01:21
Víra a úcta v dětské duši , toť sen matky...
Církví Boha živého
Mám ještě jeden nápad. Nebudete si vymýšlet slovní bludy jako "pravověrný katolík", pokud je v Bibli nevěstka označena jako nevěstka! Máte usvědčovat plody temnoty, ale raději popravujete křesťany!
Falešná církev je v Písmu označena jako "nevěstka", opakem je ta pravá a ta je označena jako "Kristova církev"More
Mám ještě jeden nápad. Nebudete si vymýšlet slovní bludy jako "pravověrný katolík", pokud je v Bibli nevěstka označena jako nevěstka! Máte usvědčovat plody temnoty, ale raději popravujete křesťany!

Falešná církev je v Písmu označena jako "nevěstka", opakem je ta pravá a ta je označena jako "Kristova církev"
Církví Boha živého
.. ARMATA .. takže budete vytrženi všichni s papežem, co podporuje lež, klamy, svody, vakcinaci, potraty, války atd.
Církví Boha živého
.. ARMATA .. v Bibli se totiž píše o falešné církvi, která je světská a hraje si na tu hlavní, ale dělá přesný opak a pravé, jediné a nenahraditelné Světlo (Ježíše Krista) zastiňuje a nabízí pohanskou alternativu, jako jedinou "správnou" - náhodou též plně propapežskou!
Církví Boha živého
TerezaK také mám jeden nápad. Nebudete se vysmívat pravověrným (ano, těm prvopočátečním) křesťanům!
Hermenegild
@hajaj búvaj ovečky :"Ak nebudete ako deti, nevojdete do nebeského kráľovstva."
Církví Boha živého
Pokud moje dítě bude sváděno modláři, či k modlářství vyvedu ho odtud, z té cesty sladkých klamů a svodů a ukáži mu, co praví Písmo svatého Boha živého. AMEN!
To samé by udělal kdokoliv, co nejde stezkou svodu, společně s domýšlivci a opovrhovači Bible, to samé by řekl i @Avi LivaMore
Pokud moje dítě bude sváděno modláři, či k modlářství vyvedu ho odtud, z té cesty sladkých klamů a svodů a ukáži mu, co praví Písmo svatého Boha živého. AMEN!

