Agenda klimatyczna, przez redukcje CO2, ma na celu niszczenie wszelkiego życia - 7 miliardów ludzi w celi "ratowania ziemi", "zrównoważenia"

Twój rząd próbuje cię zabić i wyludnić planetę; Potwierdzają to oficjalne raporty rządowe, poufne dokumenty Pfizera i kryzys kosztów utrzymania

W 1993 roku były szpieg MI6, dr John Coleman, opublikował książkę. W tej książce dr Coleman napisał:

„Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych zjadaczy” zostanie wyeliminowanych do roku 2050 za pomocą ograniczonych wojen, zorganizowanych epidemii śmiertelnych, szybko postępujących chorób i głodu. Energia, żywność i woda powinny być utrzymywane na poziomie egzystencji dla osób spoza elity, zaczynając od białych populacji Europy Zachodniej i Ameryki Północnej, a następnie rozprzestrzeniając się na inne rasy. Populacja Kanady, Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych będzie dziesiątkowana szybciej niż na innych kontynentach, aż światowa populacja osiągnie możliwy do opanowania poziom 1 miliarda, z czego 500 milionów stanowić będą rasy chińskie i japońskie, wybrane ze względu na to, że są ludźmi którzy przez wieki byli pod panowaniem i którzy są przyzwyczajeni do bezwzględnego posłuszeństwa władzy”.

Wiele osób najprawdopodobniej zlekceważyłoby powyższe twierdzenia jako „bzdury z kapeluszem z folii aluminiowej”. Niestety, oficjalne dane rządowe, poufne dokumenty firmy Pfizer i rzeczywiste wydarzenia, takie jak obecny kryzys kosztów życia, rzekoma zbliżająca się katastrofa klimatyczna, pandemia Covid-19 i trwający rozwój sztucznej inteligencji, zdecydowanie sugerują, że istnieje istnieje plan wyludnienia świata, a nasz rząd w istocie usiłuje nas zabić.
"Żyjemy teraz w świecie, w którym rządy i instytucje mówią nam, że prowadzimy wyścig, aby zapobiec „katastrofalnemu” wzrostowi globalnych temperatur z powodu emisji gazów cieplarnianych. Zdecydowana większość tych emisji gazów cieplarnianych to dwutlenek węgla (CO2). Gaz, który każdy człowiek na planecie wytwarza za każdym razem, gdy wydycha powietrze. W ciągu jednego dnia przeciętny człowiek wydycha około 500 litrów CO2 będącego (rzekomym) gazem cieplarnianym – co stanowi około 1 kg masy. Nie brzmi to zbyt wiele, dopóki nie weźmie się pod uwagę faktu, że ludność świata wynosi około 6,8 miliarda, wydychając łącznie około 2500 milionów ton tego materiału każdego roku – co stanowi około 7% rocznego tonażu CO2 wyrzucanego przez spalanie paliw kopalnych na całym świecie".

Dlatego, jeśli wierzyć ściśle kontrolowanej i cenzurowanej narracji o zmianach klimatycznych, ludzie "są jednym z największych współtwórców tego zjawiska", po prostu żyjąc. Tak więc, jeśli „elita” chciałaby "ocalić" planetę, dobrym początkiem byłaby redukcja światowej populacji, co z kolei ograniczyłoby dwutlenek węgla wytwarzany naturalnie przez człowieka oddychając i ograniczyłoby ilość paliw kopalnych potrzebnych do podtrzymać jakość życia danej osoby. Dlaczego więc tak zwana „elita” miałaby tak bardzo chcieć zmniejszać populację świata? Cóż, wystarczy spojrzeć na postęp technologii i sztucznej inteligencji, aby zdać sobie sprawę, że ludzie nie są tak naprawdę potrzebni tak bardzo, jak kiedyś, aby utrzymać bogatych . I wkrótce mogą w ogóle przestać być potrzebni.

Jeśli nie widzisz, że żyjesz w systemie niewolniczym, zaprojektowanym po to, by trzymać bogatych, bogatych i biednych, biednych, to znaczy, że żyjesz z głową w piasku. Nikt nigdy nie wzbogaca się pracując od 9 do 5, ale miliony są szkolone, by wierzyć, że to jest to, do czego powinieneś dążyć, gdy dorośniesz. To prawda, że możesz założyć własny biznes i zmusić innych do niewolnictwa, ale nawet wtedy „podatnik” przychodzi, aby upewnić się, że musisz utrzymać niekończącą się rutynę snu, pracy, powtarzania przez kolejny rok. Lub jeśli odniesiesz ogromny sukces, jedna z wielkich korporacji zapuka do Ciebie, aby Cię wykupić. System jest sfałszowany. Innym przykładem jest to, że bez względu na to, jak bardzo Twoje zarobki wzrosną na przestrzeni lat, Twoje wydatki pozostaną w stosunku do tego wzrostu lub go przekroczą.

