Clicks751
pl.news
6

Franciszek "zadowolony" z analizy nadużyć autorstwa Benedykta

Papież Franciszek jest "zadowolony" z analizy, jaką przygotował w sprawie nadużyć seksualnych Benedykt XVI, pisze kard. Gerhard Ludwig Müller na FirtsThings.com 26 kwietnia.

Müller uważa krytyków Benedykta za "ideologicznie ślepych".

Według niego "najpotworniejszym" zarzutem wobec Benedykta jest twierdzenie, jakoby "podważał" walkę Franciszka z nadużyciami.

Jednak Müller podkreśla, że Franciszek po prostu utrzymał te środki, które wykorzystał Benedykt.

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsZdrwlwrfyi
Rafał_Ovile
Inaczej nic by ze strony papieża - więźnia Watykańskiego - nie ujrzało światła dziennego.
Rafał_Ovile
jarok kalendarz łaciński-chrześcijański wskazuje na datę 14 stycznia 2014 roku jako początek mojego pisania publicznie. Więc jest wiele mediów i komentarzy na moim profilu wspierających obecny i trwający pontyfikat żyjącego (patiendo et orando) papieża Benedykta XVI. W tym prośba o modlitwę w zgodzie z prośbą n.p. Franciszka z 20 lutego 2019 roku i wcześniejszej n.p. Bp. Gracidy, który …More
jarok kalendarz łaciński-chrześcijański wskazuje na datę 14 stycznia 2014 roku jako początek mojego pisania publicznie. Więc jest wiele mediów i komentarzy na moim profilu wspierających obecny i trwający pontyfikat żyjącego (patiendo et orando) papieża Benedykta XVI. W tym prośba o modlitwę w zgodzie z prośbą n.p. Franciszka z 20 lutego 2019 roku i wcześniejszej n.p. Bp. Gracidy, który zdeklarował wierność pp BXVI. Zwątpienie to odruch słabej wiary. Prawda ma wyzwalać do wypłynięcia na głębie i większego zaufania Panu Jezusowi Chrystusowi przez Matkę Bożą, (a nie prowadzić do zwątpienia). SURSUM CORDA!
Weronika....S
moim zadaniem to ty masz problem @elohim
ELOHIM.
@Weronika....S a więc Twoim zdaniem Zakon Franciszkanów ma problem z Krzyżem TAU? A co na to odpisze nasz @m.rekinek? Czy nakręci podgryzający filmik o Franciszkanach?
ELOHIM.
@Henoh weź proszki
Weronika....S
Zgięty krzyż nie jest krzyżem katolickim. Krzyż na którym umarł Chrystus miał proste ramiona i tylko taki należy czcić.