To samé by udělal kdokoliv, co nejde stezkou svodu, společně s domýšlivci a opovrhovači Bible, to samé by řekl i @Avi Liva
hajaj búvaj ovečky
@Hermenegild to nemyslíš vážne že tak sa správajú normálne deti 😂
Církví Boha živého
Hermenegild video je z Ruska, což o sobě nic neznamená, ale podle Bible je modlářství i toto. Pokud to tak není, usvědči nás Písmem.
Alena Irena Franěk
Vysvětlení k dětem. 1/ Dětská duše je přirozeně duchovní. Není vůbec ohrožena tím, že by mohla uctívat nějakou sochu jako takovou. Zároveň myšlení není vyvinuto ještě tak, aby mohlo produkovat jakékoli abstraktní představy z podaných textů a slov .2/ Dítě se nutně potřebuje vžívat do hmotného světa a potřebuje přijímat vše, včetně duchovního dědictví svých předků i v takové podobě,…More
Vysvětlení k dětem. 1/ Dětská duše je přirozeně duchovní. Není vůbec ohrožena tím, že by mohla uctívat nějakou sochu jako takovou. Zároveň myšlení není vyvinuto ještě tak, aby mohlo produkovat jakékoli abstraktní představy z podaných textů a slov .2/ Dítě se nutně potřebuje vžívat do hmotného světa a potřebuje přijímat vše, včetně duchovního dědictví svých předků i v takové podobě, v jaké nám ho předali. Patří to k duchovnímu dědictví národa....Dítě se stejně s duchovními díly potká a protože tato díla duchovně působí, vznikne v jeho duši nějaký cit, kterému nemůžeme zabránit , vznikne prostě vždy.... Přijde mi naprosto násilné vytlačovat tento přirozený cit rozumovým odporem a negativitou , když dítě je schopno vstřebávat rozumové abstrakce až cca od 9 let, nemluvě o tom, že zasívat do duše malého dítěte odporovou kritičnost a soudění mi nepřijde jako prospěšné pro něj... Až ve věku předpubertálním mu můžeme nabídnout náš pohled na věc...A ono nás třeba překvapí tím, že řekne ,,ale já to takhle nemám, nemusíš se bát...,,Ani si neumím představit, že bych se modlila k soše jako takové a nebyla schopna bez ní duchovního života...Snad to hrozilo v těch dávných dobách, kdy lidé opravdu věřili v čarovnou moc nějakých předmětů jako takových , ano, takové uctívání dnes existuje, lidé takto uctívají např. techniku a její moc , jejich duše spí, ale ta druhá, duchovní část lidstva je v úplně jiném stavu duše a ten rozhodně nemůžeme dnes vidět, pokud nemáme duchovní zrak a tudíž ani soudit, takže tento boj je středověkým bojem s větrnými mlýny a jde jen o to, aby pro hmotné oči dotyčných zmizelo jakékoliv ztvárnění duchovních témat, to jim asi bude stačit a stav duše je zřejmě lhostejný.....V první řadě však zásadně nechávám druhým svobodnou vůli, mohu nabídnout, ale nevnucovat a nepotírat útočně druhé jako nějakou škodnou.....Či snad takové emoce a city, jaké se tu projevily na toto téma, patří ke křesťanské víře ?
hajaj búvaj ovečky
@Alena Irena Franěk "Dětská duše je přirozeně duchovní."
- Tak ju nekazte modlárstvom!More
@Alena Irena Franěk "Dětská duše je přirozeně duchovní."

