohreb dvoch homosexuálnych aktivistov zo 14. novembra, ktorí sa deň predtým údajne zabili. Rodríguez na tlačovej …More
Podpredseda mexických biskupov, arcibiskup Gustavo Rodríguez Vega, ospravedlnil pohreb dvoch homosexuálnych aktivistov zo 14. novembra, ktorí sa deň predtým údajne zabili.
Rodríguez na tlačovej konferencii 16. novembra povedal, že homosexuáli boli "Božími deťmi a našimi bratmi", a preto "sme ich v žiadnom prípade nemohli neprijať do Cirkvi".
Dodal, že rodina chcela, aby ich vzali do katedrály v Aguascalientes. Rodríguez povedal, že "si vážime" vlajky homosexuálov, ktoré boli prevesené cez rakvy, "ak umiestnili tieto vlajky, znamenalo to pre nich veľmi veľa".
"Neexistuje žiadny problém," domnieva sa, pretože "nebolo úmyslom nikoho uraziť". A "sú vítaní aj na všetkých bohoslužbách, ktoré môže Cirkev ponúknuť".
Jeden z dvoch mŕtvych homosexuálov, sudca (!), pravidelne urážal katolíkov tým, že na sociálnych sieťach zverejňoval svoju fotografiu oblečenú ako Panna Mária.
Rodríguez je pokrytec: Keby to boli dvaja zbožní katolíci, ktorí žiadajú o pohreb v rímskom obrade, boli by odmietnutí.
#…More
warez
rúhanie
Metod
Buzici všetkých krajín spojte sa!
Monika Alman
Práve ste odhalili skutočnú podstatu tohto hesla bývalého režimu.
Laco Bajzo
Reakcia KBS na prosbu Š. Kuffu o zasvätenie Sloven…
Odpoveď Krista kráľa neviestkárom ,ktorí ho chcú "intronizovať":
"Odvráťte sa od falošného ,pokoncilové náboženstva ekumenizmu a od neviestky ,ktorá ním nahradila moje evanjelium. Ona sa už k pravému náboženstvu,k môjmu evanjeliu nevráti a čakajú ju už len hrozné tresty ,lebo si sedí ako kráľovná a v srdci si hovorí vdova nie som a smútok …More
Reakcia KBS na prosbu Š. Kuffu o zasvätenie Sloven…
Odpoveď Krista kráľa neviestkárom ,ktorí ho chcú "intronizovať":
"Odvráťte sa od falošného ,pokoncilové náboženstva ekumenizmu a od neviestky ,ktorá ním nahradila moje evanjelium. Ona sa už k pravému náboženstvu,k môjmu evanjeliu nevráti a čakajú ju už len hrozné tresty ,lebo si sedí ako kráľovná a v srdci si hovorí vdova nie som a smútok neuzriem. Nevedie vás ku mne ,ale do náručia antikrista a k prijatiu jeho znamenia.

Nemôžem byť kráľom svojej Cirkvi ,aj falošnej."
Laco Bajzo
Jozef Christian
Nemôžem byť kráľom svojej Cirkvi ,aj falošnej."
🤔
Laci, od kedy ty veríš sukromným zjaveniam?
To kde sa Ježiš a komu zjavil, ked udajne toto hore povedal?More
Nemôžem byť kráľom svojej Cirkvi ,aj falošnej."
🤔

Laci, od kedy ty veríš sukromným zjaveniam?
To kde sa Ježiš a komu zjavil, ked udajne toto hore povedal?
Laco Bajzo
Zmeň si najprv meno na Jožo Moderátor a potom môžeme debatovať 😎
Trepifajksl
Áááááha, konečně se vysvětlilo, odkud bere Laco rozumy. Tak čekal jsem všechno možné, ale pofidérní "soukromé zjevení" teda určitě ne.
Laco Bajzo
To je zvláštne ,že vám vadí akurát toto "súkromné zjavenie" ,napísané z recesie pre vašu tuposť a tie ostatné ,ktoré denne vkladajú vaši bratia a sestry neviestkári vám nevadia a spokojne ich tu vešajú. 😍
Trepifajksl
Kdybys četl komentáře, tak bys věděl, že píšeš blbosti. Jasně, zjevenkáři tady jsou, ale určitě ne všichni.
apredsasatoci
Na čtv1 teraz beži Star Dance. Vypadávajú nadane a šikovne heteropary a zostáva tam do neba porotou vychvalovane megahomo nemehlo.
Oteplieva sa!🤮🤮🤮