Clicks2.1K

,,Nie wiem, dlaczego ktoś mówi, że szczepionka jest niebezpieczna.'' Wypowiedź Biskupa Rzymu!

OSTRZEŻENIE !

Wobec informacji, którymi dzielimy się na tej stronie, w poszukiwaniu Prawdy, która jest TYLKO JEDNA, niech każdy dobrze rozezna czyn zaszczepienia się w przyszłym tygodniu papieża Franciszka, zwłaszcza w świetle proroctw, jak np. to św. Franciszka z Asyżu.
Proroctwo św. Franciszka o fałszywym i prawdziwym papieżu.

W czasie tego ucisku pewien człowiek, — niekanonicznie wybrany, — zostanie podniesiony do godności papieża.
Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci.


Mamy już wiele przykładów coraz bardziej katastrofalnych błędów Franciszka, przy których milczą hierarchowie, administratorzy (ksiądz, który nie walczy szczerze o nasze dusze jest jak administrator) Kościoła w Polsce, przyczyniając się w ten sposób do schodzenia mało świadomych swojej wiary wyznawców Jezusa, do schodzenia na coraz dalsze manowce wiary, do utraty wiary i miłości.

Teraz dojdzie śmierć ! Wszystko na to wskazuje, że będzie ona związana z popularyzacją przyjęcia szczepień niesprawdzonymi w wystarczająco wysokim stopniu pod względem skuteczności i bezpieczeństwa substancjami. To będzie kesperyment na ludzkości !

Dodając do tego proroctwo z Fatimy, widzimy papieża idącego wśród trupów w zrujnowanym mieście. Co będzie przyczyną masowej śmierci ? Wojna we Włoszech (bo ta wizja wierzę dotyczy tego miejsc), czy będzie inny powód ? Ziemia trzęsie się w okolicach Morza Śródziemnego. Franciszek będzie potrzebny do realizacji planów globalistów chcących zniszczyć ponad 90% do 2050r. ludzkości w imię walki z gazami cieplarnianymi. a ponieważ papież ujrzy spustoszenie, to znaczy że nie otrzyma prawdziwej szczepionki. Zabiją go po krzyżem z surowego drzewa, gdy zrozumie swoje błędy.

Papież Franciszek w wywiadzie dla włoskiej stacji Canale 5 wypowiedział się na temat szczepionki przeciw COVID. Mimo, że w powstawaniu dostępnych preparatów stosowano linie komórkowe z dzieci poddanych aborcji, Ojciec Święty uznał, że z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić. Zapowiedział, że podda się szczepieniu już w przyszłym tygodniu.

Produkcja preparatu z wykorzystaniem komórek dzieci zabitych podczas zabiegu usuwania ciąży nie jest przeszkodą z etycznego punktu widzenia papieża.
Uważam, że z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić. To opcja etyczna, bo stawką jest zdrowie, życie, także życie innych – oświadczył Franciszek.

W tym wywiadzie papież Franciszek powiedział co sądzi o szczepionkach i o ludziach, którzy je krytykują.
"Pamiętam, że kiedy byłem dzieckiem, był kryzys z zachorowaniami na polio, a wiele dzieci pozostało sparaliżowanych z tego powodu i panowała desperacja, by się zaszczepić. Wiele matek było zdesperowanych. My dorastaliśmy w cieniu szczepionek, przeciwko odrze, przeciwko innym chorobom, szczepiono dzieci. Nie wiem, dlaczego ktoś mówi, że szczepionka jest niebezpieczna. Bo jeśli lekarze przedstawiają ją jako coś dobrego, co nie stanowi specjalnego zagrożenia, czemu jej nie przyjąć? – powiedział papież.

Tymi słowami Franciszek wyraził bezgraniczną i bezkrytyczną wiarę w lekarzy i dodał, że odrzucanie szczepionki to "samobójczy negacjonizm".
Tymi słowami wyraził więcej wiary w naukę i ludzi, niż w pomoc od Stwórcy. A pomoc taka jest, min. także dzięki nauce - podnoszenie odporności bardzo prostymi i tanimi sposobami.

Papież wierzy, że po zaszczepieniu nie będzie się mogło zachorować na COVID-19, ani nie będzie się mogło zarażać koronawirusem innych. Światowa Organizacja Zdrowia uważa, że nie ma żadnych dowodów, że szczepionki zatrzymają zarażanie się wirusem. Dlatego mimo zaszczepienia nadal trzeba nosić maski. To co podobno można uzyskać przez szczepienie to możliwość lżejszego przejścia choroby COVID-19, Wierzyć, nie wierzyć ? Wiemy, że zarażenie koronawirusem SARS-CoV-2 w 99,99% przypadków przechodzi właśnie lekko.

Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !
Módlmy się za kapłanów, aby zaczęli prawdziwie walczyć o zbawienia naszych dusz!
Módlmy się za grzeszników, którzy poza tym światem nie wierzą w nic więcej !

Szukajmy PRAWDY
Eugene M
Szczepionka którą on przyjął jest niekoniecznie ta sama którą dostaną inni.
V.R.S.
Ja tam nie wiem dlaczego ktoś mówi że szczepionka jest bezpieczna. A stara zasada jest taka że dowodzi się tez pozytywnych a nie negacji.
Weronika....S
W masce wygląda jak bez twarzy, okropne! Wszystko wskazywałoby obecnie, również globalna promocja tej szczepionki opartej na tkankach uśmierconego w łonie matki dziecka, że Wielka Apokaliptyczna Nierządnica, przed którą ostrzega Chrystus w Apokalipsie ,,Ludu mój, wyjdźcie z niej,, Ap.18, 4 ruszyła do boju.
Bos016
Ktoś wie dlaczego od marca są zamknięte przychodnie? Dlaczego nie działają szpitale? Gdzie teraz pracują i co robią pielęgniarki i lekarze z tych placówek ? Ja tego nie pojmuję... może głowa za ciasna.
przeciwherezjom
Proste. Świadome i celowe ludobójstwo. Stalin wytłukł wiele milionów własnych rodaków - właśnie czeka nas powtórka na własnym podwórku. Duda, Kaczyński, Morawiecki, PiS itd wybrańcy katolików(sic!) dzielnie naśladują starego wujka Józka. Może ten rok Józefa ogłoszony przez antypapieża dotyczy właśnie tego Józka???!!!
jac505
Wreszcie temat wszedł na stronę główną. W Watykanie nie wysilają się w poszukiwaniu prawdy. W sytuacji posiadania wielu innych terapii wirusowych, jak cezar nakazuje nie przebadane w pełni zastrzyki to Watykan jest mu posłuszny. Czy ktoś tam komuś zapłacił za zachęcanie do szczepień ? Panie Jezu przyjdź !
przeciwherezjom
to "papież" cywilizacji śmierci - i pierwszej i drugiej...
Edward7
W czasie tego ucisku pewien człowiek, — niekanonicznie wybrany, — zostanie podniesiony do godności papieża.
Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Dziecko
Co tam, że demonicznie, ale jak,, nowocześnie "