- Tak ju nekazte modlárstvom!
Alena Irena Franěk
Umíte také něco jiného ?
hajaj búvaj ovečky
Iného ako 1.prikázanie Desatora? - Zvyšných Desatoro, napr.
Církví Boha živého
Čistá duše je ta skutečně jako ta dětská a naopak. Ale to, co je ve videu se odehrálo v Rusku, na tom ovšem nezáleží a rodiče malé čisté duše ji ovlivnili takovým způsobem, že dítě se šlo klanět kusu kameni, totiž soše! Ze své hlavy to skutečně nemá a Bůh mu dopřej aby poznal všechny satanovy triky a svody, varování a poučení o modlářství a duchovnu čistém, jako je sám ten, kdo je onou …More
Čistá duše je ta skutečně jako ta dětská a naopak. Ale to, co je ve videu se odehrálo v Rusku, na tom ovšem nezáleží a rodiče malé čisté duše ji ovlivnili takovým způsobem, že dítě se šlo klanět kusu kameni, totiž soše! Ze své hlavy to skutečně nemá a Bůh mu dopřej aby poznal všechny satanovy triky a svody, varování a poučení o modlářství a duchovnu čistém, jako je sám ten, kdo je onou jedinou a nenahraditelnou Pravdou, cestou a životem, kde nikdo nevstoupí, než skrze Něho - jediného biblického prostředníka, přímluvce, utěšitele a jediného Spasitele, který nás vykoupil svou drahou krví - nikdo před ním není větší, ani po něm!
Církví Boha živého
@Hermenegild čemu se tvému prvnímu komentíři v tomto vlákně @hajaj búvaj ovečky vysmívá? Nechápu..
TerezaK
Církví Boha živého hajaj búvaj ovečky Haleluja Amen Ráda bych viděla vaše děti, vaši generaci vaši víry (kterou ani nevíte,jakou vlastně máte), vaše domovy, vaši krajinu, vaši kulturu. UDĚLÁME SOUTĚŽ. BUDE LEPŠÍ NEŽ TA, CO BYLA ZALOŽENA NA PRAVOVĚRNÉM KATOLICISMU ? TĚŠÍM SE NA VAŠI KRAJINU, NA VÁŠ ÚTULNÝ PŘÍVĚTIVÝ ZPŮSOB BYDLENÍ, VÁŠ ZPŮSOB VZDĚLÁNÍ A VAŠI KRÁSNOU GENERACI, MILUJÍCÍ, TVOŘÍCÍ …More
Církví Boha živého hajaj búvaj ovečky Haleluja Amen Ráda bych viděla vaše děti, vaši generaci vaši víry (kterou ani nevíte,jakou vlastně máte), vaše domovy, vaši krajinu, vaši kulturu. UDĚLÁME SOUTĚŽ. BUDE LEPŠÍ NEŽ TA, CO BYLA ZALOŽENA NA PRAVOVĚRNÉM KATOLICISMU ? TĚŠÍM SE NA VAŠI KRAJINU, NA VÁŠ ÚTULNÝ PŘÍVĚTIVÝ ZPŮSOB BYDLENÍ, VÁŠ ZPŮSOB VZDĚLÁNÍ A VAŠI KRÁSNOU GENERACI, MILUJÍCÍ, TVOŘÍCÍ A ZAJIŠŤUJÍCÍ MÍR A CELÝ SOCIÁLNÍ SYSTÉM FUNGUJÍCÍ SPOLEČNOSTI. a hlavně na vaše upřímné milující rozhovory s Bohem v Božím Království.
hajaj búvaj ovečky
@TerezaK
Denne dokazuješ aký si New Age troll. Nemáš poňatie ani o Biblii ani o jej Bohu. Len sa ďalej venuješ čenelingu ... vynechaj ma zo svojej kampane prosím.
hajaj búvaj ovečky
To isté hovorili nebešťania desiatky rokov 😂
TerezaK
SEN JULIE O PROMĚNĚNÍ MALÉ SKUPINY 18. BŘEZNA Najednou když jsme jeli, všimli jsme si, že se scéna před námi mění. Nejen, že se mění scéna, ale stejně tak i naše těla. Hory a scéna před námi začínaly být živé, vlnité jako vlna a místo trojrozměrné se stávaly vícerozměrné. V tuto chvíli to začalo být multiformální a mezdimenzionální. Jak se to stalo, naše těla se měnila zevnitř ven,…More
SEN JULIE O PROMĚNĚNÍ MALÉ SKUPINY 18. BŘEZNA Najednou když jsme jeli, všimli jsme si, že se scéna před námi mění. Nejen, že se mění scéna, ale stejně tak i naše těla. Hory a scéna před námi začínaly být živé, vlnité jako vlna a místo trojrozměrné se stávaly vícerozměrné. V tuto chvíli to začalo být multiformální a mezdimenzionální. Jak se to stalo, naše těla se měnila zevnitř ven, naše srdce se měnila.

S manželem jsme cítili vnitřní otok vycházející z hlubokého nitra našeho bytí, který se poté ozýval zbytkem našich těl, když jsme se pohybovali ve vozidle a blíže k této horské oblasti.

Barvy hor poté přešly z temné, ponuré, bouřlivé scény na sérii třpytivých molekulárních struktur podobných šperkům. Jak se to stalo, naše těla nadále rezonovala se scénou před námi, až jsme se zcela proměnili v tuto novou, jasnou, dokonalou hmotu! Začali jsme chválit Ježíše a křičet jeden na druhého: "Konečně přišel!!!!! Tak to prostě je!!!! Proměnili jsme se!!!! "A pamatuji si pocit klidu a naprosté a naprosté radosti, která zaplavila naše bytosti. "