Weźmy na przykład koszt domu. Dla większości ludzi sam kredyt hipoteczny lub czynsz zabierają ogromną część ich zarobków, a jest to koszt, który rośnie z roku na rok. Czy to dlatego, że domy faktycznie tyle kosztują? A może dlatego, że system został zaprojektowany tak, aby większość nigdy nie była w stanie wyrwać się z niewolniczego życia, do przyjęcia którego zostali indoktrynowani? Od wieków „elita” potrzebowała, abyś zaakceptował i pozostał uwięziony w systemie, aby zasadniczo uczynić ich bogatymi. Ale teraz cię nie potrzebują, ponieważ opracowali technologię, robotykę i sztuczną inteligencję, które mogą wykonać za nich pracę, a ta technologia jest teraz bardziej zaawansowana, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.

Już niedługo nie będzie pracy dla milionów ludzi. W efekcie sprawia, że miliony są znane jako „bezużyteczni zjadacze”. Oznacza to, że świat stoi na rozdrożu, a elita ma dwie możliwości. Utrzymują miliony, a nawet miliardy ludzi wsparciem finansowym i pomagają zapewnić im przetrwanie i jakość życia. Albo zamierzają wyludnić świat. Niestety, dowody sugerują, że jakiś czas temu wybrali drogę depopulacji, a ich plan jest już w toku...

Oto tylko kilka rzeczy, które „elita” zrobiła i robi, aby wyludnić świat (w skrócie więcej na expose-news.com);

1. Pandemia COVID-19: zabijanie osób starszych i zagrożonych "leczeniem" - midazolamem (...)
2.Szczepienia przeciwko Covid-19: niepłodność i ludobójstwo
Szczepienie Covid-19 doprowadzi do masowej depopulacji oprócz tysięcy, które już zabiły. Najnowsze raporty opublikowane przez organy nadzoru medycznego na całym świecie ujawniają, że do końca maja i na początku czerwca 2022 r. odnotowano co najmniej 7,3 miliona urazów jako niepożądanych reakcji na zastrzyki Covid-19, w tym 77 068 zgonów ( źródło ).

Źródło
Jednak te przerażające liczby nie ilustrują prawdziwej natury konsekwencji szczepienia przeciwko Covid-19, ponieważ według szacunków regulatorów medycyny, w rzeczywistości zgłaszanych jest zaledwie 1 do 10% zdarzeń niepożądanych (...)
3. Poufne dokumenty Pfizera ujawniają, że 90% kobiet w ciąży zaszczepionych Covid straciło dziecko... Pfizer i organy regulacyjne ds. leków ukryły niebezpieczeństwa związane ze szczepieniem Covid-19 podczas ciąży, ponieważ badania na zwierzętach wykazały zwiększone ryzyko wad wrodzonych i niepłodności .... Zgony noworodków osiągnęły poziomy krytyczne po raz drugi w ciągu 7 miesięcy w marcu 2022 r. ... Szczepienie przeciwko Covid-19 zwiększa ryzyko poronienia
4.Dane rządowe sugerują, że szczepionki przeciw Covid-19 powodują zespół nabytego niedoboru odporności
5.Koszt utrzymania kryzysu: niedożywienie, choroby i głód
6.Niedobory produkowanej żywności
... więcej - Your Government is trying to kill you & Depopulate the planet; Official Government Reports, Confidential Pfizer Documents & the Cost of Living Crisis prove it

Plan NWO dotyczący "ratowania Ziemi" przewiduje 7 miliardów wyroków śmierci, a przyszły chińsko-komunistyczny system Ameryki nie miałby żadnych skrupułów, by dokonać masowych mordów w tym celu.

Stefan Stanford
Największym tematem, który Google zdecydował się cenzurować - jest „ program wyludniania ” globalistów, o którym piszemy od lat, ma związek z prognozą Deagel na 2025 r., która w wielu pokazała Amerykę z mniej niż 100 milionami ludzi żyjących tutaj do 2025 r; dowód, że rząd USA i globaliści faktycznie POTRZEBUJĄ masowego wymierania ' w Ameryce i na całej planecie i popychają to na każdym kroku. A jednak nazywają to „szaloną teorią spiskową ”, jeśli mówi o tym co każdy widzi, co się naprawdę dzieje.