Konec snu.
TerezaK
Snad už nebude muset Bůh čekat další desetiletí ..
2 more comments from TerezaK
TerezaK
😭 ..kvůli vzpurným a nadutým..
TerezaK
hajaj : Omlouvám se, už jsem to vymazalo, máte pravdu, mlčeti zlato: M O D L A
Církví Boha živého
Člověk má všechny své cesty za správné, srdce však zpytuje Hospodin.
Přísloví 21:2
Po Hospodinu se ptejte, po jeho síle, jeho tvář vždycky hledejte.
Žalm 105:4
Pouze bičovat moudré, rozumné, upřímné a nadějné by se mnohým zachtělo, ale vždyť to je přeci církev Kristova, to jeho tělo, které se živé duchovnem, nikoliv světskými stezkami, a přeci to nenávidíte především. Vzpomeňte si kde …More
Člověk má všechny své cesty za správné, srdce však zpytuje Hospodin.
Přísloví 21:2

Po Hospodinu se ptejte, po jeho síle, jeho tvář vždycky hledejte.

Žalm 105:4

Pouze bičovat moudré, rozumné, upřímné a nadějné by se mnohým zachtělo, ale vždyť to je přeci církev Kristova, to jeho tělo, které se živé duchovnem, nikoliv světskými stezkami, a přeci to nenávidíte především. Vzpomeňte si kde jste sami padli a nabrali tolik hněvu, nenávisti, hořkosti a sváru vůči druhým. Jde o pokání a obrácení se, nikoliv další mrzačení KRISTOVY CÍRKVE!
Haleluja Amen
Franěk, ty nemáš problém s propagací satanismu Rudolfa Steinera. Co už potom nějaké modlářství? 😂
Alena Irena Franěk
Jak chcete, hlavně když vám to pomůže do Ráje......
Alena Irena Franěk
Aniž bys znal cokoliv vlastního ze Steinera a mohl doložit svůj soud tím, že to máš z vlastního prožití, jak kynul Pán , hodíš to zde po mě s jedovatou slinou jako kamenem / ale hlavně že máš lásku v srdci při tom, to je důležité a Kristu milé /.... A tvé soudy jsou opravdu odvážné.....Nesuďme, abychom nebyli souzeni... Steiner ti nijak neublížil, ani bys nevěděl, že existuje, kdyby tě …More
Aniž bys znal cokoliv vlastního ze Steinera a mohl doložit svůj soud tím, že to máš z vlastního prožití, jak kynul Pán , hodíš to zde po mě s jedovatou slinou jako kamenem / ale hlavně že máš lásku v srdci při tom, to je důležité a Kristu milé /.... A tvé soudy jsou opravdu odvážné.....Nesuďme, abychom nebyli souzeni... Steiner ti nijak neublížil, ani bys nevěděl, že existuje, kdyby tě na to někdo, komu vadí jisté skutečnosti , neupozornil. A ten někdo použil Blavatskou / která nebyla duševně zdráva/, aniž by buď pochopil nebo uvedl, jak se Steiner k ní stavěl a jak to celé bylo a jaká je vůbec další pravdivá živá historie...Ale opět, nedivím se tomu a vytahuješ na mě záměrně toto, i když jsem to už nikdy nezopakovala, když jsem viděla, že není pochopení a hlavně znalost, slovo propaganda mi připomíná něco ze současnosti a to vytahování kamenů také.... A jestli ti video s modlícím se dítětem dělá problémy, tak se na něj nedívej....a to je i vzkaz ostatním znechuceným, abyste se nechovali jako inkvizice. pomyslete si o zbloudilé ovci a jděte dál.....vždyť co vám po mě záleží a ostatní svatí zde jsou přeci chráněni svou svatostí jako vy....
apredsasatoci
Ani mne Steiner neubližil, napriek tomu tvrdím, že Steiner satanista bol! A riadne mazaný!
Alena Irena Franěk
Podložit, vysvětlit, zdokumentovat, citáty, texty atd. Uveďte......
apredsasatoci
Ja to už mám dávno vysvetlené, zdokumentované, odcitovane....
Musiš sama hladať. Archivujem iba kresťanské texty!
Tip! Steiner je zakladateľ Waldorfskej školy!😲More
Ja to už mám dávno vysvetlené, zdokumentované, odcitovane....
Musiš sama hladať. Archivujem iba kresťanské texty!