Poczynając od silnego i niezachwianego przekonania globalistów, że nasza planeta Ziemia przechodzi przez ogromny okres "globalnego ocieplenia", które ich zdaniem sprawi, że planeta nie będzie mogło „ zamieszkać ” 7,7 miliarda ludzi, o czym pisaliśmy już 6 listopada W 2019 roku w tej historii zatytułowanej „Czy to „miękkie zabójstwo”, czy „ciężkie zabójstwo”, 11 000 radykalnych lewicowych naukowców próbuje wyjaśnić, dlaczego miliardy ludzi muszą zostać „wyeliminowane”, nasza historia dostarczyła więcej dowodów na to, że „ globalna elita ” POTRZEBUJE by „ masy bezużytecznych zjadaczy zniknęli z planety, jak widać również w tej historii z Daily Mail z 2019 r., którą wykorzystaliśmy jako źródło i z którą powiązaliśmy.Poniższy fragment pochodzi z historii DM zatytułowanej Zanim przejdziemy dalej, naukowcy wzywają - MNIEJ ludzi na świecie do walki z kryzysem klimatycznym, który ich zdaniem doprowadzi do „nieopisanego ludzkiego cierpienia” .

Tysiące największych naukowców na świecie połączyło siły, by oświadczyć, że „nieopisane ludzkie cierpienie” jest nieuniknione bez głębokich i trwałych zmian w ludzkiej działalności . Sojusz ponad 11 000 naukowców podpisał dokument, który ogłosił kryzys klimatyczny, zanim zapewnił zestaw skutecznych działań, które ludzie mogą podjąć. Aby ograniczyć szkody powodowane przez emisje gazów cieplarnianych przez ludzi, gazeta wzywa do większej kontroli nad masowo rozkwitającą globalną populacją, która obecnie zwiększa się o ponad 200 000 osób dziennie. Dodając, że do kontroli populacji należałoby podejść metodami zapewniającymi sprawiedliwość społeczną i ekonomiczną w celu utrzymania moralnie i ekologicznie zdrowego świata.

Dzięki etykietowaniu w Google a, które dotyczyły programów globalistów „ kontroli populacji ” jako „ niebezpiecznych ”, „ szkodliwych ” lub „ bezpodstawnych twierdzeń ”, fakt, że zawsze używaliśmy w naszych artykułach dobrze udokumentowanych faktów i twierdzeń jako źródeł , takie jak twierdzenie tych „ największych naukowców świata ”, w artykule Daily Mail z 2019 r., zostało całkowicie przeoczone i zignorowane przez ten wielki serwis technologiczny promujący radykalną lewicową propagandę, po prostu dlatego, że nie zgadzaliśmy się z ich ogólnym wnioskiem. Jak pisaliśmy również w naszym artykule z 2019 roku, w którym wykorzystano historię Daily Mail jako jedno z naszych źródeł, są bardziej niż szczęśliwi mogąc nazwać „ globalny program depopulacji ” „ zwariowaną teorią spiskową ”, mimo że ci naukowcy i inni eugenicy wzywali to raz po raz i jest on wyryty w granicie na Georgia Guidestones, pomniku wzniesionym w 1980 roku, który zawiera zestaw 10 różnych „ wskazówek ” zapisanych na pomniku w 8 współczesnych językach, z których pierwszą „ wytyczną ” jest: „Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w nieustannej równowadze z naturą”.

Jednak, jak pisaliśmy w 2019 r., przy populacji Ziemi obecnie przekraczającej 7,7 miliarda ludzi, oznaczało to, że ponad 7 MILIARDÓW ludzi musiałoby „ wyjechać ”, aby globaliści dotarli do tej 500 milionów globalnej populacji. Jednak nazywają " program wyludniania " " teorią spiskową " i " niebezpieczną ", mimo że wszyscy ci tak zwani " najwięksi naukowcy świata " sami mówili, że świat potrzebuje mniej ludzi, a rząd starał się " kontrolować populację ".