Tip! Steiner je zakladateľ Waldorfskej školy!😲
Alena Irena Franěk
Tak aspoň pár důkazních větiček z jeho díla bys mohla ne ? Nemusí být přesné, volné podání stačí..... při takových znalostech a soudech přeci musíš mít něco v hlavě nebo ne ?
apredsasatoci
Waldorfska škola!
Alena Irena Franěk
To je jen název školy, uveď příklady satanských myšlenek a principů této školy....
apredsasatoci
Názov školy, ktorý nieco mimoriadne skrýva. Googluj!
Alena Irena Franěk
Stále se vyhýbáš vysvětlení, to je nějaká hra ?
apredsasatoci
🤣😂🤣 Nezaujímam sa o satanistu Steinera! Zaujímam sa o Pána Ježiša!
Prepač! Ale nebudem za teba hladať a googlit. Ak si tak lenivá, tak si vzyvaj a idealizuj satanistov. Slobodná vôla!More
🤣😂🤣 Nezaujímam sa o satanistu Steinera! Zaujímam sa o Pána Ježiša!

Prepač! Ale nebudem za teba hladať a googlit. Ak si tak lenivá, tak si vzyvaj a idealizuj satanistov. Slobodná vôla!
Alena Irena Franěk
proč mám něco googlovat, bavím se s tebou a ne s googlem....
apredsasatoci
Tak negoogluj! 😘
Alena Irena Franěk
Tak to je dobré, odsoudit někoho tak tvrdým soudem , aniž bych o něm něco věděl , ale už vím dost, stačí......
Alena Irena Franěk
ARMATA ..Děkuji za každý přístup, kdy člověk k člověku, ke svému bratru, přichází nejdříve s odpouštějícím srdcem a soud ponechává raději Bohu , protože je vědoucí a ví, že každý bude jednou potřebovat na Pravdě Boží nejdříve ze všeho mnoho odpuštění......takový člověk je moudrý, což se projevuje laskavostí, skromností a pokorou.....děkuji
apredsasatoci
Tak toto ma fakt chytilo za srdce! A preto prehlasujem, že satanista Steiner bol svätý muž! Nevadí, že klamem! Hlavná vec, že love & peace!🤣😂🤣
Alena Irena Franěk
No, slétají se sem , stačí pronést mírumilovné slovo a vidíš, už přiletí.....radši mlčet, aby nás neupálili na dálku, mohli by to umět.....
Haleluja Amen
Typické modlářství. 🤮
Alena Irena Franěk
A ještě vysvětlení, co je to modlářství... Je to stav duše člověka, kdy bez skutečného, živého zapojení svého duchovního srdce, náhražkovitým způsobem uspokojuje jakoukoliv jinou potřebu , která má jiný cíl než vlastní zušlechtění a vývoj k vyšší duchovnosti.. Nelze před tím nikoho ochránit, ani kdybyste odstranili všechna díla světa. Je to na vlastním pochopení každého člověka, co …More
A ještě vysvětlení, co je to modlářství... Je to stav duše člověka, kdy bez skutečného, živého zapojení svého duchovního srdce, náhražkovitým způsobem uspokojuje jakoukoliv jinou potřebu , která má jiný cíl než vlastní zušlechtění a vývoj k vyšší duchovnosti.. Nelze před tím nikoho ochránit, ani kdybyste odstranili všechna díla světa. Je to na vlastním pochopení každého člověka, co je tím myšleno a toto pochopení vychází právě z živého duchovního srdce. Musím se smát vašemu hodnocení, protože takhle malé dítě není schopno žádného modlářství. Nechápete ani stav duše malého dítěte....
Alena Irena Franěk
Modlářství nemůžete vidět tak, že se někdo modlí u obrazu Pána .. Jak víte, že se modlí k soše ? Vy vidíte stav duše toho člověka ? Tak to vám gratuluji !!!!!
Haleluja Amen
Franěk, tady nejde o to, čeho je schopno dítě, ale o to, co ho učí rodiče. Tomu se říká modlářství. 🤮
Alena Irena Franěk
A jak si představujete učení dítěte ? Dítě se učí duchovně, ze stavu duše rodičů. Ano, pokud je duše rodiče ve stavu modlářství, čili neusiluje ve vyšší duchovnost a nalezení Pána,tak máte pravdu, ale stejně, tak malé dítě má přirozený stav v duchovnosti, je duchovní, aniž by o to usilovalo, čili je nemožné přenést naň zcela stav duše rodičů,kromě strachu, to se pak děje postupně a …More
A jak si představujete učení dítěte ? Dítě se učí duchovně, ze stavu duše rodičů. Ano, pokud je duše rodiče ve stavu modlářství, čili neusiluje ve vyšší duchovnost a nalezení Pána,tak máte pravdu, ale stejně, tak malé dítě má přirozený stav v duchovnosti, je duchovní, aniž by o to usilovalo, čili je nemožné přenést naň zcela stav duše rodičů,kromě strachu, to se pak děje postupně a pomalu, ale i tak je přirozeně zbožná duše chráněna...... Souvisí s tím ,, nechte maličkých přijíti ke mě,,,,což je pokyn, aby stav duše rodičů byl v Kristu, nejde o žádné pozemské jevy...Vysvětlujete si Písmo hmotařsky, ale já se tomu nedivím, to je běžné.....
Církví Boha živého
@Alena Irena Franěk jak by vypadalo modlářství malého dítěte uctívající neživý objekt???
Alena Irena Franěk
Už jsem ti řekla, že malé dítě netrpí modlářstvím, chápeš ? prostě nemůže ve stavu své duše...
Alena Irena Franěk
Opakuji , že modlářství je stav duše, který nevidíš a nemůžeš rozumem posoudit, leda bys byl schopen vidět duchovním zrakem. Ale pozor ! Existuje modlářství duchovně závažné, kdy člověk nemá pokoru a uctívá sám sebe, svůj rozum jako modlu a stává se duchovně pyšným a autoritářským vůči ostatním.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Církví Boha živého
@Alena Irena Franěk co říká tedy o modlářství Písmo svaté? Nech eš raději dát přednost jemu, než tomu okatému útěku před ním, včetně modlářského řevu opětovně konající do Bible? Co myslíš ty @aviliva
Avi Liva
@Církví Boha živého
Můj názor na modly je zde znám. Modlou je každý obraz a každá socha, která se klade mezi Boha a člověka. Modla nemůže být nikdy prostředníkem mezi Bohem a člověkem, jediný prostředník je člověk Ježíš Kristus.
Nebudete se klanět jinému bohu, neboť Hospodin, jehož jméno je Žárlivý, je Bůh žárlivý. Ex 34:14
Ani výmluva, že obraz nebo socha pomáhá modlitebníkovi k soustředění …More
@Církví Boha živého
Můj názor na modly je zde znám. Modlou je každý obraz a každá socha, která se klade mezi Boha a člověka. Modla nemůže být nikdy prostředníkem mezi Bohem a člověkem, jediný prostředník je člověk Ježíš Kristus.

Nebudete se klanět jinému bohu, neboť Hospodin, jehož jméno je Žárlivý, je Bůh žárlivý. Ex 34:14

Ani výmluva, že obraz nebo socha pomáhá modlitebníkovi k soustředění neobstojí. Je to lež. Modla, to jest obraz nebo socha, strhává pozornost smyslů na smyslový předmět. To rozhodně není uctívání Boha v Duchu a v Pravdě, jak to žádá Bůh.