W lipcu 2021 r. Artykuł prawnika w Ameryce, zatytułowany „To jest powód, dla którego jesteśmy inwentaryzowani, skategoryzowani, profilowani i zaszczepieni: techno-ludobójstwo będzie najskuteczniejszym środkiem dla „NWO To Swiftly Cull 7 Billion Humans” , w którym zrelacjonował oświadczenie Organizacji Narodów Zjednoczonych: „Populacja przekroczyła pojemność biosfery”. :

Kontynuując bardzo szczegółowo wszystkie różne powody, dla których jego wieloletnie badania nad „ zmianami klimatu ”, „ Nowym Porządkiem Świata” i agendami ONZ doprowadziły go do wniosków, najpierw opublikujemy jego wprowadzenie do tej historii bezpośrednio poniżej, zanim przejdziemy do jego wstrząsającego wniosku. Ze wszystkich stron intensywnie badam kwestię zmian klimatycznych. Nikt nie wydaje się łączyć kropek. Uważam, że poniższe podsumowanie moich dogłębnych badań Nowego Porządku Świata i Agendy ONZ 21/2030 Agenda na rzecz Zrównoważonego Rozwoju na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci może dostarczyć odpowiedzi.

Chodzi o domniemany wzrost populacji "znacznie przekraczający" pojemność Ziemi z jej ograniczonymi zasobami. Przypuszczam, że potrzeba nadrzędnej technokracji (według nich) jest prosta… organizowanie ludzi i zwierząt tak szczegółowo, że kiedy obecnie akceptowany komunistyczny model w stylu chińskim zostanie w pełni zainstalowany na całym świecie, "TechnoGenocide" będzie najskuteczniejszym sposobem szybkiego uboju około 7 miliardów ludzi, a także różnej liczby ssaków, oraz starannie regulujących wskaźnik urodzeń zastępczych, tak aby elitarni technokraci przetrwali w komfortowych warunkach na ograniczonych zasobach Ziemi. Choć to straszne rozwiązanie, w świadomości elit jest to jedyne rozwiązanie.

Jednak raport o tym „ ostatecznym rozwiązaniu ” globalistów jest nazywany „ niebezpiecznym ”. Niebezpieczne, do kogo możemy zapytać? Niebezpieczne dla „ mas ”, które mają zostać „uśmiercone” , czy niebezpieczne dla „ elity ”, które domagają się tego uboju? Czy mogą pomyśleć, że rozwścieczone masy wkrótce przyjdą i wytropią ich, gdy odkryją prawdę? Jak czytelnicy wskazywali w naszych sekcjach komentarzy, wyraźnie doszliśmy do momentu, w którym tak zwana „ globalna elita ” powinna śmiertelnie przestraszyć się nadchodzącego „ linczu ” na masową skalę.

Z tą historią z 2021 r., która nadal bardzo szczegółowo opisuje dla nas wszystkie różne programy ONZ / globalistów, które zostały wdrożone, a które wyglądają i pachną jak tyrania, zakończył swoją historię następującym wnioskiem , który dowodzi, że istnieje program depopulacji globalistów i jest bardzo realne.:

Szefowa ONZ ds. Klimatu (Christiana Figueres): Powinniśmy „dołożyć wszelkich starań”, aby zmniejszyć wzrost populacji.

Australia zaalarmowana o prawdziwych przyczynach strachu przed klimatem Christiana Figueres, (była) sekretarz wykonawcza Ramowej Konwencji ONZ w sprawie Zmian Klimatu z wizytą w Australii. Pisząc w australijskim, Newman powiedział , że „katastrofiści klimatyczni” są „przeciwni kapitalizmowi i wolności” i dążą do ustanowienia „nowego porządku światowego pod kontrolą” Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zauważa również, że Figueres „zapisuje, że demokracja to kiepski system polityczny do walki z globalnym ociepleniem. Komunistyczne Chiny, jak mówi, są najlepszym modelem”.

Figueres odnotowuje również ubolewanie nad "przeludnieniem świata", które jest „prawdziwym problemem” zidentyfikowanym przez ONZ . Donna Brazile (była przewodnicząca DNC) cytuje komunistyczne Chiny jako udany system gospodarczy . Dwie dekady temu chiński minister obrony generał Chi Haotian wyjaśnił długofalowy plan zapewnienia chińskiego odrodzenia narodowego. Powiedział, że istnieją trzy ważne kwestie, które należy zrozumieć. Pierwszym była kwestia przestrzeni życiowej – ponieważ Chiny są mocno przeludnione, a środowisko w Chinach się pogarsza. Drugą kwestią jest zatem to, że Partia Komunistyczna musi nauczyć Chińczyków „wychodzenia” - Genetyczni Chińczycy - miał przez to na myśli podbój nowych ziem, na których można było zbudować „drugie Chiny” poprzez „kolonizację”. Z tego wynika trzecia istotna kwestia: „sprawa Ameryki”.