22Vy se klaníte - nevíte, čemu; my se klaníme - víme, čemu, protože spása je ze Židů. 23Ale přichází a nyní je hodina, kdy se opravdoví klanitelé budou Otci klanět v duchu a pravdě, neboť Otec takovéto i vyhledává jakožto ty, kteří by se mu klaněli. 24Bůh je duch, a ti, kteří se mu klanějí, musejí se klanět v duchu a pravdě. J 4:22-24

Tak co s vámi, modláři? Čtete v Písmu svatém, co žádá Bůh a stejně modlaříte!
Církví Boha živého
Avi Liva a tak je to správně.
hajaj búvaj ovečky
Problémom súčasnej mládeže po celom svete je ich indoktrinácia - zbavenie prirodzeného a zdravého rozumu. Vychovávate zo svojich detí mentálnych zombí ... už nehovoriac o modlárstve ktoré miesto živého uctieva neživé 😱 😭
Alena Irena Franěk
Stále nedokážete pochopit, co bylo myšleno tím neživým, právě proto, že jste uvězněni v neživosti svého rozumu a už nejste schopni vidět více, než vidí vaše rozumem oslepené oči. Slova jsou pro vás tak omezená vašimi současnými možnostmi rozumového chápání , že je přijímáte dogmaticky a nic živého z nich k vám neproniká. Mohli byste alespoň tušit, jak mrtvá je naše řeč dnes a jak proto …More
Stále nedokážete pochopit, co bylo myšleno tím neživým, právě proto, že jste uvězněni v neživosti svého rozumu a už nejste schopni vidět více, než vidí vaše rozumem oslepené oči. Slova jsou pro vás tak omezená vašimi současnými možnostmi rozumového chápání , že je přijímáte dogmaticky a nic živého z nich k vám neproniká. Mohli byste alespoň tušit, jak mrtvá je naše řeč dnes a jak proto chápeme i svatá slova ztrnule..... Jestli chcete mluvit o živosti, tak ta má mnohem větší přesah, než si umíte představit, milí mudrlanti. Protože nevidíte duchovně, tak neumíte rozpoznat dílo duchovní , které překračuje hranice smrti svého tvůrce a dotýká se duchovního světa, pročež zůstává jako věčná stopa duchovnosti člověka, i kdyby jste toto dílo zničili, nikdy se neztratí z duchovní kroniky lidstva.Islámský stát ničil díla vytrysklá z ducha člověka křesťanského s urputnou nenávistí, proč asi ? Jen ten, kdo dokáže vyciťovat za horizont hmoty , odliší dílo stvořené ze spojení s Kristem od hmotařské mrtvoly. A nemůžeme odsoudit ani díla, která byla stvořena z prosté a upřímné lásky obyčejných lidí, naopak je musíme vyzdvihnout. Kdybyste dokázali naplnit svět živoucí duchovností, která by zářila z vašich těl a činů, tak prosím, byla by díla zbytečná a svět by vyhlížel zcela jinak, ale dokud to nedokážete, tak nemáte čím naplnit svět tak, aby jste zabránili útočnému pronikání satana, vždyť to vidíte kolem sebe. Možná, že socha Pána na videu není stvořena nadčasovým umělcem, ale zde je důležitý záměr, který byl v citech dítěte zcela naplněn.....Spíše se starejte o zednářské znečištění církve a sledujte , jak černomagicky ztvárňují Krista novodobí,, umělci,, jejichž díla můžeme nalézt v běžném užití . Věřte tomu, že by to nedělali, kdyby neznali sílu takového působení........
Haleluja Amen
Začíná to jako na videu. Rodiče dítě svedou k hříchu modlářství, až kluk vyroste, bude závislý na pornografii a v posteli bude mít nafukovací pannu. Ale bude mít v duši vřelý cit, že, Franěk? 😂
hajaj búvaj ovečky
Objímať kamene nie je normálne pre živú bytosť! bez ohľadu na to čo je na kameni napísaným alebo do akej podoby je vytesaným.
Církví Boha živého