Gen. Chi ostrzegł swoich słuchaczy: „To wydaje się być szokujące, ale logika jest w rzeczywistości bardzo prosta”. Chiny są „w zasadniczym konflikcie z zachodnim interesem strategicznym”. Dlatego Stany Zjednoczone nigdy nie pozwolą Chinom przejąć innych krajów, aby zbudować drugie Chiny. Stany Zjednoczone stoją na drodze Chin. Chi wyjaśnił problem w następujący sposób: „Czy Stany Zjednoczone pozwolą nam wyjść, aby zyskać nową przestrzeń życiową? Po pierwsze, jeśli Stany Zjednoczone stanowczo nas blokują, trudno jest nam zrobić coś znaczącego dla Tajwanu, Wietnamu, Indii, a nawet Japonii, [więc] o ile więcej przestrzeni życiowej możemy uzyskać? Bardzo trywialne! Tylko kraje takie jak Stany Zjednoczone, Kanada i Australia mają rozległe tereny, które mogą zaspokoić naszą potrzebę masowej kolonizacji”. „Nie jesteśmy aż tak głupi, aby chcieć zginąć razem z Ameryką przy użyciu broni jądrowej” – powiedział generał. „
Tylko używając nieniszczącej broni, która może zabić wielu ludzi, będziemy w stanie zarezerwować Amerykę dla siebie”.

Odpowiedź znajduje się w broni biologicznej . „Oczywiście”, dodał, „nie próżnowaliśmy, w ostatnich latach wykorzystaliśmy okazję do opanowania tego rodzaju broni”. Autentyczność tego i 2 innych przemówień ministrów obrony CCCP została zakwestionowana, ale jest zgodna ze strategią wojskową CCCP. Dosadny i szczery wniosek do tej historii.: Wiemy tylko, że naukowcy są śmiertelnie poważni. Zegar tyka. Globaliści mają tylko do 2050 roku, żeby to naprawić i nie będzie to ładne. Uwaga, plan NWO mający na celu "uratowanie" Ziemi za pomocą Agendy 21/2030 jest nieuniknionym, pojedynczym, obowiązkowym rozwiązaniem: masowe natychmiastowe wyludnienie do maksymalnie około 1 miliarda. Chiński komunizm nie będzie miał skrupułów przed wykonaniem naszych zbiorowych 7 miliardów wyroków śmierci. Powodzenia, Towarzysze.

Tak więc jest całkiem w porządku dla ludzi i grup, takich jak Donna Brazile, ONZ i Chiny, aby mówić o przeludnieniu świata i o tym, jak będą musieli sobie z tym poradzić, jednak reportaż "ANP" na ten właśnie temat, używając własnych słów globalistów, jest uważany za „ niebezpieczny ”,tak jak te;
o podwójnie zaszczepionych i podwójnie wzmocnionych ludziach, jak sam dr Anthony Fauci lub kanadyjski premier Justin Trudeau , zachorował na COVID, szczepienie było całkowitą porażką - „ prawdziwym celem ” tej „ szczepionki ” nie było przeforsowanie „ programu depopulacji ”. Doskonale widziana w tej nowej historii w The Crossroads Report, ta historia ostrzegała , że piąta co do wielkości firma ubezpieczeniowa na życie w USA wypłaciła 163% więcej za śmierć ludzi pracujących w wieku 18-64 w 2021 r., a łączna liczba roszczeń i świadczeń wzrosła o 6 MLD USD, chociaż firma powołała się na „zachorowalność niezwiązaną z pandemią” i „nietypowe korekty roszczeń” w swoim wyjaśnieniu ogromnych strat:

Pięć miesięcy po tym, jak prezes firmy ubezpieczeniowej One America powiedział, że w trzecim kwartale 2021 r. liczba zgonów wśród pracujących osób w wieku 18-64 lata wzrosła o 40%, mogę donieść, że znacznie większa firma ubezpieczeniowa na życie, Lincoln National, zgłosiła 163% wzrost świadczeń pośmiertnych wypłacanych w ramach grupowych polis na życie w 2021 roku. Tak wynika z rocznych oświadczeń składanych w stanowych departamentach ubezpieczeniowych — oświadczenia, które zostały dostarczone wyłącznie do Crossroads Report w odpowiedzi na prośby o publiczne rejestry.

Raporty pokazują bardziej ekstremalną sytuację niż 40% wzrost liczby zgonów w trzecim kwartale 2021 r., o którym wspomniał pod koniec grudnia dyrektor generalny One America Scott Davison –
wzrost, który, jak powiedział, dotyczy całej branży i który opisał w tamtym czasie jako „niespotykane” i „ogromne, ogromne liczby” i najwyższe wskaźniki śmiertelności, jakie kiedykolwiek zaobserwowano w historii ubezpieczeń na życie. Roczne sprawozdania dla Lincoln National Life Insurance Company pokazują, że firma wypłaciła świadczenia z tytułu śmierci w ramach grupowych ubezpieczeń na życie nieco ponad 500 milionów dolarów w 2019 roku, około 548 milionów dolarów w 2020 roku i oszałamiające 1,4 miliarda dolarów w 2021 roku. Od 2019 r., ostatniego normalnego roku przed "pandemią", do 2020 r., roku wirusa Covid-19, nastąpił wzrost grupowych świadczeń z tytułu śmierci z zaledwie 9 procent. Jednak w 2021 r., w którym wprowadzono szczepionkę, świadczenia z tytułu śmierci grupowej wzrosły o prawie 164% w porównaniu z 2020 r. Oto dokładne liczby grupowych zasiłków pośmiertnych zaczerpnięte z rocznych oświadczeń Lincoln National za trzy lata:
2019: 500 888 808 $
2020: 547 940 260 $
2021: 1 445 350 949 $


Skąd więc ogromny skok w „ wypłatach z tytułu śmierci ” dokonany przez firmy ubezpieczeniowe w 2021 r. w porównaniu z 2019 i 2020 r.? Jak ostrzega ta historia, wszystko to wskazuje, że „lekarstwo” było gorsze niż choroba – znacznie gorsze . I wreszcie, w mediach głównego nurtu pojawiła się historia w ; Daily Mail zatytułowanej „Szef WHO„ uważa, że Covid DID wyciekł z laboratorium w Wuhan ”po „katastrofalny wypadek” w 2019 r., pomimo publicznego podtrzymania „wszystkie hipotezy pozostają na stole”. Jak zauważył jeden z najczęściej głosowanych komentarzy do tej historii: „Więc (co) z tymi wszystkimi ludźmi nazywanymi teoretykami spiskowymi i oczernianymi?” W rzeczywistości, jeśli spojrzymy wstecz, możemy przypomnieć sobie, że każdy, kto powiedział coś takiego, lekarze, reporterzy, strony internetowe, wszyscy byli oczerniani i nazywani „szalonymi teoretykami spisku”, co jest idealnym rozwiązaniem dla kursu, na którym teraz się znajdujemy. Pomyślcie więc, skoro po latach ludzi, którzy wywoływali teorię wycieku laboratorium z Wuhan, nazywaną „szalonymi teoretykami spisku” , w końcu dowiadujemy się, że mieli rację, ile jeszcze takich „szalonych teorii spiskowych” również było trafnych?