Klaňme se mramoru, kameni, neživému předmětu a tento komentář okamžitě zlikvidujme, neboť říká pravdu, která se Pánu nelíbí? Pravda a Písmo svaté je jedno a to samé.
Alena Irena Franěk
Kdo má duši prázdnou a srdce chladné , vidí a prožívá jen mramor a kámen, kdo má v duši vřelý cit , ten srdcem ctí Jeho oběť ,ač neuměle pozemsky ztvárněnou...
Nechoďte tedy do kostelů, ty jsou také z mramoru a kamene , vyhněte se všemu, co člověk stvořil z pozemské hmoty ku slávě Boží, obrazům, sochám, ve kterých je nadpozemský cit a víra umělcova přímo z jeho duše a opusťte tu to Zemi …More
Kdo má duši prázdnou a srdce chladné , vidí a prožívá jen mramor a kámen, kdo má v duši vřelý cit , ten srdcem ctí Jeho oběť ,ač neuměle pozemsky ztvárněnou...
Nechoďte tedy do kostelů, ty jsou také z mramoru a kamene , vyhněte se všemu, co člověk stvořil z pozemské hmoty ku slávě Boží, obrazům, sochám, ve kterých je nadpozemský cit a víra umělcova přímo z jeho duše a opusťte tu to Zemi, která je dle vás jen kámen a mramor...A zlikvidujte klidně komentář, mě to nevadí.....
Alena Irena Franěk
Před jakými lety bylo dáno lidem Písmo ? V dobách, kdy byli lidé zcela jinak schopni propojení s Kristem a staré ztvárněné modly už nic neříkaly, prázdné ve světle Kristově,, bylo to tehdy škodlivé a dnes, ač si myslíme o sobě příliš mnoho v otázkách víry, tak nechápeme, jak jsme již vzdáleni od té svaté události a jak nejsme schopni vyvinout tytéž city a tu sílu spojení, která bývala …More
Před jakými lety bylo dáno lidem Písmo ? V dobách, kdy byli lidé zcela jinak schopni propojení s Kristem a staré ztvárněné modly už nic neříkaly, prázdné ve světle Kristově,, bylo to tehdy škodlivé a dnes, ač si myslíme o sobě příliš mnoho v otázkách víry, tak nechápeme, jak jsme již vzdáleni od té svaté události a jak nejsme schopni vyvinout tytéž city a tu sílu spojení, která bývala tak snadná kdysi, když ještě zcela působila svatá aura Kristova a lidé byli čistí, bez otroctví chladného rozumu...Dnes, ač se snažíme co nejvíce, tak jsme již zcela ponořeni ve hmotě, více než jsme měli být a při nejlepší snaze naše duše už jsou zcela uvězněny také...Tento stav započal nejsilněji v dobách antiky... Napojení na Pána bylo v té době ze všech duchovních sil umění nejlepších mistrů posilováno jejich výtvory, muselo být a bylo to potřebné, jak je to dnes potřebné ještě více. Nepodceňujte duše našich předků a jejich vědoucnost, která nebyla slepá a nemoudrá, oni přeci dříve nebyli ještě tolik zatíženi,měli lepší cit, jak se zachovat .... Nedochovala by se tato díla a symboly, kdyby lidem nic nepřinášely... Právě proto, že mnohonásobně ubylo těchto nádherných čistých uměleckých a produchovnělých výtvorů, nahrazují je dnes odporné satanské výplody , sochy Bafometa , ohyzdné skulptury ze satanské říše. a pod.....nezapomeňte, že tam, kde chybí díla ke slávě Boží, bude umění sloužit a už slouží ďáblu....
TerezaK
Krásná česká krajina, s kapličkami a kostelíky, každého hřeje u srdce. Ať se pán odstěhuje do Číny,velkoměst, tam má vše z betonu a ze skla.
TerezaK
je to spíše tak: všeho s mírou.
Církví Boha živého
Pravdu a varování před pohany i modlářstvím nelze ignorovat. Někteří ovšem milují ignoraci, ego, pýchu, hořkost, bludy, svody, pohanské nauky, své vlastní, ale ani jedno z toho není nic z Písma svatého. Amen, amen.