The NWO Blueprint To Save The Earth Mandates 7 Billion Death Sentences

Cele Agendy 21/2030, "Covid" narzędziem realizacji tych planów
Pachamama, gaja, matka ziemia - Religia NWO Antychrysta
Grzech „ekologiczny” i fałszywa doktryna
karina50 shares this
21.1K
WYKLĘTY
Jeśli "człowiek" który ma na sumieniu więcej niż miliony niewinnych ofiar potrafi się z zadowoleniem uśmiechać to to już nie człowiek tylko bestia piekielna
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Cała ta masońsko -banderowska synagoga szatana z Knesejmem Polin i rezydentem Judą to jedna wielka armia lucyferian !!!
Andre Ob
Od kiedy to ataki szatańskie są uzależnione od języka jakim się posługujemy podczas modlitwy. Szatan najbardziej boi się ludzi pokornych. Nie będę podawał przykładów bo za dużo czasu mi to by zajęło. Od kiedy to ks. Kneblewski jest ekspertem od walki z szatanem. Więc co ma piernik do wiatraka. Po raz kolejny powtarzam głupota ignorantów nie zna granic a zwłaszcza w obronie czy w upieraniu się …More
Od kiedy to ataki szatańskie są uzależnione od języka jakim się posługujemy podczas modlitwy. Szatan najbardziej boi się ludzi pokornych. Nie będę podawał przykładów bo za dużo czasu mi to by zajęło. Od kiedy to ks. Kneblewski jest ekspertem od walki z szatanem. Więc co ma piernik do wiatraka. Po raz kolejny powtarzam głupota ignorantów nie zna granic a zwłaszcza w obronie czy w upieraniu się wielu mędrków przy swoich racjach. Na koniec co da odprawianie Mszy Św. po łacinie jeżeli sprawujący kapłan nie będzie rozumiał w czym uczestniczy, nie mówiąc o wiernych. Szatan wybiera tylko ludzi pysznych a ucieka od pokornych i uniżających się. Zmiana języka Mszy Św. bez zmiany serca wierzących i praktykujących nic nie wniesie
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Ofiara Mszy Św. w j. łacińskim nie jest dla kapłana czy wiernego ,ale dla Chwały Bożej ! Nawet jeśli kapłan nowy odprawia takową Mszę nie znając dokładnie znaczenia ich z treści to nie umniejsza to wagi Przenajświętszej Ofiary , gdyż Bóg to wszystko zna i rozumie a my w posłuszeństwie naszym doktorom Kościoła i Twórcą tej Ofiary oddajemy się w ufności i wierze ,że wszystko co przetłumaczone i …More
Ofiara Mszy Św. w j. łacińskim nie jest dla kapłana czy wiernego ,ale dla Chwały Bożej ! Nawet jeśli kapłan nowy odprawia takową Mszę nie znając dokładnie znaczenia ich z treści to nie umniejsza to wagi Przenajświętszej Ofiary , gdyż Bóg to wszystko zna i rozumie a my w posłuszeństwie naszym doktorom Kościoła i Twórcą tej Ofiary oddajemy się w ufności i wierze ,że wszystko co przetłumaczone i ustalone jest prawe i zgodne z Nauką KK-go ,Ewangelii i Tradycji a Duch Święty z czasem napełni nasze serca i wiedzę na tyle, abyśmy wszystko pojęli !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andre Ob
Może zacznijmy porozumiewać się tylko po łacinie. Głupota goni głupotę
**********************************
Łaciną wystarczy posługiwać się, tylko przy modlitwie. A jeśli nie wiesz dlaczego, to najpierw dowiedz się, a później wyśmiewaj. A to zdanie ,,Głupota goni głupotę'' zastosuj do siebie.
Tu poniżej wyjaśnienie dlaczego Łacina jest taka ważna:
O istotności łaciny - ks. Roman Kneble…More
Andre Ob
Może zacznijmy porozumiewać się tylko po łacinie. Głupota goni głupotę
**********************************
Łaciną wystarczy posługiwać się, tylko przy modlitwie. A jeśli nie wiesz dlaczego, to najpierw dowiedz się, a później wyśmiewaj. A to zdanie ,,Głupota goni głupotę'' zastosuj do siebie.
Tu poniżej wyjaśnienie dlaczego Łacina jest taka ważna:
O istotności łaciny - ks. Roman Kneblewski

Diabeł się boi Łaciny!!! Powtarzają to zgodnie wszyscy Egzorcyści! Dlaczego? Dlatego, bo Łacina wchodzi w sferę Sacrum, jest to Święty Język!
I skoro tak bardzo boi się Łaciny nasz przeciwnik, dlaczego nie mielibyśmy z tego korzystać?
Andre Ob
Może zacznijmy porozumiewać się tylko po łacinie. Głupota goni głupotę
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
W nurcie wierności Tradycji: piękny i nieodzowny język łaciński
Rzymski katolik poważnie traktuje wskazania Kościoła zakorzenione w Tradycji. Rzymski katolik z troską zachowuje zwyczaje Kościoła cieszące się przywilejem dawności.
Kościół jasno wyraża swoją wolę zachowania języka łacińskiego, zwłaszcza w świętej liturgii.
W Konstytucji o liturgii świętej Sacrosanctum Concilium Soboru Watykański…More
W nurcie wierności Tradycji: piękny i nieodzowny język łaciński

Rzymski katolik poważnie traktuje wskazania Kościoła zakorzenione w Tradycji. Rzymski katolik z troską zachowuje zwyczaje Kościoła cieszące się przywilejem dawności.
Kościół jasno wyraża swoją wolę zachowania języka łacińskiego, zwłaszcza w świętej liturgii.
W Konstytucji o liturgii świętej Sacrosanctum Concilium Soboru Watykańskiego II czytamy:
W obrządkach łacińskich zachowuje się używanie języka łacińskiego, poza wyjątkami określonymi przez prawo szczegółowe” (SC 36 § 1).
Należy (…) dbać o to, aby wierni umieli wspólnie odmawiać lub śpiewać stałe teksty mszalne, dla nich przeznaczone, także w języku łacińskim” (SC 54).

W kontekście powyższego rodzą się pytania nieodzowne:
Czy te wskazania znajdują realizację w codzienności duszpasterstwa parafialnego i wielkich sanktuariów w Polsce?
Czy te wskazania znajdują realizację w codzienności diecezji i zakonów?
Czy te wskazania znajdują realizację w codzienności katolickich szkół i uniwersytetów?
Czy te wskazania znajdują wyraz w mentalności polskiej inteligencji katolickiej?
Czy te wskazania znajdują realizację w codziennej ramówce (sic!) mass mediów, które mienią się być katolickimi?
Czy te wskazania znajdują realizację w naszej modlitwie?

Kard. Alfons Maria Stickler SDB (1910–2007)→ – salezjanin i hierarcha wielce zasłużony dla obrony katolickiej Tradycji, tradycyjnej Mszy Świętej (tzw. trydenckiej)→ oraz języka łacińskiego, przytacza argumenty za zachowaniem języka, którym Kościół posługuje się od wieków:
a) język łaciński jest ochroną przeciwko profanacji i niebezpieczeństwu wulgaryzacji liturgii,
b) jest niezwykle precyzyjnym językiem,
c) strzeże jasno wyrażonej doktryny katolickiej,
d) jest manifestacją jedności Kościoła,
e) jest umocnieniem całego Kościoła,
f) jest językiem Misterium.

Rzymski katolik opiera swoje życie na pewnych fundamentach, na Prawdzie niezmiennej, a nie na ulotnych piaskach zmienności. Rzymski katolik jest wierny wskazaniom Kościoła zakorzenionym w Tradycji→. Rzymski katolik z troską zachowuje zwyczaje Kościoła cieszące się przywilejem dawności.
Tradycja nie jest rezerwatem dla snobów i typów nostalgicznych. Tradycja jest nieusuwalnym postulatem katolickości. Tradycja jest niewyczerpanym skarbcem Prawdy i łaski – życzliwie i zapraszająco otwartym…
Rzymski katolik stawia opór destrukcyjnym tendencjom wyrugowania języka łacińskiego z życia Kościoła. Rzymski katolik posługuje się językiem łacińskim, zwłaszcza w liturgii. Tego nas uczy Kościół. Kompetencje zaszczytne i nobilitujące!

Przejdźmy do praktyki. Podstawowe modlitwy w zapisie tekstowym i nagraniu audio okażą się dla wielu katolików podręczną pomocą w zachowaniu skarbów modlitwy Kościoła i drogocennych elementów naszej polskiej wielowiekowej kultury.
.
Chętnie i hojnie rozsyłajmy link!
.

Signum Sanctae Crucis – Znak Krzyża (W imię Ojca…)

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti.
Amen.

AUDIO i TEKST:

Oratio Dominica – Modlitwa Pańska (Ojcze nasz…)

Pater noster, qui es in caelis: Sanctificétur nomen tuum: Adveniat regnum tuum: Fiat voluntas tua, sicut in caelo, et in terra.
Panem nostrum cotidiánum da nobis hodie: Et dimítte nobis débita nostra, sicut et nos dimíttimus debitóribus nostris. Et ne nos indúcas in tentationem. Sed líbera nos a malo.
Amen.

AUDIO i TEKST:

Salutatio angelica – Pozdrowienie anielskie (Zdrowaś Maryjo…)

Ave, María, gratia plena, Dóminus tecum; benedicta tu in muliéribus, et benedictus fructus ventris tui, Iesus.
Sancta María, mater Dei, ora pro nobis peccatóribus, nunc et in hora mortis nóstrae.
Amen.

AUDIO i TEKST:

Doxologia in honorem Sanctissimae Trinitatis – Uwielbienie Trójcy Przenajświętszej (Chwała Ojcu…)

Gloria Patri, et Filio, et Spirítui Sancto.
Sicut erat in princípio, et nunc, et semper:
et in saecula saeculorum.
Amen.

AUDIO i TEKST:
.
Katolickie pozdrowienie (Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus…)

Laudetur Iesus Christus
in saecula saeculorum.
Amen.

AUDIO i TEKST:

Więcej modlitw w języku łacińskim znajdziemy
m.in. na stronie Lingua Latina oraz w Elementarzu katolika.
.
treści katolickie: sacerdoshyacinthus.com verbumcatholicum.com twitter.com/SacHyacinthus YouTube
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wszystko jest przepowiedziane w Piśmie Świętym, które musi się wypełnić.
Jedyną naszą ochroną jest Krew i Rany Jezusa Chrystusa. A jedyną bronią Różaniec Święty najlepiej odmawiany publicznie i po Łacinie.